DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Дерби!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 15 Apr 2018 16:03    Post subject: Reply with quote

Ја не могу да коментаришем,јер сам имао парастос породица је у питању у скроз другом граду,али оно што сам чуо од другара видео на сликама видео клиповима,дерби одавно није био овако садржајан,није ми једино али једино јасно зашто и због чега је исток био онако празан,да ли је то апатија, или страх да ови не праве нереде и нападајз децу са родитељима,углавном сви коју су били су имали за мене једну поруку штета што ниси ишао.Е да написаћу мој лични утисаак,жељу или како год,боље једна бакљада као 141 дербија ако се не варам него 20 половичних,корео стандардан са димовиа и урлањем права аргентина,штета за мене,али биће дана,сада заиста нисам могао
Back to top
View user's profile Send private message
Борисссс
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Jan 2013
Posts: 31

PostPosted: 15 Apr 2018 16:06    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Невероватно која апатија влада међу Звездашима, да после онаквог јучерашњег издања овде нико ни слово да каже! Отишло је навијање у курац изгледа, само се још група батрга и покушава немогуће! Прво било је садржајно да садржајније не може бити, кореографија другачија и први пут за наш Север, димови болесни карневл, добро се навијало, на полувремену спрдња за свакога по нешто, касније курчина и парола...бакљаде на сваких пар минута, спонтани нереди на западу...и на крају славље са играчима који су без иаквог претеривања, НАЈВЕЋИ ЦИГАНИ које сам гледао у нашем тиму! Онако тимски...када преовлада већина онда и они други постају острашћени, али увек се то сводило на име, дава у тиму...ово до сада нисам гледао.
Али...као да то људи не знају да цене, као да их за то више није брига. Јуче на стадиону ако је било 25000. Од тога на Северу је фалило једно 2000 да би био пун, запад пола, исток празан ЦЕО! Како то наши људи желе титулу, колико је желе...јучерашњи дан је то могао да покаже добро! Још боље показује да човека са Севера више ништа малтене не може да покрене, да устане сутра задовољан и да напише да је било добро...или лоше небитно....у главном ја гледам ове слике горе и уживам у њима...то је смисао сутрашњег дана...сабираш утиске, лепши ти је цео дан и недеља након овако нечега...Они који су закачили овај форум и било који други пре само пар година, знају да би после оваквог дербија било већ 5 страна исписано, коментарисано све што је било...дефинитивно навијачи пичињу да се кристалишу и пробирају..вероватно је то на шта ми више не можемо да утичемо. Гледам људе који пишу искључиво спортски...кукају буквално! Као што смо примили гол, што није дат још неки....ужас благи! Уместо да уживају...прави се атмосфера која никада није била могу слободно да кажем...макар колико ја идем на утакмице.
Видећемо сад, ми имамо још утакмица до краја...дал ће људи знати да препознају када МОРА да се дође на стадион! Најбоље би било да титулу славимо са 10000 људи!!! То би било врхунац безобразлука свих нас! И овако треба да се ова година и она прошла угравирају негде у музеј као црне године навијача Црвене Звезде! Ако се људи ускоро не пробуде...све ће изгубити свој смисао који је имао...и који је био ту.
Иначе, дерби, једном речју, ОДЛИЧАН!


Некако мислим да је тешко онакав дан преписати овде, сад се тек слежу утисци. Комплетан доживљај, прави навијачки дан, али оно што је најбитније, на наредне утакмице се иде растерећеније након овако доброг издања, што нашег-што њиховог на терену, онако слављенички, спонтано, да уживамо у сваком минуту до краја првенства и да исте те минуте олакшамо нашим играчима!
_________________
Наш грб и наше боје ни не требају за сваког да постоје!
Црвено-бели Земун
Back to top
View user's profile Send private message
Arsa_1989
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Nov 2011
Posts: 18
Location: Уб, Србија

PostPosted: 15 Apr 2018 16:18    Post subject: Reply with quote

Дерби је био садржајан, што се тиче навијачког дела, тотална доминација.
Бакљаде, поруке, све како треба...по мени топ три ствари су Далматинац за Кимијевце, Јаничар за Југ и пенис за професора
_________________
Звезда је живот, све друго су ситнице!
Back to top
View user's profile Send private message
ЂимлаБГ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jan 2018
Posts: 19

PostPosted: 15 Apr 2018 16:50    Post subject: Reply with quote

Један од садржајнијих дербија до сад.. Корео,димови, пароле, нова песма за мустафу, наша нова песма уз кореографију која је одлично звучала, бакље на сваких 5 минута.. Мени је ту једино фалила једна велика бакљада између тих за ббрс, онако нека болесна као што ми умемо да одрадимо.. Што се навијања тиче истина је да је опало у другом полувремену највише због дешавања на западу (углавном су сви људи гледали ка тамо и ретко ко је певао). Али по мени је ту још један фактор узроковао такво навијање. Човек који је већину другог полувремена водио навијање... Имам поштовање за сваког са шипке ал он једноставно овај дерби као да је био збуњен и није знао шта да поведе,у том тренутку све неке лагане песме без бубњева.(звучало је баш лоше по мени..) Свака част момицма поред бубња који су започели "Сад на гол" која је дигла целу трибину у тренутку. Прво полувреме веома добро навијање. Што се каже људима стварно не можеш угодити.. Шта им сада смета што се тиче песме? Изгледа да би више волели да крадемо друге песме као што они мајмуни прекопута раде, него да сами обрађујемо мелодије.
Шта за момке рећи а да већ није речено.. Прави цигани!

ТИТУЛА ЈЕ НАША!
Back to top
View user's profile Send private message
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 506
Location: Црна Гора

PostPosted: 15 Apr 2018 17:34    Post subject: Reply with quote

bojan74 wrote:
Е да написаћу мој лични утисаак,жељу или како год,боље једна бакљада као 141 дербија ако се не варам него 20 половичних,корео стандардан са димовиа и урлањем права аргентина,штета за мене,али биће дана,сада заиста нисам могао


Да је тако као што мислиш онда би то био дерби који је већ виђен, у смислу попали се рекордних 500 бакљи у неком моменту и после немаш ништа. Овако, паљење нон стоп, маса се диже и не даш јој да спава или посустане (као у ћириној песми "Сваки час се пали пиротехника"). Сваки дерби има своје чари а овај је морао да буде другачији и иновативнији... пун погодак!
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Аутокоманда
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 May 2017
Posts: 18

PostPosted: 15 Apr 2018 17:46    Post subject: Reply with quote

Нешто што није поменуто након дербија.

На данашњи дан пре 19 година, 15.4.1999. шпанска влада на челу са Народном партијом која је и данас на власти у Шпанији је у потпуности ратификовала учешће Шпаније као НАТО чланице у агресији на Србију. Нешто пре тога 24. Марта 1999. шпанске ваздушне снаге са Ф-18 биле су прве које су требале да ударе на Србију и Београд.

Шпанци су нас бомбардовали од Подгорице до Београда. Учествовали су са авионима и са морнарицом. Дозволили су американцима да са њихове територије преко Мадрида и Кадиза врше агресију на Србију.

Шпанска влада је тада, иста она која је и данас на власти, са својом војском активно узела учешће у агресији, разарању и убијану грађана Србије. Својом улогом је помогла да се део Србије данас самопроглашава као засебна република.

Причали смо о овоме овде пре шест месеци када смо се излетели са шпанцима на кошарци, али не вреди.

О самој пароли која сваки дан може да се види у граду, а од јуче и на нашем стадиону, шпанској застави и застави европске уније на њој, не вреди слова једног више да се напише. Нека је на част ономе ко ово форсира и има интерес из овога, а свима нама брука што трпимо и не реагујемо како треба.
Back to top
View user's profile Send private message
vojvoda_neunistivi
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Nov 2009
Posts: 210

PostPosted: 15 Apr 2018 17:55    Post subject: Reply with quote

Сасвим солидно навијање, не знам чему толико незадовољство. Посета такође добра мада остаје мистерија како је запад био скоро пун а на истоку мање од сто људи.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 15 Apr 2018 18:00    Post subject: Reply with quote

Аутокоманда wrote:
Нешто што није поменуто након дербија.

На данашњи дан пре 19 година, 15.4.1999. шпанска влада на челу са Народном партијом која је и данас на власти у Шпанији је у потпуности ратификовала учешће Шпаније као НАТО чланице у агресији на Србију. Нешто пре тога 24. Марта 1999. шпанске ваздушне снаге са Ф-18 биле су прве које су требале да ударе на Србију и Београд.

Шпанци су нас бомбардовали од Подгорице до Београда. Учествовали су са авионима и са морнарицом. Дозволили су американцима да са њихове територије преко Мадрида и Кадиза врше агресију на Србију.

Шпанска влада је тада, иста она која је и данас на власти, са својом војском активно узела учешће у агресији, разарању и убијану грађана Србије. Својом улогом је помогла да се део Србије данас самопроглашава као засебна република.

Причали смо о овоме овде пре шест месеци када смо се излетели са шпанцима на кошарци, али не вреди.

О самој пароли која сваки дан може да се види у граду, а од јуче и на нашем стадиону, шпанској застави и застави европске уније на њој, не вреди слова једног више да се напише. Нека је на част ономе ко ово форсира и има интерес из овога, а свима нама брука што трпимо и не реагујемо како треба.

Читам већ ко зна који пут овај текст и није ми јасно каква застава, каква Шпанија, каква европска унија?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
MrRSB
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 369

PostPosted: 15 Apr 2018 18:16    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/kgaSwQGiSDw
Back to top
View user's profile Send private message
верни делија
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Mar 2008
Posts: 330
Location: Димензија Икс

PostPosted: 15 Apr 2018 18:32    Post subject: Reply with quote

Већина пре мене је овде све лепо описала како је ово био 1 заиста сјајан дерби са наше стране, то је то, ништа ту више не треба додати.
Ја бих само хтео да честитам најјачој екипи нашег Севера пунолетство, живи били момци - BBRS! Smile Cool
_________________
ЗВЕЗДО БЕЗ ТЕБЕ НЕ МОГУ ЖИВЕТИ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 617
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 15 Apr 2018 19:05    Post subject: Reply with quote

Тих 2.000 који нису били на Северу нам и не требају,то су махом блејачи и стручњаци,нема ту правих навијача..мени криво због истока,мада ми ни сада није јасно да ли су се уопште продавале карте за исток,јер је била прича да се неће продавати..
Такође није поменуто "Перовић Иван" ..нешто што нас разликује од њих.
Слажем се да је брат који је водио у другом (а обично покида и раздрма трибину) мало више прекидао и говорио,требало је да пусти да се песме развијају..били су људи наложени на певање,зато је и тако добро звучала ова нова и "сад на гол Звезда"..грмело би ту и "љубав си ми једина" затим "снага" па "Звезда је живот.." тј оне песме које се певају,а не урлају..
Курчев перформанс је врх идеја..ма било је екстра!!
Back to top
View user's profile Send private message
MrRSB
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 369

PostPosted: 15 Apr 2018 19:25    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/9YDF_Z3b-dI
Back to top
View user's profile Send private message
ЗвездаКрајин
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Sep 2016
Posts: 149

PostPosted: 15 Apr 2018 19:26    Post subject: Reply with quote

Није био исток уопште у продаји.
_________________
Због Крајине и спаљених села некоме ће метак у сред чела!
Back to top
View user's profile Send private message
Jezic1989
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Oct 2017
Posts: 115

PostPosted: 15 Apr 2018 19:56    Post subject: Reply with quote

Зна ли неко на крају како заправо иде текст песме везан за Мустафу. Стекао сам утисак да је сваки трећи човек певао неку своју верзију песме ...
Back to top
View user's profile Send private message
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 617
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 15 Apr 2018 20:55    Post subject: Reply with quote

Jezic1989 wrote:
Зна ли неко на крају како заправо иде текст песме везан за Мустафу. Стекао сам утисак да је сваки трећи човек певао неку своју верзију песме ...

Када на голу видиш то чупаво говно продано,само због њега убаци ти,покажи ко су цигани..нанананананана пуши нам к.... мустафа..
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop