DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

"Nozevi-Stop Represiji nad Navijacima"
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
UltraGudra
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Oct 2002
Posts: 479
Location: Karaburma

PostPosted: 17 Feb 2005 13:26    Post subject: "Nozevi-Stop Represiji nad Navijacima" Reply with quote

Skoro svi navijaci Srbije su krenuli sa akcijom "Stop Represiji nad Navijacima"... kako moze ta akcija da prodje kad na svakih 15-30 dana cujes da je neko izboden? Zar ne moze da se krene sa akcijom protiv Nozeva?Nije ni cudo da Kerovi rade sta hoce,kad imaju podrsku cele Srbije...ovaj izboden,onaj izboden,poginuo taj i taj u navijackom sukobu.Mi smo isto dobrim delom krivi,sto nas ljudi tretiraju kao bagru i sto nas svi gaze kako hoce!
Meni je postao ovo mnogo los fazon... hajde kad dobijes kamen u glavu,neko te nabode stanglom,isprzi bakljom... stvarno treba da budes mnogo nesrecan da bi izgubio zivot... ali noz,sekira,meni je to debilski...

Mrzim Grobare,ali svako od nas ima u kraju,na poslu u familiji nekog Grobara,Radovca itd... da li je vredno oduzeti nekom zivot zbog nekog dokazivanja?Zbog jebenog sala... hajde da se to desi nesrecno,da te neko nabode,padnes,da dobijes kamen u glavu.. to je deo naseg zivota... ali da sad ides sa ciljem da nekog izbodes,da ga ubijes.. jel sa time dokazujes koliko volis tvoj klub?
To je sad nama toliko preslo u naviku,da sad skoro svako nosi noz,u fazonu,bolje ja njega nego on mene.. Cak i fizicki jaki ljudi,sto imaju srce,da se zalete sami na neku grupu,nose nozeve,zbog takvih indijanaca ... Poceli smo bre na svojoj sopstvenoj tribini da se bodemo(mislim na Navijace u Srbiji)...
Mi svi znamo da nema pravila na asvaltu,ali takva akciju treba da osude.. a ne kad ti klinac od 15 godina dodje i pocne da se hvali,da mu kazes..-Do jaja!Svaka ti cas... bas si hrabar.. imas muda!
Pazi kad cujem,da su nasi izboli nekoga... ono ni ne razmisljas o tome,u fazonu -Dobro je nije niko nas!,ali kad cujes da su ovi,oni izboli nekog naseg... kao,koje su to picke!Samo tako mogu!Treba ih sve pobiti!
A u stvari smo svi isti....
Imam par drugova na tribini,sto su jedva ostali zivi,zbog neko indijanca,sto je cak iz straha poceo da bode...

Sa tom akcijom treba svi zajedno da pocnu... sve navijacke ekipe u Srbiji!
Da se klincima objasni da to nije dobro... i zasto nije dobro... svi odjednom,jer ako ne pocnu svi odjednom...bice ponovo.. -sto bi mi nesto radili,ako njih boli tuki!

Vremenom ce biti vise akcija,vise susreta,vise kvalitetnih sukoba... znaci ono sto Huligani vole... i samim time ce nam navijacka scena biti mnogo kvalitetnija.... bar mi imamo taj potencijal,a bodemo se kao Turci!
_________________
Бауштелци на Феријама!
Back to top
View user's profile Send private message
Maj 25
ДЕЛИЈА


Joined: 17 Oct 2004
Posts: 135
Location: DORCOL MENHETN

PostPosted: 17 Feb 2005 13:54    Post subject: Reply with quote

Strashno... Ja nosim noz ali iskljuchivo za situacije za koje znam da nema izlaza, kada moram da se borim za svoj zivot, za opstanak u ovoj asfaltnoj dzungli. I chist sam sa sobom u glavi, jer znam da nikada ne mogu toliko da pobesnim da sam u stanju da izbodem nekog u stomak.
A nazalost ti koji to rade nisu normalni kao vecina nas koja posecuje forume i takve postupke svakodnevno osudjuje. Ti likovi su klosharchine obichne, ishatirane propalice koji dolaze na tribinu da bi se napili, navarili onda se mrshte svima i kache se sa onima koji ih sluchajno zakache. Deshavalo mi se da naletim na takve budale, i siguran sam da bi izvadili i noz na mene, da sam reagovao na njihove prozivke... Nazalost takvih prljavaca u Beogradu ima sve vishe.
_________________
ALEEEE ZVEZDA JE DANAS POBEDILA
NEK PEVA MARAKANA, NASHA JE TITULA!
Back to top
View user's profile Send private message
Н_КЛАН99
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1066
Location: СЕФКЕ-СИТY-КЕШУАЛС

PostPosted: 17 Feb 2005 15:34    Post subject: Reply with quote

Lepo si mislio brate ali ova akcija nemoze tako da se pokrene nema sanse.
Back to top
View user's profile Send private message
UltraGudra
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Oct 2002
Posts: 479
Location: Karaburma

PostPosted: 17 Feb 2005 15:38    Post subject: Reply with quote

UK_Nikola wrote:
Lepo si mislio brate ali ova akcija nemoze tako da se pokrene nema sanse.



Naravno... nadam se da ce bar neko da izvuce neku poku �z ovoga,meni je dovoljno da bar neko procita i samo razmisli o ovome...
_________________
Бауштелци на Феријама!
Back to top
View user's profile Send private message
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 17 Feb 2005 16:50    Post subject: Reply with quote

Maj 25 wrote:
Strashno... Ja nosim noz ali iskljuchivo za situacije za koje znam da nema izlaza, kada moram da se borim za svoj zivot


znaci ti unapred znas da ides u situaciju gde ces morati da se boris za zivot?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 17 Feb 2005 17:17    Post subject: Reply with quote

UltraGudra brate svaka ti cast za topic i za post, to je sve sto mogu da kazem, i mislim da nije istina da ne moze nista na tome da se uradi, secam se jednog derbija na jna(97, mozda, lupam, ko se seca neka kaze), skup na marakani, vodja se penje na zardinjeru ispred avale i kaze nemoj neko slucajno da je poneo:kamen, flasu, stanglu, bilo kakvo oruzje idemo na ruke ako nesto bude da ne bude posle cigani picke, ako nesto sa njihove starne poleti jebacemo im kevu i sve u tom fazonu, niko nista nije poneo, tad se nista nije desilo na putu do severne tribine jna, ali to nije poenta, moze se uticati na ljude, kako su nozevi polako i necujno usli na tribine tako mogu i da odu, mozda nikad nece biti kao ranije, ali stvari se moraju popraviti.
kao sa bar salovima prosle godine u ovo vreme bilo ih je mnogo manje nego danas Wink
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
petar-DELIJE024
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 668
Location: у сред среде

PostPosted: 17 Feb 2005 17:42    Post subject: Reply with quote

Caki wrote:
Maj 25 wrote:
Strashno... Ja nosim noz ali iskljuchivo za situacije za koje znam da nema izlaza, kada moram da se borim za svoj zivot


znaci ti unapred znas da ides u situaciju gde ces morati da se boris za zivot?


Brate , danas , zaista vishe nigde nije sigurno ...
Mada ja sam oduvek bio za fajtove na ruke i noge i bez nozeva , palica i kojekakvih metalnih shtangli ... i zato ne nosim noz , a mogu da se kladim da 70%ljudi koji nose nozeve su pichkice i nemaju muda da nabodu , a josh manje da se poshorkaju na ruke ....
SRAMOTA Embarassed

Tuzno je jako shto se tu ne moze mnogo toga uraditi jer mozesh mu prichati kolko ocesh , boli ga racku ... ja mislim da je jedini lek za te takve , da i oni sami dobiju noz i tachka ... mozda se tek onda smire ..
_________________
У борби истине и лажи, правде и неправде, неутралност значи помагање зла!
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 17 Feb 2005 17:55    Post subject: Reply with quote

Moram skroz podrzhati Petra shto se ovoga tiche...
Takodje delim isto mishljenje da nozheve nose teshko-iskompleksirane
pichkice koje nemaju muda za redovan fajt.. rukama , glavama, nogama... nego moraju da nose nozheve....
Isto shto kazhe ne verujem da vecina njih sme da potegne nozh na nekoga... mada naravno ima budala koji te sa lakocom bez razloga nabodu u stomak....
Nikad nisam nosio nozh niti imam neku nameru da ga pochnem nositi a jedina situacija kad bi ga MOZHDA izvadio je da budem 10-20 X nadbrojchan... pa da mi je to jedini nachin da spaasem glavu !!!
--------------------------------------------------
SUBOTICA CELA je CRVENO-BELA
--------------------------------------------------
Back to top
petar-DELIJE024
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 668
Location: у сред среде

PostPosted: 17 Feb 2005 18:07    Post subject: Reply with quote

Delija_su wrote:
jedina situacija kad bi ga MOZHDA izvadio je da budem 10-20 X nadbrojchan... pa da mi je to jedini nachin da spaasem glavu !!!
--------------------------------------------------
SUBOTICA CELA je CRVENO-BELA
--------------------------------------------------


Brate , pa ni onda ne bih nosio ! Jer ako je sudjeno da popijem batine , popicu ih kao mudonja da stanem i da se branim rukama , a ne da odma vadim noz ...
... i sad zamisli da ga na pogreshno mesto ubodesh , ubijesh choveka , a i sebe sjebesh za chitav zivot ...

Sve u svemu tebe kad bi naboli ,tebi bi ostala samo jedna rupa koja se ne bi primetila od stomachine koju imash Laughing
Ali shalu na stranu i pamet u glavu !
_________________
У борби истине и лажи, правде и неправде, неутралност значи помагање зла!
Back to top
View user's profile Send private message
Н_КЛАН99
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1066
Location: СЕФКЕ-СИТY-КЕШУАЛС

PostPosted: 17 Feb 2005 20:48    Post subject: Reply with quote

Cabron ja sam mislio da NET nije pravo mesto za tu akciju. A ovo sto si ti naveo je pravi put.
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 17 Feb 2005 21:08    Post subject: Reply with quote

Maj 25 wrote:
... I chist sam sa sobom u glavi, jer znam da nikada ne mogu toliko da pobesnim da sam u stanju da izbodem nekog u stomak.
.

Pa sto onda nosis noz ako nisi u stanju da izbodes nekoga?
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 17 Feb 2005 21:45    Post subject: Reply with quote

"Drugi put u mesec dana navijaci Crvene Zvezde su nozem napali "jednog" grobara. U tramvaju na liniji 9 oko 16 casova 12 navijaca Crvene zvezde napalo je nozem Milosa Drazinca (21), zato sto je nosio obelezja FK Partizana. Povredjeni je uspeo da izadje iz tramvaja na stanici kod kineskog trznog centra u Jurija Gagarina odakle je taxijem prebacen u odeljenje hitne pomoci u Novom Beogradu. Usled veceg krvarenja, Drazinac je prevezen do Urgentnog centra. Zadobio je rane opasne po zivot u stomak i grudni kos."-Sportski Zurnal Setite se obrenovca gde je cigan izbo na smrt nozem grobara.Setite se zadnjeg kola fudbalskog prvenstva gde je na severu bilo opste klanje medju vama.Na Balkanu nista novo! Evil or Very Mad Ps Treba se uvesti akcija "tuci se fer".Da vas malo edukujemo.
Back to top
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 17 Feb 2005 22:05    Post subject: Reply with quote

Stalion wrote:
"Drugi put u mesec dana navijaci Crvene Zvezde su nozem napali "jednog" grobara. U tramvaju na liniji 9 oko 16 casova 12 navijaca Crvene zvezde napalo je nozem Milosa Drazinca (21), zato sto je nosio obelezja FK Partizana. Povredjeni je uspeo da izadje iz tramvaja na stanici kod kineskog trznog centra u Jurija Gagarina odakle je taxijem prebacen u odeljenje hitne pomoci u Novom Beogradu. Usled veceg krvarenja, Drazinac je prevezen do Urgentnog centra. Zadobio je rane opasne po zivot u stomak i grudni kos."-Sportski Zurnal Setite se obrenovca gde je cigan izbo na smrt nozem grobara.Setite se zadnjeg kola fudbalskog prvenstva gde je na severu bilo opste klanje medju vama.Na Balkanu nista novo! Evil or Very Mad Ps Treba se uvesti akcija "tuci se fer".Da vas malo edukujemo.

Ako je vest istinita, dogadjaj je normalno za svaku osudu i tome se nekako treba stati na put... ja mislim da ce se seciva tesko iskoreniti i da ce uvek biti izuzetaka koji ce ih koristiti,a takvih je izgleda sve vise, u prethodnim postovima je sve vec receno tako da nemam nista da dodam...
A ti Stalion nemoj da pises nesto a da ne napomenes vase slucaje, npr jedno ubistvo, npr jedno bockanje koje se desilo relativno skoro kod sumica posle jedne od nasih tekmi, pricas da smo se mi poklali na severu a u novinama pise da je pored ovog bodenja sinoc bilo jos 2 od kojih je jedno ZA VREME utakmice, jesmo i za to mi krivi??? ako vec spominjes minuse sa nase strane, spomeni i sa vase, jer ste u najmanju ruku isti kao mi... razmisli o tome...
Back to top
View user's profile Send private message
радула
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Feb 2003
Posts: 514
Location: 3. полувреме

PostPosted: 17 Feb 2005 22:19    Post subject: Reply with quote

Koga cete vi da edukujete muke namucene? Ne seri.
Ovi retardi su bruka,ne samo severa, nego celokupne scene. Pickice malene. Mada pitanje je i da li su to iole redovniji navijaci, definitivno klinci koji imaju veze sa severom koliko i onaj mali sto je izbo onog u Obrenovcu.
Delija su, vidim izlazis na kraj sa sestoricim, sedmoricom ko iz picke, sa 9 si egal, dok je 10, brat bratu ipak prevaga na njihovoj strani. 20 je previse, slazem se. Moze neki udarac, finta, ono cisto da mi pokazes u znak solidarnosti? Smile
_________________
ту без обзира на све
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 17 Feb 2005 22:51    Post subject: Reply with quote

Ok u pravu ste.Ima toga i kod nas na jugu.Ali ne mogu da shvatim kvazi navijace i sa jedne i sa druge strane koji koriste situacije kada je neko u znacajnoj manjini da ga napadaju.To mi nikad nece biti jasno.I navijace koji koriste nozeve ne mogu da shvatim.To je ili prevelika mrznja ili ludilo.Ja tipujem na ludilo.Postajemo sve vise nalik turcima koji se kolju pre i posle svake utakmice.Izgleda da 500 godina pod njima i dalje ostavlja traga.Ja se samo nadam da ovakvih slucajeva vise nece biti.Jer masnica i cvoruga prodju ali ubod noza cesto se zavrsava tragicno.
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop