DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

wap & delije.net forum

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Питања
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Worf
Guest





PostPosted: 14 Aug 2003 10:05    Post subject: wap & delije.net forum Reply with quote

Svi jaci sajtovi koji su posjeceni kao delije.net imaju podrsku za pregledavanje foruma preko wap-a, a buduci da je to u Srpskoj a mislim i Srbiji besplatno (gprs) zasto moderatori to ne bi aktivirali? Nije puno posla, evo imate primjer www.esato.com (ista adresa i za wap i za web).


Pozdrav!
Back to top
Zile
Guest





PostPosted: 16 Aug 2003 12:29    Post subject: Reply with quote

Pa bilo je na glavnoj strani sajta opcija za wap ali sad toga nema, mislim da je adresa wap.delije.net, ti probaj a admini nek kazu da li je tako.
Back to top
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 18 Aug 2003 06:17    Post subject: Reply with quote

bilo je, ali maltene uopste nije bilo poseceno tako da smo odustali od toga - previse truda za premalo koristi
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
IronMaidennn
Guest





PostPosted: 12 Sep 2003 22:41    Post subject: Reply with quote

dobro worf saznali smo sada svi da imas wap-handy, jesi zadovoljan?
Back to top
Worf
Guest





PostPosted: 14 Sep 2003 10:24    Post subject: Reply with quote

Ee jarane, zafrkavaj ti nekog drugog...


A ovo sa wap-om...mislim da bi bilo pametno sada to opet aktivirati jer mobilni internet i kod nas postao svakodnevnica. Evo cujem i po Srbiji reklame za gprs pa...


Mislim glupo je postavljati wap sajt kada niko nije u mogucnosti posjetiti ga, a sada kada smo svi u mogucnosti onda ga gasite. Nema logike...
Back to top
SerbianFighter
Guest





PostPosted: 14 Sep 2003 13:10    Post subject: Reply with quote

GPRS ce biti besplatan samo do 21. a nakon toga po protoku sibanje po usima.
No, mozda ne bi bilo lose napraviti mali statican wml sajtic sa slicicama i melodijama za download i najvaznijim vestima, posto to nije neki extra veliki problem osvezavati.
Secam se da je bilo... probao sam ga bio, ok je sljakao....
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Питања All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop