DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

odose govna
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
inkognito
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 May 2005
Posts: 20
Location: Beograd

PostPosted: 28 May 2005 20:49    Post subject: odose govna Reply with quote

Napokon posle silnih napora,uzdisaja i borbi,govna su otisla iz Zvezde,tj. mi smo iz ove borbe za sveopste dobro kluba izasli kao pobednici.
Back to top
View user's profile Send private message
Anti Casual
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 May 2005
Posts: 25

PostPosted: 28 May 2005 21:06    Post subject: Reply with quote

Sada da vidimo sta ce dalje biti.
Evo za one koje ne zalaze na sajt FK-a

Saopstenje Dzaje:
Zahvaljujuci se na poverenju i podr�ci koje su mi nakon moje ponudjene ostavke ukazali clanovi Skup�tine Kluba, na ovaj nacin obave�tavam organe i clanove Kluba da se uprkos po�tovanju odluke Skup�tine, zbog zdravstvenih problema i moguce operacije koja mi predstoji povlacim sa du�nosti predsednika Kluba.
Istovremeno, s obzirom na ponudjene ostavke clanova Upravnog odbora, kao predsednik Kluba odredjujem radnu grupu u sastavu Aleksandar Boricic, Bo�idar Cerovic, Vladan Pirivatric i Milan Vujin, da sazove i pripremi izbornu Skup�tinu Kluba.
Najiskrenije �elim i verujem da ce ove moje odluke doprineti novom usponu Crvene zvezde i novim trofejima i uspesima na zadovoljstvo milionske porodice navijaca Crvene zvezde.
Dragan D�ajic

I uprave:
Na kraju sezone u kojoj nije osvojen nijedan trofej i posle neuspeha na medjunarodnoj sceni, clanovi Upravnog odbora Kluba su na sastanku sa navijacima kao najvecim delom porodice FK Crvena zvezda i va�nim segmentom kluba, odlucili da predsedniku kluba kao mandataru ponude svoje ostavke.
Clanovi Upravnog odbora ovo cine kao moralni cin i kao podsticaj za bolji i odgovorniji rad u svim delovima kluba.
FK Crvena zvezda
Potpredsednik
Milan Vujin
U Beogradu, 28.5.2005.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 29 May 2005 00:02    Post subject: Reply with quote

Zaista ne vidim razlog zasto bi naslov ovog topika glasio odose govna?Ko je govno?Dragan Dzajic?
Ja bez obzira sto podrzavam njegovu ostavku nikada ni u ludilu necu napisati za takvog coveka da je govno.Govna su svi oni ostali I sto su smenjeni I sto su ostali,ali on NE. Toliko vucibatina iz tih generacija se sunja po stadionu,zivi,jede I loce na racun Zvezde….dzaja je zlato za njih.
Ljudi su malo pobrkali loncice.Malo vise citaju novine,malo vise slusaju “iskune” I eto sta se desi.Za coveka kakav je Dragan Dzajic neko napise govno.Sramota treba svakoga da bude za tu recenicu.
Dragan Dzajic je sam dao ostavku pre nego sto mu je trazena,upravni odbor je na jedan dao svoje ostavke…dakle niko se nije ni zasta bunio.Na par povika otisli su svi….prema tome ne vidim razlog za toliki gnev.Da smo to uradili pre godinu I tada bi otisli.Ljudi nisu noktima grebali da zadrze svoje pozicije kako su svi zivi pricali(tj. Kako je neko skrojio misljenje javnog mnjenja) vec su po meni na najdostojanstveniji nacin to uradili.Trazite nase smene.…nema problema…I mi smatramo da smo krivi.Ne znam dal je jos neko ovako lako odustao od toliko lakih para(opet konstatacija iz javnosti).Mnogo ljudi je zelelo promene,a gde su ti ljudi? Nas 500 nu vrh glave opet izigrava glas Zvezdasa…pa dokle bre?Da ljudi idu malo na utakmice garantujem da im na pamet ne bi palo da napisu za Dzajica da je govno…..to je najbolji pokazatelj da ljudi navijaju iz novina,preko TV-a….99% ljudi ne zna ni ko nam upravlja klubom,ni kako to sve ide,ali oni su procitali da su to govna I eto…govna su.A gde je neki dokaz,zar sebi dopustate da budete necije oruzije?U ovom slucaju mozda oruzije za osvajanje kluba kakav je Crvena Zvezda.
Znam ja da ce svako ovde napisati…ali oni su nas doveli do propasti…I ja se slazem sa tim,ali nikako se ne slazem da se ime Dragana Dzajica pominje u kontekstu kao govno.M nogo on ima vise zasluga u toj Zvezdi nego minusa….mnogo.
Njegova greska je sto nije odmah rekao da ne moze dalje,a ne ovako mislio je da moze….i sada ispade govno.
Da rezimiram.Sever je po meni danas doneko ispravnu odluku…jedinu mogucu,ali svi treba da se zapitaju hocemo li I dalje biti ovce koje novinari setaju po nekom pasnjaku,hocemo li I dalje biti necije oruzije ili cemo konacno krenuti na te utakmice I sve gledati svojim ocima I sve slusati svojim usima,gde ne mogu ona govna iz sporta da ti posle serviraju kako je ronaldo I ajax na forumu izjavio da smo mi nikakvi navijaci zato sto ne teramo dzaju,gde ne mogu da napisu derbi protekao u najboljem redu a decko umalo nije poginuo,gde ne mogu da napisu nesto sto vi znate da nije tako.
Ogorcen sam na sve “prave Zvezdase” kojih ima vise miliona,koji toliko zele te ostavke da ce mozda sutra kupiti novine da vide jel tiranin Dzaja otisao?Taj dzaja za koga oni iz istih tih novina znaju da je djubre.
Severe,nikada vise ne smes dozvoliti da te nevidljivi navijaci vode,severe sada si doneo pravu odluku ali pazi,sada ce svako hteti da ti bude drug.
Nevidljivi Zvezdasi…valjda smo vam sada zapusili usta sa nasim potezima valjda ce vas bar malo biti sramota zbog toga sto manipulisete Zvezdom a pri tome vas nigde nema I nemate pojma o cemu pricate.
Nevidljivi Zvezdasi kada budete shvatili da ste ispali ovce u mnogo slucajeva bice vec kasno…ali boli vas kurac.Tu su milan,liverpul,barselona…..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mrkavac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 May 2005
Posts: 11

PostPosted: 29 May 2005 01:31    Post subject: Reply with quote

Postujem sve sto je napisao "Generalstab" i mogu da se ljutim na DZAJU koliko ocu , ali on nam je doneo toliko toga tako da ja stvarno nemam prava da ga nazovem govno kao i svi ostali !!! A sto se tice ovih drugih iz uprave kluba , otisli su i nadam se da se nece ni vracati , nadam se da ce ZVEZDA biti ponovo ono sto je i bila !!! Pozdrav za "Generalstab" i sve DELIJE !!! ZVEZDA NIKAD NECE PROPASTI !!!
_____________________________________________________________
ZVEZDA UVEK BOLJA - NE BEZITE OD ISTINE !!!

DELIJE & GATE7 & BROTHERS FOREVER !!! icon_beer icon_beer icon_beer icon_beer
Back to top
View user's profile Send private message
vexleg
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 May 2005
Posts: 1

PostPosted: 29 May 2005 01:53    Post subject: Reply with quote

Sramota je da jedan pravi, ako je uopste to pravi navijac, kaze za Dzaju da je govno. Pa ljudi nemci nemogu ni da zamisle da bi jedan navijac Bajerna rekao za Bekenbauera da je govno. A ja sam verovao da nijedan Delija nece to nikad reci. Jedan Dzaja, covek koji je ceo svoj zivot poklonio Zvezdi i kao igrac a posebno kao predsednik. Na celu Zvezde je uspeo ono sto nikom nije uspelo do sada a to je organizovanje kluba na pravi nacin i osvajanje kupa sampiona. Znam da se ne zivi od stare slave ali taj covek je za mene simbol Zvezde. Verovatno da je u zadnje vreme radio taj posao losije i trebao je ranije mozda povuci se ali puno je nas koji smo mu govorili da ostane verujuci i dalje u njega kao pravog coveka za Zvezdu i zivu legendu. Ja ga nekrivim ni malo, nas fudbal je realno vredeo nesto do pre 13 godina ali ovo danas je katastrofa. Zemlja u haosu, ekonomija 0 , a samim tim i para niotkuda. Zvezda zivi bukvalno od prodaje najboljih igraca kao i ostali. Nemogu neki novi klinci u Zvezdi bez obzira koliko su talentovani napraviti neki bum ako taman par njih stasa u pravog igraca, i odmah su na prodaju. To je surova istina. Grobari se sad kurce te kako su usli u ligu sampiona te dogurali daleko u kupu uefa. Oni su vise imali po meni srece nego pameti, a nas tim ih tuce vec tradicionalno i bolji je od njihovog ali oni ne kiksaju protiv Cacka, Buducnosti ili Zeleznika kao mi. Nas mozda to vise boli kao zavist ali ono sto mi imamo u vitrini to oni nikad nece imati i zato Dzajo hvala. Nas moze trenutno vratiti na puteve stare slave samo jedan poput Abramovica. Vazno je da mi pravi cigani se borimo za bolju Zvezdu a da cenimo kao Boga ono sto u njoj najvise vredi.
Back to top
View user's profile Send private message
inkognito
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 May 2005
Posts: 20
Location: Beograd

PostPosted: 29 May 2005 07:23    Post subject: Reply with quote

@Generalstab,u naslovu topica nigde ne pise njegovo ime konkretno,to za Dzaju si upravu da on nije bio centar svih tih kradja i da verovatno sve to nije bilo njegovom voljom.
Dakle pod "govnima" se mislilo na druge ljude iz uprave.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 29 May 2005 08:49    Post subject: Reply with quote

Jedan od vecih Dzajinih “minusa” je to sto je bio oduvek covek.Sto je bio obican gradjanin iz naroda,sportska legenda.Sto nikada nije imao snage da se bori sa olosima poput raznih kriminalaca koji su nogama razvaljivali vrata u upravi,vitlali pistoljima njemu ispred nosa…..nije imao snage da se odupre kandzama novinara koji za 20 eura mogu I za svoju rodjenu majku napisati da je prostitutka.A ako ga jos pri tome potapses po ramenu,odvedes ga besplatno na gostovanje sa Pratizxanom…ma napisace da si joj bas ti svrsio u usta.
Dzaja nije imao srca da otera Dusana Savica koji mu je radio iz a ledja…vec kaze…”Neka ga malo sam ga sklonio”…nije imao srca gomili “legendi”da kaze ne kada je u pitanju izdrzavanje njihovo.Govorio je…”to su legende zvezde,nema smisla da ih Zvezda pusti tek tako da crknu od gladi”…..svakom coveku sa problemom koji dodje kod njega…nebitno da li je to Mirko talijan ili neko od funkcionera kluba,nije umeo da kaze ne.
Covek jednostavno nikada nije bio vezivan za neke specijalne sudove,nikada nije organizovao svoje licno obezbedjenje,uvek je rado pricao sa svima.
Ovu pricu znaju svi koji su stvarno tu,svi koji nisu zvezdasi iz novina I svako ko je upucen napisace vam isto za tog coveka.
Zamislite koja nam sve govna sede na velikim utakmicama u lozi,a da jedan Dragan Dzajic sebi treba da postavi pitanje da li ce mi sever zvizdati?Da li tu da sednem ili iz neke rupe da gledam?
A ja vas pitam zasto?Zasto da takav covek pomisli tako nesto?Zato sto su novine tako napisale?
Danas je Dzaja otisao zato sto nije mogao bolje da vodi klub ali to ne znaci da I dalje nije legenda kluba…naprotiv on tek sada treba da postane prava legenda,mi smo duzni tamo da ga vratimo,posto smo ga I mi na kraju poceli nesvesno blatiti samim tim sto smo ga poistovecivali sa ostalima iz uprave.
A to “nase” razmisljanje su posolili mnogi kriminalci-sakali koji ce se sada sjatiti na nas klub,mnogi “dobronamerni” novinari koji su “veliki” Zvezdasi”….
Ovaj put se stvarno poklopilo nase misljenje sa misljenjem javnosti,ali da li ce I sledeci put tako biti?Da li cete (vecina vas) nastaviti da verujete pre novinama nego ljudima sa severa?Odlucite se.Mi vise nemamo prava na gresku.Sta sad treba Karic,Bulic,Terzic da mi dodju a novine su maltene njihove.I tako malo prasine u oci malo potrosene farbe za novinske clanke I eto…opet ko magarci da nasednemo?
Zvezdasi shvatite da svako od vas sa stavom je odgovoran za stanje u Zvezdi.Razmislite sledeci put da li cete tako olako pricati kao sad,razmislite kome cete verovati.Kazem vam ponovo sada je ovako kako je…..sever je rakao isto sto I ta smrdljiva javnost ali ponavljam…siguran sam da ce sada neko pomisliti da je nama toliko lako manipulisati cim je neko od legende mogao da napravi govno,I to preko nase grbace.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 29 May 2005 08:56    Post subject: Reply with quote

E da zaboravio sam nesto.
Novinari govna raspala citirajte ovakve postove u novinama a ne postove nekih ajaxa,liverpula,mancestera…koji za Dzaju I Zvezdu znaju podjenako kao o imenima kojima se potpisuju.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zebredee
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 May 2005
Posts: 14

PostPosted: 29 May 2005 09:09    Post subject: Reply with quote

AAAA!!!! STA JE SAD, SAD I JE DZAJA OPET DOBAR!

JA SAM REKO DA CETE OPET TO ISTO PRICATI ALI NECE NIKO DA PRIZNA!
DZAJO OSTANI I DOVEDI PRAVE LJUDE!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 29 May 2005 09:39    Post subject: Reply with quote

Nema tu Dzajo ostani Dzajo idi.Svako je rekao svoje juce.I mi I on,I uprava….sada nema nazad.
Sve ovo pisem danas (kada je sve gotovo) jer da sam to uradio ranije bilo bi svasta.Od komentara da sam sam Dzaja pa verovatno dotle da sam dobio neki kes za ovo.Ovako svi su jutros ustali hladne glave I izgleda shvatili sta se u stvari desilo,sta su uradili juce,koliko je Zvezda danas u opasnoj poziciji,ali Zvezdasi….tako smo MI hteli.
Dzaja je svu svoju snagu iscrpeo I ne treba traziti od njega nista vise…treba mu se zahvaliti kao nekome ko je svoj zivot posvetio tom klubu,kao najvecoj legendi Crvene Zvezde,treba mu omoguciti da u ostatku zivota uziva ugled koji I treba da ima zbog svojih zasluga za 40-ak godina provedenih u nasem klubu.
Svemu sto je lepo dodje kraj,pa tako I njegovom uspesnom vodjenju kluba….ali ne treba se nikada zaboraviti sta je on znacio Zvezdi,severu…..Zvezdasima.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Delija Cacak
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 May 2005
Posts: 1

PostPosted: 29 May 2005 10:06    Post subject: Reply with quote

Moramo podhitno menjati igracki kadar. Igraci kao Stancic,Bogavac i slicni njima crpe kasu, a nikakve koristi od njih. Dovesti igrace tipa Nikola Trajkovic (ZETA), Boban Stojanovic (Borac Cacak) itd. Klub je u finansiskoj krizi, ali cesto razmisljam bilo bih dobro da najverni navijaci dijaspore pomognu klubu stim sto bih se odrekli jednog svog dela prihoda u korist kluba. Svako od nas koliko nas ima u dijaspori mogli bih dobrovoljno da daju npr. 10 evra, ali kad se to pomnozi sa 200 000 delija koji bih to uplacivali bila bih vec cifra od 2 mio evra mesecno! Iskreno ja bih bio spreman iz velike ljubavi prema klubu i da se svakog meseca odreknem i 100 evra. Neko bih pomislio da je ovaj moj predlog prosjacenje kluba ali ja ne mislim tako, jer smatram da klub smo mi! Sponzori i plus DELIJE iz dijaspore mogle bih Zvezdu da dovedu tamo gde i jeste mesto Zvezdi.Sta mislite za ovaj predlog kako zvuci i da li je realno ovako nesto sprovesti?
Back to top
View user's profile Send private message
RayBan
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Jan 2005
Posts: 222

PostPosted: 29 May 2005 10:17    Post subject: Reply with quote

E pa zato ja kazem da nam se (nama preko) omoguci da "preminum" clanske karte placamo direktno preko neta(visom ili mastercardom) 6000 dinara je 115 franka(svajcarskih)iako je poznato da u Svajcarskoj zivi preko 100.000 nasih ljudi neka je uzmu samo 10.000 x 115 =1.150.000 GODISNJe samo iz Svajcarske za Nemacku i Austriju i da ne govorim!!Eto vam pare samo sto nasi Mazgovi to nece da urade vec ce biti nesto tipa "Kad dodjete na Marakanu mozete tu da uzmete kartice" Evil or Very Mad .
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 29 May 2005 10:21    Post subject: Reply with quote

Generalstab:

Dzaja je osnovao radnu grupu koja treba da pripremi odrzavanje izborne skupstine. U grupi su Boricic, Cerovic, Pirivatric i Vujin. Da li mozes da pojasnis koga bira izborna skupustina - predsednika, UO ili i predsednika i UO?

Ako se ne varam skupstina bira predsednika a ovaj bira UO ?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
daddo
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Apr 2005
Posts: 14
Location: Podgorica

PostPosted: 29 May 2005 10:50    Post subject: Reply with quote

Kolko se ja sjecam skupstina bira predsjednika,a onda predsjednik postavlja mandatara koji zatim predlaze sastav novog upravnog odbora ciji sastav takodje treba da potvrdi skupstina
_________________
On ce mene da uci sta je Marks mislio...
Back to top
View user's profile Send private message
RayBan
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Jan 2005
Posts: 222

PostPosted: 29 May 2005 11:10    Post subject: Reply with quote

A koliko ce to da traje mislim vremenski?Poznavajuci nas mentalitet trajace citavu vecnost i proci ce prelazni rok ! Po mom misljenju sledi nam jos jedna KATASTROFALNA Sezona !!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop