DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Шабац-Среда-Куп-недеља-првенство
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Konacno prisutan
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Apr 2006
Posts: 299

PostPosted: 15 Mar 2018 18:33    Post subject: Reply with quote

Јако битна утакмица у недељу у Шапцу. Нек се сваки навијач стави у положај наших играча, после феноменалне јесени и европе, пропуштених шанси против Цска у европском пролећу , разумљиво је да дође до пада форме и лошије игре, али се и даље побеђује, онда нам се деси несретни гол у 90 мин. против Напретка, па одма крену приче по порталима и форумима то ништа не ваља , без Канге и Боаћија није то тај тим, ( иако смо многе победе у јесењем делу имали без та два играча . Па следећи дан капитен тима заврши на испитивањима због срчаних проблема, сутрадан играш Шабац, па се деси да испаднеш на пенале, па даље креће негативна хистерија - ово почиње да личи на пролеће 2017., изгубићемо титулу , ја ово нећу да гледам...Само се набија негативна енергија ... и то може да утиче и на психологију и карактер тима. А душманима таква ситуација одговара и само чекају прилику да нас покраду као прошле године.

Мора да заборавимо те негативне приче. Овај тим и ови играчу су показали да знају да играју озбиљн фудбал. Ми морамо да их дигнемо како знамо, први корак су пуне трибине. Зато сви у Шабац борба за титулу
Back to top
View user's profile Send private message
Zvezdarac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Feb 2018
Posts: 26

PostPosted: 15 Mar 2018 18:54    Post subject: Reply with quote

Шабац је ближи него НС и зато нема разлога да нас у недељу буде мање него у НС. Поготово сада када је најбитније. Сви у Шабац!
_________________
Наша Звездара, Звездина кућа!
Back to top
View user's profile Send private message
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 16 Mar 2018 02:43    Post subject: Reply with quote

Могли би, бар док не дамо први гол, да од самог почетка утакмице навијамо као да је неизвесна завршница у кошарци, дакле јасно је већ, противник има лопту, звиждање и јебање кеве, ми преузмемо лопту, креће наша песма..ако треба цело полувреме, онда цело полувреме, али морамо да им помогнемо да дају (дамо) тај гол! А онда ће пасти још три!!
мооој тииим је прваак биоо ии опеет ћее бити оон!
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 16 Mar 2018 10:47    Post subject: Reply with quote

Само немој сада људи да се направе луди и остану кућама! Сутра ако нешто крене низбрдо опет ћемо сами себи замерати да нисмо били ту кад је најпотребније! То смо искусили више пута у последње две године...закључно са неким Вождовцем на крову где је било једва 500 људи који су већ уписали нама титулу и подвели је под "купљену". Немој да испадамо будале два пута за редом! Има довољно времена до недеље да сваки човек који је део Севера,све групе, сви градови...крену пут Шабца у пуним бројевима!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
-NO SURRENDER-
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Jul 2006
Posts: 129
Location: Шабац

PostPosted: 16 Mar 2018 11:53    Post subject: Reply with quote

Само да напоменем за оне који долазе аутима, да лудаци све улице око стадиона затворе. Генрално је у целом граду хаос са паркингом свакодневно. Ко буде долазио може да се паркира у "Роду". Тај део не затварају, а 300м је од стадиона, улица директно води на нашу трибину и улаз.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 16 Mar 2018 12:42    Post subject: Reply with quote

Ваља и напоменути да смо за куп напунили кавез и да су људи куповали и други улаз истока и прилазили до нас,тако да кад нестане карата за кавез куповати и за други улаз истока и долазити до кавеза. Надам се бар пола те трибине да буде коп. Видели смо сви са каквом клошарском екипом имамо посла,одавно нисам видео онако прљаву екипу,која гледа да удари,повреди,да се што дуже ваља,права сељачка екипа,а добро знамо ко им је у управи и да ће гледати на све начине да нас саплету у борби за титулу,зато сада не смемо издати играче кад им не иде ништа, сад смо им потребни више него икад у сезони,сад се ломи!
Идемо Делије,СВИ У ШАБАЦ!
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
Дете Београда
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Dec 2010
Posts: 32

PostPosted: 16 Mar 2018 16:13    Post subject: Reply with quote

Мене је ова утакмица у купу вратила мало у прошлост, неких 10 година. Већина стадиона је против нас била, њихови играчи борбени, прљави, али макар нису играли бункер. Ми морамо да будемо сад права подршка играчима у таквим утакмицама, да им ми дамо снаге, да их погурамо. Сигурно ће у недељу бити више нас, викенд је, бољи је термин, а и видели су ваљда људи да ће бити тешко, да су потребни.
Back to top
View user's profile Send private message
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 507
Location: Црна Гора

PostPosted: 16 Mar 2018 17:44    Post subject: Reply with quote

https://www.vesti.rs/fudbal/Ivica-Kralj-Vucic-je-pravi-izbor-FOTO-VIDEO-2.html

Само мали подсетник шта нас чека у Шапцу. Вучићев пион, поштовалац "власти" која нам је пуно "помогла" прошле године око освајања "намештене" титуле, а притом говно гробарско чији ће тим потенцијално бити премиран од стране болесника Владимира Вулетића ако нам откину који бод.

Треба се потрудити да шабачки исток напунимо као некада новосадски исток.

Свиње ће покушати да нас увуку у оно блато или ораницу од терена, и да нам парирају на искуство - ту се најбоље сналазе. А наше је да погурамо играче да се изборе с тим. Сваки човек је битан.
Ко жели наћи ће начин, ко не - изговор.

У ШАПЦУ КРАЈ САВЕ...
ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ!
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
макарије
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Aug 2012
Posts: 206

PostPosted: 16 Mar 2018 21:00    Post subject: Reply with quote

То против Вождовца је био чист доказ колико новине и медији могу да исперу мозак људима . 80% људи на трибини је веровало да нам је титула сигурна и да је намештено и да иде из један у два ...гледаш људе како зову и са осмехом стављају паре на преокрет ,кад оно курчина ...оде титула
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 17 Mar 2018 11:05    Post subject: Reply with quote

Ма нема приче, ко се не појави сутра нема појма ни шта је Звезда, ни шта је Звездаштво, ни шта су Делије...ни зашто се иде на стадион...ваљда је свакоме ово јасно!? А ово је тек прва препрека права са свим могућим притисцима који почињу да се праве...а биће их још...да од почетка ставимо до знања када неко тако хоће да се игра са нама какав одговор добије!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
1945
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Mar 2011
Posts: 292

PostPosted: 17 Mar 2018 18:49    Post subject: Reply with quote

Kad se dogadjaju stvari koje se dogadjaju jedini lek za to su zajednistvo i brojnost.Do kraja prvenstva moramo pokazati nase zajednistvo i nasu snagu to je jedini lek za ove drzvane mafijase.Ovo je titula koja nam odrzava razliku u ukupnom broju titula ovo je titula koja nam omogucava da jos vise poboljsamo nasu finansijsku situaciju eventualnim ucescem u ligi sampiona ili u ligi evrope.Ovo je titula koju trebamo da osvojimo jer je zasluzujemo ovo je titula koju trebamo da osvojimo u inat svim onim "zvezdasima"koji nas saplicu i koji radi raznih interesa i sujete zele da je mi ne osvojimo.U jednoj nasoj pesmi kaze se NASA SNAGA NJIMA PROBLEM JE NAJVECI i to jeste tako ali upamtite mi tu snagu imamo samo kad smo svi zajedno drug uz druga ,zvezdas uz zvezdasa i kad smo na stadionu nikako drugacije i zato svi u Sabac svi na stadion sve do titule!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 18 Mar 2018 20:44    Post subject: Reply with quote






Још једно одлично гостовање и прави приступ утакмици! И трибине и терен су озбиљно схватили ову утакмицу и ми и они смо били на висини задатка! Две трећине оне трибине је бар било наше...а пола је сигурно активно навијало. Само бројност и овакав приступ утакмици, од првог минута борба за сваки метар! Браво Делије, сада мали одмор па Лучани где мора да нас буде више него икад!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 617
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 18 Mar 2018 21:05    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/9cdVZiq5HbY
Имам 40 год,видео сам много генерација играча и тврдим-овакве цигане никад нисмо имали у тиму!Да су на трибини били би озбиљна ултра екипа,носиоци копа Smile!Ја то чекам да осетим од када идем на текме..што се мене тиче,макар ништа не освојили,мене су освојили док су живи и док сам жив..знам да већина чита форум,хвала вам момци,што се мене тиче име треба да вам се кличе!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 18 Mar 2018 21:47    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=70K_fGNdgsc
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 18 Mar 2018 21:50    Post subject: Reply with quote

bob-ant wrote:
https://youtu.be/9cdVZiq5HbY
Имам 40 год,видео сам много генерација играча и тврдим-овакве цигане никад нисмо имали у тиму!Да су на трибини били би озбиљна ултра екипа,носиоци копа Smile!Ја то чекам да осетим од када идем на текме..што се мене тиче,макар ништа не освојили,мене су освојили док су живи и док сам жив..знам да већина чита форум,хвала вам момци,што се мене тиче име треба да вам се кличе!

Ово треба препознати и тако их и задржати у свом сећању! Ниси далеко од истине. Неки су стварно били део нас и дан данас се интересују за навијање! Нема веће радости и среће када знаш да ти такав игра за дрес! Не мотив више...него мотив на квадрат да се до краја сезоне пуне стадиони где год да они кроче!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop