DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

КУРИР
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Гишка
Ветеран


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 1560

PostPosted: 04 Mar 2005 11:13    Post subject: Reply with quote

a taurunum boys?
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 04 Mar 2005 17:03    Post subject: Reply with quote

Quote:
Zvezda ti je ko droga. Navučeš se kao klinac i nema više. Kao što su se navukli ovi što sviraju violinu i harmoniku. On ne može da ti objasni zašto voli violinu, ne mogu ni ja zašto volim Zvezdu. Ušlo u krv, i doviđenja. Ja od Zvezde nisam dobio ništa osim uspomena. Jednostavno, ja Zvezdu volim. Moje je da navijam za nju, da se radujem kad pobedi i tugujem kad izgubi.


Овим је све речено
Back to top
View user's profile Send private message
Серђо Орси
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Apr 2004
Posts: 198

PostPosted: 05 Mar 2005 17:29    Post subject: Reply with quote

Svaka čast Peci Pankeru, i ovim intervjuom je dokazao da je jedna od najvećih legendi Severa.

čoveku je dobio mesto u monografiji Zvezde povodom 50og rođendana kluba 1995, a danas se niko nije setio ni da ga pozove na proslavu.
maloumno je odricati se takvih ljudi.
Back to top
View user's profile Send private message
Серђо Орси
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Apr 2004
Posts: 198

PostPosted: 05 Mar 2005 17:31    Post subject: Reply with quote

Svaka čast Peci Pankeru, i ovim intervjuom je dokazao da je jedana od najvećih legendi Severa.

pre 10 godina, povodom 50og rođendana kluba, zaslužio je mesto u monografiji, a danas se niko nije ni setio da ga pozove na proslavu.
olako se odričemo velikih ljudi.
Back to top
View user's profile Send private message
Серђо Орси
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Apr 2004
Posts: 198

PostPosted: 05 Mar 2005 17:44    Post subject: Reply with quote

evo sad, dva puta sam postovo prošli komentar jer je došlo do nekih problema sa Forumom, i tek sam onda bacio pogled na zaključanu temu "Peca Panker". nisam bio upoznat sa tim delom njegovog navijačkog života, jer sam o njemu do sad od svih navijača slušao samo kao o legendi, kako na tribini, tako i u ratu

preterao sam sa pohvalama u njegovo ime, ali ipak mislim da je i on, a i cela generacija koja je bila najaktivnija na Severu 8Oih ipak vredna poštovanja i respekta svih nas mlađih, bez obzira na to kakvi su posle postali, jer su ipak obeležili jedan period.
Back to top
View user's profile Send private message
matori
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Jul 2003
Posts: 15
Location: Beograd

PostPosted: 12 Mar 2005 23:26    Post subject: Reply with quote

Sergio Orsi wrote:
evo sad, dva puta sam postovo prošli komentar jer je došlo do nekih problema sa Forumom, i tek sam onda bacio pogled na zaključanu temu "Peca Panker". nisam bio upoznat sa tim delom njegovog navijačkog života, jer sam o njemu do sad od svih navijača slušao samo kao o legendi, kako na tribini, tako i u ratu

preterao sam sa pohvalama u njegovo ime, ali ipak mislim da je i on, a i cela generacija koja je bila najaktivnija na Severu 8Oih ipak vredna poštovanja i respekta svih nas mlađih, bez obzira na to kakvi su posle postali, jer su ipak obeležili jedan period.


Možda ću i ja malo da preteram, ali brate on ti je bio i ostao nivo Miše Baskuza, kakva bre legenda.

Ja se ne sećam da je bio u:
- Glazgovu
- Drezdenu

Na maksimiru... možda, ali se bre ni toga ne sećam. Mnogo se bre ne sećam Wink Kad sam mator... Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Амбасадор
Ветеран


Joined: 09 Mar 2004
Posts: 1046
Location: Пимлико

PostPosted: 12 Mar 2005 23:46    Post subject: Reply with quote

Kako bre nije bio na maksimiru?!... bio je: "za Drazu, za vojvodu Vuka..." Wink "S kim bre da navijam, s nima??? - NIKAD!!!" "...jjjebo ih tudjman!" Laughing
_________________
Мила мајко не жени ме млада,
кад ме жени Рачића бригада.
Back to top
View user's profile Send private message
Серђо Орси
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Apr 2004
Posts: 198

PostPosted: 13 Mar 2005 17:51    Post subject: Reply with quote

Na snimcima iz Maksimira ne izgleda kao Panker, nego kao hipik Smile , onako čupav i sa bradom (ako se ja ne varam, pošto sam gledao taj "dokumentarac" pre 4-5 godina.
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 13 Mar 2005 19:37    Post subject: Reply with quote

1998 utakmica na vračaru nema nigde karata a svi znamo da je Arkan dao 300 karata,samo peca legenda prodaje karte po ceni.Dolaze vođe i kreću u priču gde su karte kad neko kaže pa valjda se peca ponudio da ode kod komandanta da traži karte jer veli nije ga odavno video.Legenda .I Simona je legenda.A što se tiče zastave delije ona se već 2 godine nosi kači bar je to bilo do sada.
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop