DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Борац-СВИ!
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1427

PostPosted: 08 Dec 2017 00:36    Post subject: Звезда-Борац-СВИ! Reply with quote

УТАКМИЦА КОЈА СЕ НЕ ПРОПУШТА ИСТО КАО ОВА ПРОТИВ КЕЛНА! КО СЕБЕ НАЗИВА НАВИЈАЧЕМ, МОРА ДА БУДЕ У НЕДЕЉУ ТУ! НЕМА ТУ МНОГО ПРИЧЕ И МУДРОВАЊА! ПУН СЕВЕР ПРЕ СВЕГА, ПА ОНДА И ОСТАЛЕ ТРИБИНЕ!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 09 Dec 2017 10:22    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
НовиБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Jul 2010
Posts: 461

PostPosted: 09 Dec 2017 20:56    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 10 Dec 2017 00:26    Post subject: Reply with quote












Сем пар утакмица нисмо се прославили ове сезоне...ево их све домаће на једном месту! Време је да прорадимо!
СВИ НА СТАДИОН!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 10 Dec 2017 00:27    Post subject: Reply with quote

Ko dodje sutra stvarno te voli a za arsenal i keln kurac ga boli!!!
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 10 Dec 2017 20:46    Post subject: Reply with quote




[/img]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 10 Dec 2017 20:48    Post subject: Reply with quote

Много смо се лоше показали ове полу сезоне...срамотно, да човеку преседне и Келн и сваки успех када доживи да од онакве трибине једва извучемо ово након успеха који нисмо имали 25 година. Само размишљам на шта би све тек личило да смо испали....брука и срамота!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Од рођења мог
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jan 2012
Posts: 77

PostPosted: 10 Dec 2017 23:01    Post subject: Reply with quote

Ја само размишљам на шта би личило да уопште нисмо играли ЛЕ и да ми заостајемо девет бодова.
Стварно срамота, скоро свака посета ове сезоне, рачунајући и дерби јебени. А Борац је само тачка на срамоту. и пре је било зима и минус па нас против Бска, Телеоптика средом дође 6,7 хиљада.. Вечерас дај Боже 3000 људи да је било.
Нек се стиди свако ко је у Београду лежао у топлом стану у гледао премијер лигу.
_________________
Ако је волиш као што причаш онда буди уз њу!
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 11 Dec 2017 01:43    Post subject: Reply with quote

Mislis ne moze gore od 5.000 i onda vidis da ipak moze.
Da ne prestaju da iznenadjuju.
Napisem pa obrisem ne znam sta bih rekao...Praznina neka i razocarenje... Duboko u sebi znate da ste picketine obicne i manekeni jebala vas evropa instagram i fb!
Ne volite vi Zvezdu i bezite daleko od nje! Beograde pusi kurac!
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 11 Dec 2017 06:13    Post subject: Reply with quote

Добро...зато смо ми ту који јесмо...па полако да се ради. Сигурно нећемо да седимо и кунемо, већ да се ради!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Лука30
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2012
Posts: 337

PostPosted: 11 Dec 2017 08:15    Post subject: Reply with quote

Ова празна маракана боли више од много чега. Јебига, нисам паметан. Више не знам ни кога зовемо на стадион, да ли постоје људи који осећају ово што ми осећамо.. Играчи нису заслужили ово.
Back to top
View user's profile Send private message
шумски_коњ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2012
Posts: 498

PostPosted: 11 Dec 2017 08:57    Post subject: Reply with quote

Могао би клуб да направи анкету на некој ''великој'' утакмици да види зашто људи не долазе на домаће првенство.Морамо да знамо шта је проблем да бисмо га решили.Неко моје мишљење је да су људи генерално у некој депресији и апатији,да се цела слика друштва одражава и на нашу трибину и стадион генерално. Можда би могли да пробају да дођу на утакмцу,да се напуне позитивном енергијом,на мене утакмице делују терапеутски Very Happy
_________________
Јебеш паре ми смо фудбал!
Back to top
View user's profile Send private message
Боскез
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Aug 2012
Posts: 207

PostPosted: 11 Dec 2017 09:59    Post subject: Reply with quote

шумски_коњ wrote:
Могао би клуб да направи анкету на некој ''великој'' утакмици да види зашто људи не долазе на домаће првенство.Морамо да знамо шта је проблем да бисмо га решили.Неко моје мишљење је да су људи генерално у некој депресији и апатији,да се цела слика друштва одражава и на нашу трибину и стадион генерално. Можда би могли да пробају да дођу на утакмцу,да се напуне позитивном енергијом,на мене утакмице делују терапеутски Very Happy

Било је најаве да ће бити против Келна(анкета), а и колико би људи искрено одговорили?
_________________
...Ти нећеш остати никад сама јер живот си мој...
Back to top
View user's profile Send private message
Radosav
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Jan 2017
Posts: 70

PostPosted: 11 Dec 2017 10:50    Post subject: Reply with quote

Смишљају се неки квази изговори само да би оправдали свој недолазак. Лакше би нам свима било када би рекли "боли ме кур*ц да се цимам, није ми занимљиво више" и ћао.
Овако неке шупље приче, нема се времена, пара.
Време се од прошле и претпрошле сезоне није мењало, а вала ни пара није ни мање ни више него онда.
Ко од другара нема пара за Звезду, а има за изласке 3 пута недељно са мном нема више шта да прича ни о Звезди ни о фудбалу.
Back to top
View user's profile Send private message
Farhazdinac
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Oct 2006
Posts: 125

PostPosted: 11 Dec 2017 13:00    Post subject: Reply with quote

Јуче је човек са шипке морао опет да нам каже да АПЛАУДИРАМО играчима који су дошли до пола атлетске стазе да се поздраве са нама. Ми као телад бленемо у њих без грама емоције, среће, задовољства. Исту ситуацију смо имали у још неколико утакмица ове године, а скоро да нам се исто поновило и протв Келна. Колико смо се претходних година радовали сваком поготку против вождовца и баната, знали да прославимо сваки успех са играчима, толико смо сад скроз мртви. Дал су људи ранијих година ишли из ината или због Толета, из фазона, еуфорија, мода...то не умем да објасним, ал чињеница је да се причало о следећој утакмици на маракани и у граду и по факсовима, школама, кладионицама, фејсовима и вибер групама и сл. Колективно смо посрнули као народ и сигруно је да се то одражава и на нас. Већ годинама уназад ни једна организација, политичка партија, хапшења генерала, откази, смањење плата и пензија, дегенерик министар одбране и остала дневно политичка лакрдија...не може да скупи ни пола људи које ми скупљамо сваки други викенд на маракани. По мени је највећи кривац то што свака особа сад поседује паметни телефон. То колективно дркање курца на Мирољуба неког, на задругу, на топ коментар, то дркање мобилног на утакмици, кафићу, дискотеци, слави, паузи, вађење из џепа на сваких 30 секунди да се случајно не пропусти нека објава курира и моцартспорта, читање коментара испод вести. То нас је тотално умртвило као народ. Што би било ко ишао на 0 степени да се мрзне и да му буде непријатно то навија са 2000-3000 људи, кад о томе нико не прича и нико се тиме не хвали. Ал зато при истим временским условима кад дође арсенал и келн, тад горе кладионице, град, интернет, инстаграм...а ти још био на утакмици. Окачиш коју слику, тагујеш се, прокоментаришеш, па сам себи си просто бог, највећи цар икада. Лакше је јуче било да се остане кући и гледа јунајтед-сити, и после по кладионици и друштвеним мрежама кометаришу играчи од милијарду еура, него да гледаш свој тим са неким тамо борцем из чачка. Окренимо се нама и радимо на бољем навијању, на зезању, да бацамо ролне на кров севера, да се поливамо водом, да бацамо људе у висину као да славимо не знам ни ја шта, опустимо се и волико звезду искрено онако. Тад нико неће морати да нам каже да апалудирамо својим играчима после победе или да их поздравимо песмом на крају утакмице. Јуче солидно навијање.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop