DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Finale kupa
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ribolovac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 May 2005
Posts: 12

PostPosted: 26 May 2005 10:05    Post subject: Reply with quote

Sve je ovo lepo ali zelje su jedno a stvarnost drugo ja i da hocu nemogu da dodjem jer sam otisao iz Srbije cini mi se zadnjim vozom sad sve sto se tu dogadja gledajuci iz daleka se svodi na to da se zvezda proda za sitne pare zato se i zakon odugovlaci zato se i sve zivo rasprodaje i dovode kojkakvi debili da igraju za ZVEZDU a ja se bez obzira na sve i dalje nerviram i dalje gledam jer volim Zvedu i sta sad ili ce biti dza ili bu sta god da se dogodi dogodice se a u subotu pa nece doci navijaci ja se molim bogu da dodju ali pogledajte stvarnost svake subote na mari vas ima oko 1000 - 2000 neznam tacan broj lupam al gledam prenos cepate grla a na terenu 11 konja nemoze da uvali 1 go dave loptu oce da crknu ako potrece duze od 50 metara ali zato hoce u inostranstvo nas kapiten jedva ceka kraj sezone kaze covek doslo vreme da i on naplati svoj trud sve se svodi na pare i tako ce i ostati ma sta i ja vise serem sta ce biti odlucice nasa jebena drzava sa nasim neobavestenim vodjom i nasih 1500 poslanika [/b]
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 26 May 2005 10:13    Post subject: Reply with quote

jedan of topik podatak......ne znam da li je tacan, mozda sam ja nesto pobrkao ali ......

dan uoci kupa ovaj forum je imao oko 600 registrovanih korisnika, danas 1021 Shocked

kada bi se ovaj porast odrazio i na subotnju posjetu ne bih zalio, ali ovako...... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
odan_SEVERU
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Jan 2005
Posts: 264
Location: СЕВЕР-срце Србије

PostPosted: 26 May 2005 10:25    Post subject: Reply with quote

Najadnije od svega je nas ponos, ma u stvari kakav ponos koji qrac mi znamo o ponosu, sta mi znamo sta je ponos?
Danas odnosno od samog jutra sam toliko razocaran da ne znam sta da kazem u ovome jeku razocarenja. Jutros u skoli umesto da pricamo o Zvezdi o neki njenim problemima sto lose igramo, sta se to desava, kako cemo u subotu svi na Marakanu da pomognemo da ova farsa prestane... ne sta ti je to! Ma koja Zvezda brate! Koga jos to intresuje! Takve sam odgovore dobija od ortaka.Ostao sam zaprepascen,stajao sam onako sam i gledao ih kako pricaju o nekom finalu league champions sinoc, kako govore kako je liverpool ekipa, kako je utakmica za istoriju, kako sada svi navijaju za liverpool.Jebote, samo sam ih gledao i sutio.A bili su to isti oni koji su sa mnom isli prosle godine na tekme Zvezde,isti oni koji su na Severu sa mnom pevali, isti oni kada smo se zajedno radovali,sve je izgleda isto samo vise tema nije ista "tema".Nije vise tema Zvezda vec tamo neki liverpool.
Ponos jebote! Ponos, pitao bih ja njih sta je njima ponos ali ne mogu zao mi ih nisu oni krivi sigurno, a i da sam ih pitao verovatno ne bi znali mi ni odgovoriti.Ali u neku ruku nisu oni ni krivi mozda sto u takvoj drzavi zive gde vladaju kriminalci i mafijasi, gde se svakodnevno neko ubija ili ga ubiju,gde se prebiaju navijaci, gde zandari terorisu decu,devojke obican svet, nisu krivi, mozda.
Zao mi je ovih mladjih generacija koji se vise ne okrecu Zvezdi, vec tamo nekom Juventusu,Manchesteru,Realu, zao mi ih je jer oni ocigledno nemaju svoj ponos, jer da imaju ne bi nosili buvljak dresove tih klubova a zimi salove, vec bi sa ponosom nosili Zvezdine dresove i salove i sa njima se ponosili i hvalili kako navijaju za jedan svetski klub kakav je nas Zvezda, ali nazalost takvih je vrlo malo, a i ovo malo sto je svi misle da su ludi, da nisu normalni, da su alkosi, narkomani kada idu tamo da gledaju neki promaseni fudbal, neke namestene utakmice, neke tamo leve igrace,...Tuga rodjaci!
Ne znam sta da kazem a da nije tuzno i sramno pa prema tome ovima sto razumeju sta je Sever i koji vole Zvezdu vise od svega oni sami znaju sta im je ciniti u subotu i koja im je obaveza, cini mi se da nikoga ko nista o Zvezdi ne razume nije ni potreban da dodje, ali ja licno mislim da od onih 13 000 koji dodju na Sever kada je derbi ili evropska tekma svataju sustinu svega ovoga i da ce oni sigurno doci i reci ono iza cega oni stoje i cime se ponose.
Back to top
View user's profile Send private message
duff beer
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Oct 2002
Posts: 84

PostPosted: 26 May 2005 10:59    Post subject: Reply with quote

J**** ga propadamo vec dugi niz godina, ali sta da se radi nemoze se vecito pobedjivati necu ove lopove da pravdam ali takvo je stanje


Ipak


I KAD JE RADOST I KADA JE BOL ....



Mislite o tome
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 26 May 2005 11:09    Post subject: Reply with quote

"Nasa je uprava
kompas izgubila
igraci lutaju
Zvezdu nam brukaju

Viknimo sada svi
sever jedinstven je
Viknimo sada svi
uprava napolje

nananananananananannana uprava napolje" (na melodiju "i da mi ponude")

i druga za FSSCG

"Fudbalski savez je
ogranak mafije
sve sami olosi
ubice i lopovi
nanananananananananananana ubice u zatvore" (na melodiju "i da mi ponude" jelte Cool Embarassed )

PS nemoj sad da me trujete, ipak je ovo umni napor jednog Bosanca, mislim Republikanca Smile
Back to top
View user's profile Send private message
chich
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Apr 2005
Posts: 86

PostPosted: 26 May 2005 11:38    Post subject: Reply with quote

Mogu ti reci Radovane da imas dara, prva pesma uopste nije losa.
I na dobru je melodiju.
Dal ce to da zazivi drugo je pitanje.
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan_FCRS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jan 2005
Posts: 80
Location: Северна страна и пуна Маракана

PostPosted: 26 May 2005 12:55    Post subject: Reply with quote

Stvarno ste preterali sa tim da navijaci treba da dodju u sto vecem broju!!!
Docice samo oni koji vole zvezdu,ali stvarno je vole,a ostali se nece ni potruditi,ma koliko mi nekog zvali ili molili!!!A isto tako,pola vas koji je napisalo,docicemo,mogu da se kladim da nece doci!!!
Ja svaki put predjem po 120 km,i dam 1000-1500 din,koje stedim cele nedelje,da bi gledao zvezdu,ma gde da igra!!!A vi ne mozete na jednu tekme da date malo para,za svoju zvezdu!!!
I sada ste se setili,kao znas ajde svi da dodjemo da oteramo upravu,ma u kurcu,ono ljudi sto je dolazilo tokom cele sezone,docice i sada,uz jos mozda par stotina i to je to!!!!
To je moje misljenje,ako se neko ne slaze,sta cu mu ja!!!
Samo znam da cu ja da dodjem,kao i obicno!!!Meni nije tesko,jer volim zvezdu,a inace dolazim sam na tekme,pa vi vidite,jer ne postoji nesto sto ce me spreciti!!!
_________________
На целом свету ми је све,
да живим не могу без ње
и зато певам цео дан:
ЗВЕЗДА,ЗВЕЗДА!!!
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger
fcrs83
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 277
Location: Beograd Srbija

PostPosted: 26 May 2005 13:43    Post subject: Reply with quote

Sta mislite otkud Sever ovakav kakav je danas?! Da nije mozda zato sto smo zvali ljude da dodju, cak je bilo i bilborda, izborili nizu cenu karata prosle sezone da bi doslo sto vise ljudi... Mnogo truda je ulozeno da bi nas bilo sto vise kako bi pruzili sto vecu podrsku nasem klubu... Mnogo ljudi je razocarano, mnogo ljudi ne veruje da se ista moze promeniti, mnogo ljudi veruje da cak i nece biti ikakve reakcije, na nama je da ih razuverimo i da ih pozovemo da dodju... Setite se da smo imali kop i po 3000 ljudi na malim utakmicama sto znaci da ta masa postoji, e to su ti ljudi koji se moraju pojaviti opet!!!
Ivane tebi svaka cast sto prelazis toliko kilometra zbog Zvezde i to sam, svaka cast svakome ko cini slicne stvari kao ti i vi sluzite za primer mnogima, a pre svega onim Bgd kvazi navijacima...
_________________
...a neki ovde kao u pesmici:
"...i tako dan za danom
pred kockastim ekranom...
tataratira..."
Back to top
View user's profile Send private message
радула
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Feb 2003
Posts: 514
Location: 3. полувреме

PostPosted: 26 May 2005 16:47    Post subject: Reply with quote

z warsaw wrote:
Zar novine moraju da objave "nesto"da bi na stadionu bilo vise navijaca?

Naravno da treba informisati ljude.
Branko Parac wrote:
Ne slažem se sa tobom to je trebalo uraditi još 1945!

Znas i sam zasto sam napisao 2001.
_________________
ту без обзира на све
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 26 May 2005 20:21    Post subject: Reply with quote

radula wrote:
z warsaw wrote:
Zar novine moraju da objave "nesto"da bi na stadionu bilo vise navijaca?

Naravno da treba informisati ljude.
Branko Parac wrote:
Ne slažem se sa tobom to je trebalo uraditi još 1945!

Znas i sam zasto sam napisao 2001.



Treba informisati,je jedno Wink a "objaviti,da bi Nas bilo vise u subotu",drugo, jer gresim...? Wink ,mozda si se pogresno izrazio,to je trece,e...
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
As_RoMa_Belgrado
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 May 2005
Posts: 9

PostPosted: 26 May 2005 21:44    Post subject: Reply with quote

Ja sam isto za to da se otpocne sa protestima. I to BUCNIM. Da se okupimo ispred zapadne tribine i da se deremo, pevamo pesme,da ih prozivamo, okitimo okruzenje stadiona transparentima na kojima ce pisati nasa misljenja o njima ili neko pitanje za njih(npr. zasto nisu dosli u Stupicu ili Akapulko da slavimo uspesnu sezonu), pijemo, druzimo....he he. U svakom slucaju moglo bi da bude dobro zezanje.
Za sranja ste u pravu. Murije ce biti na tone a nas nedovoljno za neki jaci otpor.
U svakom slucaju predlozite jos nesto...
Mene nece zadovoljiti izvestaj Dostanica i njegovo vidjenje sezone. Sve su to komunisticki fazoni. Pazi boga ti...izvestaj!!! Kao da mi ne znamo sta se desavalo na dosadasnjim utakmicama. Kao da nismo bili na njima.
Ja jos jednom ponavljam MI smo ti koji volimo ZVEZDU a ne Oni.
Nesposobne starakelje koje raspolazu sa tudjom imovinom i sa necim sto je NASE!!!
NE DAJMO ZVEZDU!!!
I naravno Dzajic nek ostane na lecenju. On nama NE TREBA, nek se vrati zeni!!!
Back to top
View user's profile Send private message
радула
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Feb 2003
Posts: 514
Location: 3. полувреме

PostPosted: 26 May 2005 22:26    Post subject: Reply with quote

Gresis varsava Wink , gresis. Tacno sam rekao ono sto sam mislio. Ljudi nemaju pojma.
Da se objavi u novinama, normalno. I 500 ljudi + da dodje kad to procita je bitno. Na svaki nacin. Zvezda je u pitanju. Ocu za zivota da neki nas buduci kapiten digne pehar kao juce Gerrard, ma bar da zivim u iluziji da je to moguce. Treba nam masa. Pravi navijaci kojima je ZVEZDA u srcu docice pa ne znam sta da bude. A ima i onih koji misle i koji su rekli da ih stadion vise nece videti, neki meni dragi Crying or Very sad E na njih sam mislio.
Kad smo kod novina, zove me drug da su me citirali u sportu 26.05. -5. strana. Svasta.
_________________
ту без обзира на све
Back to top
View user's profile Send private message
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 27 May 2005 05:49    Post subject: Reply with quote

radovan wrote:
jedan of topik podatak......ne znam da li je tacan, mozda sam ja nesto pobrkao ali ......

dan uoci kupa ovaj forum je imao oko 600 registrovanih korisnika, danas 1021 Shocked


pobrkao si.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
stani
ДЕЛИЈА


Joined: 30 Nov 2004
Posts: 216

PostPosted: 27 May 2005 06:26    Post subject: Reply with quote

aj ja cu se samo nadovezati na jedan post na ovom topicu,kakvo bre rusenje i picke materine , sa kim da se rusi sa 500 ljudi??
treba da znate da je ovo maximum zvezdinih navijaca,nemoze vise od ovoga ,izvuceno je sve,to nam je sto nam je,kako i mozes da ocekujes vise kad pola ljudi satro navijaca zvezde na ovom forumu ima nickove"as roma","man city", "man utd", "liverpool", pa sa kim se vi identifikujete, sta ste vi? za koga navijate?u beogradu postoji jebeni fan klub navijaca intera!!!!!Ejjjjjjjjjjj aloooooooooooo navijaci intera u beogradu mozda cak i lacija nisam siguran, niko od njih verovatno nikada nije ni video italiju ali ne oni su clanovi fan kluba intera, neko je pre mene napisao da su se bacale petarde i ispaljivali vatrometi kad je liverpool osvojio ls, dal je to neko radio kad su zvezda ili partizan uzeli titulu?jeste kurac!to vece za vreme tekme ls , jedan "veliki " cigan mi salje 12 poruka za vreme tekme ,kao raduje se ovo ono zbog liverpoola, dan pre toga kad smo izgubili finale kupa , jedini komentar mu je "jebiga". na ovom forumu se otvara topic cestitam navijacima liverpul;a, do jaja sam srecan i ostale picke materine e takvih primera ima milion u ovoj drzavi, i znajte i zapamtite, zvezdinih pravih navijaca ima 500-1000 + mozda jos 500 simpatizera(publika) kojima je samo zvezda u srcu

napred zvezda ,samo napred zvezda
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13171

PostPosted: 27 May 2005 08:42    Post subject: Reply with quote

Moje misljenje je da ne treba davati nikakve pozivnice u novinama da se dodje na bojkot.Prvo ne bi doslo uopste mnogo ljudi I time bi pokazali nasu snagu,a drugo bolje je pustiti ovu utakmicu da prodje(koja I ovako I onako nece nista odluciti)….pa tek onda izbaciti tekst u novinama….u fazonu…Pa dobro gde su svi ti razocarani sto hoce da teraju upravu juce?Jer samo nas 500 predstavlja zvezdasku javnost?Mnogo toga posle moze da se uputi na racun “pravih Zvezdasa” I mislim da cemo onda malo mi njih staviti u nezgodnu situaciju,jer je do skoro bilo obrnuto.Te nisu im se svidjali nasi bojkoti,te tebalo je ostrije,te mi smo placenici…ovako cemo im zapusiti usta za svagda I mozda cak I naterati da dodju na stadion.Jedino sto je lose je to sto je ovo zadnja utakmica,prva sledeca je vec Evropa…ali nema veze.
Ja licno mislim da ih u subotu treba prozivati I staviti im do znanja da vise nemaju sever iza sebe,da vise nemaju sever sa sluhom za probleme u klubu,da vise nemaju sever cije ce vodjstvo danonocno lupati glavom o zid ne bi li pronaslo neko resenje da svi budu zadovoljni……NE….od sutra imaju sever koji zeli da vidi uspehe Zvezde,koji zeli da I klub kao I mi dovede ljude na stadion….pun nam je kurac svega.
Mozda bi pre tekme trebalo obaviti razgovor sa “gospodom” iz uprave I reci im METLA.Imate taman do pocetka kvalifikacija da odete ili da smenite bar 10 ljudi…za pocetak kompletan upravni odbor.
Ali nema vise prica…njega smo sklonili…on kao I da nije u klubu(najbolji primer Dule Savic)a on mafija po klubu I dalje.Hocemo javne ostavke da se od toga napravi zakuska ako treba,da se ljudima uruci ono sto su zasluzili,I naravno da posle toga ako iko preostane u klubu ima I tekako veliku obavezu da nas obraduje pojacanjima,novim sponzorima….u svakom slucaju sledeca utakmica im je evropa a mi smo tu najjaci a oni….?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop