DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ДЕРБИ-СРЕДА 18 ЧАСОВА
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1429

PostPosted: 17 Dec 2023 09:26    Post subject: ДЕРБИ-СРЕДА 18 ЧАСОВА Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=4xWShphtxLY
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 17 Dec 2023 14:38    Post subject: Reply with quote

Југ ће вероватно нити празан тако да ћемо малтене играти на домаћем терену. С тим у вези, САМО ПОБЕДА долази у обзир. Стока од реп. паузе има 1 победу, 2 ремија и 2 пораза - дакле распадају се…да, дерби је, и да, признајем само победу. Барак Бахар жути картон за Јанг Бојс, не победи ли овај дерби, што се мене лично тиче, црвени ко кућа. Време је да их добијемо на пашњаку, нема изговора, СВИ У НАПАД! НАВИЈАЈ!!!
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 17 Dec 2023 15:39    Post subject: Reply with quote

Што се тебе лично тиче немаш баш тај кредибилитет да пишеш у своје име такве ствари. Неком је битно да буемо први на полу сезони, да имамо бољу стартну позицију за наставак, да освојимо титулу...тако да...немој ти или било ко други да одлучује шта је жути а шта црвени картон. Најбоље да одиграмо нерешено и будемо први и да терамо тренера. Ако неко то буде радио, нека то буде управа, она га је и довела или нека му да поверење на даље што је опет легитимно у овој ситуацији. Што никако не значи да не желимо сви победу у дербију и да мора сад да им се објасни како стоје ствари. Али немој да дижеш одма буку, има ко да разамишља немој да се бринеш.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Само ти
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Oct 2021
Posts: 50

PostPosted: 17 Dec 2023 15:44    Post subject: Reply with quote

Да ми напунимо ЈНА са нашим навијачима, да пола истока и пола запада буде наше, да буквално дође 20 хиљада Делија. Онда стварно мислим да победа неће изостати. Али ајде да направимо домаћи терен као никад до сад.
Инвазија на ЈНА !!! Да згазимо говна !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 17 Dec 2023 16:05    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Што се тебе лично тиче немаш баш тај кредибилитет да пишеш у своје име такве ствари. Неком је битно да буемо први на полу сезони, да имамо бољу стартну позицију за наставак, да освојимо титулу...тако да...немој ти или било ко други да одлучује шта је жути а шта црвени картон. Најбоље да одиграмо нерешено и будемо први и да терамо тренера. Ако неко то буде радио, нека то буде управа, она га је и довела или нека му да поверење на даље што је опет легитимно у овој ситуацији. Што никако не значи да не желимо сви победу у дербију и да мора сад да им се објасни како стоје ствари. Али немој да дижеш одма буку, има ко да разамишља немој да се бринеш.


Написах, што се мене лично тиче. Пун ми је к алиби дербија.
Јел нам титула све? Јел смо испали из Европе? Молим лепо, нека осете сада и екипа и тренер притисак, или јесу или нису. Хоћу да гледам 90 минута изгарања и крварења за Звездин дрес, ко год да је на терену. Евентуално након таквог приступа и игре бих се помирио са ремијем уколико буде на крају. У супротном, само победа или здраво ђаци.
Понављам, мој лични коментар и став.
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 17 Dec 2023 16:13    Post subject: Reply with quote

Ортодоксија wrote:
Генералштаб wrote:
Што се тебе лично тиче немаш баш тај кредибилитет да пишеш у своје име такве ствари. Неком је битно да буемо први на полу сезони, да имамо бољу стартну позицију за наставак, да освојимо титулу...тако да...немој ти или било ко други да одлучује шта је жути а шта црвени картон. Најбоље да одиграмо нерешено и будемо први и да терамо тренера. Ако неко то буде радио, нека то буде управа, она га је и довела или нека му да поверење на даље што је опет легитимно у овој ситуацији. Што никако не значи да не желимо сви победу у дербију и да мора сад да им се објасни како стоје ствари. Али немој да дижеш одма буку, има ко да разамишља немој да се бринеш.


Написах, што се мене лично тиче. Пун ми је к алиби дербија.
Јел нам титула све? Јел смо испали из Европе? Молим лепо, нека осете сада и екипа и тренер притисак, или јесу или нису. Хоћу да гледам 90 минута изгарања и крварења за Звездин дрес, ко год да је на терену. Евентуално након таквог приступа и игре бих се помирио са ремијем уколико буде на крају. У супротном, само победа или здраво ђаци.
Понављам, мој лични коментар и став.

Е ако је тако...онда мораће да искидају нема друге. Иначе, вероватно кад би постојао мерач ко више не подноси данашњег тренера и да окаче на тебе и мене, вероватно би код мене пукао. Али ајде, папир трпи све, само немој баш и овде да трпи. И не знам само који су то "алиби" дербији? Је су то они што их је "народ" прозвао тако? Што не можемо после Наполија 3 дана касније ни Гробаре распале да добијемо, него играмо нерешено, па се онда разочарају у све? Јел су то "алиби" дербији?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 17 Dec 2023 16:40    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Ортодоксија wrote:
Генералштаб wrote:
Што се тебе лично тиче немаш баш тај кредибилитет да пишеш у своје име такве ствари. Неком је битно да буемо први на полу сезони, да имамо бољу стартну позицију за наставак, да освојимо титулу...тако да...немој ти или било ко други да одлучује шта је жути а шта црвени картон. Најбоље да одиграмо нерешено и будемо први и да терамо тренера. Ако неко то буде радио, нека то буде управа, она га је и довела или нека му да поверење на даље што је опет легитимно у овој ситуацији. Што никако не значи да не желимо сви победу у дербију и да мора сад да им се објасни како стоје ствари. Али немој да дижеш одма буку, има ко да разамишља немој да се бринеш.


Написах, што се мене лично тиче. Пун ми је к алиби дербија.
Јел нам титула све? Јел смо испали из Европе? Молим лепо, нека осете сада и екипа и тренер притисак, или јесу или нису. Хоћу да гледам 90 минута изгарања и крварења за Звездин дрес, ко год да је на терену. Евентуално након таквог приступа и игре бих се помирио са ремијем уколико буде на крају. У супротном, само победа или здраво ђаци.
Понављам, мој лични коментар и став.

Е ако је тако...онда мораће да искидају нема друге. Иначе, вероватно кад би постојао мерач ко више не подноси данашњег тренера и да окаче на тебе и мене, вероватно би код мене пукао. Али ајде, папир трпи све, само немој баш и овде да трпи. И не знам само који су то "алиби" дербији? Је су то они што их је "народ" прозвао тако? Што не можемо после Наполија 3 дана касније ни Гробаре распале да добијемо, него играмо нерешено, па се онда разочарају у све? Јел су то "алиби" дербији?


Е па брате одлично ако је таква ситуација, онда да се не бринем.
Папир трпи све, тачно, али ово је форум где нас има разноразних и где би свако требало да има своје виђење ситуације. Ја своје виђење изнесох, сад што се баш не поклапа са твојим, Боже мој, нормално је то. Свакако моје коментарисање овде неће ништа променити, нити очекујем, боље да нисам ни коментарисао заправо.

А алиби дербији су сви они у последњих пар година у којима као по правилу партизан поведе а онда ми јуримо да изједначимо и сви задовољни на крају. Сви они у којима се играло тако да се не изгуби а не да се победи! У којима се играло зихерашки а није се ризиковало! Е такве дербије више не желим да гледам (ја лично). Хоћу да сваки дерби играмо на крв и нож, па нека победи бољи. И ако изгубимо, нормално је то да се деси, али уз прави приступ и игру, у покушају да победиш, а не у покушају да не изгубиш. Постало је битније не изгубити дерби, а не победити га. То по мени није исправно.

Не бих се даље настављао око овога, сви ми ма крају желимо исто.
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 17 Dec 2023 17:09    Post subject: Reply with quote

Тако је! Милоје "зихераш"...где ли само покуписте те изразе..."Станкела" наркоман...ал смо ми солидно пловили по Европи за време њихових мандата. Па пре него што кренеш да пишеш, што каже пословица...пази добро шта желиш, можда ти се и оствари. Ако смо више пута лупили главом о зид и видели да боли, барем мени не треба више, иако сам и први и други пут знао да боли. Али не разумем вас који сте склони теоријама завере, склони причању свега и свачега...као да фудбал никада нисте одгледали, бар не наш овде у овој земљи. Да се не настављамо даље...ај да се дође на дерби за почетак. Бар север, пола запада и истока да буде наше.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Брус Ли
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Jul 2022
Posts: 53

PostPosted: 17 Dec 2023 17:29    Post subject: Reply with quote

Ја искрено и не верујем да се било коме свиђа приступ наш у дербију. Сви бисмо волели и да пршти, да буде голова и борбе, али чињеница је да се занимљив дерби у последњих 10,15 година изузев оног из 2011 кад је било 3-2 оног кад добисмо са Грофом 3:1 уз наравно онај 2-0 са Декијем из сезоне 21/22 није догодио.
Увек се нешто улази стегнуто, и једни и други, тресе се гора најављује се не знам шта, а на крају ништа. Ал ето нек се и напише да је тај из сезоне 21-22 одигран са мудима и да је управо он преломио да на крају узмемо титулу. Треба бити фер.
Искрено, не очекујем ни од овог сад не знам шта, али сигурно да треба ићи на победу и да се стоки посеремо по глави на пашњаку.
Успут и да окачим једно наше издање из 2014 како мислим да бисмо требали да изгледамо. Пун север, уз бокове на истоку и западу који навијају све време. Само нека овај пут за разлику од тад резултат буде на нашој страни. ЈЕБИ гробаре!

https://youtu.be/bdbSsEoy8oo?si=pzMG-g9XHvigi-DN
Back to top
View user's profile Send private message
Буљави
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Dec 2011
Posts: 234
Location: Београд

PostPosted: 17 Dec 2023 20:17    Post subject: Reply with quote

Да не разводњавам тему...само нек се замисле другари који предосећају и предвиђају, каква би Звезда била да су Милојевић и Станковић и даље у клубу, да раде неометано и са пуном подршком целе звездашке јавности на челу са њеним навијачима. Често размишљам о томе и живим у сопственом паклу тих мисли.
Тема је дерби...шта ту има да се прича. Исток и запад са нама у напад! Наше је да превазиђемо нека претходна издања на оном руглу од стадиона и да видимо да ли ова екипа реагује како треба на то. Делије , браћо...Имамо неку озбиљну Звездину децу у овој екипи, ја верујем да ће бити посебан дерби.
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 18 Dec 2023 08:43    Post subject: Reply with quote

A ту децу је гурнуо овај тренер, има ту и позитивних ствари.
Немојте да мрачите, биће све добро.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 18 Dec 2023 09:22    Post subject: Reply with quote

Ово није мрачење, већ отварање очију, макар да пише негде пре него што се догоди. Да не буде да су сви били "како маса каже". Једноставно то се усталило међу Звездашима, "ако не добијемо дерби црвени картон", при томе ни о чему другом не размишљају. Слично, не исто било је и за "Станкелу" после Шерифа, па смо играли осмину финала ЛЕ, тако је било и за "зихераша", па су људи плакали кад је одлазио у фазону..."ко те је терао"? Много је тешко радити у Звезди а Звездаш си и још си овде рођен, боли те свака изговорена за тебе. Овде је данашњи тренер далеко у предности, јер га по мени, апсолутно не занима шта ко пише о њему. Он је зацртао нешто себи у главу и тако иде и не одступа од тога. Најмање што можемо да видимо после утакмица какве су у ЛШ, где смо морали да прођемо, али смо ипак играли фудбал и то са екипама каквим јесмо, сем Јанг Бојса, је да пустимо да видимо шта зна у домаћем првенству. Тачније ако је већ први, и постоје добре шансе да тако оде на полу сезону, даље не треба на нама да буде дал ће да иде или не, па чак и да изгуби, ми смо већ у математикама отишли да ћемо на -6 ићи ако изгубимо, а може да се деси да одемо на -1 ако изгубимо. Ако одиграмо нерешено опет смо на +2, и има луфта и да се одлучује о њему и и да се еветуално тражи бољи. Он дефинитивно не зна нашу лигу и уопште не покушава да јој се прилагоди. То из прве може да делује лоше, али ко зна, можда касније кад се наместе буквално се ушетају са лоптом у гол, што му је буквално циљ. Он је рекао да је дошао на 3 године да прави тим, мислим да треба бити барем толико стрпљив да се не прави тензија када је ситуација каква јесте.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Буљави
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Dec 2011
Posts: 234
Location: Београд

PostPosted: 18 Dec 2023 10:33    Post subject: Reply with quote

Склони хистерији и паници, еуфорији и дизању тензије...Али свакако је лепо и охрабрујуће што постоји могућност да после дуже времена начнемо другу страницу на некој теми која је везана за утакмицу. Чак смо и тему за дерби остављали да чамује па ако неко нешто напише након утакмице.
Не позивам сад на безумно лупетарање и буџење броја постова ето тек да би се писало, али добро је да после оних преко потребних есеја и објашњавања "нашим" људима на темама које не би требале да нам буду блиске долазимо до нечега што такође није било "популарно" на навијачком форуму - спортска прича.
Некада није на одмет да се и она убаци на овај начин, јер ту смо надам се пре свега због тога.
И зато - ХРАБРО, ХРАБРО ЈУНАЧИНЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 354

PostPosted: 18 Dec 2023 11:56    Post subject: Reply with quote

Опет у 2 дана 2 јако битна меча за КК и ФК. Више ни не сумњам да ми то можемо да извучемо како треба,тако да прво шамар краљу па инвазија на ЈНА!!
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 19 Dec 2023 06:16    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Ово није мрачење, већ отварање очију, макар да пише негде пре него што се догоди. Да не буде да су сви били "како маса каже". Једноставно то се усталило међу Звездашима, "ако не добијемо дерби црвени картон", при томе ни о чему другом не размишљају. Слично, не исто било је и за "Станкелу" после Шерифа, па смо играли осмину финала ЛЕ, тако је било и за "зихераша", па су људи плакали кад је одлазио у фазону..."ко те је терао"? Много је тешко радити у Звезди а Звездаш си и још си овде рођен, боли те свака изговорена за тебе. Овде је данашњи тренер далеко у предности, јер га по мени, апсолутно не занима шта ко пише о њему. Он је зацртао нешто себи у главу и тако иде и не одступа од тога. Најмање што можемо да видимо после утакмица какве су у ЛШ, где смо морали да прођемо, али смо ипак играли фудбал и то са екипама каквим јесмо, сем Јанг Бојса, је да пустимо да видимо шта зна у домаћем првенству. Тачније ако је већ први, и постоје добре шансе да тако оде на полу сезону, даље не треба на нама да буде дал ће да иде или не, па чак и да изгуби, ми смо већ у математикама отишли да ћемо на -6 ићи ако изгубимо, а може да се деси да одемо на -1 ако изгубимо. Ако одиграмо нерешено опет смо на +2, и има луфта и да се одлучује о њему и и да се еветуално тражи бољи. Он дефинитивно не зна нашу лигу и уопште не покушава да јој се прилагоди. То из прве може да делује лоше, али ко зна, можда касније кад се наместе буквално се ушетају са лоптом у гол, што му је буквално циљ. Он је рекао да је дошао на 3 године да прави тим, мислим да треба бити барем толико стрпљив да се не прави тензија када је ситуација каква јесте.


Нисмо, него смо мало и нереални, али ајде. Има још много да прође времена и рада да бисмо могли да дођемо на тај ниво.
Мало уживања у гледању и навијању, није на одмет. Све неко црнило, дође ми да гледам сам сваку текму.

Ово друго бих волео да видим, кад мазање говнима пређе у хвалоспеве. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop