DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

15 godina Maksimira
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Саво ДЕЛИЈА
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 May 2005
Posts: 54
Location: Београд, Cрбија

PostPosted: 16 Jun 2005 13:47    Post subject: Reply with quote

bamboocha wrote:
ma daj Ciro, ti 100% lazes.... Oni su dolazili ovamo na hiljade, i nikada se nisu bojali da prodju sami, bez pratnje kroz NAS grad... Oni su imali Rasu, kojeg su delije molile za milost!!! :shock


Vecu glupost od ovog odavno nisam procitao!!! Nije mi jasno kako mozes da mislis da se citava grupa boji jednog tipa, pa bio on peder Raso (jeb'o mu ja mater) ili bilo ko drugi! Po ovom tvom postu mogu da zakljucim da nikada nisi bio ni na jednoj tekmi (ako si uopste Zvezdin navijac), a kamoli ucestvovao u nekoj tuci!

Tebi Brate Ciro svaka cast na dosadasnjim postovima, i samo tako nastavi!
_________________
САМО ТИ...
У МОМЕ СРЦУ СИ...
Back to top
View user's profile Send private message
Леннокс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Feb 2004
Posts: 594
Location: Подгорица

PostPosted: 16 Jun 2005 14:19    Post subject: Reply with quote

a zar ovaj citirani dio gore nije bio skolski primjer sarkazma? Confused
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
bamboocha
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Jun 2005
Posts: 6
Location: Up NORTH

PostPosted: 16 Jun 2005 14:37    Post subject: Reply with quote

savo_DELIJA wrote:
bamboocha wrote:
ma daj Ciro, ti 100% lazes.... Oni su dolazili ovamo na hiljade, i nikada se nisu bojali da prodju sami, bez pratnje kroz NAS grad... Oni su imali Rasu, kojeg su delije molile za milost!!! :shock


Vecu glupost od ovog odavno nisam procitao!!! Nije mi jasno kako mozes da mislis da se citava grupa boji jednog tipa, pa bio on peder Raso (jeb'o mu ja mater) ili bilo ko drugi! Po ovom tvom postu mogu da zakljucim da nikada nisi bio ni na jednoj tekmi (ako si uopste Zvezdin navijac), a kamoli ucestvovao u nekoj tuci!

Tebi Brate Ciro svaka cast na dosadasnjim postovima, i samo tako nastavi!


Brate Savo, pre nego sto pocnes sa prozivanjem, prvo pogledaj malo bolje post, prouci ga, protumaci, shvati na svoj nacin, ali ne bezi od srzi... ....koja je u ovom slucaju bila sarkasticna!!!
Sada kada citam, mozda je i suvisan moj komentar tu... ali ipak napisano je u to doba koje jeste, i pod vecom dozom alkohola...
Uostalom, nemoj da mi prepucavanjem zauzimamo prostor u ovoj prici, vec ako ti nije jasno nesto, postoji pm!!!! Poz
_________________
It's a metafore!!!!!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Саво ДЕЛИЈА
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 May 2005
Posts: 54
Location: Београд, Cрбија

PostPosted: 16 Jun 2005 20:22    Post subject: Reply with quote

I ja se isto protivim bilo kakvim prepucavanjima ovde na Forumu, ali je isto tako glupo je citati o velicanju kojekakvih ustasa, bez obzira na ironiju i sarkazam.
Pozdrav Wink
_________________
САМО ТИ...
У МОМЕ СРЦУ СИ...
Back to top
View user's profile Send private message
ciricdejancira
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 569
Location: Lazarevac

PostPosted: 16 Jun 2005 20:49    Post subject: Reply with quote

Medo sto se tice tvog teksta koji si napisao slazem se sa tvojim konstatacijama, ali kada mene neko gadja kamenom ja volim da mu vratim deset puta gore, a ne da mu nudim soli I hleba po starom Srpskom obicaju, I pored toga sto sam gadjan kamenom. Te soli takva osoba moze dobiti, ali samo na kakvu krvavu ranu. U politiku se previse ne uplicem I slazem se da sve takve treba I banovati. Toliko o tome…
Back to top
View user's profile Send private message
miki69
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Nov 2002
Posts: 343

PostPosted: 20 Jun 2005 09:25    Post subject: Reply with quote

Ćiro da skrenemo malo sa teme. Daj molim te opiši jučerašnji dogadjaj u Lazarevcu, Kolubara - Dorćol, novine su bile dosta škrte na izveštaju. Hvala.
Back to top
View user's profile Send private message
ciricdejancira
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 569
Location: Lazarevac

PostPosted: 20 Jun 2005 10:35    Post subject: Reply with quote

Brate Miki 69!!!Uskoro cu detaljno i tacno opisati desavanja sa Kolubare i Dorcola, samo da povatam u toku dana (dan-dva) jos podataka da bi to bilo tacno i kompletno kao i uvek. Mogu samo da kazem da je bio Maksimir u malom, kao sto pise i u novinama. Bilo je stvarno ludo u visesatnom polu-anarhicnom stanju.Serbian Hooligans...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 13, 14, 15

View previous topic :: View next topic
Page 15 of 15

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop