DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

SCG - Spanija??
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Hajduk Split
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Jan 2003
Posts: 49

PostPosted: 10 Mar 2005 20:42    Post subject: Reply with quote

SaXoN wrote:
Iz Glasa:
"Dosta nam je što na televiziji gledamo navijače hrvatske reprezentacije koji su svi sa obeležjima njihove države. Zato, pozivamo sve istinske Srbe, patriote i ljubitelje fudbala da nam se pridruže, od sada i zauvek. Jedino se u našoj zemlji postavlja pitanje da li podržati reprezentaciju".

Ovo je tacno...


Bez namjera da provociram ali koji k.... mi radimo u ovoj prichi!? Pa, na tv gledate i navijače Italije, Danske, Islanda, Paragvaja.......i svi sa obilježjima svoje države. A ovaj, baš nas izvadi iz rukava......... Rolling Eyes
_________________
.....i nikad ti necemo.....okrenut ledja mi......
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
joe
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Mar 2005
Posts: 34

PostPosted: 11 Mar 2005 00:13    Post subject: Reply with quote

Ajde da i ja dam mali doprinos ovoj prici.

Sto se mene tice mislim da je najbolja fora da kad krene ova shugava himna svi ustanu i stave ruke na usi... dok sranje neprodje, mislim da bi to mnogo dobro izgledalo a i dalo bi jednu novu poruku necega sa cime se svi slazemo, jer zvizdanje je vec vidjeno i svi su na to navikli dok bi ovo bilo garantovano mediski propraceno... ustvari i sami zamislite kako bi to odprilike izgledalo...

mozda se ja varam ali jebiga...

C'ya[/b]
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop