DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Чукарички-Среда 18 ч
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 25 Apr 2018 19:03    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=zLuEgAPE8uY

Милион пута речено али једноставно мора опет.. Стварно смо почаствовани да у нашем клубу гледамо у ове људе. Ја не знам да ли је ико од вас игде у Европи видео да играчи бакљом и паролом позивају људе на утакмицу, да остају 10 минута после утакмице да славе са навијачима, да и ван стадиона носе обележја не само клуба већ и навијачке групе.. Треба поменути и брата Лалата чије "гостовање" на нашем стадиону барем за мене увек има неку специфичну емоцију, данас је довео клинце са нашим дресом.. Молим само сваког ко планира да напише нешто даље да не помиње посету.. Мислим да је у оваквим моментима кад буквално славимо титулу сувишно причати о тим неким људима који нису успели да препознају тренутак (а за то су имали целу сезону) и дођу на стадион да подрже ове момке и одгледају добар фудбал. Видимо се у Крушевцу
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
ЂимлаБГ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jan 2018
Posts: 19

PostPosted: 25 Apr 2018 19:17    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/cp7xsnwDbRs
Back to top
View user's profile Send private message
млађи
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Apr 2018
Posts: 45

PostPosted: 25 Apr 2018 19:21    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/zLuEgAPE8uY
Неке ствари новац не може да купи...
_________________
дању, ноћу, сваки дан црвено-бело осећам!
Back to top
View user's profile Send private message
stefanbg
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Oct 2007
Posts: 199

PostPosted: 25 Apr 2018 19:35    Post subject: Reply with quote

Дошло је време титула да слави се...
Back to top
View user's profile Send private message
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 617
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 25 Apr 2018 19:54    Post subject: Reply with quote

млађи wrote:
https://youtu.be/zLuEgAPE8uY
Неке ствари новац не може да купи...

Слика за барјак!!
Back to top
View user's profile Send private message
увек_уз_тебе
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Aug 2005
Posts: 274
Location: Београд

PostPosted: 25 Apr 2018 20:20    Post subject: Reply with quote

Свака част свима који су данас били и својом позитивном енергијом, песмом, великом жељом да се постигне гол, ... у значајној мери допринели да забележимо још једну у низу значајних победа. Оно што мене радује је да је трибином наставила да се шири позитивна енергија међу присутнима, да они који долазе су се окренули једни другима и навијању и да се барем у тих 90 минута не очајава због срамне посете.

Сигуран сам да ће многе који из само њима знаних разлога не долазе на стадион већ колико сутра ако имају иоле савести бити срамота што сада нису са нама јер овакве Цигане какве ми тренутно имамо на терену тешко да ћемо имати прилике још дуго да гледамо.

Остало је још само да играчи крену да гутају мачеве и да бљују врату не би ли размажена господа која себе назива ''Звездашима'' довукла своје господске гузице на стадион Evil or Very Mad

СВИ У КРУШЕВАЦ ТИТУЛУ ДА СЛАВИМО !!!
_________________
Само за тебе, увек уз тебе а њих ко јебе
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 25 Apr 2018 20:44    Post subject: Reply with quote

Дефинитивно треба преломити у глави да је то оно што имамо, и да ћемо нешто више од овога имати за 5 година од сад ако кренемо да радимо како треба! Нема шансе да оне који су попуњавали Север са нама до пре коју годину довучемо на трибину. То је ваљда сада већ свима јасно. Само замислите оне који су били ту а сада нису, колико је уопште илузорно причати са неким од њих да се врати на стадион? Па ја први знам да нема ни потребе да причам са таквима јер Звезду не прате више ни на телевизији, само губљење времена и гомила нереалних изговора који вређају човеку интелигенцију.
Једноставно дошло је до смене генерација уопште у свету не само код нас, друга деца, друга интересовања...не интересује их спорт испред зграде на терену а камоли трибина, навијање...једноставно ми морамо сада да радимо на квалитету и да јачамо своју причу па полако....данашња утакмица ми је дефинитивно преломила да се више не нервирам јер не може даље од овога. Они старији посустају измишљају изговоре...боље је и не питати их више ништа него да слушам будалаштине и глупости. Ово је оно кад се изнервираш и нема даље...једноставно ту смо ми који јесмо, радимо најисправније могуће...и ако је то добро...опет ћемо за неко време имати сигурно више људи него што је сад. Ово није ни безобразлук, не знам шта би написао за ово....Људи који су ту да се уче шта је навијач, шта је навијање, који је правац групе....и полако. Навијање логично да је боље, јер се приближавамо титули....много би било да се и данас није осетила енергија....
СВИ У КРУШЕВАЦ!




https://www.youtube.com/watch?v=Q0Cmhg4W70Q
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
млађи
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Apr 2018
Posts: 45

PostPosted: 25 Apr 2018 21:19    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/g4axbJUZSUs
неке ствари новац не може да купи, део други
_________________
дању, ноћу, сваки дан црвено-бело осећам!
Back to top
View user's profile Send private message
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 26 Apr 2018 05:49    Post subject: Reply with quote

bob-ant wrote:
Лепо је бити навијач ЦЗ ових дана..данас лепо време,песма,ЦЗ игра фуцу,са стране доста деце,слављенички..штета за још пар хиљада..мора маркетинг клуба да се мало активира око довођења људи на запад и исток,време је славља..


Брате ту си управу мада ја мислим да је радни дан доста утицао на посету али када је онако навијање како је било није битно колико нас је! ЈОШ ЈАЧЕ ДО КРАЈА!
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
Cvija13
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Dec 2016
Posts: 19
Location: Република Српска

PostPosted: 26 Apr 2018 08:06    Post subject: Reply with quote

Утицао је радни дан на већину нас ван БГ, али зато недеља Крушевац!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 26 Apr 2018 08:23    Post subject: Reply with quote

Е, ај доста више са том отрцаном причом..."утицао је радни дан"!!!





Како на овим сликама није??? А имаш слику пре 5-6 година, и пре две године....ај да се више зајебу те приче и оправдања!!! А има их још колико хоћеш...знало је на шеснаестини финала да нас буде дупло више него јуче!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Неми посматра
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Apr 2012
Posts: 40

PostPosted: 26 Apr 2018 08:35    Post subject: Reply with quote

како на европским утакмицама не утиче радни дан на људе ван Београда? Оне се играју уторком, средом и четвртом колико ја знам?
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 26 Apr 2018 09:04    Post subject: Reply with quote

Ма ово горе су утакмице са малтене почетка сезоне, са средине првенства, ништа чак нису ни одлучивале...не треба уопште на европу да се позивамо јер није исти ранг. Али ово јесте и зато треба баталити више ту причу, суочити се са реалношћу и кренути поново да градимо нову причу. Какав радни дан, скупа карта, шупаљ кров, прљава столица, група која неће на баскет...доста више са изговорима, ка себи да се окренемо и да радимо!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
млађи
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Apr 2018
Posts: 45

PostPosted: 26 Apr 2018 09:24    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=IikWilpGmeM
_________________
дању, ноћу, сваки дан црвено-бело осећам!
Back to top
View user's profile Send private message
Филип СА89
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Aug 2014
Posts: 29
Location: Северна страна

PostPosted: 26 Apr 2018 10:04    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/_sf6Yeqw0Dw
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop