DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

У СЕЗОНУ НОВУ(2017-2018) КРЕЋЕ...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 28, 29, 30  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
InWires
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Aug 2007
Posts: 286
Location: тамо ђе се привиђа

PostPosted: 17 Jun 2017 06:58    Post subject: Reply with quote

samojako wrote:
Дал је могуће да падате на те приче о преполовљеном дугу.

НЕ треба бити финансијски маг, нити математички геније, треба само логички размислити и видети да је то немогуће. Једино ако терза није чаробњак Shocked
aјде ти престани да солиш памет свима,почео си озбиљно да идеш на живце са коментарима.
Back to top
View user's profile Send private message
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 17 Jun 2017 08:33    Post subject: Reply with quote

Ми смо мобилизацију започели када нам су нам Дан тана и Мишковићи били у клубу, нисмо имали спонзоре, клуб се плански уништавао и да нисмо дизали ”устанак” данас би ишли у шопинг мол уместо на стадион Рајка Митића. Да ли неко верује искрено да нас Терзић држи под контролом? Или ко мисли да ми Терзићу 100% верујемо ТАЈ ЈЕ ЛУД! У последњих 10 година нико АМА БАШ НИКО није учинио ништа да се дуг смањи, ово је први пут да неко ”гарантује” или да прича да је дуг смањен на пола, нек је и на 30.000.000 то је више него што је било ко у последњих 15 година учинио за звезду! Да је црни хитлер то учинио, мислим да би заслужио подршку. Нервирају и мене његове изјаве, нека ћути и ради свој посао, а тренер свој, резултати нек причају за себе! Тренер нека одговара за оне на терену а управа нека одговара за оне ”на папиру”. Као што неко рече ми смо због оних на терену, и ЖЕЛИМО ДА ВИДИМО СВОЈУ ДЕЦУ НА ТЕРЕНУ, а желимо и резултате.
Понекад помислим да играмо бетон лигу (неким случајем) и тад би наша Звезда била велика због људи који би и у најгорим могућим тренутцима били ту уз њу. Не због курте и мурте, већ јер тај клуб ИСКРЕНО ВОЛИМО! У најтежим тренутцима када нам се дуг гомилао имали смо просек 17.000 гледалаца по утакмици. Против Младог радника пун Север и кореографија, против БСК-а по ненормалном пљуску 7.000 на Северу, против Вождовца кореографије на истоку и западу и крцат север, против Смедерева исто... Није био само север пун већ и наша СРЦА због тога! Нисмо освајали титуле дуг низ година - трибине (пуне из ината?), а у управи било је и Лукића и Човића и ових и оних, који су дизали руке или нас нервирали, а сад у последњих 4 године освојили смо 2!

Некада се говорило 3 стуба српства, Политика, Звезда и Православна црква. Данас у овим (и медијски) поремећеним временима су 2 преживела и дрмају их ветрови са свих страна дал од партизана, запада, уефе, шиптара или болесника који воде државу или савез!
Није Звезда Звезда зато што је Звезда, већ је Звезда због народа који стоји иза ње, који ју искрено воли! Да нема тог искреног народа, и Севера, Звезда би била чукарички, који би гледали тек понеки рођак играча или залутали идеалиста.

Један клуб вреди колико и његови навијачи, Север сигурно неће да изда, а волели би да ни остали то не учине. 15.000 гледалаца на првој првенственој утакмици изгледа као сан, можда и буде тако и то ће бити оно право лице искрених звездаша или ће се то десити само уколико добро започнемо сезону на европској сцени... Како год, Север ће бити ту да брани традицију једног великог клуба, који то за нас и јесте! Нема већег! СВИ НА СТАДИОН!
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 17 Jun 2017 09:34    Post subject: Reply with quote

Било је и попреких погледа Симпатизери - Север, и то нам не треба, мене радује када видим пуну халу, када се уплаћује тј. донира за кошаркарски клуб, када момци гину на терену за исти, који у сваком случају заслужују подршку али нећемо да идемо преко ”мртвих” (пример јадранска лига) но то је наш став. Но без обзира, када се нисмо пласирали међу најбољих 8, на последњој утакмици која није о ничему одлучивала, значила је за клуб и играче. Победа се наплаћује, камо среће да су и остали осетили тај тренутак и напунили горњи прстен у арени, фалило је ту 10.000 навијача, могло је по 800 динара да се помогне тиме звезди гледајући је на терену. То би значило око 70.000 евра за клуб који се налази у тешком финанцијском стању а и поред тога постиже невероватне резултате. То је наш клуб! Исто као и фудбалски, одбојкашки, итд... Желимо успехе на свим пољима, ту нам је потребно јединство, пре свега оно са трибина, када симпатизера неће бити често је ту Север или обрнуто. Али битно је да СВИ будемо уз ЊУ и нисмо ту једни против других. Тако смо најјачи и треба чувати то јединство! Ко је нашао овде да диже буде и револуције, просипа кафанске приче и остало... Залутао је... Ми смо свесни шта се око нас дешава... Парола ”некоме је савез мајка” није потекла од терзе, већ је био мој предлог, смешно ми је било а касније и тужно да су људи поверовали да нас је ОН то наговорио(!?!). Које обртање или пардон ”спиновање”. Разлог је био они су били избачени из европе због много већег дуга од оног ког смо ми имали и били избачени из исте... У НАШЕМ клубу је био представник који је сада на челу савеза и који се уз државну помоћ и фирме изборио да на крају њима ипак омогући играње у европи, исплате нужни дуг, док је код нас пуштено све низ воду... Толико о способности првог човека фсс када нешто заиста жели.

Сад читајте новине, бљувотине, коментаре дебила са југа који чак није ни ”партизански” већ партијски или ког већ другог интереса већ. Ми немамо здраву навијачку причу, имамо здрав север, где нам траже мане, а док је у партизану подељена трибина већ 20 година ником ништа. Нећу да улазим у детаље имамо нездраво ривалство, да кажем болесно али ми морамо да гледамо своја посла како би што пре оздравили а не да нас ”заразе” они са ”другог кревета”.
Зато гледамо да напунимо наш Север најпре, пружимо најбољу могућу подршку играчима и да се противник усере у гаће, гледајмо да сачувамо нашу трибину и клуб! Све остало би требало онда да иде својим редом...
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
Incidente
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Nov 2002
Posts: 114

PostPosted: 17 Jun 2017 09:52    Post subject: Reply with quote

Доста је било сваљивања кривице на друге,да су разне терзе,кокезе,мишковићи,државе и остали криви јесу и те како...али криви смо и ми сами.Треба прво да почнемо од себе и да се запитамо зашто смо дозволили да нам прошле сезоне сем 3 дербија просек на Маракани буде 5.000,и то једва.Зашто на утакмици пред реванш са бугарима на Маракани се скупи једва 6.000.Зашто се не купују сезонске и зашто се не плаћа чланарина,и још много тога.Лако је оплети по другима и у другоме тражити кривца,али то је онда идење линијом мањег отпора а ми том линијом никада нисмо ишли.У Србији неколико милиона Звездаша који се куну на вечну љубав а на стадиону кад треба та љубав и да се покаже једва 5.000.Гледам данима шта људи овде пишу и не верујем,те терза те кокеза те ови те они,те новинари,лопови муљатори бла бла...нико да напише суштину,а она је да смо ми дебели кривци за све ово што се догађа.Па свим овим набројанима је и циљ да нас сломе да би тек онда могли да раде шта и како хоће.А ми им то нећемо дозволити,џаба им и тешка артиљерија.Нико да напише макар 1 навијачки пост,сви ударили по политици,дуговима и вођењу клуба.У сваком посту избија негативна енергија.Каналишите ту енергију у правом смеру,размишљајте да за почетак треба да се напуни Север на првој европској,да зовете и цимате успавале другаре,да свако доведе што више људи на стадион,да правите позитивну еуфорију а не да ширите негативну енергију.Ми се већ дуго боримо за наш клуб и за његово оздрављење,и борићемо се још ко зна колико дуго...и то је живот навијача,ретко кад ту тече мед и млеко...а ко хоће мед и млеко нека иде да навија за Бајерн или Барселону.Ми за тај мед и млеко има прво да пропишамо мајчино млеко.Схватите да ми не навијамо за терзу,кокезу,Столета економа и остале...ми навијамо за Звезду,и сви они дођу и прођу а само Звезда и ми остајемо,да делимо и срећу и патњу.Како оно беше...СВИ ИГРАЧИ ПРОЛАЗЕ,И ТРЕНЕРИ И ЧЛАНОВИ УПРАВЕ,САМО СЕВЕР ОСТАЈЕ-ЗВЕЗДУ ЧУВА НЕМА НИКАД ИЗДАЈЕ...јел сте заборавили то?
Па према томе знамо шта нам је чинити,пунити трибине,одрати грла од навијања,добити велике листове на ногама од скакања,добити мишиће на рукама од аплаудирања...
Па кад испунимо све то и кад нам стадион буде попуњен како ми то знамо...е онда можемо да очекујемо и неки бољитак!

Највећа подршка играчима на терену је пун Север...
Највећи малер свим новинарима и "моћницима" је пун Север...
Највећа контрола управи је пун Север...

БИЛА ПРВА ИЛИ НЕ ЈА ВОЛИМ ЈЕ...
Back to top
View user's profile Send private message
beranac87
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 May 2014
Posts: 17
Location: Belgrade,Serbia

PostPosted: 19 Jun 2017 08:30    Post subject: Reply with quote

Incidente wrote:
Доста је било сваљивања кривице на друге,да су разне терзе,кокезе,мишковићи,државе и остали криви јесу и те како...али криви смо и ми сами.Треба прво да почнемо од себе и да се запитамо зашто смо дозволили да нам прошле сезоне сем 3 дербија просек на Маракани буде 5.000,и то једва.Зашто на утакмици пред реванш са бугарима на Маракани се скупи једва 6.000.Зашто се не купују сезонске и зашто се не плаћа чланарина,и још много тога.Лако је оплети по другима и у другоме тражити кривца,али то је онда идење линијом мањег отпора а ми том линијом никада нисмо ишли.У Србији неколико милиона Звездаша који се куну на вечну љубав а на стадиону кад треба та љубав и да се покаже једва 5.000.Гледам данима шта људи овде пишу и не верујем,те терза те кокеза те ови те они,те новинари,лопови муљатори бла бла...нико да напише суштину,а она је да смо ми дебели кривци за све ово што се догађа.Па свим овим набројанима је и циљ да нас сломе да би тек онда могли да раде шта и како хоће.А ми им то нећемо дозволити,џаба им и тешка артиљерија.Нико да напише макар 1 навијачки пост,сви ударили по политици,дуговима и вођењу клуба.У сваком посту избија негативна енергија.Каналишите ту енергију у правом смеру,размишљајте да за почетак треба да се напуни Север на првој европској,да зовете и цимате успавале другаре,да свако доведе што више људи на стадион,да правите позитивну еуфорију а не да ширите негативну енергију.Ми се већ дуго боримо за наш клуб и за његово оздрављење,и борићемо се још ко зна колико дуго...и то је живот навијача,ретко кад ту тече мед и млеко...а ко хоће мед и млеко нека иде да навија за Бајерн или Барселону.Ми за тај мед и млеко има прво да пропишамо мајчино млеко.Схватите да ми не навијамо за терзу,кокезу,Столета економа и остале...ми навијамо за Звезду,и сви они дођу и прођу а само Звезда и ми остајемо,да делимо и срећу и патњу.Како оно беше...СВИ ИГРАЧИ ПРОЛАЗЕ,И ТРЕНЕРИ И ЧЛАНОВИ УПРАВЕ,САМО СЕВЕР ОСТАЈЕ-ЗВЕЗДУ ЧУВА НЕМА НИКАД ИЗДАЈЕ...јел сте заборавили то?
Па према томе знамо шта нам је чинити,пунити трибине,одрати грла од навијања,добити велике листове на ногама од скакања,добити мишиће на рукама од аплаудирања...
Па кад испунимо све то и кад нам стадион буде попуњен како ми то знамо...е онда можемо да очекујемо и неки бољитак!

Највећа подршка играчима на терену је пун Север...
Највећи малер свим новинарима и "моћницима" је пун Север...
Највећа контрола управи је пун Север...

БИЛА ПРВА ИЛИ НЕ ЈА ВОЛИМ ЈЕ...



Право у центар...
Back to top
View user's profile Send private message
Филип СА89
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Aug 2014
Posts: 29
Location: Северна страна

PostPosted: 19 Jun 2017 08:46    Post subject: Reply with quote

данило wrote:
Када ће се знати термин и цене за обнову сезонских?


Да ли зна неко ? На сајту ништа не пише.
Back to top
View user's profile Send private message
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 507
Location: Црна Гора

PostPosted: 19 Jun 2017 10:04    Post subject: Reply with quote

Чекамо жреб, Подгорица нам је најближа од могућих гостовања.

Group 5
Seeded
AEL Limassol (CYP) 8.210
Crvena zvezda (SRB) 7.325
Osijek (CRO) 5.550
Željezničar (BIH) 4.800
Rabotnicki (MKD) 3.875

Unseeded
Zeta (MNE) 2.550
Tre Penne (SMR) 1.566
UE Santa Coloma (AND) 1.233
Floriana (MLT) 1.050
St Joseph's (GIB) 0.500
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 507
Location: Црна Гора

PostPosted: 19 Jun 2017 10:08    Post subject: Reply with quote

Флоријана (Малта), прва кући. Почетак као прошле године, малтене.
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ZvezdaLe
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Jul 2012
Posts: 42

PostPosted: 19 Jun 2017 11:59    Post subject: Reply with quote

Друго коло
Иртиш(Казахстан)/ Дунав Русе(Бугарска)-Црвена Звезда(Србија)/Флоријана(Малта)
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 19 Jun 2017 12:52    Post subject: Reply with quote

Incidente wrote:
Доста је било сваљивања кривице на друге,да су разне терзе,кокезе,мишковићи,државе и остали криви јесу и те како...али криви смо и ми сами.Треба прво да почнемо од себе и да се запитамо зашто смо дозволили да нам прошле сезоне сем 3 дербија просек на Маракани буде 5.000,и то једва.Зашто на утакмици пред реванш са бугарима на Маракани се скупи једва 6.000.Зашто се не купују сезонске и зашто се не плаћа чланарина,и још много тога.Лако је оплети по другима и у другоме тражити кривца,али то је онда идење линијом мањег отпора а ми том линијом никада нисмо ишли.У Србији неколико милиона Звездаша који се куну на вечну љубав а на стадиону кад треба та љубав и да се покаже једва 5.000.Гледам данима шта људи овде пишу и не верујем,те терза те кокеза те ови те они,те новинари,лопови муљатори бла бла...нико да напише суштину,а она је да смо ми дебели кривци за све ово што се догађа.Па свим овим набројанима је и циљ да нас сломе да би тек онда могли да раде шта и како хоће.А ми им то нећемо дозволити,џаба им и тешка артиљерија.Нико да напише макар 1 навијачки пост,сви ударили по политици,дуговима и вођењу клуба.У сваком посту избија негативна енергија.Каналишите ту енергију у правом смеру,размишљајте да за почетак треба да се напуни Север на првој европској,да зовете и цимате успавале другаре,да свако доведе што више људи на стадион,да правите позитивну еуфорију а не да ширите негативну енергију.Ми се већ дуго боримо за наш клуб и за његово оздрављење,и борићемо се још ко зна колико дуго...и то је живот навијача,ретко кад ту тече мед и млеко...а ко хоће мед и млеко нека иде да навија за Бајерн или Барселону.Ми за тај мед и млеко има прво да пропишамо мајчино млеко.Схватите да ми не навијамо за терзу,кокезу,Столета економа и остале...ми навијамо за Звезду,и сви они дођу и прођу а само Звезда и ми остајемо,да делимо и срећу и патњу.Како оно беше...СВИ ИГРАЧИ ПРОЛАЗЕ,И ТРЕНЕРИ И ЧЛАНОВИ УПРАВЕ,САМО СЕВЕР ОСТАЈЕ-ЗВЕЗДУ ЧУВА НЕМА НИКАД ИЗДАЈЕ...јел сте заборавили то?
Па према томе знамо шта нам је чинити,пунити трибине,одрати грла од навијања,добити велике листове на ногама од скакања,добити мишиће на рукама од аплаудирања...
Па кад испунимо све то и кад нам стадион буде попуњен како ми то знамо...е онда можемо да очекујемо и неки бољитак!

Највећа подршка играчима на терену је пун Север...
Највећи малер свим новинарима и "моћницима" је пун Север...
Највећа контрола управи је пун Север...

БИЛА ПРВА ИЛИ НЕ ЈА ВОЛИМ ЈЕ...


Браво бато. Сви ми понекад одлутамо у те неке теме које нас се пуно не тичу а немају везе са навијачким и ја сам више пута крајем ове сезоне.
Јбг изреволтирају нас неке ствари тако, не ради то нико из лоше намере већ зато што је волимо и не дамо да је нико уништава. Опекли смо се хиљаду пута превише да би неком веровали.
Мислим да имамо сад праве људе на правим местима а ми да се држимо оног што најбоље радимо да доводимо људе на стадион.
Имамо 10 дана да радимо на томе сасвим довољно времена.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
andjelooo
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 May 2009
Posts: 738
Location: Фонтана

PostPosted: 21 Jun 2017 09:31    Post subject: Reply with quote

Сезонске карте 2017/18


Цене сезонских карата за сезону 2017/18 су следеће:

Север — 3,500 рсд;
Исток — 5,500 рсд;
Запад — 6,500 рсд;
ВИП — 60,000 рсд;

Породичне сезонске карте за источну и западну трибину коштају 500 рсд више уколико су +1, 1000 рсд уколико су +2 и 1500 рсд уколико су +3.


Сви прошлогодишњи власници годишњих карата могу да остваре попуст од 500 рсд на пуну цену сезонске карте. Такође, сви навијачи који донесу ваучере које су добијали на последње три првенствене утакмице претходне сезоне, остварују додатних 10, 20 или 30% попуста на пуну цену, или на цену умањену за 500 динара уколико су и претходне сезоне имали сезонску карту. Ови ваучери не важе једино за породичне сезонске карте.



http://www.crvenazvezdafk.com/scc/vest/5990/Sezonske-karte-2017-18[/u]
_________________
Замолио бих дежурне критичаре, негативце, напаљене клинце, доконе полемичаре, мудријаше, комедијаше и сличне да се уздрже од коментарисања
Back to top
View user's profile Send private message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 21 Jun 2017 13:56    Post subject: Reply with quote

Распоред првог дела,тј. 22 кола:

22.07. РАДНИЧКИ
29.07. Рад
05.08. ЧУКАРИЧКИ
09.08.Радник
13.08. БАЧКА
19.08.Борац
26.08.ПАРТИЗАН
09.09.Јавор
13.09. СПАРТАК
17.09.Вождовац
24.09.ВОЈВОДИНА
30.09. Напредак
14.10.МАЧВА
21.10.МЛАДОСТ
29.10.Земун
04.11.Раднички
18.11.РАД
25.11.Чукарички
29.11.РАДНИК
03.12.Бачка
09.12.БОРАЦ
13.12.Партизан
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 507
Location: Црна Гора

PostPosted: 21 Jun 2017 15:19    Post subject: Reply with quote

Дерби кад је сезона купања, биће то занимљиво. Smile
Ово подсети на онај период пре 20-так година, кад је била ТВ лига шампиона. Ово је ипак лига, другачији је набој и важност.
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 354

PostPosted: 21 Jun 2017 20:08    Post subject: Reply with quote

А друга против њих 13.12...случајност? Laughing
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 28 Jun 2017 17:08    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=X02bJwmvMpI

Свака част за акцију кречења. Како нам лепо изгледају спољашњи зидови стадиона уз пар добро одрађених графита . Апелујем и молим све да се у будућности не шарају по светињи разне глупости сем ако није неки графит у питању.
Много лепо изгледа на око овако.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 28, 29, 30  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 30

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop