DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

odose govna
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
KOHAH
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 304
Location: Београд

PostPosted: 02 Jun 2005 08:46    Post subject: Reply with quote

Оде Управа!!!То је најбитније.
Са њом ће и Џаја. Сви смо се сложили и око тога.
Готово је, сад идемо даље. Нема предаје. Звезда ће да игра ту Лигу шампиона, а ми ћемо је гледати и када буде освајала исту. Да би то било тако свака следећа управа неће имати кредита као ова Џајина.

Управа напоље, ЏАЈА у ЛЕГЕНДУ!
Ипак је он тај који је руководио Звездом онда када је Звезда била најбоља. Играо за Звезду када је Звезда постајала велики европски клуб и почела да излази из балканских,СФРЈ, оквира.

Зато, ајде да водимо рачуна о томе шта и како ће неко други то да ради, да и ми дочекамо да постанемо део оних "матораца" који ће запевати "Добро знај" и са западне или источне трибине.
Ово је највећи корак који су навијачи успели да направе у Србији и ред је да тако и наставимо. Свако је овде (Гхост Италија, са својим мшљењем, Генералштаб са својим) у праву! Немојте се препуцавати око истог циља!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 02 Jun 2005 10:06    Post subject: Reply with quote

Konane je imam misljenje koje delimicno zastupa I cela prva ekipa severa…tj.razmisljam kao svi,a ovaj italijan?U cije on ime razmislja.U ime onih sto im ne bi palo na pamet u zemlju da se vrate a ne na stadion?Jer sa njim treba da poredim nase misljenje?U pravu si sto se tice cilja…isti je I njegov I moj,ali ne moze on preko toga da se raspravlja sa nama (kada je vec sve gotovo) da li je Dzaja legenda ili govno.Dakle smenjen je covek I sever jedinpo sto ima da kaze je samo ga treba postaviti u legendu kluba,ali odmah tu pristize nadrkani gastos da kaze kako je on govno,gastos koji ne bi dosao na utakmicu ne da igramo ligu sampiona,nego da je osvajamo.
Ali vazno je da je to njega ganulo I razocaralo,a jedino sa cega moze da ode zbog toga je ovaj forum.
Da se javio neko iz ekipe da kaze,alo brate nije tako…..javio se gastos koji nema prava da prica tako kako prica.
To tamo u neku diskoteku kada izadjes pa dovati nekog zemljaka pa se smarajte…posto verovatno isto znate I eto….ima bre da uzivas.
Ovo je mesto koje je postalo kao glavno za manipulisanje sa Delijama,jer javnosti je dovoljan samo jedan ghost italy da napravi razdor medju nama,da ljudi procitaju injegovu izjavu u novinama I kazu eto I delije nisu tako mislile,a pri tome nemaju pojma (tj. Ni ne zele da znaju) da citaju tekst coveka koji 20 godina nije ovde,koji je zadnji put 80-ih bio ovde,koji o svemu ovome sudi bas kao I oni…iz javnosti.
Stancho pas je napisao na prosloj stranici dirljiv post o piksiju,pa moram I to prokomentarisati.
Istina je da deca vicu piksiju,istina je da dosta njih I nije gledalo piksija uzivo……ali zato stancho oni sto su smislili te pesme jesu.Oni su ga gledali uzivo I za njih je do skora bio 5. Zvezdina Zvezda.Vodje su razocarane u njegove postupke I cela prva ekipa…a tu ima Itekako ljudi kojima je on bio to sto je bio.
Kazes sto delije ne odu na sastanak sa njima,a ja te pitam sto on nije nas zvao na sastanak kada je trebalo da se prica o koreografiji,o zastavama,bubnjevima…..nego je samo izasao iz vlade onako nadrkan,lupio sakom o sto irekao…”5321788 dana za polomljenu stolicu,932013 dana zatvora za upaljenu baklju,ne mogu zastave,ne mogu bubnjevi….kakve crne koreografije?????
Na sve ovo jos pokusaj da pridodas situaciju pred SICG- Spanija kada su nas (izmedju ostalog I on) molili da dodjempo na utakmicu I damo podrsku “plavima’.Tada smo bili za njega 12-I igac a juce prekljuce…huligani.
Smatramo da tako sa nama ne moze da prica neko ko sebe smatra Zvezdinom Zvezdom.Sa nama niko nece manipulisati I niko nas nece za nos vuci ma ko god to bio.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
stancho pansa
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Feb 2004
Posts: 49
Location: Belgrade

PostPosted: 02 Jun 2005 15:51    Post subject: Reply with quote

Generalstab wrote:

Stancho pas je napisao na prosloj stranici dirljiv post o piksiju,pa moram I to prokomentarisati.

Ustvari, ja sam Pansa, Stancho Pansa Wink Nadam se da ova tvoja omaska nije bila tendenciozna. I ja mislim, a i Dragance je par puta rekao, da ne treba da se spustamo ovde jedni drugima, da se vredjamo i delimo. OK, razumem tvoj stav za Piksija. Ja sam samo misljenja da ne treba pruzati priliku toj istoj javnosti ili zlonamernom delu javnosti(koji si i ti kritikovao) da se nasladjuje i likuje zbog prozivanja i razmimoilazenja izmedju Delija sa jedne strane,a sa druge strane kako Dzaje, tako i Piksija. Princip je princip. I jedan i drugi su Zvezdine zvezde, to sto Piksi nije toliko ucinio kao Zvezdu, posledica je i cinjenice da je 20 godina mladji od Dzaje, ima za njega vremena. Njegove poteze donekle mogu da opravdam time sto ne mislim da se on mnogo sta pitao oko stavi koje si izneo. Kao predsednik FSSCG morao je da zastupa nekakvu politiku Saveza. Kako god bilo, interesi Zvezde treba da prevagnu, pa makar svi pomalo pojeli govno. Niti hocu, niti imam pravo da solim pamet, ali mislim da je to sve mozda moglo i moze drugacije da se resi jer u svakom slucaju nisam za to da nas prljav ves iznosimo na ocigled svih.
_________________
Studenti Botswana su uz vama!
Back to top
View user's profile Send private message
ana
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 579
Location: Red&White Caffe

PostPosted: 02 Jun 2005 16:14    Post subject: Reply with quote

Generalstab wrote:
Ne ,ne,ne ,ne hishi nismo se mi razumeli.Dzajina i jeste krivica zato sto je cutao i nije imao muda ili snage da to uradi,zato je i njegova ostavka prihvacena od strane navijaca.
Nije imao muda,zalje,snage ili sta vec,ali nije zbog toga govno i djubre,vec je samo jedan od onih sto su eto i na taj nacin uticali da Zvezda ide silaznom putanjom.
Dakle upravo u tome lezi njegova krivica.


Пази овако не знам која је у годинама разлика између тебе и Џајића. Вероватно по годинама можеш да му будеш унук. Али шмекера је било у његово време много више него што их има данас, у твоје време. Односно некада се много већа разлика правила између шмекера и бараба а данас да би се изборио против бараба и сам мораш бити бараба. Он то није. Матори Шекуларац ће да изађе у јевност и да нагрди Муслина, сваки пут када му овај стане на жуљ. Џаја није такав тип, он је то једном урадио и више је увредама повредио себе него што је повредио онога кога је хтео ако је уопште и хтео. То је једна ствар.
Друга ствар је да ниједна часна кућа, која држи до свог рејтинга нема обичај да износи свој "прљав веш" у јавност. Нипошто. Већ све своје проблеме решава унутар своје куће. То правило се дуго година поштовало у Звезди и мени је то скроз ок. Ја такво правило поштујем. Није по мом укусу данашња мода где су сплеткарења главни хоби а најчитанији магазини "Свет плус", "Скандал", "Папарацо" и многобројни слични други, имена им не знам.
Подржавам "акцију" да се овај форум мало преусмери на "изворне" навијачке приче и да они који су до сада само читали овај форум и чудили се чуду шта се све овде пише, почну да пишу и обрнуто. Ко осим сплеткарења и прича о скандалима нема шта друго да пише, нека се суздржи а своје текстове шаље рубрикама горе поменутих таблоида и овај форум препусти навијачима.

Boki wrote:
Samo čekam da fudbaleri sa početka devedesetih i ovi sad što su za siću prodavani otvore usta ko im je zakidao koje milionče i koju hiljadu u ime opstanka kluba i pod kojim su uslovima isplaćivani dok su bili u klubu,pa kad počnu da lete govna na sve strane biće veselo a i poprilično smrdljivo.


Ниси дуго чекао.
Отворили су своја уста Југа и Маровић (за сада) из шампионске генерације и дали интервује "Екипи". Нису на жалост летела говна на све стране. Сачекај још мало, можда се јави неко кога је Звезда озбиљно оштетила.
_________________

Свануло је изнад цркве Св. Марка...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Boki
ДЕЛИЈА


Joined: 15 May 2004
Posts: 199
Location: Over The Hills And Far Away

PostPosted: 02 Jun 2005 23:18    Post subject: Reply with quote

Quote:
Сачекај још мало, можда се јави неко кога је Звезда озбиљно оштетила.


Opet tvoje čudne omaške,niko nije prozivao Zvezdu,već (Vladimir Jugović),glasno,jasno,otvoreno-Dragana Džajića.

Svako "sređivanje" stvari unutar "porodice" je odlika mafijaških organizacija...Tako da se nadam da će od sad sve biti javno,kao na primer u slučaju najvećeg trenera Zvezde Branka Stankovića i Piksija,kada ga je isti odstranio sa treninga i iz tima...Na pitanje javnosti zašto naš ljubimac i zvezda,mag i genije lopte nije u timu i ko je taj da ga odstranjuje iz tima,Stanković je odgovorio:Tačan dolazak na trening,kulturno ponašanje i neizdizanje sebe iznad tima važi za sve,kad Stojković bude te stvari naučio biće u timu,ili ja neću biti trener Zvezde.
I svi fanovi Piksija stadoše iza trenera.I Piksi postade od talenta-igrač Zvezde u pravom smislu te reči.Mada je posle na "nečiju" intervenciju,a neću reći čiju, Stanković oteran iz Zvezde,a doveden Šeki,a dalje znamo...

Javno iznošenje prljavog veša ima magičnu vaspitnu moć sprečavanja seljaka da prave pizdarije jer će ugroziti svoje ime i ime kluba,kao i rizikovati jasnu osudu javnosti.
Lov u mutnom i skrivanje prljavog veša po definiciji ostavlja mesta za spekulacije,kalkulacije,mešetarenje,i ostale mračne radnje...kao i nikad jasno stanje,ko je kriv,a ko nije,da li je kažnjen ili nije i tome slično.Te se obično kad veš proviri kroz prozore i vrata,najveštiji izvuku,a ostali najebu...
_________________
Слободан Бобан Јанковић 1963-2006
12 година и 326 утакмица
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 03 Jun 2005 10:07    Post subject: Reply with quote

Novi gazda



ovako ce da izgledaju upravni odbori



novi gazda gleda igrace




ode kup ode prvekstvo...i onda ciao

sledece slike i scene samo na pm i za starije od 18!
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 03 Jun 2005 10:09    Post subject: Reply with quote

a ko pogodi redosled igraca dobije gajbu piva

Back to top
View user's profile Send private message
Ivan_FCRS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jan 2005
Posts: 80
Location: Северна страна и пуна Маракана

PostPosted: 03 Jun 2005 11:04    Post subject: Reply with quote

Ovo sto si ti uradio,Branko Parac,uopste nije smesno!!!Situacija je ozbiljna,a ne za takvo zezanje!!!
_________________
На целом свету ми је све,
да живим не могу без ње
и зато певам цео дан:
ЗВЕЗДА,ЗВЕЗДА!!!
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger
pravi Bole car
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Nov 2002
Posts: 229
Location: Belgrade

PostPosted: 03 Jun 2005 11:09    Post subject: Reply with quote

Ivan_FCRS wrote:
Ovo sto si ti uradio,Branko Parac,uopste nije smesno!!!Situacija je ozbiljna,a ne za takvo zezanje!!!


Ma ne treba sad svi da placemo i da se ubijemo Exclamation Kao da nas nesto pitaju koga ce da izaberu.Samo udri brigu na veselje pa cemo da vidimo kom opanci kom ribok patike Exclamation
_________________
Oh,boze samo maksimalni rezultati!!!
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 03 Jun 2005 11:32    Post subject: Reply with quote

Branko Parac wrote:
Novi gazda



ovako ce da izgledaju upravni odbori



novi gazda gleda igrace




ode kup ode prvekstvo...i onda ciao

sledece slike i scene samo na pm i za starije od 18!


Laughing ovo si vec postovao ranije na slicnu temu. Wink
tri-cetri topika se vrte oko jedne stvari i svi kao da hoce isto da kazu i niko nikoga ne razume, imamo frakcije na forumu, zivele frakcije!!!

ma sta se lozite ljudi, ko ne zna neka ne pise o tome o cemu ne zna, neka iznese svoje misljenje, ali neka se drzi toga da je to samo licno misljenje, ko zna neka bude malo blazi radi mira u kuci (na forumu), a i efekat je bolji, ko nema poverenja u tribinu neka je menja, ja mislim da je trebalo i ranije reagovati, ali stojim iza zajednickih odluka, na kraju krajeva, neke stvari u ovoj prici prevazilaze i sever i zvezdu i moraju da se resavaju na drzavnom nivou ili necemo nikakve promene napraviti, tu pre svega mislim na zakonsku regulativu, ko nema tu siru sliku u glavi, mislim da malo ograniceno posmatra sve, sto se zvzde tice bice sve uredu-mora zvezda ima sever.
ljudi malo lopta na zemlju i bice sve u redu, ko hoce drugacije neka radi, drugacije, ali da bi uradio bilo sta moras prvo da budes fizicki prisutan na tribini, sve ostalo iako postujem nije u igri.
pozdrav
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Гишка
Ветеран


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 1560

PostPosted: 03 Jun 2005 19:24    Post subject: Reply with quote

A Branko vas samo gleda sa foruma i smeska se Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
ana
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 579
Location: Red&White Caffe

PostPosted: 03 Jun 2005 20:46    Post subject: Reply with quote

Boki wrote:

Svako "sređivanje" stvari unutar "porodice" je odlika mafijaških organizacija...
Lov u mutnom i skrivanje prljavog veša po definiciji ostavlja mesta za spekulacije,kalkulacije,mešetarenje,i ostale mračne radnje...kao i nikad jasno stanje,ko je kriv,a ko nije,da li je kažnjen ili nije i tome slično.Te se obično kad veš proviri kroz prozore i vrata,najveštiji izvuku,a ostali najebu...


Ilija Čvoroviću, dobrodošli u kviz Najslabija karika!
Pitanje za Vas : Verujete li Vi u sve ono u šta sumnjate?
_________________

Свануло је изнад цркве Св. Марка...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Boki
ДЕЛИЈА


Joined: 15 May 2004
Posts: 199
Location: Over The Hills And Far Away

PostPosted: 03 Jun 2005 21:39    Post subject: Reply with quote

Brat Đura i ja verujemo u tebe Ana,ali ti ne veruješ u sebe,nego u njega,tako da je situacija jasna.Barem što se tiče Čvorovića.
Kako stoji stvar kod Džajića?
_________________
Слободан Бобан Јанковић 1963-2006
12 година и 326 утакмица
Back to top
View user's profile Send private message
petar-DELIJE024
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 668
Location: у сред среде

PostPosted: 03 Jun 2005 22:34    Post subject: Reply with quote

Branko Parac wrote:
a ko pogodi redosled igraca dobije gajbu piva



Pa ... ovaj prvi s leva bi mogo da ispadne Dragan Bogavac , do njega Radovan Krivokapic , pa Marko Pantelic nekako me bash podseca na njega , a ova zadnja mi lichi na Dostanica . Jbg ja sam pisao kako mi liche , el ima gajba ? Very Happy
_________________
У борби истине и лажи, правде и неправде, неутралност значи помагање зла!
Back to top
View user's profile Send private message
As_RoMa_Belgrado
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 May 2005
Posts: 9

PostPosted: 04 Jun 2005 01:15    Post subject: Reply with quote

Vi ako se zamlacujete mojim nickom a ne citate sta ja pisem onda je to vas problem. Mogao sam kao nick staviti i Biciklo_Sa_Motorom_ofarban_u_CRVENO-BELO.
1.Sto se tice mojih broja postova oni nista ne govore jer sam vec duze vreme na forumu citajuci sta se sve pise. Tj.Od kada je ovaj sajt aktuelan. A i pojavljivao sam se pod drugim nickom.
2.I da ponovim Dzaja je jedini krivac za sve ovo sto se desilo. Da nije bio PICKA i da mu nije prijalo podilazenje i uvlacenje u bulju od ostalih spermatozoida iz uprave on bi znao kako da treba da reaguje na prve znakove krize.
3. Za Partizan,Grobare i nasu LIGU me zabole ona stvar a opet sam 90posto utakmica prisutan. Hocu EVROPU. Mi nismo pobedili nikoga u njoj od Kajzera a da se to zove pobedom. Seti te se Selte(prodana utakmica), tad sam doziveo slom zivaca,Dinama iz Moskve..da ne pominjem Zenit !!!
4.Bolje se skoncentrisite na to sto pisem a ne da blenete u moj nick.

Non essere gelosa se allo stadio voglio andar;
non essere furiosa se io vado a caricar
perché, perché, perché,
perchè è la mia passione il lancio
il lancio del mattone
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic :: View next topic
Page 8 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop