DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

D E R B I
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
SoulFlower
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Mar 2005
Posts: 130
Location: Јужна сербска лука

PostPosted: 23 Apr 2005 17:22    Post subject: Reply with quote

I kako onda da ide akcija "SRNN" kad ova stoka sa juga mora da se posere na derbi i ostalo...
_________________

Otishao sam na more...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
SoulFlower
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Mar 2005
Posts: 130
Location: Јужна сербска лука

PostPosted: 23 Apr 2005 17:41    Post subject: Reply with quote

Evo neke fotke ..







_________________

Otishao sam na more...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
^^^next^^^
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Apr 2005
Posts: 15

PostPosted: 23 Apr 2005 17:56    Post subject: Reply with quote

Stoka je jos jednom pokazala koliko je jadna
Back to top
View user's profile Send private message
SoulFlower
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Mar 2005
Posts: 130
Location: Јужна сербска лука

PostPosted: 23 Apr 2005 18:20    Post subject: Reply with quote

Nove kesli

http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?g=2004-2005/derbi_124&pg=1&f=
_________________

Otishao sam na more...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
COFI-B.B.R.S.
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Jan 2005
Posts: 17
Location: DORCOL MENHETHN

PostPosted: 23 Apr 2005 18:33    Post subject: Reply with quote

ktarko i jasno:Neki klinac je usped da skine zastavu(mislim da je "trebinje") i uhvatio sprint ka jugu onda ulecu u kanal na severu likovi cija je to zastava i pokusavaju da izadju na istok.Oni stizu na ogradu gde se gadjaju sa Shadowsima i pokusavaju da dodju do zastave(ovo je bio pocetak svih sukoba).Posle toga Glodari sa juga razbijaju svoju8 ogradu i zalecu se na istok(jako veliki broj) i svi civili hvataju sturu i beze sa tribine.posle toga ulazi zandarmerija i pravi krug oko civila a grobari probijaju i ogradu ka zapadu ali zbog necega su stali.U isto vreme sa severa sve vise ljudi preskace ogradu sa istokom i idu u kanal da bi se obracunali sa grobarima,neki likovi su cak pokusali da preskoce ogradu i udju u teren(njih 50-ak) ali su ih vodje vratile. Onda zandari ulecu na sever sa istocne strane i pocinju da biju sve pred sobom.Delije krecu u otvoreni sukob sa zandarima i oni se povalce jednim delo na istok a drugim okstaju sa severne strane ograde. Ubrzo posle toga tekma se zavrsila i svi izlaze uz jos nekog sranja na istoku ali to nisam video.
PS:posle tekme bilo je sranja kod autokomande,tacnije grobari su se stvorili i poceli da sibaju i civile i navijace(vise je bilo civila).Hvata se stura a navijaci ulaze u okolne kafice da se pritaju.Posle odredjenog vremena nastavlja se hod ka slaviji a u suprotnom smeru ide Legenda Severa(S) sa povelikom grupicom iza sebe i ide u susret grobarima.Kod podzemne zeleznice zandari blokiraju put vozilima i krece sukob sa navijacima.cigle i kamenje leti na sve strane(verovali ili ne murkani su u velikoj kolicini gadjali navijace ciglama itd.).Posle toga zandari se pojavljuju i nama iza ledja i polako guraju msau na gore. ovim zandarima koji su bokirali put(gore) stize pojacanje i krecu da sibaju sve pred sobom.Ljudi pocinju da beze u okolne ulice ,kroz parkove,cak su murkani ulazili i u kafice i sibali likove.Svo to vreme helikopter kruzi oko nas i "snima",a znadari bukvalno pocinju da nas jure kroz okolne ulice itd.Ja nakraju izlazim na auto-put i kroz park odlazim do Klinickog centra gde cujem da je izbila nova tuca na autokomandi.SVe u svemu jos jedan DERBI
_________________
SA NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!!
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 23 Apr 2005 18:41    Post subject: Reply with quote

sta reci pojma nemam sve je bilo toliko dinamicno Wink od nekog 80. minuta pa na dalje da mi treba malo vremena da se srede utisci, ono sto mi je sada najaci utisak je novo upucavanja koje sam video u parku kad su pandurii poceli da biju sa ledja, (ne znam zasto) samo su poceli prvo uz ljutice bogdana, a posle niz s' ledja, ne znam sto su poceli da peglaju nisam video nista od guzve, tu su bili izmesani svi redom bez mogucnosti da se reaguje na bilo kakv nacin, tad kad su poceli da peglaju s' ledja steknuo sam se kod onih trafika kod parka, a u parku je pandur ladno pucao u lika neki pistolj sa debelom cevi kao signalni, ne znam za sta sluzi, ne verujem da je suzavac, taj lik je pao i ladno posle toga ustao i poceo da bezi, ali su ga uhvatili i neko vreme sam jos bio tu nisam viedo krv ili slicno, a ovaj lik se pomerao kad sam morao dalje, na autokkomandi ludilo s kerovima prema fransu je bila neka pegla,ali ja sam bio preko prema vojvode stepe gde je bilo dosta obicnog sveta, kad panduri opet krecu s' ledja (opet ne znam zasto), tu su vec bili izmesani i grobari cini mi se silazm do autoputai jos dosta ljudi bio jedan do jaja headshot ispod nadvoznjaka u pandura gore, to je to dok malo ne sredim utiske ako neko nesto vise zna neka pise
btw koju zastavu je uzeo onaj grobar
a ova sluzba obezbedjenja treba sad da odgovara pred sudom i da pokrije sve troskove nereda na stadionu, da su pazili ne bi bila uzeta ta zastava i sve bi mozda bilo drugacije
poz
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
mala
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Feb 2004
Posts: 7
Location: мала бања престонице

PostPosted: 23 Apr 2005 18:53    Post subject: Reply with quote

Моја најискренија жеља ја да се никоме не догоди оно што се десило Милану Васићу.
Нажалост иста слика је виђена и данас, после утакмице, у малом парку између булевара и Љутице Богдана (иза пумпе) и мени апсолутно није јасан разлог зашто је уопште ''господин у плавом оклопу'' пуцао том дечку и то директ у лице, а при томе дотични господин никако није био угрожен од стране истог тог детета.... Око нас су били и неки старији ликови, мислим да су Грци, који су покушали да помогну детету, јер је почело да крвари, али су се склонили кад су пандури кренули да их бију и уперили пиштоље и у њих...
Ко је њима дао дозволу да убијају децу?!?!?
Back to top
View user's profile Send private message
pravi Bole car
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Nov 2002
Posts: 229
Location: Belgrade

PostPosted: 23 Apr 2005 19:34    Post subject: Reply with quote

Neredi zbog utakmice
23. april 2005. | 21:37 -> 21:47 | Izvor: B92
Beograd -- Fudbalski derbi Crvene Zvezde i Partizana ni ovog puta nije protekao bez incidenata.

Prema podacima SUP-a Beograd, povređeno je 12 policajaca i najmanje 10 navijača. U tuči je demolirano pet civilnih i šest policijskih vozila. Privedeno je 67 navijača.

Tuča na stadionu Crvene zvezde izbila je u drugom poluvremenu, kada je jedan navijač Partizana sa istočne tribine ukrao transparent suprotnom taboru. Usledila je reakcija Zvezdinih navijača koji su sa severne tribine preskočili na istočnu i sukobili se sa pristalicama crno-belih. Veće nerede sprečili su pripadnici Žandarmerije. Prilikom intervencije, policija je uptrebila i suzavac.

Zamenik načelnika uprave policije SUP Beograd Slobodan Vukelić za B92 kaže da su se navijači oba kluba ponašali izuzetno militantno, a da je tuča, osim na samom stadionu, izbila i na nekoliko mesta u njegovoj okolini: "Povređeno je 12 policajaca, oštećeno 10 vozila policije, a privedeno je 67 lica. Medicinsku pomoć je zatražilo pet građana u Urgentnom centu. Imali smo u nekoliko navrata prelazak navijača s jedne tribine na drugu. Policija je pokušala, više puta, da uspostavi red, ali i pored velikog broja policije, nismo uspeli da uspostavimo narušeni javni red i mir pa su nakon toga navijači počeli nekontrolisano da izlaze sa stadiona i da nastavljaju sukobe na teritoriji van stadiona."
_________________
Oh,boze samo maksimalni rezultati!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Бане
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 417

PostPosted: 23 Apr 2005 20:05    Post subject: Reply with quote

Evo da sumiram ono sto sam ja video:

PRE UTAKMICE:
Na vise mesta u gradu (veca i bitnija stajalista GSBa) bili su rasporedjeni zandari pa mi se desilo da me na jednom mestu legitimisu (kao sumnjiv sam), a mog ortaka teraju da vadi sve iz dzepova!!!
Do stadiona sam isao solo jer sam trebao nesto da odradim usput i kod Revije da se nadjem sa ekipom. Negde vec blizu kruznog toka (i nesto pre 16h) primecujem 40-50 “sumnjivih” bica. Lice na miseve ali u grupi su i verovatno su se tu spustili iz njehove rupe u humskoj. Pandura nema na vidiku i oni se zalecu na mahom obicne navijace i krecu da udaraju svakog sa Zvezdinim obelezjima na koga su natrcali. Ja u crvenoj majci, ali mene zaobilaze sve dok me neki klinac nije udario u rame, tu se okrecem i jebem mu sve po spisku, a onda ulecu panduri, ja uspevam da malog pacova zavalim u glavu ali je ostao na nogama. Pandur usput i meni daje jedan udarac u rame i nesto se dere. Izlazim na pesacki prelaz ispod parkica, oni stoje iza pandura pa se opet zalecu na neke nase klince koji su isli sa druge strane ulice pa se brze bolje panicno vracaju. Na kraju ja i neki (rekao bih odvaljen) lik stojimo na sred ulice i pokazujemo im srednji prst (slikaju nas neki fotoreporteri), njih murija sprovodi i neki mis me iz gomile gadja kamenom…

UTAKMICA:
Sever pun (mislim moglo se nagurati jos ljudi, ali je bio pun), Koreo po logici nisam video sve dok nisam dosao kuci, poranilo se sa dizanjem, ali smo je, cini mi se, drzali nesto duze nego obicno.
Tada je navijanje bilo najbolje jer je Pune tribine bila bas dobro pevana. Dajemo gol, tribina u transu i navijanje je OK. Onda stoka izjednacuje, mi padamo skroz, navijanje je bilo tada slabo i nesinhronizovano. Drugo poluvreme nesto bolje, ali bez snage da ponesemo ekipu na terenu. Zadnjih 10 minuta navijanja nije ni bilo. Sever danas u grcu.
Repertoar dobar i standardan za derbi. Stoka je isprozivana onako kako zasluzuje. Parole vidite na fotkama. Bakljada odlicna. Cestitke za Nasa stvar, ali je steta sto nije ispracena boljim navijanjem.
Navijaci Olija pozdravljeni (pustena i himna Olija u to ime), vidjena je i zastava Grcke i zastava Olympiakosa (opet vidite slike), a posebno treba pohvaliti odlican barjak na atletskoj stazi (takodje videti slike)

INCIDENTI NA STADIONU:
Prvi je vidjen za Zapadu gde je palo neko nabadanje posle gola talibana.
Pred kraj prvog poluvremena izbija veca tuca na istoku na sredini pri vrhu u trenutku kad stoka peva ono “ko ne skace” po onome sto se moglo videti izgleda da su neki nasi dobro ispeglali neke pacove.
Pred kraj utakmice 80 i neki minut, neki pacov-junior skida jednu nasu zastavu na istoku i trceci (sve kroz kanal uz ogradu) je odnosi na jug. Oni je odmah cepaju i pale (ta zastava je bila poslednja na istoku pa vidite na snimku koja je). Ubrzo u kanal uskace cini mi se par ljudi sa istoka i mislim i sa Severa i odlaze sve do juga. Tad pacovi brze-bolje skidaju svoje zastave i kriju ih. Nesrecni Shadows Front misevi kojima izgleda niko nije rekao da Front ide na jug skidaju svoju krpu i beze ka vrhu boksa. Tu se posle sa Severa tesko dalo videti sta se sve desavalo. Nasi malobrojni su se ravnopravno nosili sa misevima, a bilo je i preciznih pogodaka bakljama. Posle toga ulaze zandari i panicno pokusavaju da sprece veci sukob. Upadaju i na Sever, tu izbija tuca, ali sve sto su uradili je da se rasporede uz ogradu ka istoku. Rekoh do kraja tekme nije bilo navijanja.

misevi:
broj za par stotina veci od onog ocajnog u kupu prosle godine, ali kad bi se svi grupisali na jednom mestu ne bi zauzeli vise od pola tribine. uvidevsi svu ocajsnost svoje pojave, pred pocetak utakmice odradjuju akciju “rasirimo se na suncu” a sve sa razlogom ne bi li se stekao utisak da ih ima vise. sjedinjeni posle duzeg vremena (sem pomenutih senki koje su bile u boksu) navijali su sasvim solidno, narocito nakon gola i u jednom periodu drugog poluvremena. imali su bakljadu i par raketa i neke zvrljotone na nas racun i racun Dzajicev i jednu parolu na grckom i neke silne krpe kao zastave. sve u svemu ni sjedinjeni nisu ni desetina onoga sto moze Sever.

POSLE UTAKMICE:
Nama je ostavljen jedini izlaz pored Revije pa se u laganom trku krecemo ka Autokomandi. Tamo se vec cuje neki lom, ljudi beze nama u susret, ja ulecem desno u parkic i vidim da neki glodari kidisu na ljude, ali tu vec dolazi do intervencije policije koja na sve nacine pokusava da nas razbije. I tu krece prvi veliki juris pandura koji sam izbegao povlaceci se desno ka Vojvode Stepe mestimicno nailazeci na jos poneku grupicu zaostalih pacova.

NAJBIZARNIJI TRENUTAK:
Ovde se moram zapitati da li posle svega sto se desilo ista ima smisla. Naime Carbon je ispricao jednu pricu koja je HC, ali ja sam ocima video jednu sasvim drugu. Naime u svom naletu pacovi-trkaci su udarali sve koje su videli, udarali su starije ljude, obicne navijace, bezobzirno i junacki kao samo oni to mogu, ali najvece ludilo je da je jedan “heroj” udario klinca od 5-6 (!!!!!!!!!!) godina i to skroz ladno bez ikakvog obzira.
Ljudi, u svom pacovskom trku zastao i zavalio dete u glavu! Mali je stajao sa svojim ocem (mislim) kojeg je jedan drugi i stariji junak takodje zavalio u glavu. Mali je pao, a otac je sve vreme vikao Nemojte dete, nemojte dete, a pandur na 20ak metara jurisa na mene jer me snimio da trcim!!! Ej pa ja to nisam mogao ni da zamislim da neko moze da uradi. Od 86’ sam na Severu, a takvu jadnost nisam doziveo ni od koga pa ni od njih. Ne mogu da verujem da neko ima takav mozak. Pa koji su to jadnici, nemam reci. U tom trenutku osetite sav ocaj i bes. Nekome je dozvoljeno da prebija starije ljude i decu, a sebe smatra navijacem. Jebem im sve sve po spisku.
Panduri su posebna prica.
Back to top
View user's profile Send private message
zvezdas
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jul 2003
Posts: 35
Location: Srbija

PostPosted: 23 Apr 2005 20:14    Post subject: Reply with quote

Danas sam realno ocekivao mnogo vise od severa sto se tice navijanja,ljudi zasto padamo posle primljenog gola tada treba da smo najbolji,znaci taj drugi deo prvog poluvremena je bilo sranje sve dok S nije stao na sipku.Inace pocetak tekme do jaja ,koreo pevanje ne znam kada smo zadnji put toliko drzali koreo.INace za veliku pohvalu sto mi se danas svideo jeste pre tekme kada je vodja rekao da sednemo ta dva sektora oko sipki svi su sedeli,i niko nije ustajao ,recimo prilikom nekih dobacivanja od strane grobara.Znaci boli nas uvo za njih pre tekme,nama je bitno da koreo uspe i zato svi treba da sedimo a kada pocne tekma clap .Sto se tice izbora pesama standardno,pune tribine,sve sto zelim,o mama, ale svako dete zna,o,zvezda o le,samo ti.Inace bilo je i prozivanje grobara u vazonu u rupe misevi.Inace vec je spomenuto da su dosli Grci,inace doslo je i 4 navijaca Brna iz Ceske koji gotive Zvezdu i Srbiju,i troje iz bratislave navijaci Slovana.Slucajno smo ih sreli ortak i ja ,jer nisu znali gde mogu da kupe pivo,jer oko stadiona nisu mogli da kupe,pa su nas pitali za radnju i tako smo poceli da pricamo sa njima i saznali odakle su .Inace gotive Srbe i delije.Zaboravio sam da kazem da se jos pevalo ,znaci do jajja vora.Prvo ustanite grobari,ustanite grobari,a posle toga kada su svi grobari stajali hej sloveni,i takodje se pevalo i da vodis deset nula.Sto se tice nereda,sve je receno,stvarno ne znam koji je kurac tim iskompleksiranim plavim mangupima koji ispod slema mozga nemaju Very Happy Neredi su bili i kod (valjda) veterinarskog faksa od autokumande do slavije,a od slavije do buske ja ne znam koji je kurac bio zandarima oni su nas pratili ,brzim korakom jos je ovim zandarima sa autokomande koji su isli prema slaviji pritekla u pomoc ekipa sa slavije,i tako zajedno su isli iza navijaca i onda samo odjednom od Vlade su poceli da nas jure iz cista mira dvojica su i pala,ne znam da li grobari ili cigani nisu imali obelezje.

a sto se tice titule ja sam realno znao i da smo dobili da grobari stvarno ne bi imali gde da kiksnu sem u ns)u,a i Vosi bi kupili bodove negde drugo da im oni daju ,ali sta je tu je


nema veze sto zveda nema veze
nema veze sto sam pijan ja
nema veze sto ponovo smo drugi
jer za zvezdu zivot dacu ja

i nema veze sto grobari su bolji
i sto se cuje napred pakistan
i nema veze ma ko im jebe mater
jer za zvezdu zivot dacu ja
_________________
"Na celom svetu samo ZVEZDA"
__________________________________

"Ja imam bolest koja nema leka,i koja plasi normalnog coveka,jer bog je meni podario mozak,al" njega mi je Zvezda uzela"
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 23 Apr 2005 20:30    Post subject: Reply with quote

После Банета чеовек више нема шта да каже. Додао бих само сцену каменовања групе пандура код оне монтажне ограде близу благајне. Имао сам утисак да су сви који су пролазили бацили бар по камен.
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 23 Apr 2005 20:34    Post subject: Reply with quote

Quote:
Neredi su bili i kod (valjda) veterinarskog faksa od autokumande do slavije


То сам заборавио. Два разбијена пандурска комбија. Један код франша, други близу инфективне клинике.
Back to top
View user's profile Send private message
miki69
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Nov 2002
Posts: 343

PostPosted: 23 Apr 2005 21:01    Post subject: Reply with quote

Na tekmi sam video da je na istoku bilu vise tuca. Posto sam bio na zapadu i mogao sam idealno da vidim tribinu preko puta,primetio sam kao i na RTS snimku pre nekoliko minuta da je na istoku kada je na kraju meca doslo do tuce, bilo dvoje teze navijaca. Ako neko zna nesto vise o tome i dali su to nasi ili jugoslovenski navijaci?
Sto se tive njihovog nabadanja publike i prolaznika, mene to ni malo ne cudi. Pa oni svoju sansu vide samo u tome.
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 23 Apr 2005 21:33    Post subject: Reply with quote

Da krenem od navijanja. Sever je bio u standardno dobrom izdanju od samog pocetka pa do grobarskog gola. Tada sam ocekivao da ce se sa jos vise energije zaoriti ZVEZDA, ZVEZDA, kad ono - corak! Pocela se pevati pesma koju zna onih 500-1000 ljudi koji su redovni na severu svake subote. Znaci, mislim da se nepotrebno insistiralo na manje poznatim pesma jer jednostavno nije prolazilo. Od primljenog gola pada navijanje i bakljade (inace su bile do jaja!) su to lepo kompenzovale. Na skali od 1 do 5, dajem trojku za celokupan utisak o navijanju. Ono sto me je iznenadilo i moram reci da je sramota, a to je sto su i neki likovi na severu poceli da lome stolice ?! ALO ljudi!!! Ako je vec stoka neobuzdana, od kad mi to lomimo sopstveni stadion. Drugo, SRAMOTA je da je onaj pobratimski srpsko-grcki barjak lezao dole na stazi bez barjaktara! Da ste u vojsci, za to bi isli na sud. Ako neko moze nesto poblize da objasni sta se desilo sa barjakom, bio bih mu zahvalan. Koreografiju sam malocas video i stvarno je mocna
Sto se nereda tice, mene su oni zatekli na pola puta od stadiona do Fransa! Pocelo je trcanje, okolo su padale kamenice i flase, a jedan lik ispred mene se u tom magnovenju zakucao, onako svetski, u banderu. Kod Veterinarca se odjednom pojavljuju panduri i onda ide sve kako je vec opisano.
Sve u svemu, osim nekih izuzetaka, sve je manje-vise za zaborav.
Back to top
stancho pansa
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Feb 2004
Posts: 49
Location: Belgrade

PostPosted: 23 Apr 2005 21:45    Post subject: Reply with quote

Posto smo se spustili pored Revije i pored cvecare stigli u Vojvode Stepe a onda krenuli uzbrdo. Manji deo ljudi je isao uzbrdo, uglavnom su isli nizbrdo i rekao bih po pritupim facama da su bili glodari sto ce se uskoro pokazati kao tacno. U trenutku kada smo dosli do Stepinog Vajata iz parkica ispod OS Karadjordje je krenula opsta jurnjava i bezanija a u ulici je nastao haos jer su ljudi izbezumljeni uglavnom poceli da se sudaraju, posto su mahom bili obicni navijaci, bez obelezja. U tom trenutku su glodari poceli da vicu:''Bezite, idu Cigani''. Sacekao sam par sekundi da vidim sta ce da se desi, ali Posto je sa mnom bio mladji burazer i neka njegova ekipa (a u sustini su jos svi klinci) pozurili smo na gore. Najgore sto mi je palo na pamet jeste cinjenica da smo u opstoj guzvi mogli da popijemo batine od svojih, jer je ocigledno u Vojvode Stepe u tom trenutku bilo vise glodara nego nasih. Sve u svemu, policija je kriminalno odradila derbi. Totalno su pogresno bili rasporedjeni, totalno nesinhronizovani...Umesto da su intervenisali u kavezu, oni su stali izmedju severa i istoka. I konacno, rec-dve o nama. Licno sam se najezio kao nikada u zivotu na ''Pune tribine'' pred pocetak utakmice. Bilo je fantasticno. Vodje su se trudile, ali mislim da im je falio bolji razglas. Konacno, neki i dalje nisu naucili lekciju da ne treba da lome stolice i da divljaju na svom stadionu. Neka dva majmuna su cak pokusala da izvale kapiju i udju na teren. Sve u svemu, veliki broj ljudi i dalje ne zna da se ponasa jer ne shvata duh i fazon Severa. Dolaze na Sever najcesce samo kada igramo protiv Partizana i to radi nekog prestiza i ne kapiraju da je svrha naseg navijanja ne da pokazemo koliko mrzimo Partizan, vec koliko volimo Zvezdu, a da su nam oni nevazni. Tesko da ce se tu nesto skorije promeniti....
_________________
Studenti Botswana su uz vama!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 11

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop