DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Basket derbi
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
semberac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Jun 2005
Posts: 3
Location: netherlands

PostPosted: 15 Jun 2005 10:03    Post subject: jebiga Reply with quote

ovaj sudija mora da je iz nekog bg geta ili je nesto engleskog naucio od vlade divca
bice bolje u cetvrtak thumbsup
crno bela govna svi ste vi kurtoni
_________________
delije bijeljina
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 15 Jun 2005 10:05    Post subject: Reply with quote

Pijanac wrote:
Branko Parac wrote:
Toga u mojoj osnovnoj školi nema, a i koji će nam kurac samo da nas buni kad pikamo fudbal.


А јеси и ти пикао фудбал са својом екипом јуче, за време утакмице, у доњој школи?
.



Ne bio sam dole znaš ti gde eto ako se neko zajebe pa prođe...
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 15 Jun 2005 10:38    Post subject: Reply with quote

Juce je uzet jos jedan trofej, zastava Grobari Miljakovac koja je uzeta iz direktnog obracuna, detaljnije:
Forum tribina.co.yu
Red Star Forever wrote:
E pa drugari… Veceras je nase vece… Ne, ne u basketu, ali u navijackim akcijama svakako jeste… I mozda su nas veci deo tekme i nadglasali, ali samo mozda, ali kad smo trebali da padnemo i prestanemo da navijamo, zagrmeli smo najjace do tada… Ali zato bilans od dve otete zastave i nekolicina polupanih grobarcica kazuje sve... Nego da pocnem...

Ispred taxi-ja je bilo malo cekanje, izvidjanje situacije, ali grobara nigde, a i zandari nas lagano oterase sa najisturenije kvote ka ulici... Navodno su posle tuda prosli vandali... Lagano se uslo u halu, i neposredno pred pocetak, mozda je vec i pocela tekma, pada zastava grobari Srbija... Sevanje ispred, iz price decka iz kraja (decko je vec poznat na severu po brdo akcija upravo protiv goblja) veliki broj udaraca je zavrsio na grobarskim facama... A zastava u nasim rukama...

Na pocetku solidno navijanje i prezentacija zastave sa papagajem koji ima grobarska obelezja... Naravno za svaku ukradenu pesmu pokazan je papagaj... Extra fora!!! Pesme koje su pevane su standardne, Zvezdine plus one kada se igra protiv groblja... S obzirom da je rezultat bio krajnje nepovopljan od starta to je dosta uticalo na navijanje... U nekim momentima krece prozivanje gde je zastava i jebes basket gde je zastava, a shadows-i se prave ludi pa pokazuju svoju... Ma nemojte a grobari Srbija su vam drugari iz jf-a... Zar ne?

Ono sto moram da priznam da su grobari bili dosta glasni (realno) ali naravno kada tvoj tim melje protivnicki i kad ti sve ide od ruke normalno je da ce biti tako... Sve smo pokusali, ali nasi igraci nisu mogli ni zicere da ubodu... Cak su se neki spustili do klupe i zapretili jajarama, ali jedino sto je palo je privodjenje istih... Drugar privedenog (takodje jedan od vidjenijih ljudi sa severa) je veci deo tekme stajao kod tunela i kada su se grobari zaleteli iznad tunela popeo se sam na tunel i pozvao ih da dodju da “popricaju” a oni picke... Znate i sami... Jedan se kao zaleteo da preskoci preko ograde, a drugar ga kao drzi... Joj koja smesna scena... U tom momentu pada i neko sevanje u parteru, ali se zavrsava i pre nego sto je pocelo...

U trecem delu igre kao malo smo se priblizili i tada je navijanje bilo extra, cim su pali igraci palo je i navijanje... U zadnjem delu tekme, grmljavina u zadnjih par minuta uz 'i onda kad gubis ti"... Stvarno dobro... Odlazimo kuci, uvereni da je to sve...

Ali onda pada gazenje skrpiona i otimanje istog... Nebitno ko, gde, kada, ali razlupan bus sa grobarima, jurenje po ulicama, kamenje, baklje, isevani grobari i oteta zastava sa skiorpionom (vidjena je na vise tekmi u poslednje vreme) na kojoj pise pfc miljakovac... E pa momci naucite da se zastave ne nose tako i da se pazi kad se ide kuci jer prolazili ste kroz Zvezdin kraj... I stvarno dobra akcija, oteta zastava u direktnoj tuci, mislim najjaca scena grobar sa stanglom i prilazi lik i kaze sta kao hteo si na mene sa njom i otima mu istu... A ovaj se pravda... Sva sreca pa je palo prepoznavanje, ovaj grad je jako mali ipak, pa nije bilo gazenje do kraja, i na kraju kada se vecina razbezala od murije, jedan od nasih sam uzima zastavu cetvorici i slavlje...

Eto, 2:0!!! Dovoljno za veceras... Jos kad bi i ovi majmuni na terenu bili bolji, eto veselja...
Back to top
View user's profile Send private message
st.vuki
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 06 Jun 2005
Posts: 81

PostPosted: 15 Jun 2005 10:57    Post subject: Reply with quote

Bravo!!!! clap
Back to top
View user's profile Send private message
Metak
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Dec 2002
Posts: 194
Location: Skandinavija

PostPosted: 15 Jun 2005 11:54    Post subject: Reply with quote

pesnaja wrote:
I pored konstantne razlike od 15-20 koseva mi smo veoma dobro navijali i u par navrata je bio pravi trans, kao da MI vodimo a ne oni (a u stvari smo se priblizili sa -17 na -15 Laughing ).


Ali moze to i bolje!!! Onda kada smo krenuli bas da pucamo po svim savovima, tada smo morali jace da navijamo!!! Veliki deo tribine se tada smorio, neki su krenuli cak i da izlaze!!! Ne smemo tako! Kada vec nismo u mogucnosti da nesto uradimo na perketu, ajmo na tribinama da pokazemo kako se voli Zvezda!



Bravo pesnaja.. i stvarno mislim da se juce culo/vidilo ko su bolji navijaci. Izgubila CZ sa 36 razlike a opet mi ostavili bolji utisak Exclamation

SVI U PIONIR U CETVRTAK, BICE 2:1 za nas u seriji! Wink
_________________
********************
Sa ZVEZDOM do smrti
dok se zemlja vrti
pa i nakon toga
sve do groba
********************
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 15 Jun 2005 13:09    Post subject: Reply with quote

Branko,imas normalne rezone I stavove,ne treba valjda da ti objasnjavam da ovo vise nema nikakve veze sa kosarkom I razlikom od 40 koseva…ovo je sada izmedju nas I stoke.
I zato pustite te price za sutra…ne pratim ni ja basket pa sam tu,pa cu sve od sebe dati sutra da im jebem mamu.
SVI NA DERBI SUTRA DA SE VIDI KO JE KO.
Sutra se po svemu sudeci ne osvaja plej of,sutra se drzi lekcija navijanja….tako bi bar trebalo da bude….a to zavisi od svakog od nas
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Hishi
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Nov 2003
Posts: 41
Location: Beograd

PostPosted: 15 Jun 2005 14:12    Post subject: Reply with quote

Generalstab wrote:
Branko,imas normalne rezone I stavove,ne treba valjda da ti objasnjavam da ovo vise nema nikakve veze sa kosarkom I razlikom od 40 koseva…ovo je sada izmedju nas I stoke.
I zato pustite te price za sutra…ne pratim ni ja basket pa sam tu,pa cu sve od sebe dati sutra da im jebem mamu.
SVI NA DERBI SUTRA DA SE VIDI KO JE KO.
Sutra se po svemu sudeci ne osvaja plej of,sutra se drzi lekcija navijanja….tako bi bar trebalo da bude….a to zavisi od svakog od nas


Lekcija iz navijanja svakako...a ko zna...ja verujem u cuda...mozda se mi i vratimo pa u nedelju ponovo...
_________________
Zvezda, Srbija, nikad jugoslavija
Back to top
View user's profile Send private message
ОртоДелија
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 327
Location: Тамо где се лудује

PostPosted: 15 Jun 2005 14:30    Post subject: Reply with quote

[/quote] У хали је било цимање кад су Гробари из партера (ценим да су Хеадхунтерси, пошто они понекад оду у партер, а и мислим да сам препознао ону будалу што се на рукомету кревељила преко пута нас) провоцирали нашу публику, па су их ови најурили, а касније и редари склонили испод њиховог копа. Још је неки наш лик из партера провоцирао Схадовсе па се неки Гробар као залетао доле а његови му нису дали. Општа комедија.[/quote]

Ta 3 cigana koja su najurili te grobare su pali,jer je odmah uletela zandarmerija i privela ih u 29.,ali su posle 2 sata pusteni kucama.
Jos jednom se pokazalo da se grobari ne nazivaju bez razloga MISEVI!
BRAVO CIGANI! Cool
_________________
Кад одрастем бићу Критичар!!
Back to top
View user's profile Send private message
6. Zvezdina zvezda
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 87
Location: Београд

PostPosted: 15 Jun 2005 14:36    Post subject: Reply with quote

Misevi i papagaji ... dobra fora sa zastavom!
_________________
Ћићми, Ћићми, Ћићми ...
Back to top
View user's profile Send private message
ганџа
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 201

PostPosted: 16 Jun 2005 10:37    Post subject: Reply with quote

Slozio bih se samo sa Radovanom, jer je navijanje bilo samo na momente dobro.
Sto se tice utakmice, ni -56 me ne bi zabolelo koliko me je zabolelo to sto se tribina onako proredila i sto je mnogo ljudi otislo kuci vec pocetkom cetvrte cetvrtine.


Miseve smo opet prozivali: "Jugosloveni" ali nismo im pevali "Hej Sloveni".
Mislim da bi bila dobra fora da veceras kad ih prozovemo sa "Jugosloveni", sledi "ustanite Grobari" mi tada svi SEDAMO I SEDECI PEVAMO "Hej Sloveni" misevima koji stoje uz svoju himnu.
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 16 Jun 2005 12:22    Post subject: Reply with quote

E pa onda večeras svi na basket!
Back to top
View user's profile Send private message
and1
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 May 2005
Posts: 91
Location: Beograd

PostPosted: 16 Jun 2005 12:32    Post subject: Reply with quote

Ajmo ljudi, svi koji možete dođite danas u Pionir!!! Nemojte da nam tribina ne bude puna, nismo mi groblje. Stvarno sramota. Pa i ako rezultat, NE DAJ BOŽE, ne bude pozitivan, treba još jače da navijamo kad je najteže. Ja sam spreman da pocepam grlo danas i jedva čekam utakmicu.
Back to top
View user's profile Send private message
.:smez:.
ДЕЛИЈА


Joined: 07 May 2004
Posts: 112

PostPosted: 16 Jun 2005 16:45    Post subject: Reply with quote

sta se ono peva vec skoro celu 2. cetvrtinu?!?! (2. tekma naravno...)
ne mogu da provalim reci!!! pomoc!
jebo vas...
Back to top
View user's profile Send private message
Ajax
ДЕЛИЈА


Joined: 05 May 2005
Posts: 194
Location: Beograd

PostPosted: 16 Jun 2005 19:06    Post subject: Reply with quote

jebo vam pas mater

a od danas JEBO VANM TUNDZI MATER
Back to top
View user's profile Send private message
Hishi
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Nov 2003
Posts: 41
Location: Beograd

PostPosted: 16 Jun 2005 19:40    Post subject: Reply with quote

Navijanje veceras za cistu desetku...ma za stotku...

Grmelo je veceras i mogu da kazem da ovakvo navijanje nije bilo skoro na basketu...u celoj 2/4 se culo "jebo vam pas mater" i gde je ceo nas kop urlao i skakao...cini mi se da smo posle poluvremena malo pali ali smo se opet vratili i bili glasniji do samog kraja...

Bilo je incidenta na kraju dole kod partera ali nisam bas najbolje video sta se zapravo desilo...

Svaka cast Delije...posle ovakvog navijanje i ovakve podle sudijske kradje mogu da kazem da sam PONOSAN STO SAM DELIJA !!!
_________________
Zvezda, Srbija, nikad jugoslavija
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop