DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ВОЖДОВАЦ-ЗВЕЗДА-СУБОТА 17Ч
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 01 May 2017 18:15    Post subject: ВОЖДОВАЦ-ЗВЕЗДА-СУБОТА 17Ч Reply with quote

У суботу је наредна рунда ка освајању титуле! Идемо на онај пластични стадион где смо прошли пут једва убацили један гол! Ни мало неће бити лако, и колико год мало карата добили за наш сектор, људи треба да купују карте за трибину која је до нас прошли пут била отворена и била је такође пуна Звездаша! Цео стадион треба да буде наш тај дан! Велики посао нас чека и много тешка утакмица!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 02 May 2017 05:36    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
НовиБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Jul 2010
Posts: 461

PostPosted: 02 May 2017 10:13    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=CzGtVvRWPrU

Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 02 May 2017 21:59    Post subject: Reply with quote

У суботу је Ђурђевдан па на славу идите мало раније или после текме.
А браћи која славе нек је са срећом! КРОВ ЈЕ НАШ!!!
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 02 May 2017 22:00    Post subject: Reply with quote

У суботу је Ђурђевдан па на славу идите мало раније или после текме.
А браћи која славе нек је са срећом! КРОВ ЈЕ НАШ!!!
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 03 May 2017 08:58    Post subject: Reply with quote

Зар нису могли да помере за недељу? Идиоти.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Лука30
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2012
Posts: 337

PostPosted: 03 May 2017 10:21    Post subject: Reply with quote

Наравно да нису могли јер некоме одговарају овакви термини утакмица у последње време. Не знам ко то ради и шта је крајњи циљ... Али уназад већ неко време се игра у идиотским терминима. Дерби се помера са понедељка на уторак, и игра се у кретенском термину поподне. Куп полуфинале се игра у среду у 4-пола 5 на бановом брду.
Клуб ћути, али не знам зашто ми ћутимо.

МУП, Савез и ТВ Арена нека пуше курац!
ЗА КОГА СЕ ИГРА ФУДБАЛ У СРБИЈИ ?!
Back to top
View user's profile Send private message
Radosav
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Jan 2017
Posts: 70

PostPosted: 04 May 2017 18:15    Post subject: Reply with quote

Највећи профитер ових идиотских термина и тренутног стања на стадионима је Арена спорт која једина има право преноса наше лиге. Термини су такви какви су, а и ово што људи не долазе на стадионима највише њима пуни џепове.
Највећа лаж која тренутно кружи везано за наш је фудбал је то да људи губе интересовање за нашом лигом.
Информације из Арене спорт су да је наша лига друго најгледаније такмичење које се преноси на њеним каналима и да је ЈСЛ врло близу гледаности Лиге Шампиона!!

Звездаши, титула је близу!
Све је у нашим рукама!

СВИ НА СТАДИОН!
Back to top
View user's profile Send private message
Лука30
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2012
Posts: 337

PostPosted: 05 May 2017 11:49    Post subject: Reply with quote

Карте за утакмицу:

Quote:
Обезбеђене су карте и за најватреније присталице оба табора, по 350 карата биће подељено и навијачима Црвене звезде и навијачима ФK Вождовац. Утакмица између ФK Вождовац и ФK Црвена звезда је на програму у суботу 06.05. у 17 часова.

Продаја карата ће се вршити у суботу 06.05.2017. од 10:00 до 17:00, на билетарници Стадиона, а до билетарнице се може доћи из улице Димитрија Маринковића.

Једно лице може купити четири улазнице, а неопходно је да код себе има лични документ са фотографијом.

Цена карте је 500 динара, а у продаји ће бити карте за западну трибину и укупно је пуштено 900 карата у продају.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 05 May 2017 19:07    Post subject: Reply with quote

Нема потребе ваљда и једном Звездашу и Делији да се објашњава шта значи сутрашња утакмица за наш клуб! Која год карта да може да се купи...узимајте!!! И немој да чекамо гол као против Војводине, па нам онда после свако други буде крив када нам свирају пенал у 80 ом минуту,немојте да чекамо дотле, дај да се решава утакмице што пре...дајте све од себе од прве секунде за гол...па када га дамо...за гол више! Позитивна атмосфера нам треба и да кува 90 минута!
СВИ НА КРОВ!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 05 May 2017 21:23    Post subject: Reply with quote

Читам пароле ових лудака и не верујем шта видим. Буквално оно што раде у навијачком свету бар последњих 10 година сада преносе на фудбал. Ја не знам дал су они луди, дал имају памћење од годину дана или шта је у питању...али да се они позивају на поштење...то није нормално! И даље хоћемо калчополи у Српском фудбалу, па нек се ту пронађу и наши и ваши..јебе нам се, ми не желимо титуле које се намештају, утакмице где се свирају непостојећи пенали, игра се док не да неко ко мора гол, голмани се склањају....сами ћемо ми да дигнемо глас када будемо мислили да треба не брините ви ништа за нас! Ми смо га и дигли након једне утакмице за коју смо сматрали да је ужасна по наш клуб...ви то ни једном нисте урадили! Напротив, спрдали сте се са тиме и ако сте их на десетине одиграли исте садржине! И ви сад нама нешто приговарате? А имате медије, имате још увек своје клубове...ватате на галаму, на то што знате како Зведаши размишљају...лудило да они некоме дижу пароле, ово је смешно! Какав фсс, каква уефа...једну паролу нисте имали за то што је уефа срамно угурала Косово као засебну државу, никакву акцију...да не рачунамо песму "са Косова зора свиће", која је онако по стандардима, да се каже да сте нешто и ви рекли...коме ви приговарате да ли знате уопште? А видећете...пре ћемо ми да дигнемо глас против фсс а него ви...у то сам убеђен, јер ми не зависимо од њих...шта више...уопште нам нису потребни...док ви размислите добро шта је и како. Што не значи сигурно да ћемо за пенал који је могао и није морао да се свира...да правимо демонстрације и да терамо фудбалски савез да нас радите на шибицу ко мајмуне, али ћемо сигурно бити за то да се у нашем фудбалу не дешава оно што је последњих 10 ак година минимум! Па таман на нашу штету ишло! Само ове пароле и моралисање имају контра ефекат, очигледно да нису свесни тога. Буквално када изгубимо воље они нас напајају својим паролама и чланцима по новинама о њиховом "чувеном поштењу".
Најгоре је да нам ово унесе пометњу било како, само треба хладне главе ићи и ако смо бољи...бољи смо и славићемо титулу. Ако нисмо...нисмо и то је то...
ХОЋЕМО КАЛЧОПОЛИ У СРПСКОМ ФУДБАЛУ!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 06 May 2017 09:38    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/3R93dO0rawY
Back to top
View user's profile Send private message
trooper
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jun 2003
Posts: 74
Location: Belgrade

PostPosted: 06 May 2017 17:20    Post subject: Reply with quote

Пишем ово мирно и сталожено, колико год је то могуће.

Драги моји Звездаши, симпатизери,

Како вам се свиђа ово затворено првенство?? Јел смо узели титулу коју нам је вођа средио??Пали сте под спин машину гробара и окренули свом тиму леђа целе полусезоне. Причали сте како нећете да гледате намештену лигу, како сте излазили напоље против воше јер забога пенал није био. Како вам је сада? Јел вас и мало срамота што сте пали на спин мајстора спинова? Јел вас је стид и срам што сте окренули леђа клубу? Јел вас је стид и срам што сте за нас који то нисмо урадили причали да дајемо легитимитет намештеној титули? Како ћете сутра да се погледате у огледало? Како? Изгубили смо титулу, јер је 15000 људи окренуло леђа свом клубу, и сада нам се то вратило као бумеранг. Хвала вам на томе и далеко вам лепа кућа у преосталим утакмицама ове сезоне.Далеко вам лепа кућа и када следеће сезоне будемо славили титулу на Маракани, и још даље вам лепа кућа када једног дана, а доћи ће и тај дан, сигуран сам у то, будемо поново били у европским такмичењима у групној фази.
Свима вама поштенима..
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби�
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 354

PostPosted: 06 May 2017 17:35    Post subject: Reply with quote

Боли,све ово што је другар изнад навео,боли. Боли ме ово више од данашњег пораза, и не могу да верујем шта се све издешавало ове сезоне,и на какав начин можда остајемо без титуле. Све можемо да урадимо,али да се предамо никако! Још 3 кола је до краја,није немогуће да и они изгубе..нису ни они Реал. Да изгурамо ми до краја како треба па ћемо на крају сводити рачуне!! НЕМА ПРЕДАЈЕ Exclamation
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
MrRSB
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 369

PostPosted: 06 May 2017 17:42    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/mKORTi0Q_uE
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop