DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ДЕРБИ!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 641
Location: Под Везувом

PostPosted: 19 Apr 2017 15:06    Post subject: Reply with quote

Ћенерале стави катанац на ово
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
serbian ultras
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Jul 2011
Posts: 46

PostPosted: 19 Apr 2017 15:11    Post subject: Reply with quote

Ми њима на трибину упаднемо они нама на форум! Добра освета,нема шта,свако у границама својих могућности ради оно за шта је способан!
Back to top
View user's profile Send private message
tcz
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Nov 2016
Posts: 76

PostPosted: 19 Apr 2017 15:13    Post subject: Reply with quote

lucky luciano wrote:
Ћенерале стави катанац на ово

Ма нека сачека катанац на ову тему,дај да се мало насмејемо као људи.
Back to top
View user's profile Send private message
У причи
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Sep 2008
Posts: 38

PostPosted: 19 Apr 2017 15:38    Post subject: Reply with quote

Наравно да се све сређује преко полиције и са ловом. Али мој ти је савет да ти другари прво виде да ли се то исплати и да ли им стварно то треба. Ево на пример ова последња акција испред југа, не знам ко је акцијао у полицији не говоре јер је такав уговор о застити потросаца, али знам да је плацена 7500€ и све те паре су бацене јер су ови други побегли. Тако да нек другари размисле добро, ако су њихови непријатељи као ови, онда боље да нападну расадник зимзеленог дрвеца, сигурно це дрвеце стати да се бије, а и оне иглице су зајебане, тако да це бити и изгребаних.
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 348

PostPosted: 19 Apr 2017 15:44    Post subject: Reply with quote

Vizantija wrote:
лагано следећи дерби можемо само певати Звезди јер немамо ми више са ким да се надмећемо, да се 90 минута не обраћа пажња на њих, као да нису ту, испод части је са овима делити стадион!


Добар предлог..мислим да озбиљно треба да се размисли о овоме. 90 минута,ми и Звезда! До неких бољих времена...
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Лаф
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Jan 2012
Posts: 178

PostPosted: 19 Apr 2017 15:47    Post subject: Reply with quote

Ако напишеш ово
serbian ultras wrote:
Све што раде-раде да би се усликали за Ултрас Тифо и сличне портале. јер не јебу они ни што су бежали ни што су за мало угашени ни што технички не постоје,ни што су глупи ко курац ни што нема смисла ништа везано за њих и њихову усрану трибину... Иначе дерби је једини дан када се они осећају безбедно јер су окружени са брдо муријe


Како ти онда ово није јасно?
serbian ultras wrote:
А те приче чари дербија не постоје не разумем.


Чари дербија које сви прижељкују а које су се одавно изгубиле односе се на навијачка дешавања, а не на спортска дешавања на терену.
Back to top
View user's profile Send private message
serbian ultras
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Jul 2011
Posts: 46

PostPosted: 19 Apr 2017 17:15    Post subject: Reply with quote

Е сад можемо ду сутра да разглабамо на ову тему,једноставно ти имаш то мишљење,ја ово,ти мене не разумеш ја тебе не разумем...
Back to top
View user's profile Send private message
Лаф
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Jan 2012
Posts: 178

PostPosted: 19 Apr 2017 17:52    Post subject: Reply with quote

serbian ultras wrote:
Е сад можемо ду сутра да разглабамо на ову тему,једноставно ти имаш то мишљење,ја ово,ти мене не разумеш ја тебе не разумем...


Разумем ја тебе, и немој да помислиш да све ове људе који пишу не занима како нам је клуб играо, који је резултат, да ли је неко гинуо на терену а неко се шетао као на писти итд. Али ово је навијачки форум, навијачке приче, тема дерби и свако ко је написао да је нестала чар дербија мислио је на навијачка дешавања која већ дуго нису присутна захваљујући управо онима прекопута који се представљају као једно, пишу друго а раде нешто треће и ништа нема везе са навијачима. Покушај да у читању уписа, спортску страну и дешавања на терену оставиш по страни, фокусирај се на навијачка дешавања на трибини и ван ње и врло брзо ћеш разумети и ону половину коју си рекао да не разумеш и о чему људи причају.
Back to top
View user's profile Send private message
Apatiners
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 494
Location: na reci

PostPosted: 19 Apr 2017 17:54    Post subject: Reply with quote

Уторак 17:30 5 дана се најављује киша, а цене карата за трибине 800, исток преко 1000, запад чини ми се 1500 дин. Уз то је још исток претворен у гробарску резервну трибину због догађаја у последњих пар дербија, а ми о томе ћутимо. По мени је и то грешка и тема за разговор, ако већ циљамо да нас на стадиону мора редовно бити и да са трибина бранимо титулу. Да будем 100% отворен, мислим да су неки скопчали који је утицај стадиона у покретању неких друштвених промена и да су преко утицаја на управне одборе клубова учинили све да не ризикују нека масовна окупљања у ове делимично турбулентне дане. Не позивам ја овде на неке револуције, али ако је све морало баш тако и уторак и тај термин, карте су вала могле остати на неком старом нивоу па чак с обзиром на околности и ниже да буду.

Можда је теорија завере, а можда и није, али ако су данас спремни обезбеђивати мир буквалним урушавањем посете на дербију, сутра ће можда некакав мир обезбеђивати личним нахођењем ко ће бити шампион.
Back to top
View user's profile Send private message
samojako
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Oct 2015
Posts: 148

PostPosted: 19 Apr 2017 18:05    Post subject: Reply with quote

Apatiners wrote:
Уз то је још исток претворен у гробарску резервну трибину због догађаја у последњих пар дербија, а ми о томе ћутимо.


Ово је озбиљан проблем који се из неког разлога не решава и велика срамота за нас као групу да смо им поклонили део истока.
Back to top
View user's profile Send private message
serbian ultras
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Jul 2011
Posts: 46

PostPosted: 19 Apr 2017 19:02    Post subject: Reply with quote

Лаф wrote:
serbian ultras wrote:
Е сад можемо ду сутра да разглабамо на ову тему,једноставно ти имаш то мишљење,ја ово,ти мене не разумеш ја тебе не разумем...


Разумем ја тебе, и немој да помислиш да све ове људе који пишу не занима како нам је клуб играо, који је резултат, да ли је неко гинуо на терену а неко се шетао као на писти итд. Али ово је навијачки форум, навијачке приче, тема дерби и свако ко је написао да је нестала чар дербија мислио је на навијачка дешавања која већ дуго нису присутна захваљујући управо онима прекопута који се представљају као једно, пишу друго а раде нешто треће и ништа нема везе са навијачима. Покушај да у читању уписа, спортску страну и дешавања на терену оставиш по страни, фокусирај се на навијачка дешавања на трибини и ван ње и врло брзо ћеш разумети и ону половину коју си рекао да не разумеш и о чему људи причају.


Ни једном нисам рекао да вас не занима то,не изврћи ми речи. Имамо различите ставове по том питању зато сам ти то написао да не разумеш ти мене да ја не разумем тебе.За мене је дерби свети дан,тако сам научен,мене бије тензија три дана пре и после напушавам се са гробарима по крају,на дан дербија док не кренем да се нађем са екипом грми цела кућа од Звездиних песама,кад се нађем са екипом циркамо певамо све до маре,пример мени треба сат времена до стадиона успут налетим на доста гробара,а редовно имају кортео ии прође њих 200-300 падињак и екипе око њих,преко славије и аутокоманде а туда баш долазим на текму,тако да немој да сереш да нема чари! Хоћеш да се пеглаш? Врти се од славије до аутокоманде пола сата сат пред почетак,стани испред истока вребај,иди на исток ено њихова трибина је постала.Хоћеш да се надглашаваш ? Имаш са ким да се надглашаваш. Немој да ме прозиваш ту да ја немам везе са навијањем и форумом и тако то. Ја врло добро разумем шта сте ви написали али запитај се да ли су само то чари дербија то шта ће они да напишу на пароли и коју кореографију ће да подигну и да ли ће да се курче иза мурије...увек су били такве пичке и остаће док их не угасимо,а дерби је за мене дерби докле год њих 10хиљада има на маракани и то распоређених на 2 трибине,да не причам о томе да су у више наврата били гласнији од нас,докле год они славе гол на маракани у тој бројци за мене је то дерби.
Back to top
View user's profile Send private message
InWires
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Aug 2007
Posts: 286
Location: тамо ђе се привиђа

PostPosted: 19 Apr 2017 19:07    Post subject: Reply with quote

samojako wrote:
Apatiners wrote:
Уз то је још исток претворен у гробарску резервну трибину због догађаја у последњих пар дербија, а ми о томе ћутимо.


Ово је озбиљан проблем који се из неког разлога не решава и велика срамота за нас као групу да смо им поклонили део истока.
јачи су
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 19 Apr 2017 20:40    Post subject: Reply with quote

serbian ultras wrote:
Лаф wrote:
serbian ultras wrote:
Е сад можемо ду сутра да разглабамо на ову тему,једноставно ти имаш то мишљење,ја ово,ти мене не разумеш ја тебе не разумем...


Разумем ја тебе, и немој да помислиш да све ове људе који пишу не занима како нам је клуб играо, који је резултат, да ли је неко гинуо на терену а неко се шетао као на писти итд. Али ово је навијачки форум, навијачке приче, тема дерби и свако ко је написао да је нестала чар дербија мислио је на навијачка дешавања која већ дуго нису присутна захваљујући управо онима прекопута који се представљају као једно, пишу друго а раде нешто треће и ништа нема везе са навијачима. Покушај да у читању уписа, спортску страну и дешавања на терену оставиш по страни, фокусирај се на навијачка дешавања на трибини и ван ње и врло брзо ћеш разумети и ону половину коју си рекао да не разумеш и о чему људи причају.


Ни једном нисам рекао да вас не занима то,не изврћи ми речи. Имамо различите ставове по том питању зато сам ти то написао да не разумеш ти мене да ја не разумем тебе.За мене је дерби свети дан,тако сам научен,мене бије тензија три дана пре и после напушавам се са гробарима по крају,на дан дербија док не кренем да се нађем са екипом грми цела кућа од Звездиних песама,кад се нађем са екипом циркамо певамо све до маре,пример мени треба сат времена до стадиона успут налетим на доста гробара,а редовно имају кортео ии прође њих 200-300 падињак и екипе око њих,преко славије и аутокоманде а туда баш долазим на текму,тако да немој да сереш да нема чари! Хоћеш да се пеглаш? Врти се од славије до аутокоманде пола сата сат пред почетак,стани испред истока вребај,иди на исток ено њихова трибина је постала.Хоћеш да се надглашаваш ? Имаш са ким да се надглашаваш. Немој да ме прозиваш ту да ја немам везе са навијањем и форумом и тако то. Ја врло добро разумем шта сте ви написали али запитај се да ли су само то чари дербија то шта ће они да напишу на пароли и коју кореографију ће да подигну и да ли ће да се курче иза мурије...увек су били такве пичке и остаће док их не угасимо,а дерби је за мене дерби докле год њих 10хиљада има на маракани и то распоређених на 2 трибине,да не причам о томе да су у више наврата били гласнији од нас,докле год они славе гол на маракани у тој бројци за мене је то дерби.

Самим тим што си написао да их је било 10000, а било их 4000-5000 плафон...си себе дискредитовао даље за било коју причу. Ово почиње да личи на фејсбук препуцавање...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

View previous topic :: View next topic
Page 6 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop