DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

СВИ У КРУШЕВАЦ!
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1428

PostPosted: 01 Dec 2023 10:06    Post subject: СВИ У КРУШЕВАЦ! Reply with quote

У недељу од 15 часова играмо првенсрвену утакмицу у Крушевцу. Сезона је, мало је рећи турболентна и нисмо очекивали овакав расплет до сад. Ни на Европском плану, ни у домаћем првенству. У Европи није урађено оно што смо сви очекивали, и наравно да нико није срећан због тога, на крају крајева баш та срећа нам је и фалила овог пута поред бројних недостатака иако смо играли можда и са клубом који је у овом тренутку слабији од нас, ми то нисмо знали да искористимо и ту смо где смо.
Ипак, залагање играча у првенству, посебно тренера, мораће итекако да се промени и да препознамо макар и сада ту екипу са припрема и почетка сезоне, којој се предвиђала велика будућност и успеси. Сада су сви на испиту, који неће бити смислен, у колико их бодри али истовремено и не притиска огрмна Звездашка маса, на којем год стадиону играли. Навијачи Звезде хоће да виде тим који се за почетак бори, који не пропушта шансе које се не пропуштају ни на малом фудбалу, хоћемо коначно да видимо шта овај тим зна. Јер, поред Европе из које смо испали, нама је титула све! И никао нећемо дозволити да други клубови буду испред нашег а настави се овакав однос према грбу који носе, према клубу за који играју. Настављамо даље, још јаче, па ако дође до тога сви ћемо уживати, а можда и критиковати, тражити промене...али све ће то имати смисла само ако сваки стадион где Звезда гостује буде пун нашим навијачима, почевши од Крушевца, а Маракана буде што пунија. На овакву ствар потребно је одговорити реакцијом а једина исправна у овом тренутку је да се дође масовно на сваку утакмицу и да их, ако већ не знају где су дошли, научимо шта је Звезда!Са 7000-8000 на стадиону који прима 50000, сигурно да неће моћи да схвате зашто је битно да се сада узме титула, нити ако у суботу не буде препун стадион у Крушевцу. Нека нам виде очи, оне ће им све рећи. Само да их буде у хиљадама, да могу да виде једну огромну целину за коју ће знати шта мисли како погледају већ са 50 метара када излазе из свлачионица! Прошлу Лигу Шампиона смо исто испали несрећно у борби за треће место. Пречка нас је делила од пролећа у Пиреју.

Ово је та утакмица где смо показали баш оно што треба. Реакцију када је клубу а и нама тешко!Зато да наставимо у том духу до краја сезоне као што смо након испадања од Олимпијакоса добро попунили трибину прву следећу утакмицу, па ћемо видети дал се нешто променило или треба нешто да се мења.
Карте за утакмицу у Крушевцу могу да се купе у петак и суботу на благајни нашег стадиона од 11 до 17 часова. Цена је 400 динара.
СВИ У КРУШЕВАЦ, СВИ НА СТАДИОН!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Паразит_н
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Dec 2005
Posts: 102

PostPosted: 03 Dec 2023 19:06    Post subject: Reply with quote

http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?spgmGal=2023-2024/napredak_cz
Back to top
View user's profile Send private message
MatoriSaSevera
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 09 Nov 2023
Posts: 18

PostPosted: 03 Dec 2023 21:24    Post subject: Reply with quote

Све је било на месту, сем резултата, јер једна Звезда оваква каква јесте да добије Напредак са само једним голом на почетку утакмице је брука. Тај Напредак је вештачки и ту где јесте јер га политички одржавају из сезоне у сезону, са друге стране имамо Звезду која кошта милионе наспрам ових несретника па шта се онда чудимо што не можемо да добијемо ни једну у групној фази, са ким ми да играмо ако ове не можемо да угазимо... мада све је то последица ове наше назови лиге моцарт или како се већ више зове лиге, где како рече давно покојни бата кан кан прво и друго место су резервисани за Звезду и Партизан, једини коме је пошло за руком да разбије тај мит је Обилић јер је имао човека.... Па имамо и сад преозбиљну причуса Тсц-ом где људи улажу новац и ту су где јесу али да није овако како јесте дебело би се запитали шта би било.....
Back to top
View user's profile Send private message
Џон
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Sep 2021
Posts: 22

PostPosted: 03 Dec 2023 21:36    Post subject: Reply with quote

Никад не ваља, добијали или губили, увек се нађе неко или нешто да коментарише против клуба. Кад смо добијали није ваљао Милоје, Деки... Кад губимо опет не ваља неко трећи. Играмо, боримо се за титулу и долазимо на утакмице да учествујемо заједно са екипом у борби за дуплу круну.
Back to top
View user's profile Send private message
skorpion
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Jul 2021
Posts: 74

PostPosted: 03 Dec 2023 21:43    Post subject: Reply with quote

Џон wrote:
Никад не ваља, добијали или губили, увек се нађе неко или нешто да коментарише против клуба. Кад смо добијали није ваљао Милоје, Деки... Кад губимо опет не ваља неко трећи. Играмо, боримо се за титулу и долазимо на утакмице да учествујемо заједно са екипом у борби за дуплу круну.


Не требају нам константне Генералштабове копије уписа. Шта је човек погрешио што је написао? Пратиш ли фудбал уопште? Овако мисли већина која имало прати клуб као човек изнад што је написао. Мука је свима. Пре свега вређања интелигенције. Ако немаш шта да напишеш своје, немој ни да се понављате константно.
Back to top
View user's profile Send private message
Џон
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Sep 2021
Posts: 22

PostPosted: 03 Dec 2023 22:07    Post subject: Reply with quote

Дегенерику један никога ја не копирам, ово је форум НАВИЈАЧА а не кладионичара и једача гована "зналаца о фудбалу". Шта ти знаш о фудбалу? Где смо били као клуб пре једну деценију? Погледај од 2000е до сад задњих 6-7година. Завршавам на овоме јер скрећемо са теме.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 03 Dec 2023 23:28    Post subject: Reply with quote

skorpion wrote:
Џон wrote:
Никад не ваља, добијали или губили, увек се нађе неко или нешто да коментарише против клуба. Кад смо добијали није ваљао Милоје, Деки... Кад губимо опет не ваља неко трећи. Играмо, боримо се за титулу и долазимо на утакмице да учествујемо заједно са екипом у борби за дуплу круну.


Не требају нам константне Генералштабове копије уписа. Шта је човек погрешио што је написао? Пратиш ли фудбал уопште? Овако мисли већина која имало прати клуб као човек изнад што је написао. Мука је свима. Пре свега вређања интелигенције. Ако немаш шта да напишеш своје, немој ни да се понављате константно.

А ти знаш моје мишљење је ли? Је си био данас у Крушевцу ајмо прво питање?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
skorpion
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Jul 2021
Posts: 74

PostPosted: 03 Dec 2023 23:40    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
skorpion wrote:
Џон wrote:
Никад не ваља, добијали или губили, увек се нађе неко или нешто да коментарише против клуба. Кад смо добијали није ваљао Милоје, Деки... Кад губимо опет не ваља неко трећи. Играмо, боримо се за титулу и долазимо на утакмице да учествујемо заједно са екипом у борби за дуплу круну.


Не требају нам константне Генералштабове копије уписа. Шта је човек погрешио што је написао? Пратиш ли фудбал уопште? Овако мисли већина која имало прати клуб као човек изнад што је написао. Мука је свима. Пре свега вређања интелигенције. Ако немаш шта да напишеш своје, немој ни да се понављате константно.

А ти знаш моје мишљење је ли? Је си био данас у Крушевцу ајмо прво питање?


Види брате, ја тебе и твоје године дате трибини, и крви и зноја стварно поштујем, али ако хоћеш да овим форумом пишеш само ти и да имаш још 5 људи који ће буквално да буду копије твојих уписа онда изволи. Ја бих ти предложио најбоље све закључај нека се ништа не пише, губи све смисао. Колико текста је написано синоћ и данас ниси дао конкретне одговоре, или вртиш или заобилазиш, даш полуодговор. Могу ли људи овде да поставе питање а да им се одговори без напушавања у нормалном тону. Константно вређаш брате. Није у реду. Разумемо сви да си у тој позицији проклетој где знаш много шта а не можеш рећи ни промил тога. Али нема стварно поенте ни смисла да вређаш и понижаваш и да нас гледаш као да смо стока затуцана. Можда сам баш био у том Крушевцу данас, навијао, док си ти како и сам рече ишао на посао. Нећу, баш не желим да улазим у расправе. Добар добар део уписа од малопре си прескочио, ништа одговорио ниси.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 03 Dec 2023 23:42    Post subject: Reply with quote

Друже бре, је си био у Крушевцу или ниси? Одговори на просто питање. Има разлог зашто то питам, а није то дал си веран или не навијач. Ја сам био, ево да кажем ако је било недоумице, морао сам да зарадим дневницу. Је си ти био?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 03 Dec 2023 23:54    Post subject: Reply with quote






Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
skorpion
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Jul 2021
Posts: 74

PostPosted: 03 Dec 2023 23:57    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Друже бре, је си био у Крушевцу или ниси? Одговори на просто питање. Има разлог зашто то питам, а није то дал си веран или не навијач. Ја сам био, ево да кажем ако је било недоумице, морао сам да зарадим дневницу. Је си ти био?


Ево ја био и завршио без дневнице.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 04 Dec 2023 00:04    Post subject: Reply with quote

Е одлично, сад ћеш и ти да добијеш опомену пред искључење што се курчиш надамном. Ако си био, онда знаш шта је трибина певала играчима када су дошли под трибину. Онда си видео вероватно и људи са шипке шта су показали њима на терену. Зато видиш, моје име није да се испира уста са њим овде, бар не док сам ја још увек овде. Почело је већ курчење а нико није у праву од вас што се курчите.
Дакле, моје мишљење за ову утакмицу је исто оно које сам показао играчима на крају утакмице. А тебе да буде срам да тако пишеш. Није проблем што сам ја као ја, него оно што представља то место. Или ћеш да научиш да се понашаш, или да се не љубимо. Избори су ти за 15 дана колико већ, слободно заокружи било кога само немој овог нашег. Ето позивам тебе и све остале који не верују, да обавезно гласају за опцију против ових злотвора. А сад, немој да сам чуо више да ме узимаш у уста као дебила неког или можеш да станеш у ред лагано.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
skorpion
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Jul 2021
Posts: 74

PostPosted: 04 Dec 2023 00:29    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Е одлично, сад ћеш и ти да добијеш опомену пред искључење што се курчиш надамном. Ако си био, онда знаш шта је трибина певала играчима када су дошли под трибину. Онда си видео вероватно и људи са шипке шта су показали њима на терену. Зато видиш, моје име није да се испира уста са њим овде, бар не док сам ја још увек овде. Почело је већ курчење а нико није у праву од вас што се курчите.
Дакле, моје мишљење за ову утакмицу је исто оно које сам показао играчима на крају утакмице. А тебе да буде срам да тако пишеш. Није проблем што сам ја као ја, него оно што представља то место. Или ћеш да научиш да се понашаш, или да се не љубимо. Избори су ти за 15 дана колико већ, слободно заокружи било кога само немој овог нашег. Ето позивам тебе и све остале који не верују, да обавезно гласају за опцију против ових злотвора. А сад, немој да сам чуо више да ме узимаш у уста као дебила неког или можеш да станеш у ред лагано.


Види брате, ја тебе нити узимам као дебила нити сам те икада тако гледао. Кажем ти поново да имаш моје најискреније поштовање за све учињено за Север, ја само покушавам да водим најнормалнији разговор, и ништа више. Написао сам ти онолики упис на другој теми, ништа специјално ниси одговорио, наставио си човека да вређаш и све нас да сматраш дебилима. Не идем на изборе. Пре бих руку одсекао него гласао за ову нашу опозицију, жуте, ако ћеш искрено. Оно што желим је само да ако смо одрасли људи ајде да разговарамо тако и да се нама и осталима објасне неке ствари. Кажем ти 2% да се каже довољно је. Бранио сам и твоје уписе и нашу трибину где год. Не треба теби нико да те брани, али тако кад се уђе у разговор с некима, дотакну се разне теме, и увек сам бранио. За мене нема светијег места од моје Маракане и Северне трибине. Али брате... немој да нас понижаваш... стварно нема потребе за тим... вређаш и сматраш да смо дебилчине чим се у једној ствари косимо са тобом. Зар није лакше рећи, покушати објаснити нама који смо стварно дали и године и много тога на том северу, а не неким стварним дебилима, на неким другим местима... Све најбоље брате, опет, немој да схваташ ништа погрешно. Нити у једном моменту нисам имао намеру бити злонамеран. То да знаш.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 04 Dec 2023 09:01    Post subject: Reply with quote

skorpion wrote:
Генералштаб wrote:
Е одлично, сад ћеш и ти да добијеш опомену пред искључење што се курчиш надамном. Ако си био, онда знаш шта је трибина певала играчима када су дошли под трибину. Онда си видео вероватно и људи са шипке шта су показали њима на терену. Зато видиш, моје име није да се испира уста са њим овде, бар не док сам ја још увек овде. Почело је већ курчење а нико није у праву од вас што се курчите.
Дакле, моје мишљење за ову утакмицу је исто оно које сам показао играчима на крају утакмице. А тебе да буде срам да тако пишеш. Није проблем што сам ја као ја, него оно што представља то место. Или ћеш да научиш да се понашаш, или да се не љубимо. Избори су ти за 15 дана колико већ, слободно заокружи било кога само немој овог нашег. Ето позивам тебе и све остале који не верују, да обавезно гласају за опцију против ових злотвора. А сад, немој да сам чуо више да ме узимаш у уста као дебила неког или можеш да станеш у ред лагано.


Види брате, ја тебе нити узимам као дебила нити сам те икада тако гледао. Кажем ти поново да имаш моје најискреније поштовање за све учињено за Север, ја само покушавам да водим најнормалнији разговор, и ништа више. Написао сам ти онолики упис на другој теми, ништа специјално ниси одговорио, наставио си човека да вређаш и све нас да сматраш дебилима. Не идем на изборе. Пре бих руку одсекао него гласао за ову нашу опозицију, жуте, ако ћеш искрено. Оно што желим је само да ако смо одрасли људи ајде да разговарамо тако и да се нама и осталима објасне неке ствари. Кажем ти 2% да се каже довољно је. Бранио сам и твоје уписе и нашу трибину где год. Не треба теби нико да те брани, али тако кад се уђе у разговор с некима, дотакну се разне теме, и увек сам бранио. За мене нема светијег места од моје Маракане и Северне трибине. Али брате... немој да нас понижаваш... стварно нема потребе за тим... вређаш и сматраш да смо дебилчине чим се у једној ствари косимо са тобом. Зар није лакше рећи, покушати објаснити нама који смо стварно дали и године и много тога на том северу, а не неким стварним дебилима, на неким другим местима... Све најбоље брате, опет, немој да схваташ ништа погрешно. Нити у једном моменту нисам имао намеру бити злонамеран. То да знаш.

Вређам кад неко каже да нам се трибина продала??? Мислиш то је онако ај да прође, нема везе, "свако има право на своје мишање"? Него шта него ћу да вређам, а ти...што си дошао на ову тему да одговараш трећем лику у фазону "немој и ти да нам просипаш лажи доста нам је једног који то ради овде"...па пази сад..."мука нам је свима"....ко сте то сви? Немој да ми ништа одговараш ово ће ти сад проћи, сваки следећи пут не. Јер почео си да глумиш масу а не иде то баш тако овде.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 04 Dec 2023 09:16    Post subject: Reply with quote

То мишљење "о продаји" влада јер смо свакој власти скакали по кичми, а сада се људи питају зашто се ћути, где смо и сл.

То је главна ствар која нам се спочитава, а које је мени пун курац и верујте занима ме само терен, клуб, трибина и Космет.
Јебе ми се да будем борац против власти и за правду, јер сам га испушио и превише пута.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop