DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

prelazni rok i ostali nasi rokovi ...
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 30 Jan 2005 16:34    Post subject: prelazni rok i ostali nasi rokovi ... Reply with quote

po preporuci UltarsLondon-a otvaram topik koji ima namenu da se desavanjima u fk da navijacka dimenzija, tj. da mi kao navijaci pogledamo gde smo mi u celoj ovoj prici, prelaznog roka, siptara, prodaje i sl., ko vodi klub, ko ima pravo da oprosti obestecenje metalurgu, zasto i tome sl.
ovo mi tako otuzno sve deluje da nemam reci, opet ne vidim da imamo bilo kakvu strategiju, da imamo cilj i da imamo stav(sad mislim na tribinu).
da li mi ocekujemo LS ili kup uefa ili nista vise od njih nemozemo da ocekujemo???
razloga za reakcije imamo i previse, ja sam u topiku ptar naveo primer "ne treba nama milostinja" ko je procitao novine tog dana zna o cemu pricam.taj primer i sad navodim izmedju ostalog.
ne mojte se ba tome zadrzavati nego pisite sta kao navijaci o ovoj situaciji mislite, kad dodje do neke vece tekme vec je kasno sad treba razmisljati sta i kako u periodu februar-decembar 2005, i gde sebe tu vidimo
pozdrav
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Гишка
Ветеран


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 1560

PostPosted: 30 Jan 2005 16:55    Post subject: Reply with quote

Evo moj licni komentar(kao jednog od pristalica naseg kluba) je da sve dok se na Severu ne bude skupljalo po minimum 6-7 hiljada NAVIJACA ne simpatizera, e onda bi bilo uredu postavljati neke ciljeve pred upravu.

Jer tih 400-500 ljudi ce uvek doci da NAVIJA za zvezdu dal ona igrala ligu sampiona, kup srbije ili 5 zonsku ligu. Znaci sve dok NAVIJACI ne shvate da je najbitnije ici na utakmice pa tek onda traziti neke uslove a ne obrnuto, e tek tada bi NAVIJACI zaista mogli sa pravom da imaju uticaj u klubu. E sada da li bi to "pravo" bilo zadovoljeno normalnim i stalnim razgovorima sa vodjama ili bi pravili stalne proteste, okretali transparente naopako i blokirali ulaze u upravu to je vec stvar koju bi vreme pokazalo. U svakom slucaju ova tema je na zalost samo pokazatelj naseg stanja u upravi i nebrige koju ti "stariji ljudi" imaju prema NAVIJACIMA.Znaci ili ce dolaziti po 7 hiljada ljudi na utakmice ili nema sta ovde da se raspravlja na forumu posto, kao sto znate, od toga nema leba Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
Boki
ДЕЛИЈА


Joined: 15 May 2004
Posts: 199
Location: Over The Hills And Far Away

PostPosted: 30 Jan 2005 20:08    Post subject: Reply with quote

Ja sam se već ispraznio,�to se tiče ove teme,ali evo mog poslednjeg trzaja...

Vidim da ovde ljudi uop�te ne uzimaju simpatizere za ozbljno-a trebalo bi.
Da se razumemo treba Zvezda da ima NAVIJAČE,ali se postavlja pitanje-od čega klub treba da �ivi Exclamation O ovome sam već pisao na caffe-u,pa sam shvatio da ljudi koji su tamo postovali o ovoj temi uop�te ne uzimaju u obzir ostalih cca 45000 stolica na Marakani.
E tih 45000 stolica su podjednako va�ni kao i sever-naime zamislite da su te iste stolice rasprodate za sezonu-i da od tih para Zvezda mo�e da kupi(ili da vrati) jednog ili dva dobra igrača...i da ne mora da �icka osrednje igrače,ili da mulja sa lovom (a to ova uprava ne zna da radi-kao kom�ije,kojima i navijači i simpatizeri nisu potrebni).

E jedino pitanje je kada će ljudi(navijači i simpatizeri) platiti kartu da gledaju(navijaju) Zvezdu...

1)Kad neko ulo�i pare u Zvezdu(početni kapital)
2)Kad im svima prekipi i dodju da sru�e stadion i upravu

Vi (učesnici foruma) mi recite,da ne �ivim u zabludi...

Da li na utakmice treba da dolaze samo navijači, ili mogu da dođu svi koji su spremni da plate da uđu na stadion...

Ovo zadnje je ključno za sve nas...tj. kad će doći SVI na stadion Exclamation
_________________
Слободан Бобан Јанковић 1963-2006
12 година и 326 утакмица
Back to top
View user's profile Send private message
Гишка
Ветеран


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 1560

PostPosted: 30 Jan 2005 20:51    Post subject: Reply with quote

Quote:
E jedino pitanje je kada će ljudi(navijači i simpatizeri) platiti kartu da gledaju(navijaju) Zvezdu...

1)Kad neko ulo�i pare u Zvezdu(početni kapital)
2)Kad im svima prekipi i dodju da sru�e stadion i upravu

Vi (učesnici foruma) mi recite,da ne �ivim u zabludi...

Da li na utakmice treba da dolaze samo navijači, ili mogu da dođu svi koji su spremni da plate da uđu na stadion...

Ovo zadnje je ključno za sve nas...tj. kad će doći SVI na stadion


Evo ja kao ucesnik foruma ti kazem da zivis u zabludi...
Bez potrebe da zapocinjemo neku svadju nedaj boze vec si u svom postu poceo o nekoj trecoj temi koja ako pazljivo procitas prvi topik nije bas tema ali se negde i to dotice...kakve su sad to price opet "kad dodje 45000 ljudi da srusi stadion..."? "horde razocaranih i izneverenih vatrenih i sta ti ja znam"?

Razlog zasto spominjem da treba da bude redovnih 7-8hiljada navijaca je odgovor kako uticati na ljude u klubu da vode neku drugu politiku- recimo politiku ne propadanja kluba...
Jer tih 400-500 redovnih NAVIJACA nemoze da utice na te ljude kao ni tih 45 000 koji dodju 2(sa izuzetkom)3 puta godisnje...
Naravno da je moja i zelja svih pristalica crvene zvezde da uvek bude 7-8 hiljda navijaca i 45 000 pristalica i da svi kupe godisnje karte i da nam dodje 10 najjacih sponzora u srbiji...ali jos jednom ti kazem nemoj da zapocinjemo ovakve price sta bi bilo kad bi bilo nego ako imas neki predlog predlozi a opet pitanje koliko ce to imati efekta posto kao sto sam reko vec od ovog pisanja nema leba Exclamation [/quote]
Back to top
View user's profile Send private message
Boki
ДЕЛИЈА


Joined: 15 May 2004
Posts: 199
Location: Over The Hills And Far Away

PostPosted: 30 Jan 2005 21:13    Post subject: Reply with quote

Ne �elim da započinjem svađe i ostalo...

Međutim,nije ova moja priča �BBKBB,već �elim da ka�em da pravila igre određuje onaj ko ima pare...
1)najverniji(navijači) ih NEMAJU (pravih je oko 100-kolko ja znam)
2)45 000 ljudi NE �ELI da da pare ( jer nemaju �ta da gledaju)
3) uprava ih ima i bole ih kurac za sve (okreni-obrni njima kintica u d�ep)

prema tome sve ovo �to se de�ava će se de�avati do u beskonačnost...
Svi su u pat poziciji.

A to da �ivim u zabludi-to sam znao nego je neko trebao da mi ka�e...

I jo� ovo...te priče "da dođu 45000 i da sru�e stadion",to neće sigurno,jer ih na�alost mnogo zabole ...dotle smo dogurali...
_________________
Слободан Бобан Јанковић 1963-2006
12 година и 326 утакмица
Back to top
View user's profile Send private message
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 507
Location: Црна Гора

PostPosted: 30 Jan 2005 21:14    Post subject: Reply with quote

Giska wrote:
Quote:
E jedino pitanje je kada će ljudi(navijači i simpatizeri) platiti kartu da gledaju(navijaju) Zvezdu...

1)Kad neko ulo�i pare u Zvezdu(početni kapital)
2)Kad im svima prekipi i dodju da sru�e stadion i upravu

Vi (učesnici foruma) mi recite,da ne �ivim u zabludi...

Da li na utakmice treba da dolaze samo navijači, ili mogu da dođu svi koji su spremni da plate da uđu na stadion...

Ovo zadnje je ključno za sve nas...tj. kad će doći SVI na stadion


Evo ja kao ucesnik foruma ti kazem da zivis u zabludi...
Bez potrebe da zapocinjemo neku svadju nedaj boze vec si u svom postu poceo o nekoj trecoj temi koja ako pazljivo procitas prvi topik nije bas tema ali se negde i to dotice...kakve su sad to price opet "kad dodje 45000 ljudi da srusi stadion..."? "horde razocaranih i izneverenih vatrenih i sta ti ja znam"?

Razlog zasto spominjem da treba da bude redovnih 7-8hiljada navijaca je odgovor kako uticati na ljude u klubu da vode neku drugu politiku- recimo politiku ne propadanja kluba...
Jer tih 400-500 redovnih NAVIJACA nemoze da utice na te ljude kao ni tih 45 000 koji dodju 2(sa izuzetkom)3 puta godisnje...
Naravno da je moja i zelja svih pristalica crvene zvezde da uvek bude 7-8 hiljda navijaca i 45 000 pristalica i da svi kupe godisnje karte i da nam dodje 10 najjacih sponzora u srbiji...ali jos jednom ti kazem nemoj da zapocinjemo ovakve price sta bi bilo kad bi bilo nego ako imas neki predlog predlozi a opet pitanje koliko ce to imati efekta posto kao sto sam reko vec od ovog pisanja nema leba Exclamation
[/quote]

Sve si rekao. Zato dajte ljudi da dodjemo na svaku malu utakmicu u vecem broju. Zajebite derbije. Ja bih ako treba bojkotovao derbi da bi nas na maloj utakmici bilo 8 hiljada. Kad bi bilo barem 5 hiljada na svakoj maloj utakmici, to je pola severa, verujem da bi Uprava mnogo vise pazila sta radi.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ivan_FCRS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jan 2005
Posts: 80
Location: Северна страна и пуна Маракана

PostPosted: 30 Jan 2005 21:20    Post subject: Reply with quote

Sta se tripujete,boli upravu bas kurac da li ima 50 ili 50000 ljudi,oni stavljaju pare sebi u dzep i to je to,sta mi tu mozemo da promenimo???!!! Mad Exclamation
_________________
На целом свету ми је све,
да живим не могу без ње
и зато певам цео дан:
ЗВЕЗДА,ЗВЕЗДА!!!
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 30 Jan 2005 21:29    Post subject: Reply with quote

@cabron
Moja preporuka je bila da ne pises o ovoj temi na drugim temama i da ako ti smatras da treba da se o ovom raspravlja da se otvori nov topic. Izvinjavam se na skretanju teme, ali samo da bude jasnije.
Back to top
View user's profile Send private message
радула
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Feb 2003
Posts: 514
Location: 3. полувреме

PostPosted: 30 Jan 2005 23:48    Post subject: Reply with quote

Nece ni 15000 hard core huligana, ultrasa, psihopata, manijaka, fanatika, bolesnika, koji ce ciniti sve za klub i koji ce biti i ozbiljna finansijska potpora funkcionisanju kluba nauciti ljude koji su u klubu da RADE. Pa oni nisu na za Bezaniju, Bask, Komgrap i Borac iz Ostruznice. To su mentoli koje je Dzaja doveo pod uslovom da mu se uvlace u bulju i da budu gori od njega. Tamo nema coveka koji je operativac i koji moze da zavrsi ma kakav posao. Broj redovnih ne treba ni razmatrati u ovom slucaju.
_________________
ту без обзира на све
Back to top
View user's profile Send private message
duff beer
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Oct 2002
Posts: 84

PostPosted: 31 Jan 2005 07:11    Post subject: Reply with quote

Stav nase uprave je ispravan. Pusticemo mi nekog igraca i pre isteka ugovora ,ali pare necemo da uzimamo jer je Zvezda veci klub od tamo nekog Metalurga. Embarassed
Bravo uprava!!!!
Uprava se saginjati nece!!!!
Tako se radi u ozbiljnom klubu, jasta.....
Back to top
View user's profile Send private message
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 31 Jan 2005 08:36    Post subject: Reply with quote

Ma milion puta se raspravljalo na ovu temu i uvek dodjemo do istog zakljucka: sa ovakvom upravom nikad nista necemo uraditi!!!

Svi se slazu da ljudi koji nam vode klub nemaju ni trunku potrebnog znanja da to rade i da svake godine tonemo sve nize i nize.

Dok se ne usvoji novi zakon o sportu, dok se ne privatizuju klubovi, nista se nece promeniti u nasem fudbalu.
Back to top
View user's profile Send private message
Гишка
Ветеран


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 1560

PostPosted: 31 Jan 2005 11:04    Post subject: Reply with quote

Evo kad sam vec poceo da trabunjam po ovoj temi da nastavim do kraja...
Ajde sad vas 4 zadnjih koji ste pisali samo mi malko pojasnite kakve UPRAVA sad ima veze sa temom? Tema je sta NAVIJACI mogu da ucine? Nemoj opet po 1001 da zapocinjemo neke prepikre bespotrebne...i opet ce da se javljaju indijanci sa postovima "dok im mi iz prnjavora ne dojdemo da im pokazemo svog boga" zajebi me tih prica...to sto vi pisete to su price, bajke...

Evo ja po treci put isto kenjam i nadam se da ljudi nece ostavljati vise bespotrebne postove...znaci jedino kako uprava moze da se natera na menjanje svoje 45' politike je da navijaci pokazu koliko im je stalo do tog istog kluba-znaci masovni odlasci na svaku utakmicu pa onda vidis kako se stvari menjaju...ti ljudi ocigledno imaju neku moc cim toliko dugo sede tu i rade sve sto rade...

Znaci svako neka se potrudi(uradi sam) da na prolece bude tih 7-8 hiljada navijaca i promene u klubu su zagarantovane Wink
Back to top
View user's profile Send private message
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 31 Jan 2005 13:12    Post subject: Reply with quote

Giska wrote:
kakve UPRAVA sad ima veze sa temom?


pa upravo zato sto je uprava najodgovornija, ako ne i jedina odgovorna, za aktuelnu situaciju!

A razlog sto je u prvom postu napisano da treba da se "da navijacka dimenzija, tj. da mi kao navijaci pogledamo gde smo mi u celoj ovoj prici, prelaznog roka, siptara, prodaje i sl., ko vodi klub, ko ima pravo da oprosti obestecenje metalurgu, zasto i tome sl." je jedino zato da bi ova tema bila medju navijackim pricama.

Gde smo u celoj ovoj prici? Isto tamo gde cemo biti kad, i ako se ova prica pomeri na bolje... na tribini! I odatle sve sto mozemo da uradimo je da pokusamo da isteramo gamad iz kluba (da ne pominjem opet rec "uprava" jer ona ipak, nema veze sa ovom temom...)
Back to top
View user's profile Send private message
RayBan
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Jan 2005
Posts: 222

PostPosted: 31 Jan 2005 13:15    Post subject: Reply with quote

Evo sad na primer da smo uzeli pare od Metalurga mogli bi da dovedemo Tiaga iz B.Dortmund(ako bi hteo da dodje ) kome je trenutna vrednost na Transferlisti 150.000 a zastupa ga topsportgruop..
Pa smo mogli da probamo da dovedemo Leandra d aSilvu (Nirnberg) kome je vrednost 50.000 a zastupa ga Agencija 4Young Sports,pa jos Dame Diouf iz Hanovera njemu je vrednost 300.000 a igra u Hanoveru a zastupa ga Rogon GMBH ......i d ane nabrajam sve su to momci do 25(godina) cija vrednost iz godine u godinu skace.

E sad mnogi ce misliti sta ova budala prica, promasio Temu itd....

Ovakvim potezima i angazovanjem pravih fudbalera bio bi i broj gledalaca veci... to garantujem!!!

A mi smo za Krivog dali MELEON Maraka ... a taj nemoze d aprivuce ni 2 gledaoca na Maru... o tome vam pricam.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Булбулдер Г16
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 09 Mar 2003
Posts: 66

PostPosted: 31 Jan 2005 13:17    Post subject: Reply with quote

Oduvek sam smatrao da izgovori tipa: "Dok su ovi ovde ja ne dolazim." u najmanju ruku papučarski. Od kad znam za sebe i�ao sam na utakmice Zvezde bez obzira koji su na tabeli, da li u upravi sede nesposobnjakovići, da li igrače koji su istrčali na teren boli uvo za Zvezdu već samo gledaju kako da se prodaju, da li su utekmice name�ene, da li je -15 ili +40. Idem iz neke ljubavi prema Zvezdi koju su mi preneli otac i deda. E sad to �to mi koji dolazimo na Zvezdine utakmice čutimo to je najveći problem. Nije va�no da li nas je 100 ili 55000 na� glas mora da se čuje. Znači ne treba čekati da nas bude vi�e pa se onda buniti, jer kakvo je sada stanje tako će proči jo� 15 godina a mi se nećemo pomeriti sa mesta. Znači već od prve utakmice u Čačku da krenemo sa protestima protiv uprave i protiv D�ajića (samo u slućaju da odlući da ostane ili ako i dalje bude ćutao kao do sada). Naravno mnogo od ovoga zavisi od stava prve ekipe Delija, pa ako se oni nesla�u ili imaju jo� bolje re�enje ni�ta nastavljamo i dalje sa praćenjem Zvezdinih utakmica do konačne pobede ili poraza. Iskreno se nadam ovog prvog.
_________________
"Немој те никад издати нас!"
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop