DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Frontline Football
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 05 Jul 2005 10:29    Post subject: Frontline Football Reply with quote

Sinoc na BBC2 je bio dokumentarac o utakmici BiH-SiCG.
Prvi deo emisije je bilo objasnjenje o citavoj situacijiu na prostorima bivse SFRJ i o navijacima, konkretno o nama. Ja sam gledao samo poslednjih 25 minuta, a kazu da je bilo odlicnih snimaka Severa (s Bajerna), zatim navijanja na basket derbiju (malo su i groblje snimili), jer je tekma repreznatcija bila odlozena zbog snega, pa je ovaj iskoristio boravak u Bgd i snimio derbi. A bilo je i intervjua s nasim navijacima.

Drugi deo je bio o navijacima BiH i SiCG iz Bosne (uglavnom navijaci Slavije). Bilo je snimaka sa same utakmice, zatim je voditelj bio u busu s ovima iz Srpskog Sarajeva kad su isli na tekmu, kao i snimaka BiH navijaca pred tekmu na trgu. Mnogo zastva turskih, zatim, kiparskih-turskih, palestinskih, saudijskih...
Voditelj je pratio vodju srpskih navijaca i nekog vodju, jebem li ga sta je i ako je, Manijaka. Na kraju je trebalo da se sastanu, ali je taj Manijak (u dresu engl. repr) odbio. Imao je neki izgovor al mi se cini da se usro.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
Амбасадор
Ветеран


Joined: 09 Mar 2004
Posts: 1046
Location: Пимлико

PostPosted: 05 Jul 2005 12:07    Post subject: Reply with quote

Bio sam sinoc sa zenom u bioskopu (gledali smo War of the worlds Very Happy ), pa sam propustio, ali sad sam na kablovskoj gledao "re-play".

Ovako - emisija je blagi uzas! Autor se zove Ben Anderson, i kako kaze vec je ranije imao prilike da se sretne sa navijacima Zvezde Question . Emisija pocinje pricom o bosanskom stradanju, o tome kako su Srbi napadali 4 godine Sarajevo, prikazuje snimke muslimanskih groblja, rata itd. Onda se Ben srece sa Alenom (vodja Manijaka) koji mu prica kako mrzi Srbe, odvodi ga na gajbu (gajba mu sva plavo-bela, puna Zeljinih "rekvizita") pa Alenov cale prica kako su ga Srbi mucili u Logoru, pa se opet vracaju na to kako je Bosna imala drzavu pre 600 godina itd. Znaci, klasika - zli Srbi su napali jadne male muslimane...bla, bla, bla.

Onda ide slika Beograda pod snegom (u pozadini pici Ceca "Prljavo, prljavo), turbo folk, proslava 60 godina Zvezde, slike Marakane pod snegom. Kratak intervju sa Avramovicem (gde on kaze malo ali bofl Wink ), pa kratki prikaz osvajanja KES-a '91, bakljada Bajern, i govori se o tome kako su Zvezdini huligani jedni od najdivljijih i najopasnijih na svetu. Onda ide prica o Arkanu (njegovim Tigrovima i opet rat), pa intervju sa Timom i vidjenijim ljudima Severa, gde ih voditelj krajnje provocira da govore o Arkanu - sve u fazonu "Jel da da su navijaci sa severa ubijali po Bosni" itd. Svi su odbijali da govore o tome, sto je naravno BBC okrenuo u svoju korist - kao da se Delije stide rata u Bosni, zabijaju glavu u pesak...bla, bla itd. Onda ide snimak basket derbija i opet se prica o naciopnalizmu, ubijanju, divljanju, zlim Srbima, bla, bla, bla.

Onda se vraca slika u sarajevo, intervju sa Natkom koji je vodja Slavije. Voditelj je u busu sa navijacima Slavije (od kojih jedan nosi grobarski dres, a drugom zvoni telefon sa "Dobro znaj" Shocked ), pa se opet postavljaju pitanja o ratu u Bosni. Onda intervju sa Savom Majmunom, gde ovaj opet lupa bez veze. Sledi snimak tekme, gde muslimani divljaju "Srbe na Vrbe" itd, a nasi uzvracaju "Ubij zakolji da turcin ne postoji". Muslimani sire zastavu "Imamo 250 000 razloga da vas mrzimo", a nasi trans "Srpsko Sarajevo". Sledi nebitno koskanje sa murijom. Na kraju rezultat 0-0. Posle tekme muslimani nase gadjaju kamenjem, nasi pevaju nacionalisticke pesme.

Sutradan, Ben Anderson hoce sa suoci Natka i Alena, ali obojica odbijaju da se sastanu i prozivaju se medjusobno (tacnije Natko je hteo, ali je musliman odbio, usro se valjda). Kraj emisije - voditelj zakljucije kako su muslimani mnogo patili i kako svi treba da zale za vremenima kada su ziveli zajedno... bla, bla, bla.

Sve u svemu - jos jedna u nizu anti-Srpskih, anti-Zvezdaskih emisija. Ispiranje mozga i opravdavanje stava Velike Britanije tokom rata.
_________________
Мила мајко не жени ме млада,
кад ме жени Рачића бригада.
Back to top
View user's profile Send private message
Кежуал
ДЕЛИЈА


Joined: 02 May 2004
Posts: 228
Location: Србија

PostPosted: 05 Jul 2005 22:29    Post subject: Reply with quote

Evo i za one koji hoce da ga skinu:

DOWNLOAD
_________________
"Михајло Пјановић може да се пореди са Митром Мирићем.
Затаји,али кад експлодира,нација је на ногама!"
Back to top
View user's profile Send private message
petar-DELIJE024
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 668
Location: у сред среде

PostPosted: 05 Jul 2005 23:27    Post subject: Reply with quote

Za informaciju file je velichine 335 mb , nije mnogo Laughing
_________________
У борби истине и лажи, правде и неправде, неутралност значи помагање зла!
Back to top
View user's profile Send private message
shubara
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 May 2005
Posts: 50

PostPosted: 06 Jul 2005 07:22    Post subject: Reply with quote

sramota, totalno ne kvalitetno odradjen dokumentarac. akcenat je stavljen na muslimansko stradanje u ratu, mi smo predstavljeni kao koljaci koje je arkan mobilizirao, i sva autorova pitanja su bila vezana za njega. a jos kada sam cuo onog debila Marinkovica i njegov ja,ja engleski..bruka...ali ipak smo proglaseni za "the most dangerous hooligans in Europe" Cool
kao sto je Ambasador rekao sve u svemu jos jedna u nizu anti-srpskih emisija
btw. nije vredno download-a
_________________
ko nam da go, da mu umre majka!
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 06 Jul 2005 09:16    Post subject: Reply with quote

Imali ko namjeru da narezuje na cd taj dokumentarac?
Znaci vrlo rado bih dobio taj cd na POKLON, a mozda bih ga i kupio Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Ajax
ДЕЛИЈА


Joined: 05 May 2005
Posts: 194
Location: Beograd

PostPosted: 06 Jul 2005 13:02    Post subject: Reply with quote

Najvise mi je zapalo za oko to sto na svakih 5 minuta pokazuju muslimanska groblja, za svaki slucaj ako neko pomisli da mozda Srbi nesto vrede da ih taj snimak usmeri ka pravom cilju i misljenju koji trebaju da imaju o nama.
Back to top
View user's profile Send private message
inkognito
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 May 2005
Posts: 20
Location: Beograd

PostPosted: 06 Jul 2005 20:30    Post subject: Re: Frontline Football Reply with quote

UltrasLondon wrote:
Sinoc na BBC2 je bio dokumentarac o utakmici BiH-SiCG.

Sta ocekivati od BBC osim da nas pljuju,usput nas indirektno omalovazavaju(citaj:za njih smo niza rasa),kao i svi drugi dokumentarci o nama koje serviraju svojoj decici i pritom im govore: "nemojte deco da se druzite sa Srbima,oni su govna vidite koliko su poubijali balija pogledajte samo ta groblja to je njihovo maslo,nego se vi deco druzite sa tim malim turcima to su deca za primer."
Back to top
View user's profile Send private message
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 507
Location: Црна Гора

PostPosted: 06 Jul 2005 22:58    Post subject: Reply with quote

A bas su taj film izbacili taman kad je proslava 10 godina oslobodjenja Srebrenice od "te dece za primer".
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Struja
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Jun 2004
Posts: 39

PostPosted: 07 Jul 2005 00:24    Post subject: Reply with quote

Ode link po kurcu ... Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
shubara
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 May 2005
Posts: 50

PostPosted: 07 Jul 2005 01:06    Post subject: Reply with quote

Ajax wrote:
Najvise mi je zapalo za oko to sto na svakih 5 minuta pokazuju muslimanska groblja, za svaki slucaj ako neko pomisli da mozda Srbi nesto vrede da ih taj snimak usmeri ka pravom cilju i misljenju koji trebaju da imaju o nama.


pogledaj jos jednom u to groblje , pa ces primetiti da je tamo mnogo vise krstova, nego onih njihovih....daski sta vec ono Laughing
_________________
ko nam da go, da mu umre majka!
Back to top
View user's profile Send private message
Boki
ДЕЛИЈА


Joined: 15 May 2004
Posts: 199
Location: Over The Hills And Far Away

PostPosted: 07 Jul 2005 01:20    Post subject: Reply with quote

Daske se zovu lopate,isto ih imaju i komunisti na svojim grobovima.
_________________
Слободан Бобан Јанковић 1963-2006
12 година и 326 утакмица
Back to top
View user's profile Send private message
ганџа
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 201

PostPosted: 07 Jul 2005 01:57    Post subject: Reply with quote

Kiza Lionac wrote:
A bas su taj film izbacili taman kad je proslava 10 godina oslobodjenja Srebrenice od "te dece za primer".


Oslobodjenja brate, nego sta? Ja sam se posle Petrovdana mogao vratiti nazad u svoj stan u Srebrenicu. (mada to nije tema, ali razumecete me)

Nadam se samo da ce im te POTURICE reci "hvala" na isti nacin kako su se zahvalili i Amerima onog lepog septembarskog dana.
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 07 Jul 2005 06:37    Post subject: Reply with quote

Ko nije gledao verujem da ce na B92 (BBC Bgd) vrlo brzo biti pusten snimak emisije.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
PIXY
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 31 Aug 2004
Posts: 42

PostPosted: 07 Jul 2005 07:31    Post subject: Reply with quote

Ako neko slucajno naleti na neki drugi link FF, neka ostavi ovde.

Hvala!
Pixy
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop