DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Povratak na stadion
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
padobranac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Nov 2003
Posts: 61
Location: Melbourne

PostPosted: 03 Sep 2005 10:00    Post subject: Reply with quote

Generalstab wrote:

Nece vise biti trebovanja gde na trafici u unutrasnjosti mozes kupiti kartu za sever,a na nasoj blagajni tuca za 100 karata dnevno.
Ovo obecanje je dato od strane ljudi iz kluba koji ce to i ispuniti jer su nama obecali,a tada nema zajebavanja.

Sve je to super i pozdravljam ovaj potez. Samo sto meni nije jasno zasto se uvijek spominju ljudi iz unutrasnjosti i dijaspore kada je u pitanju ne-navijanje. Pa na masi tekmi na kojima sam bio (u glavanom manje ako tako nesto postoji sto se tice Zvezde) i tu su sve bili ljudi iz BG. I sta mogu da vam kazem. Ni usta da otvore. Znaci ima mnooooogo Beogradjana koji na tribini poziraju. Sve u svemu ne bi trebali da se djelimo. Ovaj potez je super ali nije srebrni metak za one koji nece da navijaju.
Pozdrav
_________________
I love the smell of jet fuel in the morning
Back to top
View user's profile Send private message
etoilerouge
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 May 2005
Posts: 4

PostPosted: 03 Sep 2005 18:22    Post subject: vratite se na stadion Reply with quote

sta se prica uvjek "vratiti se na stadion" sto bi se ljudi vise nasli nego prosle godine ili preposle...zato sto je zenga tu ili sto je stojkovic predsednik???...oni sto vole zvezdu uvijek ce biti na stadion ali niko nece da gleda vozdovac bijelo polje ili zemun nema tu atraktivnosti eto vidite na evrosceni uvijek bude skoro 35000 ili vise e sto je atraktivno gledati....ljudi ce se samo vratiti ako bude opet sajednicka balkanska liga kao u kosarci kad bude dinamo hajduk etc na marakani dosli...ali dok doce ta vremena procice jos godine
Back to top
View user's profile Send private message
ljubitelj zabara
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Aug 2005
Posts: 31

PostPosted: 03 Sep 2005 19:19    Post subject: Re: vratite se na stadion Reply with quote

etoilerouge wrote:
...ljudi ce se samo vratiti ako bude opet sajednicka balkanska liga kao u kosarci kad bude dinamo hajduk etc na marakani dosli...ali dok doce ta vremena procice jos godine


Nadam se da ta vremena nikada nece ni doci.
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 03 Sep 2005 19:27    Post subject: Re: vratite se na stadion Reply with quote

ljubitelj zabara wrote:
etoilerouge wrote:
...ljudi ce se samo vratiti ako bude opet sajednicka balkanska liga kao u kosarci kad bude dinamo hajduk etc na marakani dosli...ali dok doce ta vremena procice jos godine


Nadam se da ta vremena nikada nece ni doci.



Za neki tamo u normali normalan povratak ljudi na stadion je dovoljno da bagra iz saveza napravi normalnu prvu/drugu ligu, da klubovi iz gradova Kragujevca,Subotice,Nisa,Zrenjanina...itd igraju tamo gde im je mesto, a da se "tranvajska"zona ukine, mnogo bi bilo zanimljivije samim tim bi i vise ljudi dolazilo ...

Uopste nije potrebno da pravimo/prave neke jebene lige poput basket lige!
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
KOBAC
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Aug 2005
Posts: 52
Location: BAR

PostPosted: 03 Sep 2005 20:31    Post subject: Reply with quote

Evo od sledece godine valjda ce bit bolje kad se skrati ova liga . Trebalo bi to malo da popravi standard lige i bice vishe derbija Twisted Evil u svakom slucaju zanimljivije Very Happy
_________________
Delije Bar - samo za tebe i uvek uz tebe !
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
purke
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Mar 2004
Posts: 19

PostPosted: 03 Sep 2005 21:22    Post subject: Re: vratite se na stadion Reply with quote

etoilerouge wrote:
sta se prica uvjek "vratiti se na stadion" sto bi se ljudi vise nasli nego prosle godine ili preposle...zato sto je zenga tu ili sto je stojkovic predsednik???...oni sto vole zvezdu uvijek ce biti na stadion ali niko nece da gleda vozdovac bijelo polje ili zemun nema tu atraktivnosti eto vidite na evrosceni uvijek bude skoro 35000 ili vise e sto je atraktivno gledati....ljudi ce se samo vratiti ako bude opet sajednicka balkanska liga kao u kosarci kad bude dinamo hajduk etc na marakani dosli...ali dok doce ta vremena procice jos godine


Nije stvar u tome. Bilo je potrebno da se u našem klubu raščiste neke stvari, da kada dođeš na stadion znaš da neće svako ko nešto vredi biti prodat sledeće sezone, a kupljeni neki papci, i da znaš da neće za sledeću evropsku tekmu 90% karata biti podeljeno tapkarošima, što mnogo znači.

Što se tiče tramvaj lige, tu nema pomoći dok ti klubovi koji su pomenuti (iz Zrenjanina, Kragujevca, Kruševca, Niša itd) ne stanu na zdrave noge, dok ne nađu finansijere i slično. I meni je žao zbog toga, ali ne može se liga praviti po ključu, ako neki klubovi nemaju potreban kvalitet. To je problem tih klubova iz unutrašnjosti, ili grad da stane iza njih (što je loša stvar, prošlo je vreme komunizma, nisam ni za to da Pionir izdržava Zvezdu i Partizan), ili da nađu sponzore, pa da opet gledamo Spartak, Proleter, Radnički i slične. Ali ništa veštačkim putem. Sami su krivi za to što ih je snašlo.
Back to top
View user's profile Send private message
odan_SEVERU
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Jan 2005
Posts: 264
Location: СЕВЕР-срце Србије

PostPosted: 03 Sep 2005 21:40    Post subject: Re: vratite se na stadion Reply with quote

purke wrote:
etoilerouge wrote:
sta se prica uvjek "vratiti se na stadion" sto bi se ljudi vise nasli nego prosle godine ili preposle...zato sto je zenga tu ili sto je stojkovic predsednik???...oni sto vole zvezdu uvijek ce biti na stadion ali niko nece da gleda vozdovac bijelo polje ili zemun nema tu atraktivnosti eto vidite na evrosceni uvijek bude skoro 35000 ili vise e sto je atraktivno gledati....ljudi ce se samo vratiti ako bude opet sajednicka balkanska liga kao u kosarci kad bude dinamo hajduk etc na marakani dosli...ali dok doce ta vremena procice jos godine


Nije stvar u tome. Bilo je potrebno da se u našem klubu raščiste neke stvari, da kada dođeš na stadion znaš da neće svako ko nešto vredi biti prodat sledeće sezone, a kupljeni neki papci, i da znaš da neće za sledeću evropsku tekmu 90% karata biti podeljeno tapkarošima, što mnogo znači.

Što se tiče tramvaj lige, tu nema pomoći dok ti klubovi koji su pomenuti (iz Zrenjanina, Kragujevca, Kruševca, Niša itd) ne stanu na zdrave noge, dok ne nađu finansijere i slično. I meni je žao zbog toga, ali ne može se liga praviti po ključu, ako neki klubovi nemaju potreban kvalitet. To je problem tih klubova iz unutrašnjosti, ili grad da stane iza njih (što je loša stvar, prošlo je vreme komunizma, nisam ni za to da Pionir izdržava Zvezdu i Partizan), ili da nađu sponzore, pa da opet gledamo Spartak, Proleter, Radnički i slične. Ali ništa veštačkim putem. Sami su krivi za to što ih je snašlo.


Nekako ovo nikada nisam razumeo i mogao povezati sa navijackim svetom. Ovo pitanje oko kvaliteta lige nema puno sa pravim navijacima, pa cist primer je Napoli, koji igra u nekim seria C ili B, ma nije ni bitno na kraju, ali njegovi navijaci su uvek spremni da daju maksimalnu podrsku svom klubu, ma ko mu protivnik bio. Jednostavno ako volis svoj klub ti ces ga bodriti ma sa kim i protiv koga igrao.
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР 1989
Back to top
View user's profile Send private message
TARAs Buljba
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Dec 2004
Posts: 81

PostPosted: 03 Sep 2005 22:01    Post subject: Re: vratite se na stadion Reply with quote

odan_SEVERU wrote:
Nekako ovo nikada nisam razumeo i mogao povezati sa navijackim svetom. Ovo pitanje oko kvaliteta lige nema puno sa pravim navijacima, pa cist primer je Napoli, koji igra u nekim seria C ili B, ma nije ni bitno na kraju, ali njegovi navijaci su uvek spremni da daju maksimalnu podrsku svom klubu, ma ko mu protivnik bio. Jednostavno ako volis svoj klub ti ces ga bodriti ma sa kim i protiv koga igrao.


Navijaci..... ovo je prava rec, licno znam da se jedan deo ljudi koji su ranijih godina, pre 1998.. dolazili na sever, sada vraca. Cinjenica je da su tome najvise doprineli dobra organizacija, lepe koreografije, a pre svega ono sto sever danas pedstavlja. Svako bi trebalo da zna svoje mesto na tribini, na severu ima mesta samo za navijace, bili oni u grupama ili ne... sve jedno je, dok god postuju pravila severa. Publici je mesto na bocnim tribinama.
Ako se nastavi sa dobrim akcijama, sever ce biti jaci i brojniji, bez obzira da li Zvezda igra sa grobarima ili sa Vozdovcem..
Back to top
View user's profile Send private message
Bojan
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Jun 2005
Posts: 97
Location: Tu sam a ti me nevidis

PostPosted: 06 Sep 2005 01:55    Post subject: Reply with quote

E bilo bi dobro kad bi se to obistinilo sto si rekao da se neki vracaju....previse balavurdije ima na severu...nije vazno skim igra Zvezda...bio to cukaricki ili zeta...svi moraju na stadion...a ne pojedini samo dodju kad je proslava titule u zadnjem kolu....predlozio bi vodjama da zabrane dolazak onima koji nece da navijaju i pevaju...koji dodju samo da bi bili na severu i da bi mogli posle prepricavat svoju pricu u fazonu bio sam bilo je ludo navijali smo ludo a u stvari nisi ni zevnuli...
Back to top
View user's profile Send private message
trebinje
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Aug 2005
Posts: 8

PostPosted: 06 Sep 2005 19:42    Post subject: Reply with quote

Bojan wrote:
E bilo bi dobro kad bi se to obistinilo sto si rekao da se neki vracaju....previse balavurdije ima na severu...nije vazno skim igra Zvezda...bio to cukaricki ili zeta...svi moraju na stadion...a ne pojedini samo dodju kad je proslava titule u zadnjem kolu....predlozio bi vodjama da zabrane dolazak onima koji nece da navijaju i pevaju...koji dodju samo da bi bili na severu i da bi mogli posle prepricavat svoju pricu u fazonu bio sam bilo je ludo navijali smo ludo a u stvari nisi ni zevnuli...

Mislim da ovo nije daleko od istine. Puno je balavurdije, a prethodnih dana sam pročitao dosta komentara gdje se krivac traži uglavnom u navijačima sa strane. Moje navijačko vrijeme je prošlo, a pripadao sam DELIJAMA SARAJEVO. Tek da neki mlađi momci znaju, zauzimali smo centralno mjesto na SEVERU zajedno sa braćom iz BGD. Znali smo sve pjesme i nismo štedili grlo. Imali smo više odgledanih utakmica u sezoni od mnogih nazovi navijača kojima je Marakana pred nosem. Zato braćo, što češće na sever, Beograđani napunite tribinu, pa će biti manje mjesta za one leteće delegate iz unutrašnjosti (slažem se da ih ima dosta). Tek da podsjetim, Beograd ima preko 2 miliona ljudi, a većina su navijači Zvezde. Sramota je da ja na utakmicama svega par hiljada gledalaca.
I ne kritiukujte puno....IPAK SMO MI I DALJE NAJBOLJA NAVIJAČKA GRUPACIJA NA PROSTORIMA BIVŠE JUGE!!!
_________________
ЖИВЕЛА КРАЉЕВИНА СРБИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
TARAs Buljba
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Dec 2004
Posts: 81

PostPosted: 06 Sep 2005 20:49    Post subject: Reply with quote

trebinje wrote:

Beograd ima preko 2 miliona ljudi, a većina su navijači Zvezde. Sramota je da ja na utakmicama svega par hiljada gledalaca.
IPAK SMO MI I DALJE NAJBOLJA NAVIJAČKA GRUPACIJA NA PROSTORIMA BIVŠE JUGE!!!


Vecina voli Zvezdu, ali nisu navijaci, vecina bi dosla na stadion, na sever, ali ako bi moglo da se sedi, grickaju semenke i odgleda po koja tekma............... JUGA?? Nije valjda da ti nedostaje??
Back to top
View user's profile Send private message
trebinje
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Aug 2005
Posts: 8

PostPosted: 06 Sep 2005 21:03    Post subject: Reply with quote

Vecina voli Zvezdu, ali nisu navijaci, vecina bi dosla na stadion, na sever, ali ako bi moglo da se sedi, grickaju semenke i odgleda po koja tekma............... JUGA?? Nije valjda da ti nedostaje??[/quote]

Slažem se, tih sa sjemenkama (u prevodu pičk...) je bilo i u moje vrijeme. Potrebna je opsežnija akcija i od strane kluba kako bi onih pravih navijača bilo što više.
Nisam jugonostalgičar, ali živim za dan kada će BEOGRAD BITI GLAVNI GRAD MOJE DRŽAVE
_________________
ЖИВЕЛА КРАЉЕВИНА СРБИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
lukic
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Aug 2005
Posts: 4
Location: Jagodina/Beograd

PostPosted: 06 Sep 2005 22:55    Post subject: Reply with quote


_________________
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Firestarter
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Jul 2004
Posts: 47
Location: Kop

PostPosted: 07 Sep 2005 00:29    Post subject: Reply with quote

Ma neka sede i grickaju semenke ako hoce, ali neka to ne rade na Severu!
_________________
Piju samo picke. Oni koji ne piju su prevelike picke da bi pili! (:
Back to top
View user's profile Send private message
mr.proper
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Jul 2005
Posts: 97
Location: круг двојке

PostPosted: 07 Sep 2005 08:01    Post subject: Reply with quote

ali živim za dan kada će BEOGRAD BITI GLAVNI GRAD MOJE DRŽAVE
_________________
izvinjavam se sto skrecem sa teme!!!!!!!!!!!!!!!!!! thumbsup clap
_________________
добро дошли у земљу ћирилице
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 6 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop