DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

HRVATI IPAK DOLAZE?!?!?!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
SoulFlower
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Mar 2005
Posts: 130
Location: Јужна сербска лука

PostPosted: 29 Apr 2005 08:43    Post subject: Reply with quote

Ako si meni mislio ovo reci... Ne rugam se nikome i nisam komunjara...

Da, ja poshtujem Veliki petak i postim danas, ako imash nekih problema u vezi toga reci ??!

I koja je sad razlika izmedju prognanih i izbjeglih kad su svi u istom koshu...
_________________

Otishao sam na more...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Anonymous
Guest





PostPosted: 29 Apr 2005 09:11    Post subject: eeeeeeeeeee Reply with quote

KADA IDETE NA UTAKMICU olympiakosa PAZITE DA VAS NE NAGUZE VAŠA BRAĆA GATE 7 ULTRA PEDERČIĆI. Laughing
PANATHAMOU, SE AGAPO...
Back to top
Anonymous
Guest





PostPosted: 29 Apr 2005 09:30    Post subject: Reply with quote

Au koja ste vi stoka pa daj bre administratori sta radite ko da sam na forumu novog pazara a ne nasem nemam reci kakvi sve ljudi postoje strasno.
Back to top
Ivan_FCRS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jan 2005
Posts: 80
Location: Северна страна и пуна Маракана

PostPosted: 29 Apr 2005 10:25    Post subject: Reply with quote

E jbt,stvarno,izbacite bre ove seljake!!!Sta je ovo,prozivaju nas na nasem forumu!!!Jebem li im mamu u picku!!!
_________________
На целом свету ми је све,
да живим не могу без ње
и зато певам цео дан:
ЗВЕЗДА,ЗВЕЗДА!!!
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 29 Apr 2005 10:51    Post subject: Reply with quote

SlavaNedicu wrote:


Овај дечић би требао да поједе банану. Док се то не деси игноришите будалу.
Back to top
View user's profile Send private message
Cetnik
ДЕЛИЈА


Joined: 22 Oct 2002
Posts: 127
Location: Chetnikland

PostPosted: 29 Apr 2005 12:01    Post subject: Reply with quote

Sta mislim o Hrvatima, to mozete zakljuciti iz moga nicknamea Laughing

Uskrs ili ne, to su gamad nevidjena. Ravni su im samo Siptari... zato ih ne treba ni veceras "stediti"!
Back to top
View user's profile Send private message
Delije-Dalmacija
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Dec 2004
Posts: 12
Location: Bgd

PostPosted: 29 Apr 2005 12:55    Post subject: Reply with quote

Kasno se ukljucujem ali samo da nesto dodam!

Quote:
Ali imas i onih koji navijaju za Zvezdu a ateisti su, ili budisti, pagani, ili sta god.
Zvezda jeste srpski klub, ali Srbi kao narod su postojali i pre nego sto su primili hriscanstvo,
imali su svoje slovenske bogove i svoje obicaje, sto se i dan danas vidi u nekim licnim imenima,
imenima mesta i planina, pa i u nekim obicajima koji se i dalje praktikuju u nekim delovima Srbije
(dodole, npr.).
Mislim da nije potpuno tacno automatski sve sto je srpsko povezivati sa pravoslavljem.

da smo ovako razmisljali nekada davno ne bi sada imali "boshnjake", pokatolicene Srbe... nego Srbe muslimanske, katolicke... veroispovesti!
@slavanedicu,
Po tvojim postovima bi rekao da nemas vise od 18 godina ( sto je dobro jer za tebe ima vremena).
Skoro svaku recenicu bi mogao da ti quotam ali...
Moj ti je savet (dobronameran) da se manes tih stvari bar dok ne odrastes a onda ce ti se samo kazati ( valjda).


Sto se danasnje tekme tice trebalo bi otici ali ne navijati po standardnom:D repertoaru.
Inace, nije prvi put da se utakmice gumene odigravaju na pravoslavni praznik! Setite se Bozica i...

p.s ako hrvatici stvarno dodju ne garantujem da se necu raspevati onako po naski Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 29 Apr 2005 12:58    Post subject: Reply with quote

citam sve ovo i ne mogu da verujem svojim ocima, ako vam je cilj da ovaj forum skroz ode u kurac nastavite sa ovakvom diskusijom, ne znam sta bi vam vise rekao.malo razmislite zasto i procitajte zadnje tri cetri strane ovog topika, sta ce nam hrvati kad imamo jedni druge...
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
RayBan
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Jan 2005
Posts: 222

PostPosted: 29 Apr 2005 13:09    Post subject: Reply with quote

I on i ovaj "zeleni" navise....

E sad sto se tiche toga dal je greh ili ne...jeste greh je uzvikivati "Ubi zakolji " itd.ALI to nije greh samo na Veliki Petak vec uvek .
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Н_КЛАН99
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1066
Location: СЕФКЕ-СИТY-КЕШУАЛС

PostPosted: 29 Apr 2005 13:25    Post subject: Reply with quote

Tradosa ti mora da si Grobar sad ste i sa ovim zelenima pobratili!

GAY PRIDE GROBARI!
Back to top
View user's profile Send private message
mindcrime
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 May 2003
Posts: 10

PostPosted: 29 Apr 2005 14:02    Post subject: Reply with quote

SlavaNedicu wrote:
mindcrime wrote:
johny wrote:
Koliko ja znam Zvezda je srpski klub,a pod tim smatram, da mi kao njeni navijaci smo pravoslavci,pa ne vidim u cemu je problem ako neko ne zeli da radi nesto za sta smatra da je protivno veri.Sad ja nisam nacisto da li je greh navijati sutra na utakmici,mozda jednostavno ne treba pozivati na klanje ili sl.[/b]


Pa naravno da nema problema, ako neko misli da ne treba da sutra dodje na utakmicu zato sto je Veliki Petak, ok, postujem. Ali imas i onih koji navijaju za Zvezdu a ateisti su, ili budisti, pagani, ili sta god. Zvezda jeste srpski klub, ali Srbi kao narod su postojali i pre nego sto su primili hriscanstvo, imali su svoje slovenske bogove i svoje obicaje, sto se i dan danas vidi u nekim licnim imenima, imenima mesta i planina, pa i u nekim obicajima koji se i dalje praktikuju u nekim delovima Srbije (dodole, npr.). Mislim da nije potpuno tacno automatski sve sto je srpsko povezivati sa pravoslavljem.


Ma kako da ne. I poturice sto su za vreme turske okupacije su srbi jel. Tebi nista Sveti Sava ne znaci. Ti si mi srbin, koliko i alija iz Sarajeva.


Ajde idi leci se, iskompleksirani jadnice.
Back to top
View user's profile Send private message
SoulFlower
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Mar 2005
Posts: 130
Location: Јужна сербска лука

PostPosted: 29 Apr 2005 14:09    Post subject: Reply with quote

Shta se ovi Glodari tripuju da su oni u nekom bratstvu sa PAO-vim derpeima?!?!

Ja na njihovom sajtu nigdje ne vidim da pishe ishta o Pakistanu.

Izgleda da je neko veooooooma ljubomoran na GATE7+ DELIJE pa pokushava neko nasilnichko bratsvo sa zelenima...
_________________

Otishao sam na more...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
SlavaNedicu
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Apr 2005
Posts: 22

PostPosted: 29 Apr 2005 15:49    Post subject: Reply with quote

Vasili Zaitsev wrote:
SlavaNedicu wrote:


Овај дечић би требао да поједе банану. Док се то не деси игноришите будалу.


Ma ti si gori od majmuna. Takvi kao ti citaju danas i iskaljuju svoj bes, sto se srpski heroj Ratko Mladic nije predao haskoj inkviziciji.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
SlavaNedicu
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Apr 2005
Posts: 22

PostPosted: 29 Apr 2005 15:51    Post subject: Reply with quote

mindcrime wrote:
SlavaNedicu wrote:
mindcrime wrote:
johny wrote:
Koliko ja znam Zvezda je srpski klub,a pod tim smatram, da mi kao njeni navijaci smo pravoslavci,pa ne vidim u cemu je problem ako neko ne zeli da radi nesto za sta smatra da je protivno veri.Sad ja nisam nacisto da li je greh navijati sutra na utakmici,mozda jednostavno ne treba pozivati na klanje ili sl.[/b]


Pa naravno da nema problema, ako neko misli da ne treba da sutra dodje na utakmicu zato sto je Veliki Petak, ok, postujem. Ali imas i onih koji navijaju za Zvezdu a ateisti su, ili budisti, pagani, ili sta god. Zvezda jeste srpski klub, ali Srbi kao narod su postojali i pre nego sto su primili hriscanstvo, imali su svoje slovenske bogove i svoje obicaje, sto se i dan danas vidi u nekim licnim imenima, imenima mesta i planina, pa i u nekim obicajima koji se i dalje praktikuju u nekim delovima Srbije (dodole, npr.). Mislim da nije potpuno tacno automatski sve sto je srpsko povezivati sa pravoslavljem.


Ma kako da ne. I poturice sto su za vreme turske okupacije su srbi jel. Tebi nista Sveti Sava ne znaci. Ti si mi srbin, koliko i alija iz Sarajeva.


Ajde idi leci se, iskompleksirani jadnice.


U al si mi odgovrio Laughing To te izgleda tvoje paganstvo naucilo Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
SlavaNedicu
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Apr 2005
Posts: 22

PostPosted: 29 Apr 2005 15:58    Post subject: Reply with quote

Delije-Dalmacija wrote:
Kasno se ukljucujem ali samo da nesto dodam!

Quote:
Ali imas i onih koji navijaju za Zvezdu a ateisti su, ili budisti, pagani, ili sta god.
Zvezda jeste srpski klub, ali Srbi kao narod su postojali i pre nego sto su primili hriscanstvo,
imali su svoje slovenske bogove i svoje obicaje, sto se i dan danas vidi u nekim licnim imenima,
imenima mesta i planina, pa i u nekim obicajima koji se i dalje praktikuju u nekim delovima Srbije
(dodole, npr.).
Mislim da nije potpuno tacno automatski sve sto je srpsko povezivati sa pravoslavljem.

da smo ovako razmisljali nekada davno ne bi sada imali "boshnjake", pokatolicene Srbe... nego Srbe muslimanske, katolicke... veroispovesti!
@slavanedicu,
Po tvojim postovima bi rekao da nemas vise od 18 godina ( sto je dobro jer za tebe ima vremena).
Skoro svaku recenicu bi mogao da ti quotam ali...
Moj ti je savet (dobronameran) da se manes tih stvari bar dok ne odrastes a onda ce ti se samo kazati ( valjda).


Sto se danasnje tekme tice trebalo bi otici ali ne navijati po standardnom:D repertoaru.
Inace, nije prvi put da se utakmice gumene odigravaju na pravoslavni praznik! Setite se Bozica i...

p.s ako hrvatici stvarno dodju ne garantujem da se necu raspevati onako po naski Laughing


Koja patetika Laughing Nemas ti pojma o srpskoj istoriji, idi procitaj nobelovca Ivo Andricevu Na Drini cuprija. Pa se vidi odakle takva sotonska mrznja poturica prema srbima. Ivo Andric:"cak su i poturice gore od turaka". A o pokatolicenim srbima takodjer nemas pojma, i ako si iz dalmacije pretpostavljam. Oni su isti kao i poturice, isti sljam samo drugo pakovanje. A o ovim junacinama sto se javljaju iz Srbije i pljuju po srpskim seljacima, to su pravi kompleksasi. Kako vas nije sramota. Svi srbi su bili seljaci. A vi ste kao urbana intelektualna elita Laughing Drogiranje i lencarenje, svaka cast "junaci" Razz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop