DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-ЧУКАРИЧКИ
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Arsa_1989
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Nov 2011
Posts: 18
Location: Уб, Србија

PostPosted: 07 Aug 2017 09:01    Post subject: Reply with quote

Срамна посета. Момци су заслужили да буде бар 30.000 људи, не само због игре већ због односа према клубу у целости. Не знам шта је људима у глави, после више година имамо реалну шансу да играмо Лигу европе и самим тим да финасијски стабилизујемо клуб и почнемо да се пењемо на место које нам припада у европским оквирима. Ваљда је међу нама било много лажних људи који су својвремено долазили на утакмице из њима знаних порива. Не знам какав треба већи мотив људима да би долазили?
_________________
Звезда је живот, све друго су ситнице!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 07 Aug 2017 09:04    Post subject: Reply with quote

Arsa_1989 wrote:
Не знам какав треба већи мотив људима да би долазили?

Нисам силазио до клозета, јел тамо све цеви раде?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ZvezdaLe
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Jul 2012
Posts: 42

PostPosted: 07 Aug 2017 10:31    Post subject: Reply with quote

Прво, свака част свима који су били јуче на стадиону и допринели доброј атмосфери и победи нашег тима. Дошло је оних 10к правих који су мање више увек били ту. Треба да буде срамота сваког навијача који је могао а није дошао данас да подржи ове момке. Прошле сезоне се кукало да игра није добра, да је све намештено, тренер је био кривац, па једно, друго... Само се изговор тражио да се не би долазило на стадион. Па кад су на крају пацови од преко пута отели титулу е тад се маса покренула али је било сувише касно... Ево видите како су сад кренули са прљавим играма. Њихов испрдак намерно повређује нашег најбољег играча... Само и тај пацов се мало зајебо, ипак је ово Београд... А ово је само увод у можда најпрљавију сезону у историји супер лиге. Знате и сами да имају комплекс који се зове Црвена звезда и да је једина њихова жеља да нас престигну по броју титулу. А уверили сте се прошле сезоне да код њих циљ оправдава средства. Ако вам добре игре момака и ови немили догађаји од јуче не отворе очи и не буду мотив онда јбг...
Back to top
View user's profile Send private message
tcz
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Nov 2016
Posts: 76

PostPosted: 07 Aug 2017 10:39    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Arsa_1989 wrote:
Не знам какав треба већи мотив људима да би долазили?

Нисам силазио до клозета, јел тамо све цеви раде?

Катастрофа је у вц стварно,ја сам се разочарао јако због тога,док терза не среди вц нема ни мене на маракани,стварно Rolling Eyes Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
MrRSB
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 369

PostPosted: 07 Aug 2017 15:23    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/XSz2H-bKyNs
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 07 Aug 2017 22:10    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
Mali Rale
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Dec 2013
Posts: 14
Location: 861А

PostPosted: 08 Aug 2017 08:53    Post subject: Reply with quote

Да ли је могуће покушати бар једну утакмицу да не убацујемо тапшање у песме уз које не мора. То тапшање може да направи предобру атмосферу, али нама су незаинтересовани, не слушају бубањ (који није баш био синхронизован на моменте) и онда настаје општа ентропија, сви напамет тапшу и то не личи ни на шта. Те мислим да ће сигурно свака песма личити много боље.
Песме код којих мора тапшање, "По зими, киши...", евровизија, скандирање звезда, требали би да пробамо да нормализујемо то, да се не брза толико, ако треба 10 пута зауставити онда 19 да то личи на нешто. И у задње време смо почели после скандирања са рукама звезда, звезда, да скандирамо без рука, али и људи то убрзају без потребе, а реално је да можемо правим ритмом 2 минута без престанка да скандирамо звезда,зведа како је и било први пут када је то урађено, у глас да грми. Толико једноставно, а највише говори.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop