DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Војводина
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
tcz
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Nov 2016
Posts: 76

PostPosted: 25 Sep 2017 13:42    Post subject: Reply with quote

Konsiliere wrote:
већи су проблем клинци који дођу на текму и не навијају...евентуално 5 минута након неког напушавања са шипке. Времена се мењају, а и људи...забринут сам и за трибину и за шипку. Некада су вође буквално крчале како остану без гласа, и тада је можда 5% трибине било пасивно. Данас је бар 30% пасивне масе, и то у близини копа. Губе се ултраси, слабо долазе старије екипе, а клинци постали блејачи.

Свака част за коментар,нема шта да се дода.
Back to top
View user's profile Send private message
torcia illuminante
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Jul 2012
Posts: 19

PostPosted: 25 Sep 2017 16:42    Post subject: Reply with quote

Већи проблем од евро навијача је тај што од бројке која ће се појавити у четвртак у Келну било јуче 200-300 људи на утакмици.
Back to top
View user's profile Send private message
шумски_коњ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2012
Posts: 498

PostPosted: 25 Sep 2017 17:43    Post subject: Reply with quote

Уместо што набрајамо проблеме на трибини а сви знамо колико их је и који су,боље да дамо неки предлог како решити исте.Један по један...неће доћи људи преко ноћи сами од себе.Мислим да је група много урадила на анимирању људи последњих година,време је да се укључимо ми који нисмо у ''екипи'' а ипак смо у ''причи'' да цимамо људе.Исцртај графит,направи шаблон па шарај по крају,цимај људе на трибини да навијају,опомени их ако снимају,ломе столицу...Корак по корак и доћи ће ствари на своје место
_________________
Јебеш паре ми смо фудбал!
Back to top
View user's profile Send private message
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 506
Location: Црна Гора

PostPosted: 25 Sep 2017 19:34    Post subject: Reply with quote

tcz wrote:
Konsiliere wrote:
већи су проблем клинци који дођу на текму и не навијају...евентуално 5 минута након неког напушавања са шипке. Времена се мењају, а и људи...забринут сам и за трибину и за шипку. Некада су вође буквално крчале како остану без гласа, и тада је можда 5% трибине било пасивно. Данас је бар 30% пасивне масе, и то у близини копа. Губе се ултраси, слабо долазе старије екипе, а клинци постали блејачи.

Свака част за коментар,нема шта да се дода.


Треба прво погледати структуру људи у копу, колико је млађих, колико је оних што имају преко 30, па ту подвући црту.
Чини ми се да је лоша финансијска ситуација у земљи, апатија, малокрвност и можда највећи кривац за генерално стање, па се и одразило на трибину. Велики проценат наших ради преко. Из разлога што неће да их неко овде гули за мале паре, али ту су, прате Звезду преко тв, интернета. Не могу физички да буду ту сваки пут, дођу повремено. Унутрашњост не може баш сваки пут да се исцима. Можда многи и сад чувају паре и слободне дане да би оверили тај Келн. Ко зна ко какве има приоритете.



Oво је слика са Смедерева пре равно 5 година!!! Све три трибине одлично попуњене. Али тад је било нешто боље него сада, и није било Вучића на власти да нас јаше.

Мени је невероватно да је само оволико људи дошло јуче. Војводина је увек довлачила најмање 15 хиљада људи на стадион. Звучан противник, не као Радник из Сурдулице.
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 25 Sep 2017 19:55    Post subject: Reply with quote

Цртало се,шарало се,позивали се људи,није упалило...сад се не црта,не шара и опет нема људи. Мислио сам да ће инат да проради као некада,али...
Као што неко рече велики је број клинаца блејача који су из фазона ту,тога је увек било,али сада у већем броју што се посебно одражава на навијање. Коп нам није био тањи одавно, много рупа, људе мрзи да приђу, да се помере који метар да то личи на нешто. Можда само преживљавамо смену генерација,али бојим се да није тако, мислим да преживљавамо незадовољство животом у земљи,велику кризу,скупоћу,беспарицу,да људима тренутно није до стадиона,до трибине...Али исто тако мислим да ми Београђани то морамо боље и бројније, унутрашњост посебно осећа срање у Србији,мислим да Београд може да издвоји 200дин за карту!
Нисмо само ми,цела навијачка сцена у Србији је у наглом паду,то нам говори да није до нас само,него до неких других ствари,ал верујем да ће се једном бар код нас ствари вратити на своје место.
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
Београђанин
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Jul 2013
Posts: 93

PostPosted: 25 Sep 2017 20:39    Post subject: Reply with quote

То да нисмо имали ''брже, јаче, боље'' да нас јаше имали смо неке друге који су нас јахали само се смењују ништа није лошије него тада кад је било 20 хиљда у просеку чак неки и боље живе но то тема није.

Млади су изгубили идеале, неће више да се боре против болесних ствари одлутали смо сви колективно као друштво, па се то на неки начин и одражава на трибине нашег стадиона... јебига.

Волео бих опет да иде она прича ''следећу утакмицу свако по два друга'' али мислим да људи немају воље за то, баш смо летаргични постали.
Сећам се некад из свих крајева града по 20 млађих долазило баш се и лепо дружило и све... баш је мучно гледати и причати о посети на стадиону.
Back to top
View user's profile Send private message
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 25 Sep 2017 21:50    Post subject: Reply with quote

Kiza Lionac wrote:


Oво је слика са Смедерева пре равно 5 година!!! Све три трибине одлично попуњене. Али тад је било нешто боље него сада, и није било Вучића на власти да нас јаше.

То је слика једне првенствене утакмице, а ово је Север 2011. године https://www.youtube.com/watch?v=INSFArQ1Y9Y на пријатељској утакмици, погледајте ту масу, чујте то навијање!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop