DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

21.5-ЗВЕЗДА ЗОВЕ!!!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Небитан
ДЕЛИЈА


Joined: 29 Apr 2008
Posts: 104

PostPosted: 21 May 2017 21:25    Post subject: Reply with quote

Позивање људи са стране да се прикључе копу за кореографију је пун погодак. 99 посто њих је пришло и заиста је испала одлична слика, а после кореографије, скоро сви су и остали уз коп и навијали. Надам се да је то знак да се спона звездаша и делија која се мало изгубила ове године враћа три пут јача следеће сезоне, већ за неких месец ипо дана. Морамо ово следеће сезоне на Маракани чешће да радимо, и кад је мања и кад је већа бројност, са или без кореографије, сви на северу у коп и један до другог, звездаши и делије! Тај тренутак кад прилазе(или се враћају) дефинитивно моменат дана, а можда и сезоне...
Немам шта више додати за ово данас, било је феноменално и надам се да је ово у односу на оно што ћемо да изводимо следеће сезоне неко осредње издање!!! Ја искрено једва чекам следећи меч...
Back to top
View user's profile Send private message
ЗвездаКрајин
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Sep 2016
Posts: 149

PostPosted: 21 May 2017 21:28    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/7P_QbEN0tiA

Чиста емоција и ништа више!!!
_________________
Због Крајине и спаљених села некоме ће метак у сред чела!
Back to top
View user's profile Send private message
Мангупарија 89
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Nov 2016
Posts: 136
Location: Маракана

PostPosted: 21 May 2017 21:52    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=dN1dIpuO4V8
И Петкове сузе за крај...ЗВЕЗДА ЈЕ ЕМОЦИЈА !!!!!!!!!!!!
_________________
Ал срце још за тебе лудо удара...
Back to top
View user's profile Send private message
MrRSB
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 369

PostPosted: 21 May 2017 22:31    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/GTDBFUYIzDw
Back to top
View user's profile Send private message
MrRSB
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 369

PostPosted: 22 May 2017 00:10    Post subject: Reply with quote

Кореографија - https://youtu.be/DNGDJDdGVgg
Back to top
View user's profile Send private message
MrRSB
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 369

PostPosted: 22 May 2017 07:59    Post subject: Reply with quote

Почетак утакмице - https://youtu.be/VASGF6BABVY
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 22 May 2017 08:09    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=RwQY-hsF8A8&feature=youtu.be
Наградно питање је...на којем од ова два стадиона се слави титула?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 22 May 2017 09:07    Post subject: Reply with quote

Мислим да, или је јако мали проценат људи, или нема малтене ни једног...ко је помислио да ми јуче можемо до титуле! И опет је север имао бројку коју јесте! Ово је између осталог и порука свима који су мислили да могу да се зајебавају са нама...да смо и даље ту и да се тек спремамо да кренемо у контра напад!
БРАВО СЕВЕР!!! БРАВО ЗВЕЗДАШИ, БРАВО ДЕЛИЈЕ!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 22 May 2017 10:28    Post subject: Reply with quote

То је отприлике тај број,утакмица ме је подсетила са утакмицом против рада,ја мислим 2010 или 2011 када смо имали ону шеталицу Рајка Митића,а пре утакмице су се делиле као разгледнице у боји где он истрачава на терен,са јако лепим текстом позади,ако неко има нека постави,и тада смо изгубили титулу,и на правили лудницу на трибини,где су дошли и зулу,и девилси и сви......Љубав према Звезди је феномен,али то многи не схватају,па чак и играчи,Кахриман нас звао у инат да дођемо,али рођаце у инат раде они преко пута то је на силу,ми радимо то из љубави,и то је то.Ова бројка мора да се пресели у следећу сезону са плус 2000 људи и то је то.Запад и исток су нека друга прича и много ће воде протећи Дрином док се то не испегла
Back to top
View user's profile Send private message
artiljero
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 06 May 2017
Posts: 26

PostPosted: 22 May 2017 11:01    Post subject: Reply with quote

Јако лепо навијање,кореографија,атмосфера је супер била.Свака част свима,одлична жрука.Ко је пропустио утакмицу каје се.Још на оном лавору од стадиона овако да навијамо и да завршимо сезону као господа.
Back to top
View user's profile Send private message
СА89
ДЕЛИЈА


Joined: 31 Aug 2011
Posts: 168
Location: СЕВЕРна трибина

PostPosted: 22 May 2017 12:02    Post subject: Reply with quote

Ма... могло је то и много боље! Rolling Eyes Laughing Ухх, одакле почети... Прво, хвала вам пријатељи, браћо, кумови на онаквој ноћи, стварно, али стварно, онај ко није дошао јуче, а сматра себе Звездашем, Делијом, никада неће знати шта је пропустио, шта је могао да доживи, шта је могао да осјети... Онако нешто се ријетко кад доживи, толико другарства, толико позитивне енергије иако је титула изгубљена! Прво што ми је упало у очи јесте брдо клинаца на трибини, ја мислим да је било и основаца, некима то смета, јер мисле да су ту само због фб, инстаграма, селфија... али јуче стварно нису били на Северу због тога! И стварно треба радити на јачању свијести код младих, јер на млађима свијет остаје! Цијелу ноћ и дан, и док пишем ово, у глави одзвања реченица:''Делије, готово је, нема титуле, ово је Звездашко полувреме, ми за нас, из ината''! И онда креће лудница... За тај тренутак је требало бити јуче на стадиону! И онда наравно креће позивање људи да се прикључе копу... И ту морам да издвојим детаљ када остају само 3 баш старија човјека да сједе до запада на различитим мјестима, и као у фазону ко вас јебе, након 3, 4 мин кулирања да нам се придруже, и у њима је прорадио тај ЦИГАНСКИ ИНАТ! Један од њих устаје и зове ову двојицу, и ипак стају са нама у коп... То више није емоција, то више није инат, то је нешто више од тога! И онда у копу СВИ ЗАЈЕДНО, основци, дјевојке, жене, ђедови... Која најеж.... И сваки пут кад дођем на Север, упознам неке нове људе, и одатле креће неко ново другарство. Оно јуче је било нешто нестварно... Јуче смо показали да можемо, да смо ту... Ето, фалила је та титула, па да све експлодира, да све оде у пичку материну, али полако, доћи ће и то ма своје. Али за јуче не може да се нађе замјерка за ситуацију у којој смо били! Не знам шта више да напишем, а да није речено... Није бре Вучић ЗВЕЗДА, није ни Терзић ЗВЕЗДА, није ни Гроф, ни Ђуровски ЗВЕЗДА! Ни Канга није ЗВЕЗДА, нити Боаће... Сви су они тренутно ту, и немају те емоције и осјећања које ми имамо, нити ће икада имати! МИ СМО ЗВЕЗДА, СЕВЕР ЈЕ ЗВЕЗДА! Још једном хвала и браво свима који су јуче били на стадиону!
_________________
...а мозга нема, у глави само ЗВЕЗДА ЦРВЕНА!
Back to top
View user's profile Send private message
zokriogi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 May 2008
Posts: 520
Location: kosutnjak

PostPosted: 22 May 2017 12:15    Post subject: Reply with quote

Зајебите ме са оном причом навијај из фотеље. Стигох на време, забо у двосед и ништа нисам видео од ових што стоје и деру се целу текму. А посебна прича је та што се умало не угуших од дима. Laughing

Од првог до последњег минута све је било како треба. Посебан утисак јасно и гласно певање. Е ту се онда поставља питање зашто се није тако навијало у последње време? Са истим жаром и расположењем на лавор.
Звезда, Звезда, Звезда, Звезда, Звезда, Звезда, Звезда...
_________________
Нек' песма ори се нек' грми стадион,
ти нећеш остати никад сама јер живот си мој!
Back to top
View user's profile Send private message
tcz
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Nov 2016
Posts: 76

PostPosted: 22 May 2017 12:18    Post subject: Reply with quote

Колико брутално значење оног скандирања јуче ЗВЕЗДА ЗВЕЗДА,цела ова одвратна сезона се скупила у ту једну реч.БРАВО,БРАВО ЗВЕЗДАШИ!
Back to top
View user's profile Send private message
OffenbachDS1989
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Apr 2012
Posts: 235

PostPosted: 22 May 2017 15:35    Post subject: Reply with quote

Све у вези Севера јуче може слободно да се стави у тему дух Звездаштва.
Све је већ овде исписано у вези јучерашњих догађања, ја бих само додао и једну ствар коју сам са Севера видео на западу која такође може комотно у ту тему.
Када је играч Радничког у првом полувремену испуцао лопту на запад два мала звездаша су кренула по лопту и да је врате на терен, да је врате свом клубу.
Међутим човек са сином такође малим звездашем им отима лопту и присваја је да је носи кући. И онда трк преко пола запада вероватно очева ова два мала звездаша, узимају лопту том коњу који узима од Звезде и који тако васпитава дете , и враћају деци која враћају лопту на терен, уз спонтан аплауз запада.
Тако се васпитава мали звездаш !
Back to top
View user's profile Send private message
Minarik
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Aug 2016
Posts: 46

PostPosted: 22 May 2017 17:58    Post subject: Reply with quote

Најбоље навијање у овој такмичарској сезони.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop