DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-МЛАДОСТ СУБОТА 19ч
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 07 May 2017 18:26    Post subject: ЗВЕЗДА-МЛАДОСТ СУБОТА 19ч Reply with quote

У суботу настављамо даље борбу за титулу! До последње секунде овог првенства има да се боримо! Немој неко да помисли да одустане, колико год да нам је тешко! Чуда се дешавају а ми требамо да будемо ту да помогнемо да ми урадимо све што је до нас и наших играча последње 3 утакмице! Прва је Младост и први испит за север!

Last edited by Генералштаб on 10 May 2017 09:05; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
artiljero
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 06 May 2017
Posts: 26

PostPosted: 08 May 2017 19:20    Post subject: питање Reply with quote

Да ли је неко можда видео где су били штандови који дају ваучере за 10 посто попуста за обнављање сезонсе? На Воши сам баш тражио али нисам успео да видим ниједан.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 08 May 2017 19:28    Post subject: Reply with quote



Ово су утакмице где смо се опростили већ од титуле, али је у нама радио инат! Инат јер знамо шта су нам радили! Данас, ствар је још гора јер нас бије глас да су "наши"...и тиме су паралисали много велики део нас!!! Време је да се инат врати и да проради прво север па онда и све друге трибине! Када прочитамо шта се ради, надам се да нам мало треба да се покренемо и покажемо поново и њиховима и "нашима"...да смо неуништиви!!!
СВИ НА СЕВЕР, СВИ НА СТАДИОН!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Филип СА89
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Aug 2014
Posts: 29
Location: Северна страна

PostPosted: 08 May 2017 19:52    Post subject: Reply with quote

Звезди треба подршка да не буде сама!
Back to top
View user's profile Send private message
artiljero
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 06 May 2017
Posts: 26

PostPosted: 09 May 2017 19:27    Post subject: Reply with quote

Јел се зна време одржавања утакмице?
Back to top
View user's profile Send private message
Неко из масе
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Jun 2008
Posts: 38
Location: северна страна

PostPosted: 09 May 2017 20:26    Post subject: Reply with quote

На званичном сајту стоји да је у 17 часова.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 09 May 2017 21:10    Post subject: Reply with quote

У 19 часова је!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Мангупарија 89
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Nov 2016
Posts: 136
Location: Маракана

PostPosted: 10 May 2017 15:22    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/711NTs3BLnQ
Ајмо бре браћо,дајте да се понови ово пре пар година кад су нам комшије бежале 10 бодова па чак и више,кад смо знали да нема титуле,ајде да покажемо тај инат! СВИ НА СТАДИОН !!!
_________________
Ал срце још за тебе лудо удара...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 10 May 2017 17:18    Post subject: Reply with quote

Идемо Делије!!! 4 ФИНАЛА!!! НА КРАЈУ ШТА ГОД ДА БУДЕ ЗВЕЗДА ЈЕ ШАМПИОН НАШ!!! ДА ПОКАЖЕМО САДА НАШУ ЉУБАВ И НАШ ИНАТ!!!
https://www.youtube.com/watch?v=ykxGaXBz8JQ&feature=youtu.be
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 617
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 10 May 2017 17:20    Post subject: Reply with quote

Мангупарија 89 wrote:
https://youtu.be/711NTs3BLnQ
Ајмо бре браћо,дајте да се понови ово пре пар година кад су нам комшије бежале 10 бодова па чак и више,кад смо знали да нема титуле,ајде да покажемо тај инат! СВИ НА СТАДИОН !!!

јако би волео да се ово понови,али је тешко у овом тренутку..да ми будемо реални и без превеликих очекивања,да напунимо бар 3 сектора...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 10 May 2017 17:25    Post subject: Reply with quote

bob-ant wrote:
Мангупарија 89 wrote:
https://youtu.be/711NTs3BLnQ
Ајмо бре браћо,дајте да се понови ово пре пар година кад су нам комшије бежале 10 бодова па чак и више,кад смо знали да нема титуле,ајде да покажемо тај инат! СВИ НА СТАДИОН !!!

јако би волео да се ово понови,али је тешко у овом тренутку..да ми будемо реални и без превеликих очекивања,да напунимо бар 3 сектора...

Ајде да напунимо 3 сектора...па онда последње коло 6...свих 8!!! Мора сад да се пробудимо, немамо више права на поправни!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 617
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 10 May 2017 17:34    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
bob-ant wrote:
Мангупарија 89 wrote:
https://youtu.be/711NTs3BLnQ
Ајмо бре браћо,дајте да се понови ово пре пар година кад су нам комшије бежале 10 бодова па чак и више,кад смо знали да нема титуле,ајде да покажемо тај инат! СВИ НА СТАДИОН !!!

јако би волео да се ово понови,али је тешко у овом тренутку..да ми будемо реални и без превеликих очекивања,да напунимо бар 3 сектора...

Ајде да напунимо 3 сектора...па онда последње коло 6...свих 8!!! Мора сад да се пробудимо, немамо више права на поправни!


мени није јасно шта се ово дешава са звездашима..какво је то помодарсво пљувања по северу ,како су могли да наседну на приче из гробља о намештањима,вучићу итд и фактички се сами посеру на свој клуб..а што је најгоре,сада када се види да је то тако и да првенство нисмо наместили,они као да и даље не схватају какве су будале испали,тј какво оружје у рукама црно-белих манипулатора...јој живим за 27/5 када ћемо да им се усеремо у живот,али о томе касније,да ми направимо тај први корак..
Back to top
View user's profile Send private message
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 617
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 10 May 2017 18:00    Post subject: Reply with quote

можда не би било лоше да се изда неко званично саопштење у коме се позива на јединство звездаша,да се саопштењем на фин начин нагласи дебилима да престану да буду опозиција свом клубу и да дођу и покажу да су уз момке.. и то да поред саопштења,поред Делија стане и неко из клуба са ауторитетом ,нпр Мијаиловић
Back to top
View user's profile Send private message
Ljubazni Vodoinstalater
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 664

PostPosted: 10 May 2017 18:33    Post subject: Reply with quote

Јебо те, гледам овај снимак и капирам колико ми је срце било пуно свих тих година, што сам трибину и стадион делио са свим тим људима, који су ту били само из љубави... Звезда никад гора, звездаша никад више на стадиону. Ко то није осетио, не вреди да му се прича... Пркос, понос, инат, другарство и изнад свега љубав.
Потпуно је иста прича била и кад су ови дошли на власт, чим смо се ми примакли освајању титуле. Како је првенство намештено, Вучић циган, сигурно узимамо. Исто спиновање истих медија. Исто смо попасли причу као и сад. Тад су га они узели и после тога ником ништа.

Опет нас иста говна буше на исти начин.
Ајмо ми да одговоримо на наш начин.
Из ината!
Из пркоса!
Из љубави!
Онако поносно, цигански!
Back to top
View user's profile Send private message
1300
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Dec 2014
Posts: 56

PostPosted: 10 May 2017 20:08    Post subject: Reply with quote

Искрено највише на свету бих волео да се у задње коло уђе са овим стањем на табели, код њих пун стадион, све спремно за прославу титуле, код нас једва 5000 људи. Они губе и нас 5000 који смо ту целе године прослављамо тилтулу. Али нема ништа од тога јер видим да су они кажњени па ће утакмице као домаћини до краја играти без публике, а и биће кец већ у Нишу. Тако да Делије сви на стадион јер Звезди треба подршка да не буде сама и не засере опет нешто. А и играмо против Лучана а не можеш лоше да се проведеш против Младости из Лучана, то је спектакл.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop