DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

mala gostovanja
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Vucko Nis
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Jun 2003
Posts: 30
Location: Niš

PostPosted: 11 Apr 2005 19:22    Post subject: Reply with quote

Ivan_FCRS wrote:
Ne znam zbog cega bi bilo ko bio razocaran zbog jedne zenske odbojke. Slazem se da je trebalo to da se isprati cak sam i sam pre 2,3 sata pre pocetka te tekme zvao par ljudi i pitao da li se ide. Slazem se da je propust ucinicu sve sto je do mene da na sledecu istu utakmicu dodje UCZ. Ali i pored toga ne vidim razloga sa razoranje bilo koga jel recimo kada je zvezda igrala u Cacku iz Uzica je krenulo 70-tak ljudi. Isto tako sigurno delije iz Uzica ne idu samo na derbi ili na lacijo kako je neko ovde rekao. Iz uzica je bila ekipa i protiv ofke vojvodine...Ne zelim bilo za sta da se pravdam samo kazem da ne stoje ti komentari tipa da zvezda dodje u nash grad a mi nishta. Ipak je to sve zenska odvojka a rekao sam vam kada je zvezda igrala u cacku a to je posto nema Uzice prvoligasha kao da je stigla u nash grad iz Uzica bilo 70-80 ljudi.

Quote:
Не видим у чему је проблем са последњом утакмицом у Ужицу. Због чега на финалном турниру Купа у Београду није било навијача. Како сада очекивати да Делије из Ужица и околине иду да озбиљно навијају. Тим пре што женска одбојка ове године није актуелна, када је навијање у питању, као оне сезоне пре 2 или 3 године, када нам је то била једина шанса за титулу у целом СД. Да је Звезда играла макар и пријатељску утакмицу са Слободом (фудбал) у Ужицу, критика би била на месту. Кога уопште озбиљно интересује женска одбојка?

Izvini, vi imate prilike da gledate tu istu Zvezdu u Užicu protiv Slobode, kao i mi u Nišu protiv Radničkog. Znači jednom u dve-tri sezone ili čak ni tada.
Na svim Zvezdinim utakmicama, u svim sportovima u Nišu ekipe su imale veliku podršku sa tribina, čak i veću nego u Beogradu u tim sportovima, jer priznaćeš da navijačima u Beogradu ne nedostaju utakmice kao nama. Zbog toga uopšte nije bitno da li se igra rukomet, odbojka, vaterpolo ili bilo koji drugi sport. Bez obzira što se ženska odbojka ne prati toliko, morali ste ispratiti klub jer je ipak reč o finalu. Da napomenem samo da je tri-četiri kola pre kraja regularnog dela prvenstva u ženskoj odbojci ta ista Crvena Zvezda gostovala kod nas u Nišu. Za utakmicu smo saznali dva do tri sata pre početka pa je opet u hali bilo stotinak navijača. Navijali smo celu utakmicu, upalili par baklji pri čemu je susret bio prekinut desetak minuta. Moram da napomenem i to da devojke nisu navikle na navijanje i da su se prepale kada su videle da na utakmici sa najgorim timom u ligi imaju podršku.
_________________
Džabe nas hapsite, pamet nije prelazna!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Vucko Nis
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Jun 2003
Posts: 30
Location: Niš

PostPosted: 11 Apr 2005 19:47    Post subject: Reply with quote

E da zaboravio sam. 20.04. Zvezda igra rukomet u Nišu sa Željom. Takođe i 29. i 30. je finale kupa u rukometu. Možete se preko TVa lično uveriti o atmosferi u Nišu, bez obzira što će dobar deo ekipe biti u prvom slučaju u Beogradu ili Nikšiću, a u drugom u Kuli i na derbiju.
_________________
Džabe nas hapsite, pamet nije prelazna!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Ivan_FCRS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jan 2005
Posts: 80
Location: Северна страна и пуна Маракана

PostPosted: 11 Apr 2005 20:23    Post subject: Reply with quote

Sloboda iz Uzica je u svojoj istoriji bila jednom u prvoj ligi. A kao sto sam rekao mi smatramo Cacak kao da dolazi zvezda u Uzice i mislim da ide sasvim veliki broj delija iz Uzica na tu utakmicu cak vishe i od samih cacana.Moglo se ispratiti nije...ne sporim propust ima josh jedna utakmica nadam se da ce ljudi shvatiti da treba ispratiti to.A narocito sto se ja secam proslih godina kada su se isto sastajali zvezda i jedinstvo u finalu i tada se uvek dolazilo na te utakmice ne znam sto sada nije ali cu pokushati da ljudima objasnim da to treba ispratiti.
_________________
На целом свету ми је све,
да живим не могу без ње
и зато певам цео дан:
ЗВЕЗДА,ЗВЕЗДА!!!
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger
Делије Звечан
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2004
Posts: 667

PostPosted: 11 Apr 2005 21:06    Post subject: Reply with quote

Po meni,kvantitet ne garantuje kvalitet!Mogu na neku tekmu da dodju i 200 ljudi iz Cacka ili Uzica ali dzaba to kad ne peva njih 190.
Meni do Bgd treba 350 km i isto toliko nazad,a dolazim sa svojom ekipom (nas 30-ak iz Kosovske Mitrovice i Zvecana) na svako gostovanje (Cacak,Novi Sad,Niksic,Podgorica,Smederevo...) a i na nazovi "jace" tekme na Marakani(Vosa,Smederevo...).Takodje i demo i na jacu kosarku(protiv hrvata) i za to nam daljina ne predstavlja problem,iskljucivo kesh.
Ko voli Crvenu Zvezdu a dolazi iz unutrasnjosti ne pravi razliku izmedju malih i velikih utakmica-SVE SU VELIKE-ali broblem je u keshu...
PS-16-og cemo biti na basketu protiv Sloge u Kraljevu...
_________________
''Страх животу каља образ често.''
Back to top
View user's profile Send private message
Пијанац
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2003
Posts: 456
Location: Сењак, Београд

PostPosted: 11 Apr 2005 21:37    Post subject: Reply with quote

Мислим да није у коректно говорити о организованој навијачкој групи из Ужица, УЦЗ, као о некој екипи која само долази на дерби и одмах гледа да качи транспарент уз водеће групе Севера. Момци из ове екипе су присутни на свим фудбалским утакмицама у Београду, иду на гостовања, њихови шалови се могу видети на кошаркашким, рукометним и осталим утакмицама на које Цигани организовано иду. Део ове групе студира у Београду, па је вероватно и то један од разлога зашто се нису боље организовали против Јединства у свом граду.
_________________
Зора свиће, ја испијам пиће... icon_beer

Ћале ти у ђубретарима...
Back to top
View user's profile Send private message
индијанац
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Oct 2004
Posts: 180
Location: Јужна Дакота

PostPosted: 12 Apr 2005 05:26    Post subject: Reply with quote

Браво, Пијанац! Ове из Ниша заболе јер имају свој универзитет, па су сви ту када се игра ватерполо, женска одбојка... Добро, мало се шалим. Синоћ сам видео да је, ипак, на одбојци у Ужицу било 10-ак Делија, а чак су се и чули на снимку. Сад, да ли су локални или не, немам појма.

Иначе, малко ћу скренути са теме. Спортски директор Слободе из Ужица од скора је Зоран Његуш, па можда будемо имали прилику и наш фудбалски клуб да гледамо у Ужицу за пар година.
_________________
O мaмa мaмa мaмaaaa...
Back to top
View user's profile Send private message
Сале_БОРСКИ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Mar 2005
Posts: 274
Location: град бакра

PostPosted: 12 Apr 2005 08:51    Post subject: Reply with quote

Делије Звечан wrote:
Po meni,kvantitet ne garantuje kvalitet!Mogu na neku tekmu da dodju i 200 ljudi iz Cacka ili Uzica ali dzaba to kad ne peva njih 190.
Meni do Bgd treba 350 km i isto toliko nazad,a dolazim sa svojom ekipom (nas 30-ak iz Kosovske Mitrovice i Zvecana) na svako gostovanje (Cacak,Novi Sad,Niksic,Podgorica,Smederevo...) a i na nazovi "jace" tekme na Marakani(Vosa,Smederevo...).Takodje i demo i na jacu kosarku(protiv hrvata) i za to nam daljina ne predstavlja problem,iskljucivo kesh.
Ko voli Crvenu Zvezdu a dolazi iz unutrasnjosti ne pravi razliku izmedju malih i velikih utakmica-SVE SU VELIKE-ali broblem je u keshu...
PS-16-og cemo biti na basketu protiv Sloge u Kraljevu...

To stoji,mi iz duboke unutrasnjosti Cool koristimo svaku priliku da odemo na neku tekmu ali slazete se da je lepse odgledati derbi ili neku evropssku nego sutjesku ili hajduk sa liona.Da imamo prilike dolazili bi na svaku tekmu
Pa mnogo nas iz unutrasnjosti ima vise predjenih kilometara nego pola zvezdinog kopa protiv vose recimo
_________________
БАКАР ЈЕ ЦРВЕН, ДИМ ЈЕ БЕО, БИЋЕМО УЗ ТЕБЕ ЖИВОТ ЦЕО
CuBOYS R.S.
Back to top
View user's profile Send private message
petar-DELIJE024
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 668
Location: у сред среде

PostPosted: 12 Apr 2005 09:32    Post subject: Reply with quote

Mislim da u kilometrima ne stoji opravdanje .
Svima je oduvek bio problem kesh i verovatno ce biti josh mnogo godina dok nam je drzava u kurcu .

A shto se tiche gostovanja Zvezde u vashem gradu :

Quote:
ljudi ne dolazi Zvezda sto puta godisnje u Vas grad , mozda jednom, mozda dva puta godisnje ali dolazi vam Zvezda pa makar i u zenskoj odbojci. Naravno da je bitnije da ta vasa grupa dodje u BG ako je taj dan derbi ali ako nema derbija ili neceg vaznijeg za svakog navijaca kome Zvezda (u bilo kom obliku) dolazi u grad ili u okolinu to treba da bude zakon i praznik ali i obaveza.


Svaki ostali komentar je suvishan !
_________________
У борби истине и лажи, правде и неправде, неутралност значи помагање зла!
Back to top
View user's profile Send private message
savacium21
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Jan 2005
Posts: 63

PostPosted: 12 Apr 2005 20:09    Post subject: Reply with quote

Nazalost za rukometnu utakmicu 'plastika-CZ koja se odigrala u sredu saznali smo isti dan...tj. kada smo kretali na utakmicu protiv Zadra !
MP je odigrala tada 5. kolo dok su neki timovi igrali tek 3. kolo....
Totalna konfuzija u Rukometnom savezu i nikakva reklama utakmice Evil or Very Mad

I prosle godine je isto bila sreda ali to neke nije sprecilo da se pojave i protiv Zelezniku istog dana Cool ...
Back to top
View user's profile Send private message
*alexandra*
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Nov 2004
Posts: 10

PostPosted: 12 Apr 2005 20:15    Post subject: Reply with quote

индијанац wrote:
Не видим у чему је проблем са последњом утакмицом у Ужицу. Због чега на финалном турниру Купа у Београду није било навијача. Како сада очекивати да Делије из Ужица и околине иду да озбиљно навијају. Тим пре што женска одбојка ове године није актуелна, када је навијање у питању, као оне сезоне пре 2 или 3 године, када нам је то била једина шанса за титулу у целом СД. Да је Звезда играла макар и пријатељску утакмицу са Слободом (фудбал) у Ужицу, критика би била на месту. Кога уопште озбиљно интересује женска одбојка?

***kad već pitaš - ja pratim žensku odbojku...

Tima wrote:
Naravno da se kritika ne odnosi samo na ovo Uzice (mada i dalje mislim da je trebalo to otpratiti iako je nebitan sport , iako ove godine ne idemo i pratimo zensku odbojku....) vec uopsteno na "manja" gostovanja. Na kraju je neko rekao: ljudi ne dolazi Zvezda sto puta godisnje u Vas grad , mozda jednom, mozda dva puta godisnje ali dolazi vam Zvezda pa makar i u zenskoj odbojci.



Ivan_FCRS wrote:
Ne znam zbog cega bi bilo ko bio razocaran zbog jedne zenske odbojke. Ipak je to sve zenska odvojka



Da remiziramo, najblaže rečeno – vi se svi slažete da ženska odbojka nije vredna praćenja, to je samo tamo neki neaktuelan, marginalni, nebitan, nevažan sport... Pa da Delije su ISKLJUČIVO fudbalski navijači. Dođu doduše na košarku, jače rukometne utakmice, ali ženska odbojka – to je ispod njihovog nivoa..to ne treba gledati...

Pa, ja vas zaista ne razumem. To je jedan od najtrofejnijih klubova u okviru našeg SD-a (ukupno gledano mislim da samo fudbaleri imaju više trofeja i više niko). Odbojkašice su do sada osvojile 22 titule (na pomolu je i 23.) i 12 Kupova. To je JEDINI klub u okviru našeg SD-a koji je sve ukupno gledano bio najbolji klub u onoj nekadašnjoj Jugoslaviji, a ujedno i poslednjih godina drži primat na domaćoj sceni. JEDINI klub u okviru SD-a koji se takmiči poslednjih nekoliko sezona u najjačem evropskom takmičenju. Klub u našem SD-u koji ima NAJVEĆE šanse da ove sezone uzme titulu...

Ali, sve to je nevažno.. Jer, u pitanju je ipak SAMO ženska odbojka, zar ne.. Pa to gledaju verovatno samo šonje, a ne prave Delije.. Koga je bre uopšte briga za žensku odbojku...

Najblaže rečeno, nekako me je sramota što Delije ovako razmišljaju Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
DRAGANA ILIĆ, JEDNA JE DRAGANA ILIĆ...
Back to top
View user's profile Send private message
pravi Bole car
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Nov 2002
Posts: 229
Location: Belgrade

PostPosted: 12 Apr 2005 20:50    Post subject: Reply with quote

Probacu da ti odgovorim prvenstveno mi smo fudbalski navijaci a sportove u hali posecuje ko hoce naravno da ima izuzetaka kad ti u goste dolaze glodari ili hrvosi a da naglasim mi smo PRVENSTVENO FUDBASKI navijaci Exclamation
_________________
Oh,boze samo maksimalni rezultati!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 12 Apr 2005 20:56    Post subject: Reply with quote

pravi Bole car wrote:
Probacu da ti odgovorim prvenstveno mi smo fudbalski navijaci a sportove u hali posecuje ko hoce naravno da ima izuzetaka kad ti u goste dolaze glodari ili hrvosi a da naglasim mi smo PRVENSTVENO FUDBASKI navijaci Exclamation

Da navijamo samo u PRVENSTVU!! Fudbalskom naravno.. Wink
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
pravi Bole car
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Nov 2002
Posts: 229
Location: Belgrade

PostPosted: 12 Apr 2005 20:58    Post subject: Reply with quote

Ultra klan wrote:
pravi Bole car wrote:
Probacu da ti odgovorim prvenstveno mi smo fudbalski navijaci a sportove u hali posecuje ko hoce naravno da ima izuzetaka kad ti u goste dolaze glodari ili hrvosi a da naglasim mi smo PRVENSTVENO FUDBASKI navijaci Exclamation

Da navijamo samo u PRVENSTVU!! Fudbalskom naravno.. Wink


Kad dalje nemozemo da doguramo ali ima nas ovde koji pamtimo i bolja vremena! Wink
Dace bog jednog dana!
_________________
Oh,boze samo maksimalni rezultati!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan_FCRS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jan 2005
Posts: 80
Location: Северна страна и пуна Маракана

PostPosted: 12 Apr 2005 21:11    Post subject: Reply with quote

*alexandra* wrote:
индијанац wrote:
Не видим у чему је проблем са последњом утакмицом у Ужицу. Због чега на финалном турниру Купа у Београду није било навијача. Како сада очекивати да Делије из Ужица и околине иду да озбиљно навијају. Тим пре што женска одбојка ове године није актуелна, када је навијање у питању, као оне сезоне пре 2 или 3 године, када нам је то била једина шанса за титулу у целом СД. Да је Звезда играла макар и пријатељску утакмицу са Слободом (фудбал) у Ужицу, критика би била на месту. Кога уопште озбиљно интересује женска одбојка?

***kad već pitaš - ja pratim žensku odbojku...

Tima wrote:
Naravno da se kritika ne odnosi samo na ovo Uzice (mada i dalje mislim da je trebalo to otpratiti iako je nebitan sport , iako ove godine ne idemo i pratimo zensku odbojku....) vec uopsteno na "manja" gostovanja. Na kraju je neko rekao: ljudi ne dolazi Zvezda sto puta godisnje u Vas grad , mozda jednom, mozda dva puta godisnje ali dolazi vam Zvezda pa makar i u zenskoj odbojci.



Ivan_FCRS wrote:
Ne znam zbog cega bi bilo ko bio razocaran zbog jedne zenske odbojke. Ipak je to sve zenska odvojka



Da remiziramo, najblaže rečeno – vi se svi slažete da ženska odbojka nije vredna praćenja, to je samo tamo neki neaktuelan, marginalni, nebitan, nevažan sport... Pa da Delije su ISKLJUČIVO fudbalski navijači. Dođu doduše na košarku, jače rukometne utakmice, ali ženska odbojka – to je ispod njihovog nivoa..to ne treba gledati...

Pa, ja vas zaista ne razumem. To je jedan od najtrofejnijih klubova u okviru našeg SD-a (ukupno gledano mislim da samo fudbaleri imaju više trofeja i više niko). Odbojkašice su do sada osvojile 22 titule (na pomolu je i 23.) i 12 Kupova. To je JEDINI klub u okviru našeg SD-a koji je sve ukupno gledano bio najbolji klub u onoj nekadašnjoj Jugoslaviji, a ujedno i poslednjih godina drži primat na domaćoj sceni. JEDINI klub u okviru SD-a koji se takmiči poslednjih nekoliko sezona u najjačem evropskom takmičenju. Klub u našem SD-u koji ima NAJVEĆE šanse da ove sezone uzme titulu...

Ali, sve to je nevažno.. Jer, u pitanju je ipak SAMO ženska odbojka, zar ne.. Pa to gledaju verovatno samo šonje, a ne prave Delije.. Koga je bre uopšte briga za žensku odbojku...

Najblaže rečeno, nekako me je sramota što Delije ovako razmišljaju Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Daleko od toga da je ispod nasheg nivoa da navijamo za devojke u odbojci ja to nisam rekao.Rekao sam vec da se ranijih godina u finalu zenske lige u odbojci igralo finale zvezda jedinstvo iz Uzica i uvek u Uzicu je bilo navijanja.Ne znam sto ove godine nije bilo ali kao sto kaze bole ipak smo mi uglavnom fudbalski navijaci i ja bih licno ishao uvek da navijam za te devojke ali ne mislimo svi isto.
_________________
На целом свету ми је све,
да живим не могу без ње
и зато певам цео дан:
ЗВЕЗДА,ЗВЕЗДА!!!
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger
Tima
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Dec 2002
Posts: 167

PostPosted: 12 Apr 2005 21:14    Post subject: Reply with quote

Nije ovo nikakva hajka na Uzicane sto nisu bili na jednoj utakmici. Temu sam pokrenuo iz uopstenih razloga. Zbog nekog buduceg Uzica, Vrbasa, Sapca, Leskovca.......... Slazem se jesmo mi prvenstveno fudbalski navijaci ali........ Rece Vucko iz Nisa: Zvezda vam dolazi jednom ili dva puta godisnje u grad i treba je otpratiti pa makar bila i zenska odbojka ili vaterpolo
_________________
Зашто плавуша навија за Партизан?
Зато што је глупа.

Зашто је плавуша глупа?
Зато што навија за Партизан
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop