DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Ветеранске приче,'45_'92.
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 163, 164, 165  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13171

PostPosted: 21 Nov 2013 09:05    Post subject: Reply with quote

макарије wrote:
Те слике њему неко шаље из приватне архиве одакле њему то ? Ово са трибине јеби га сликају новинари и сви остали ... има их колико хоћеш ту ко изађе изађе али ова приватна сликања зна се ко може да има ту слику тако да проблем је у људима који воле да се похвале са ким су се сликали .

Много је људи међу нама исто који немају појма шта тиме раде!У реду је после 20 година да даш неком слике па да објави....мада неком ни тада није у реду...али да стављаш слике са претходног гостовања,последњег европског...итд....то је много лоше!У свакој групи има људи који се баве архивирањем људи из других група,једноставно то им је фетиш!Ал ајде није ни то толико битно,колико разоткривање структуре људи које имамо.Што би неки хрвати,муслимани или било ко други...имали на тацни наш изглед,без да се ишта помуче?
Ствар која се тешко искорењује,али и ствар о којој мора да се диже свест код људи јер овако како је сад не ваља никако!
Не може нико никоме да приговори ако своје слике качи на свој тај неки профил...можеш да му кажеш шта мислиш о томе и то је то,али да слике читавих група качиш на неки профил који си направио да би складиштио слике све живе до којих можеш да дођеш...то већ не може тако.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
devils omladinac
ДЕЛИЈА


Joined: 08 Dec 2010
Posts: 160

PostPosted: 21 Nov 2013 17:08    Post subject: devils omladinac Reply with quote

Када сам провалио ту страницу била ми је сасвим у реду.Много до сада не виђених слика,докумената...Чак сам и нашима послао линк да погледају јер има стврно ретких и необјавлјених слика.Убрзо су постали алави и почели да избацују актуелне слике и клипове.Када сам их упозорио јавио ми се неки старији лик.После пар недеља сам упознао на нету и неког клинца који администрира са још неколико нјих страницу али изгледа да од лепе приче нема ништа.Колико сам их разумео сви су активни на трибини.Vidim da je od obećanja prošlo 21 sat i da za sada to funkcioniše.Nadam se da će pročitati ovo i da nastave da prate istoriju severa a da nove stvari ostave po strani,ima ko je za to zadužen.
Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 21 Nov 2013 17:28    Post subject: Reply with quote

колико видим, оне две фотке од неки дан, једна са ино гостовања и она са чорбом су и даље окачене.
Back to top
View user's profile Send private message
верни делија
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Mar 2008
Posts: 330
Location: Димензија Икс

PostPosted: 21 Nov 2013 17:45    Post subject: Reply with quote

Уклоњене су. Малопре сам проверио. Апел је уродио плодом што се каже. Само треба радити, и форсирати ову нашу здраву причу и резултати су видљиви на свим пољима!
_________________
ЗВЕЗДО БЕЗ ТЕБЕ НЕ МОГУ ЖИВЕТИ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13171

PostPosted: 21 Nov 2013 17:51    Post subject: Reply with quote

Само да људи разумеју једни друге и то је то.Из најбоље намере се ово пише...свако добронамеран ово схвата.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
верни делија
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Mar 2008
Posts: 330
Location: Димензија Икс

PostPosted: 21 Nov 2013 18:08    Post subject: Reply with quote

Тако је брате, ја им и написао синоћ у инбоксу да је то најдобранамернији апел, и надам се да су и они то скапирали како треба, тј да је то за добробит свих нас. Мада, занимљива ситуација је била ова - пар сати после тог мог апела, неко од админа је прво скенирао слику твог и мог уписа (оних првих) и написали да неће више качити такве слике (што је и логично) на шта је уследила рекација огромног броја чланова те странице типа "па то је дебилизам" "јел то велики брат наредио" "то је срање што не качите више те слике" и сл. и да иронија буде већа, исти тај админ "лајкује" све те коментаре! Shocked Rolling Eyes Једноставно је навијачка свест конкретно код тих људи на тим страницама минимална па због тога и написали све то. С друге стране, кажем, пре једно пола ста уђем тамо да проверим, и нема тих слика од јуче као ни те скениране слике твог и мог коментар Генерала, тако да, ништа не може преко ноћи...
Само треба причати, и биће то боље, сигурно!
_________________
ЗВЕЗДО БЕЗ ТЕБЕ НЕ МОГУ ЖИВЕТИ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13171

PostPosted: 21 Nov 2013 18:16    Post subject: Reply with quote

Лако је онима којих нигде нема и ни у чему не учествују,цео живот мирно спавају...да кењају и негодују...увек било тако!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
MisaCZV_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2007
Posts: 416
Location: Београд

PostPosted: 21 Nov 2013 18:47    Post subject: Reply with quote

Искрен да будем ја сам очекивао да ће се овај случај десити нешто раније, тако да ме ово није ништа изненадило. Увек ће се наћи неко "паметан"... Crying or Very sad
_________________
...а живот ти сад поставља питања многа...
Back to top
View user's profile Send private message
Звездин Делиј
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 09 Jul 2011
Posts: 335

PostPosted: 21 Nov 2013 18:55    Post subject: Reply with quote

верни делија wrote:
Тако је брате, ја им и написао синоћ у инбоксу да је то најдобранамернији апел, и надам се да су и они то скапирали како треба, тј да је то за добробит свих нас. Мада, занимљива ситуација је била ова - пар сати после тог мог апела, неко од админа је прво скенирао слику твог и мог уписа (оних првих) и написали да неће више качити такве слике (што је и логично) на шта је уследила рекација огромног броја чланова те странице типа "па то је дебилизам" "јел то велики брат наредио" "то је срање што не качите више те слике" и сл. и да иронија буде већа, исти тај админ "лајкује" све те коментаре! Shocked Rolling Eyes Једноставно је навијачка свест конкретно код тих људи на тим страницама минимална па због тога и написали све то. С друге стране, кажем, пре једно пола ста уђем тамо да проверим, и нема тих слика од јуче као ни те скениране слике твог и мог коментар Генерала, тако да, ништа не може преко ноћи...
Само треба причати, и биће то боље, сигурно!


Ја сам скенирао ваше поруке и послао администраторима странице Wink
Они су почели нешто маилициозно и саркастично да одговарају али су очигледно схватили поруку ...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13171

PostPosted: 21 Nov 2013 19:00    Post subject: Reply with quote

Добро је,доста смо о овој теми...свако нормалан ће схватити све шта треба.Идемо даље са овом темом...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Planna
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 Jan 2011
Posts: 289

PostPosted: 17 Dec 2013 13:17    Post subject: Reply with quote

Црвена Звезда Борусија Мехенгладбах 1979 године

http://www.youtube.com/watch?v=vNHh2Exe4Tk

Одличан снимак,баш лепо могу да се виде зачетци навијачкога покрета на Маракани,почетак када овај Немачки коментатор ништа не прича је посебно интересантан,види се пар снимака северне трибине са барјацима и доле транспарентима,пар пута стандардно тапшање Звезда и песма Београдска звона звоне,та песма ће се чути још пар пута врло гласно током утакмице такође и отегнуто Звезда вероватно по узору на певање са острва.
Не могу да разазнам која се песма пева приликом поздрављања играча али се чује да је прилично гласна,такође на око 12 минута 30 секунди чудна мелодија са скандирањем Звезда.
Око 17:50 одличан кадар на трибину са барјацима и песмом.
18:50 креће песма на познату мелодију и дан данас...
http://www.youtube.com/watch?v=71qH-4gWJYQ
мало модификована у модернијој верзији али то је та мелдија.

И за крај,овим нашим фудбалерима пред сваку утакмицу треба пуштати моменте све до првог Звездиног гола а посебно тамо од 12 до 14 минута,то је клуб какав жели сваки Звездаш где људи изгарају од жеље за погодком.
_________________
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/bb/61/7d/bb617d11609448c5d5d6bf867d54c046.jpg
Back to top
View user's profile Send private message
100%anti crnobeli
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Aug 2004
Posts: 871
Location: Вишњичка бања

PostPosted: 17 Dec 2013 14:27    Post subject: Reply with quote

http://www.youtube.com/watch?v=GUGeez15d34

59. večiti derbi
Crvena Zvezda - Partizan 1:0
7.11.1976. Marakana ~100.000
Beograd Srbija
1:0 Zoran Filipović 53'

Од почетка клипа па до 1:05, кадрови навијања, углавном нас, а има нешто мало и гробара.
_________________
Шај LAV чека титулу...
Back to top
View user's profile Send private message
dpcz
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2008
Posts: 240

PostPosted: 31 Dec 2013 16:18    Post subject: Reply with quote

Црвена Звезда - Хајдук Сплит, 1991.



Јел то на делу трибине до истока на огради виси нека црно-бела застава?
_________________
Срце моје је увек уз тебе, Звездо волим те!
Back to top
View user's profile Send private message
ultrazonfaultrazonfa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Nov 2010
Posts: 613

PostPosted: 31 Dec 2013 18:55    Post subject: Reply with quote

делије равна гора
Back to top
View user's profile Send private message
стабило
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Jun 2006
Posts: 93
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 31 Dec 2013 18:56    Post subject: Reply with quote


_________________
..........................................................................
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 163, 164, 165  Next

View previous topic :: View next topic
Page 151 of 165

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop