DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ДЕРБИ!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
samojako
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Oct 2015
Posts: 148

PostPosted: 19 Apr 2017 07:19    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
https://www.youtube.com/watch?v=Z3t5ws0pnhw


То је то! Да нам је чешће оваквих импровизација, браво!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13173

PostPosted: 19 Apr 2017 07:20    Post subject: Reply with quote

Не не, сад размишљам, какви год да су...нема шансе да верују у то што су написали. То би баш било превише болесно чак и за њих....иако нису ни навијачи, ни хулигани...нису ништа...али толико луд не можеш да будеш?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
MrRSB
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 369

PostPosted: 19 Apr 2017 08:29    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/uyV4XHSix5Y
Back to top
View user's profile Send private message
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 19 Apr 2017 08:36    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Не не, сад размишљам, какви год да су...нема шансе да верују у то што су написали. То би баш било превише болесно чак и за њих....иако нису ни навијачи, ни хулигани...нису ништа...али толико луд не можеш да будеш?

Па сто пута поновљена лаж лако постаје истина, њима је најбитније да убеде своје у то. Оно за Стратиште српских реакционара је тек брука за њих и јер њихов стадион је грађен 1948–1951 за време највећих одмазда ”реакционера”! Где су се од половине педесетих година 20. века, па до 1987. на стадиону су се сваког 25. маја одржавале параде за Дан младости (рођош навијача партизана Тита).
Гробар оснивач једне њихове групе који има гајбу иза северне трибине ”југословенске народне армије” (код црквице) ми је причао оно што му је баба видела а то да су за време изградње стадиона ЈНА ноћима камионима довозили лешеве које су затрпавали у темеље стадиона у Хумској(!) улици. То се одувек и знало. Гробље и гробари није случајан назив. Каква партизанска пропаганда, још ово - председник им отворено прича да је хрват и католик а они нас нашли да прозивају. Нема даље... При том оне пароле за мурију, а наградно питање зашто су и даље подељени? Пандорина кутија....
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
МБ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 09 Jan 2015
Posts: 63

PostPosted: 19 Apr 2017 09:51    Post subject: Reply with quote

Победник wrote:



Генерале, после ова твоја 2-3 освртања на њихове пароле, очекуј још 3 пута толико на следећем дербију у Купу. Још ако освојимо титулу пре тога... Сам њихов приступ и деловање на дан дербија показује само по себи са ким имаш посла. Све што се дешава ван тога само је потврда целе те приче. Људи нису навијачи и не разумеју свет навијача! То како се ти и још доста наших људи осећа разуме ко треба. А они и још понеки интернет-тифо познаваоци нека се диве њиховом "садржајном и одличном" издању. До неких бољих времена и дербија...


Људи само треба да престану да трипују да имамо навијачку групу преко пута севера. Једино што ти људи имају заједничко са навијачима је да певају. Дерби је угашен већ дуже време, исти је као и Звезда - Чукарички са мало више гледалаца. Зато нема смисла стварно коментарисати било шта што ти што стоје преко пута севера ураде...
До неких бољих времена и дербија...
Back to top
View user's profile Send private message
dexterds
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Apr 2014
Posts: 15

PostPosted: 19 Apr 2017 10:06    Post subject: Reply with quote

Ајде више немојте да лупате глупости да дерби више није дерби. Јебе ми се што избацују пароле небитне, као да се оптерећујем тиме.

Не може нико да ме убеди да му је синоћни, а и сваки остали дерби исти као и текма са чукаричким, металцом.

Три дана унапред лудим и једва чекам тензије, набој, дерби, пут ка Северу и сад капирам да се велика већина осећа исто тако, и онда дође неко овде на НАВИЈАЧКИ форум и напише како дерби не постоји, како је исто као и са чукаричким. Престаните да се фолирате. Дерби је дерби, какав год да је и каква год говна да су преко пута нас. То што су скренули са тим паролама, то је нека друга ствар и ко им јебе матер, не треба ми да се бавимо тиме.
Back to top
View user's profile Send private message
МБ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 09 Jan 2015
Posts: 63

PostPosted: 19 Apr 2017 10:26    Post subject: Reply with quote

dexterds wrote:
Ајде више немојте да лупате глупости да дерби више није дерби. Јебе ми се што избацују пароле небитне, као да се оптерећујем тиме.

Не може нико да ме убеди да му је синоћни, а и сваки остали дерби исти као и текма са чукаричким, металцом.

Три дана унапред лудим и једва чекам тензије, набој, дерби, пут ка Северу и сад капирам да се велика већина осећа исто тако, и онда дође неко овде на НАВИЈАЧКИ форум и напише како дерби не постоји, како је исто као и са чукаричким. Престаните да се фолирате. Дерби је дерби, какав год да је и каква год говна да су преко пута нас. То што су скренули са тим паролама, то је нека друга ствар и ко им јебе матер, не треба ми да се бавимо тиме.


Нема то везе са паролама.
Дерби јесте дерби са спортске стране, али са навијачке одавно није.
Да би имао дерби, мораш да имаш ривале који се надмећу у истом спорту, ми нисмо у истом спорту.
Back to top
View user's profile Send private message
незнани
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Sep 2011
Posts: 483

PostPosted: 19 Apr 2017 10:36    Post subject: Reply with quote

dexterds wrote:
Ајде више немојте да лупате глупости да дерби више није дерби. Јебе ми се што избацују пароле небитне, као да се оптерећујем тиме.

Не може нико да ме убеди да му је синоћни, а и сваки остали дерби исти као и текма са чукаричким, металцом.

Три дана унапред лудим и једва чекам тензије, набој, дерби, пут ка Северу и сад капирам да се велика већина осећа исто тако, и онда дође неко овде на НАВИЈАЧКИ форум и напише како дерби не постоји, како је исто као и са чукаричким. Престаните да се фолирате. Дерби је дерби, какав год да је и каква год говна да су преко пута нас. То што су скренули са тим паролама, то је нека друга ствар и ко им јебе матер, не треба ми да се бавимо тиме.


Нико се се овде не фолира, очити је да никад ниси доживео дерби како треба, као ни ови несретници са друге стране!
Back to top
View user's profile Send private message
Победник
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Jan 2009
Posts: 250

PostPosted: 19 Apr 2017 10:41    Post subject: Reply with quote

dexterds wrote:
Ајде више немојте да лупате глупости да дерби више није дерби. Јебе ми се што избацују пароле небитне, као да се оптерећујем тиме.

Не може нико да ме убеди да му је синоћни, а и сваки остали дерби исти као и текма са чукаричким, металцом.

Три дана унапред лудим и једва чекам тензије, набој, дерби, пут ка Северу и сад капирам да се велика већина осећа исто тако, и онда дође неко овде на НАВИЈАЧКИ форум и напише како дерби не постоји, како је исто као и са чукаричким. Престаните да се фолирате. Дерби је дерби, какав год да је и каква год говна да су преко пута нас. То што су скренули са тим паролама, то је нека друга ствар и ко им јебе матер, не треба ми да се бавимо тиме.

Набој искључиво са спортске стране. Тог набоја је било, као што су и после људи били сморени због резултата. Овде се прича о другим стварима. Да је среће да је проблем само у њиховим глупим паролама о Крцуну и Дражи или прекопираној шеталици или мелодији њиховог новог хита коју смо ми убацили у навијачки свет пре 20 и кусур година (и константно је певамо)... то би још биле мале муке и нервирања у односу на све остало. Можда би чак биле и занимљиве те њихове испале, можда...
Back to top
View user's profile Send private message
dexterds
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Apr 2014
Posts: 15

PostPosted: 19 Apr 2017 10:47    Post subject: Reply with quote

Или сам ја погрешно нешто разумео, или ви нисте мене. Све у свему ко им јебе матер и не треба обраћати пажњу на њих.

Да не дужимо.
Back to top
View user's profile Send private message
Земо
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Sep 2012
Posts: 94

PostPosted: 19 Apr 2017 11:01    Post subject: Reply with quote

И даље тврдим да су наше најбоље пароле упућене њима биле оне са празним платном... Одговарати на њихове пароле би било у рангу расправљања са ментално заосталим човеком. Пре су бар знали ту и тамо да убоду, да нас боцну, ово сад је све досадно и тужно, просто човек да осети трансфер блама... Стварно им желим брз опоравак, јер ово овако између нас и њих је стварно постало бесмислено.
Back to top
View user's profile Send private message
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 507
Location: Црна Гора

PostPosted: 19 Apr 2017 11:05    Post subject: Reply with quote

Сербо Макарид wrote:

Гробар оснивач једне њихове групе који има гајбу иза северне трибине ”југословенске народне армије” (код црквице) ми је причао оно што му је баба видела а то да су за време изградње стадиона ЈНА ноћима камионима довозили лешеве које су затрпавали у темеље стадиона у Хумској(!) улици. То се одувек и знало. Гробље и гробари није случајан назив. Каква партизанска пропаганда, још ово - председник им отворено прича да је хрват и католик а они нас нашли да прозивају. Нема даље...


Ово за довожење лешева не знам, али знам да је пре стадиона ту постојало гробље, где су комунисти сахрањивали своје политичке противнике и неистомишљенике. Додуше то је ретко ко знао. Мада, увек би на ЈНА владао неки језив осећај.

Е сад што се тиче пароле и шеталице. Малтене сваки дерби помену Крцуна. Овог пута су га нацртали на шеталици. Ако уђемо у финале у купу у НС, онда се водећи том логиком ствари, нацртају Крцуна поново, овај пут с лопатом како копа и то преко целе трибине? Или можда пређу на Леку Ранковића чим им нестане идеја? Њихов ментални склоп је врло тужан и пун негативне енергије.
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
samojako
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Oct 2015
Posts: 148

PostPosted: 19 Apr 2017 11:34    Post subject: Reply with quote

Кад ће поп да освешта ултра коп - јебемти све ти јебем, ја сам ово тек сад извалио Shocked
Back to top
View user's profile Send private message
Пера којот
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Feb 2014
Posts: 245

PostPosted: 19 Apr 2017 11:40    Post subject: Reply with quote

Кад смо већ почели причу о њима... Они врло добро знају зашто ово све раде.

Пароле и заставе на енглеском, због чега? Да би се свидели страним навијачким порталима и групама. Пароле 555-333, Крцун и слично, да би своје људе покушали да убеде у то иако ни сами не верују. Залетање пре утакмице на жандармерију и "покушај" проласка на север, да би домаћи портали објавили и да би људи рекле "Види како су они луди, залећу се на север". Врло добро су они знали да неће моћи проћи туда, али исто тако врло добро знају шта раде јер другог излаза немају, распадају се као група и једини излаз им је да лажу људе и да на погрешан начин едукују клинце, свако интелигентан схвата да су ово идиотске пароле, ал они то и не пишу због њих, него бас због те деце која долази на утакмице и ових других који не размишљају својом главом.
Back to top
View user's profile Send private message
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 19 Apr 2017 11:58    Post subject: Reply with quote

Дуго се вучем по тим трибинама и имао сам прилике да видим и оне гробаре "грло длан шалови" и ове новокомпоноване... Тада су још и личили на трибину, имали неки свој фазон и разликовали се од нас, док им нису дошли прелетачевићи који су изгледа са собом понели део севера... Није ово јуче ништа ново што се тиче копирања, они се већ годинама уназад труде да буду колико толико као Север, пошто пото желе да изгледају као озбиљна трибина али очито коња за трку немају! Суштина писања парола је погодити њоме противника право у центар, а не писати да би написали. Смешно је и говорити о оној слици где се у први план ставља окачена звездина мајица преко ограде као трофеј, и на крају се опет освете коме него столицама! Све у свему један скуп ничега, лагано следећи дерби можемо само певати Звезди јер немамо ми више са ким да се надмећемо, да се 90 минута не обраћа пажња на њих, као да нису ту, испод части је са овима делити стадион!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop