DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

У СЕЗОНУ НОВУ(2017-2018) КРЕЋЕ...
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 28, 29, 30  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
данило
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Jun 2012
Posts: 129

PostPosted: 08 Jun 2017 21:40    Post subject: Reply with quote

Када ће се знати термин и цене за обнову сезонских?
Back to top
View user's profile Send private message
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 09 Jun 2017 06:49    Post subject: Reply with quote

samojako wrote:
trooper wrote:
Nисам ја пао са марса, наравно да ми је јасно ко је ту и како и зашто, као и све у овој демократскох држави, само што један овакав чланак, уништи дане труда да се људи врате на прави колосек. А чини ми се да на још горе време долази и да ће свакаквих текстова бити у наредним недељама.


Кључна ствар је да група покаже да не следи тај курс, а за терзу ћемо лако...

Џабе група када ти убијају свакодневно и ону трункицу воље у малобројној публици са запада и истока, остаће само та група а и она је видно десеткована... Kада се окренем у назад задње две три гарнитуре на власти, код ових нам је евидентно стадион најпразнији, да ли има то неке везе са политиком коју воде или је народ тек онако одустао од свега?
Back to top
View user's profile Send private message
artiljero
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 06 May 2017
Posts: 26

PostPosted: 09 Jun 2017 09:29    Post subject: Reply with quote

Имам питање.Украден ми је новчаник са личном,здравственом и чланском звездином картом.Имам рачун пошто сам пар дана пре тога продужио чланску.Је л ја могу некако да вратим чланску да ми дају другу?
Back to top
View user's profile Send private message
НовиБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Jul 2010
Posts: 461

PostPosted: 09 Jun 2017 09:39    Post subject: Reply with quote

па шаљи мејл маркетингу
Back to top
View user's profile Send private message
Incidente
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Nov 2002
Posts: 114

PostPosted: 15 Jun 2017 13:51    Post subject: Reply with quote

Још две недеље до премијере у европи и до отварања нове сезоне.Ево за пар дана ће и жреб и сазнаћемо име противника,време је да почнемо полако да се припремамо за тај двомеч.Наша обавеза је да спремни дочекамо ту премијеру,са што пунијим Севером сабијених редова.Крај прошле сезоне је био турбулентан,изгубили смо оба трофеја у фото финишу,новинари су кренули ђоном,разни "моћници" су кренули ђоном,почели су да трују и да сплеткаре а све са циљем да нас дестабилизују,и Звезду као клуб и нас као групу.Е па ајде да покажемо "господи" новинарима и "моћницима" да су се мало прерачунали и да смо ми мало тврђи орах него што су они рачунали.Зајебите терзе,кокезе,фсс и остале,ајде да се посветимо ми нама,за почетак да се напуни Север на првом колу,да се направи добра подлога за наставак квалификација и за почетак ове наше мучене лиге.Да својом бројком и сложношћу запушимо уста свим шакалима и лешинарима који круже око нас и клуба...да још једном покажемо да НАША СНАГА СВИМА ПРОБЛЕМ ЈЕ НАЈВЕЋИ!
Највећа подршка играчима на терену је пун Север...
Највећи малер свим новинарима и "моћницима" је пун Север...
Највећа контрола управи је пун Север...

У СЕЗОНУ НОВУ КРЕЋЕ...
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 16 Jun 2017 00:38    Post subject: Reply with quote

trooper wrote:
Quote:
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2017&mm=06&dd=08&nav_id=1269766


И тако ми се овде убисмо причајући неке ствари, и онда изађе будала пред новинари и посере се по клубу.


Овај је пролупао тотално. Прво оне непотребне конференције сад ово...страшно!
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 16 Jun 2017 01:02    Post subject: Reply with quote

Полако пријатељу са терањима. Ја сам рекао да треба само да му се да до знања да не мозе да лупа толико и лапрда.
Али ако је смањио дуг на пола као сто казе онда треба да остане.
Јер то ником није успело до сад.Како год да му је то успело. Само су Звезду гурали све дубље ти велики Звездаси. Доведен је добар тренер и спортски директор који зна посао цини ми се.
Довели су Фицу Стојковица несто иде на боље цини ми се. Видецемо.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
samojako
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Oct 2015
Posts: 148

PostPosted: 16 Jun 2017 07:12    Post subject: Reply with quote

Дал је могуће да падате на те приче о преполовљеном дугу.

НЕ треба бити финансијски маг, нити математички геније, треба само логички размислити и видети да је то немогуће. Једино ако терза није чаробњак Shocked
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 16 Jun 2017 08:19    Post subject: Reply with quote

Немој да се правис паметан свима нама је јасно да се то граници са немогуцим али ево за који дан це скупстина па це се све видети.
Није Терзиц неко ко месецима прица једну прицу о преполовљеном дугу а онда дође без аргумената. Само треба бити опрезан.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
OSFP
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 May 2012
Posts: 69

PostPosted: 16 Jun 2017 08:23    Post subject: Reply with quote

А да сачекамо прво скупштину клуба, јер ће тамо бити представљен финансијски пресек стања, који ће урадити ревизорска кућа а не госн Терзић лично. Наравно можда и ти извештаји могу бити мало фризирани ал ту се ради о милионима и мислим да ту не могу тек тако да се продају муда за бубреге ако стварно није тако. Сви знамо да госн Терза Very Happy , није цвећка али исто тако ми смо под лупом Уефе, посебно што се тиче финансија и то колико занам веома помно прате, и барем сте стране што се тиче финансија њих не могу да фарбају.
_________________
...ΟΟΟ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΟ ΛΙΜΑΝΙ ΕΙΝΑΙ ΒΑΘΥ...
Back to top
View user's profile Send private message
OSFP
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 May 2012
Posts: 69

PostPosted: 16 Jun 2017 08:39    Post subject: Reply with quote

Incidente wrote:
Још две недеље до премијере у европи и до отварања нове сезоне.Ево за пар дана ће и жреб и сазнаћемо име противника,време је да почнемо полако да се припремамо за тај двомеч.Наша обавеза је да спремни дочекамо ту премијеру,са што пунијим Севером сабијених редова.Крај прошле сезоне је био турбулентан,изгубили смо оба трофеја у фото финишу,новинари су кренули ђоном,разни "моћници" су кренули ђоном,почели су да трују и да сплеткаре а све са циљем да нас дестабилизују,и Звезду као клуб и нас као групу.Е па ајде да покажемо "господи" новинарима и "моћницима" да су се мало прерачунали и да смо ми мало тврђи орах него што су они рачунали.Зајебите терзе,кокезе,фсс и остале,ајде да се посветимо ми нама,за почетак да се напуни Север на првом колу,да се направи добра подлога за наставак квалификација и за почетак ове наше мучене лиге.Да својом бројком и сложношћу запушимо уста свим шакалима и лешинарима који круже око нас и клуба...да још једном покажемо да НАША СНАГА СВИМА ПРОБЛЕМ ЈЕ НАЈВЕЋИ!
Највећа подршка играчима на терену је пун Север...
Највећи малер свим новинарима и "моћницима" је пун Север...
Највећа контрола управи је пун Север...

У СЕЗОНУ НОВУ КРЕЋЕ...


Бураз, свака ти је ка златна clap artist . То је суштина. Најбоље је да ћемо овако из фотеље нешто променити.
Ако сте заборавили фотеље су на стадиону Exclamation Exclamation Exclamation


_________________
...ΟΟΟ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΟ ΛΙΜΑΝΙ ΕΙΝΑΙ ΒΑΘΥ...
Back to top
View user's profile Send private message
stevanzacz1989
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Jun 2017
Posts: 10

PostPosted: 16 Jun 2017 10:37    Post subject: Reply with quote

Да ли је преполовио дуг не знам....али знам да нема резултата...од оне "најјаче" екипе дођосмо до брањења против Лудогореца, тешким испадањем од Сасуола....па на крају и продата титула пред крај овог првенства....сачекаћемо скупштину, али подсећам да је цела управа још 2015. у августу после 1-1 са Радничким, дала отказ.....али видећемо шта ће бити...
_________________
ВОЛИМ САМО СТАДИОН, АЛКОХОЛ И ЖЕНЕ......
ЗАЦЗ
Back to top
View user's profile Send private message
samojako
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Oct 2015
Posts: 148

PostPosted: 16 Jun 2017 12:18    Post subject: Reply with quote

lucky luciano wrote:
Nemoj da se pravis pametan svima nama je jasno da se to granici sa nemogucim ali evo za koji dan ce skupstina pa ce se sve videti.
Nije Terzic neko ko mesecima prica jednu pricu o prepolovljenom dugu a onda dodje bez argumenata. Samo treba biti oprezan.

Ај немој ти да будеш напоран, сваки други пост је твој, а не зна се који је небитнији од којега и пиши ћирилицом макар поштуј елементарно на овом форуму.
Back to top
View user's profile Send private message
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 16 Jun 2017 20:27    Post subject: Reply with quote

stevanzacz1989 wrote:
Да ли је преполовио дуг не знам....али знам да нема резултата...од оне "најјаче" екипе дођосмо до брањења против Лудогореца, тешким испадањем од Сасуола....па на крају и продата титула пред крај овог првенства....сачекаћемо скупштину, али подсећам да је цела управа још 2015. у августу после 1-1 са Радничким, дала отказ.....али видећемо шта ће бити...

У овој ситуацији, и преполовљен дуг је резултат, итекакав..остаје велика жал за изгубљеном титулом буквално на корак до циља, али шта сад, нису нас сломиле ове тешке године, па неће ни ова!
А ако дуг није преполовљен, или бар приближно преполовљен...а спортских успеха нема...мислим да Терза онда нема ни један једини аргумент да остане и секунд након тог сазнања у клубу.
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 16 Jun 2017 23:07    Post subject: Reply with quote

Биће Скупштина, све ће бити обелодањено, будимо стрпљиви. Знамо да време пролази, али ради се, доводе се рекло би се права појачања, тренер, директор... Уколико је дуг смањен и за пар милиона значи да се радило на нечему, а камоли ако је упола мањи. Било је оваквих сезона претходних 20 година колико хоћете, а дуг растао само, значи није се радило ништа ни по питању резултата ни по питању стабилности клуба. Не браним Терзића, сви знамо ко је и шта је, али уколико се ради нешто за добробит и будућност нашег клуба онда је то добро и треба стати иза тога. Мени је клуб у тој причи на првом месту, у оваквим ситуацијама циљ оправдава средства(на који год начин смањио дуг, дал из џепа, дал пријатељи стављају стан у рем, дал пиштољем...), а циљ је да клуб једног дана стане на ноге и да се здраво и правилно послује, па макар да нема трофеја и Европе пар година. Шта ће нам три титуле у наредне три сезоне ако четврте сезоне дођемо у ситуацију да будемо српски Глазгов Ренџерс?!
Банкрот није решење, велики смо ми клуб да бисмо се предали тек тако, нисмо Железник, Хајдук Кула, Нови Пазар него Црвена Звезда!
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 28, 29, 30  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 30

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop