DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗА СРПСКИ НАРОД,СВЕТИЊЕ, ЗВЕЗДУ!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sezione
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Sep 2009
Posts: 129

PostPosted: 04 Jan 2020 14:18    Post subject: Reply with quote

Poenta priče je da su svi ljudi preponosni na svu ovu podršku osjeća se jaka energija medju Srbima i to ne smije da stane.Moj upis kaže da igramo sa manipulatorom i da treba da budemo obazrivi braćo,ništa više od toga.I mi dolje i vi gore,da će bit masu izazova jer im se ne isplati mirnih 100 iljada na ulice.Ja sad kažem s obzirom na loše vrijeme da je i ovo malo ljudi koliko će biti.On ako ne uspije da uključi medjunarodne faktore je sam sebi iskopao grob ovim zakonom koji će naravno bit ponisten u najkraćem roku..Pompa oko zastave je počela prije našeg skupa tako da je i to nebitno.Samo da ne nasijedamo to je poenta mog komentara.

Ne pričam u ničije ime kao što ni ti ljudi koje ti znaš ne mogu da pričaju u moje ime.Svi pričamo za dobro naše zajedničke stvari.Neko je nervozan pa bi krenuo odmah, neko kalkuliše a neko vidi bolje od svih nas.Ovo nek bude samo moje mišljenje,ako je uvredljivo što pozivam na oprez, molim da budem banovan odma.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=MTTeYW020hY
Back to top
View user's profile Send private message
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 04 Jan 2020 17:00    Post subject: Reply with quote

треба се максимално у овом случају изузети од политичара и политике, хтео сам само да се надовежем на причу о застави, где сам прочитао данас неко саопштење цг спортског савеза који то осуђује, 90 посто људи у цг су испљували ту њихову рекцију, онда цг застава је задњих 100 година била црвено плаво бела, да би Мило пре 15 година усвојио неку своју заставу која раније никада није постојала у тој форми, и још не треба заборавити да је 45% људи у цг било против независности, питање да ли је то њихова застава
људи доле сваки дан излазе у све већем броју, таква реакција треба да буде и људи који су овде
Back to top
View user's profile Send private message
1945
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Mar 2011
Posts: 292

PostPosted: 04 Jan 2020 21:40    Post subject: Reply with quote

sezione wrote:
Poenta priče je da su svi ljudi preponosni na svu ovu podršku osjeća se jaka energija medju Srbima i to ne smije da stane.Moj upis kaže da igramo sa manipulatorom i da treba da budemo obazrivi braćo,ništa više od toga.I mi dolje i vi gore,da će bit masu izazova jer im se ne isplati mirnih 100 iljada na ulice.Ja sad kažem s obzirom na loše vrijeme da je i ovo malo ljudi koliko će biti.On ako ne uspije da uključi medjunarodne faktore je sam sebi iskopao grob ovim zakonom koji će naravno bit ponisten u najkraćem roku..Pompa oko zastave je počela prije našeg skupa tako da je i to nebitno.Samo da ne nasijedamo to je poenta mog komentara.

Ne pričam u ničije ime kao što ni ti ljudi koje ti znaš ne mogu da pričaju u moje ime.Svi pričamo za dobro naše zajedničke stvari.Neko je nervozan pa bi krenuo odmah, neko kalkuliše a neko vidi bolje od svih nas.Ovo nek bude samo moje mišljenje,ako je uvredljivo što pozivam na oprez, molim da budem banovan odma.


Hvala na pojasnjenju,ziv bio!
Back to top
View user's profile Send private message
LOYAL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Nov 2010
Posts: 302
Location: ту у крају...

PostPosted: 05 Jan 2020 08:42    Post subject: Reply with quote

гледам слике снимке из свих Српских земаља и градова.. осећа се велика енергија народа, срце ми је пуно кад видим слогу кад браниш и не даш на своје, понос, пркос, ово се није осетило још од несретне 99е кад су сви били ко један... ово је борба за опстанак Православља . Видим све је масовније све хвата замаха дај боже да буде још више људи сад нема назад ово је борба која мора да се добије. ЗА КРСТ ЧАСНИ И СЛОБОДУ ЗЛАТНУ. Ово може многе ствари да промени...у ближој и даљој будућности.
_________________
...устај мајко ти,немој спавати,зора свитава има синова,твоји синови зов твој чекају,нису твоји вуци мртви само вребају......
Back to top
View user's profile Send private message
spiderman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Nov 2012
Posts: 259

PostPosted: 05 Jan 2020 10:29    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/UnkK1GmXavU
Back to top
View user's profile Send private message
spiderman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Nov 2012
Posts: 259

PostPosted: 05 Jan 2020 10:31    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/t0B0X397Roo
Back to top
View user's profile Send private message
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 05 Jan 2020 11:46    Post subject: Reply with quote

Градови су се пробудили, народ је усто на ноге и изашао на улице! У сваком граду у Црној Гори преко 10.000 људи на протестима. Сад још јаче! Идемо до победе!
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
Срећко Шојић
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Mar 2011
Posts: 85

PostPosted: 05 Jan 2020 13:00    Post subject: Reply with quote

Да су чуда могућа свједоче дешавања у Црној Гори ових дана. Ударили су на оно најсветије, рачунајући да ће им као и све до сада проћи онако како су замислили али су се ипак прерачунали.

Ово је кап која је прелила чашу, народ је устао, народу је доста свега, ако нам и вјеру узму шта ће да нам остане?! Без икаквих позива, политичара говнара, заступљености у медијима народ је сам почео да се окупља у храмовима и за пар дана дошло се до тога да на улицама Црне Горе која има око 600000 становника сваког дана кад се све сабере шета око 100000 људи. То ни у најлуђим сновима нико није могао замислити, а поготово нису могли ови који су и донијели овај “закон“.

Ако неко нема представу колики је то број, рецимо у Беранама је било близу 20000 људи у граду који са све општином нема ни 30000 становника, то је еквивалентно као када би у Београду око 1.5 милиона људи изашло на улице. Одавно је људима доста свега, али људи су уплашени а највише се плаше тога да буду заведени и преварени као и сваки пут до сада. Овај пут то није случај, све је искрено, свако је ту из правих побуда, нико ником није обећао ништа, нико нема нити може имати било какву материјалну корист, једноставно људи су ту јер осјећају да треба.  Наравно да то не одговара ниједној политичкој страни (сви су они на истој страни) па на све начине покушавају секташити јер они и функционишу на сукобу одувијек, само што овај пут нема сукоба, народ  је сложнији него икад.

 

Ту долазимо до ове хистерије око “паљења“ назови заставе.

Прво и основно то није црногорска застава. Црногорска  застава је тробојка са грбом.

Тако су на силу наметнули химну, измислили језик... и после пар година онда се сви исчуђавају како неко не може да се помири са тим?! Ти што се куну у ту назови заставу, завољели су је из личних интереса, јер ако је не волиш ти си грађанин другог реда. Исти ти били би и Киргистанци само ако би имали корист од тога. Због свега тога не знам како било ко може пасти под утицај медија који и постоје да би служили овима или онима и који ће писати шта им ови или они кажу, да не идемо у политику дубље. Да није овог, смислили би нешто друго на исту тему тако да...
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=3CIBi8_TA7c
Back to top
View user's profile Send private message
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 05 Jan 2020 18:32    Post subject: Reply with quote

Беране
https://twitter.com/i/status/1213879907761184768
Back to top
View user's profile Send private message
spiderman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Nov 2012
Posts: 259

PostPosted: 06 Jan 2020 07:11    Post subject: Reply with quote

https://publisher-publish.s3.eu-central-1.amazonaws.com/pb-vijesti/swp/9sju0v/media/20200105200148_a0481f9931e006d8c8f8585096278bf9ef83771ab2a76d16f4b4bc4feb12ea56.jpeg
Back to top
View user's profile Send private message
spiderman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Nov 2012
Posts: 259

PostPosted: 06 Jan 2020 07:12    Post subject: Reply with quote

ПЉЕВЉА- ОВО ЈЕ КО 150000 У БЕОГРАДУ
Back to top
View user's profile Send private message
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 08 Jan 2020 04:40    Post subject: Reply with quote

данас у 16ч сви на теразије!

Back to top
View user's profile Send private message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1430

PostPosted: 08 Jan 2020 08:10    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Јагодинац
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Dec 2014
Posts: 22
Location: Арачићево

PostPosted: 10 Jan 2020 21:49    Post subject: Reply with quote

ПОМОРАВЉЕ БРАНИ СВЕТИЊЕ!

Параћин


Јагодина


Велика Плана
Back to top
View user's profile Send private message
Јагодинац
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Dec 2014
Posts: 22
Location: Арачићево

PostPosted: 18 Jan 2020 12:43    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=BoloMe-q1Wc



Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop