DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ДЕРБИ!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Звездин Делиј
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 09 Jul 2011
Posts: 335

PostPosted: 18 Apr 2017 21:34    Post subject: Reply with quote

http://www.telegraf.rs/sport/2732156-prvo-su-podigli-prvu-zatim-drugu-a-onda-trecom-parolom-rekli-sve-grobari-otkrili-kako-su-delije-upale-na-jug-da-otmu-zastave-video

Што би рекао Генерал:
https://www.youtube.com/watch?v=HQoRXhS7vlU
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13173

PostPosted: 18 Apr 2017 22:03    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=v96y1BSdWmU
Ал како??? curious
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
здравкохерби�
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 354

PostPosted: 18 Apr 2017 22:10    Post subject: Reply with quote

Кола низбрдо,то мислите на клуб или на групу? Као трибина смо у жестоком паду,то стоји ал немојте сад да провлачите причу да нам се клуб распада као да сте били на првом дербију па сте доживели први пораз и сад пола године чупате косу због тога. Нормално да пораз боли сваког навијача,али није ово ни први ни последњи пораз у дербију,тако да гледајмо да из свих тих пораза па и овог изађемо јачи! Ишли смо ми 6 година за редом на унапред изгубљене дербије и титуле,ал смо ишли..и то са надом и не погнутом главом! Немој сада када бранимо титулу,и све држимо у нашим рукама да падамо у неком очајању и да мислимо да се све распада. Ако 30 људи око тебе не навија,па друже приђи им, реци да треба да се навија,да је битно..ајде да свако од нас уради нешто да кренемо напред,неће ствари саме од себе да крену. До сада кад је требао инат,имали смо га..да видимо сад на чему смо! 6 кола,6 дербија! Сви на Север!!
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Чупомотинг
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Oct 2010
Posts: 61

PostPosted: 18 Apr 2017 22:25    Post subject: Reply with quote

Мало ћу скренути са теме, а опет је везана са свешћу наших људи. Морам да поменем једну појаву која се поприлично раширила. Данас а случај је и пред сваку утакмицу на нашем стадиону испред благајне се нацрта 10-15 организованих тапкароша који ваљају ко зна колико карата. а колико су се неке ствари промениле кад кад људи из група ћаскају са њима узму по неку карту ако им треба и све ок. а пре неких 5-6 година исти нису смели да присмрде стадиону а не благајни од тих дотичних група. Клуб нам је у тешким говнима са новцем а они на тај начин отимају и оно нешто мало пара што би се узело...а питање је и одакле дотичнима по 30,40, 50 и више карата у штосу да ваљају?
Back to top
View user's profile Send private message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 18 Apr 2017 22:28    Post subject: Reply with quote

Ја не знам ко њима смишља оне назови пароле, из утакмице у утакмицу помислим да глупље и неоригиналније не може,али они људи превазилазе сами себе. Капирам да тамо паролу ко год да напише и шта год писало на њој добро дошло је на трибину, жали Боже платна и потрошених спрејева, фарби...Капирам да је након оне данашње са ФК разним и судијама следећа "Хоћемо калчополи..."
Back to top
View user's profile Send private message
jzma
ДЕЛИЈА


Joined: 22 Mar 2010
Posts: 158

PostPosted: 18 Apr 2017 23:22    Post subject: Reply with quote

Либим се да пишем и коментаришем било шта,више пута сам се ломио да кажем нешто,ал сад баш сам осетио неки моменат да кажем своје мишљење.Баш то што генерал прича,ја причам од како сам кренуо кући за издање оних клошара.Прво,откуд ви на црвено слово?555-333 и остала срања.Гледам и не могу да верујем.Сваки дупеглавац зна да су они одавно жив курац,да су им пароле на нивоу пушите га цигани,бришите шоферке и сл.али ова плејада парола данас је стварно била феноменална...не знаш дал да се смејеш,дал да плачеш,дал да се нервираш.Нисам ни хтео да их спомињем,ал оно је толико јадно да ја не верујем.Ко да је хасао лсд онај што их је писао.Друго мени што је најгоре ако узмемо у обзир дешавања на терену навијање било топ.Дал што нисам очекивао много после свих ових разочарења,ил је нешто друго ал такав утисак имам.Чак можда и боље него на прошлом дербију који је био сав нешто ко курац уз пар добрих ствари као и увек.Наравно ово није ни 30% шта све ми можемо,али је било коректно.Треће бројност је реално очекивана,јер бураз уторак,радни дан,ја мислим да смо сви знали да ће тако да буде.Ко је био на свим ранијим текмама снаћиће се и сад,а ово остало како се ''искомбинују''и ето ти.25000 људи на дербију са оном шаком јада.Не знам како ствари могу да иду на боље,причам себи да ће људи да се трнгу,ал искрено ни ја више не верујем у то.Ја ћу доћи,јер знам зашто се цимам,као и остатак ова 2 сектора,а ово друго ко зна кад ће и да ли ће се дозвати памети.Што се мене тиче ни не морају.Али на све ово од синоћ.морам да издвојим дефинитивно најјачи моменат,а то је тај крај,где смо коначно испали како треба,јер по очајном резултату изгрмели смо баш добро.По зими киши,само што сузу нисам пустио без да сад нешто звуче безвезе,ал оно буквално гледам ону муку доле 1:3,распадамо се,нема нас,пролазе ми буквално слике целе сезоне цимања свега и ето тај инат на крају МИ БОДРИМО ТЕ УВЕК ЗВЕЗДО МА ГДЕ БИЛА ТИ...значи нећу да одустанем,тек сад нећу,бес,стрес,нервоза,ал идемо даље буквално тај фазон.Стварно се осетила та енергија зашто идеш на утакмице и како је и речено,ко неће не мора да пева,ал сад ко пева нек отпева из срца најјаче.
Да не дужим више видимо се у Крушевцу,идамо да чупамо,шта се чупати може.
Back to top
View user's profile Send private message
trooper
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jun 2003
Posts: 74
Location: Belgrade

PostPosted: 19 Apr 2017 00:12    Post subject: Reply with quote

Мене конкретно не брине много пораз од мишева на терену. Прошле године смо их тукли три пута (добро два, трећи пут их спасао Кахриман). Не брине ме толико ни ако не освојимо титулу. Титула је било и биће их још, некад победиш, некад изгубиш титулу, то је просто тако у спорту (да ме овде нико не схвати погрешно, нисам рекао да титула није важна или да не треба да се бринемо због ситуације у којој смо тренутно, само да има ствари које су на дуже стазе алармантније и које ће представљати велики изазов за све нас). Оно што све време стоји и што се не мења без обзира на победе и титуле је клуб и љубав коју свако осећа према њему. Мене брине што то нестаје, што се то губи сваким даном, не везано од успеха, од тога да ли смо први или пети, сваким даном неко из само њему знаног разлога престане да воли свој клуб и то се шири као пожар међу народом. Једни чекају приватизацију, други би јадранску лигу, трећи нешто треће, али свима њима је заједничко да је престало да им буде стало до клуба (било да долазе на стадион или да гледају кући па тамо пизде, макар су пиздели). Многима је данашњи пораз протекао ето тако. Више их је потресао црвени картон Видала и гол из офсајда Роналда, него пораз свог клуба. Помињу како их титула у оваквој лиги не занима, као да их имамо 40, па ето сад смо се заситили, као да владамо 15 година, а у Европи ништа, па им је ето доста тога, и ма колико се трудио да видим што се то тако дешава, не успева ми и излуђује ме далеко више од данашњег пораза.
После Лудогореца, као да је нешто пукло у људима и то се више не да саставити нити видим да ће скоро, а видећете ако будемо освојили титулу, у задњем колу, нећемо пребацити цифру од 30000 људи, а ако буде киша, дај Боже да буде и 20. Против те летаргије се не може нико изборити, ни једним летком, плакатом, позивом, ни са чим.Пукло је нешто у људима и не знам зашто и не знам докле ће да траје, али не видим му крај нажалост.
Back to top
View user's profile Send private message
MrRSB
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 369

PostPosted: 19 Apr 2017 00:18    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/Fed8Qo18VcY
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 19 Apr 2017 02:37    Post subject: Reply with quote

Навијање

https://youtu.be/UdQsIziWY3k
Back to top
View user's profile Send private message
stani
ДЕЛИЈА


Joined: 30 Nov 2004
Posts: 216

PostPosted: 19 Apr 2017 06:00    Post subject: Reply with quote

Нема потребе да се заваравамо причом пуног севера ,камиона и авиона. Ово је тренутно слика Севера и што пре прихватимо то лакше ћемо пребродити кризу. Већ две године ова наша назови сцена је у слободном паду ,па тако и Север (што се бројке тиче), није то од јуче. Кулминација је она несрећна утакмица са браћом у арени. Погледајте само и упоредите са том утакмицом ону од пре 3 године са браћом на истом месту. Имате снимке. На једној
У том смислу мислим да наше делованје у ових преосталих неколико утакмица не треба да буде ајде да напунимо Север или слично.То се просто неће десити. Циљ треба да нам буде да задржимо здраву основу. Она је покретач свега. Ако наставимо исправно да радимо и размишљамо то мора дати резултате. У животу има успона и падова и неминовно је било да и код нас дође до тога,сад треба да се потрудимо да што мање оштећени изађемо из кризе и опет изградимо или боље рећи надоградимо здраву причу.
_________________
у потери за интересом вођени смо бесом !
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13173

PostPosted: 19 Apr 2017 06:16    Post subject: Reply with quote

Мени је такође јуче навијање било много боље него што је то било макар прошли дерби. Показати карактер на 1-3 је много битна ствар и то у тренутку када знаш каква је клима међу људима који себе сматрају Звездашима. Ја из онога могу да закључим да има наде за нас. Јер је трибина отпевала на крају сложно како треба, као да стварно ми водимо тим резултатом. То су ствари које се не заборављају и остају урезане мени као навијачу са јучерашњег дербија. На терену смо се обрукали, али ми је 100 пута лакше после оних пар минута на крају утакмице. А и генерално мислим да је навијање било солидно, на моменте одлично јуче. Према томе, то је оно што ме тера даље...тај инат на крају...знам која ће прича да буде како кренем кући, знам колико људи ће бити сморено...макар да им покажемо пут којим треба да се иде. Мислим да смо то урадили последњих пар минута,а то не може вештачки да изгледа онако како је изгледало. Ни код нерешеног резултата кад смо имали иницијативу на терену...трибина није онако грмела. То је тај инат који је и даље ту, само се успавао. Ја мислим да има наде за нас...
И даље су ми најупечатљивији и најсмешнији тренуци дербија пароле преко пута. Мислио сам да ће када преспавам нешто друго да превагне, али ипак победа дербија је то. Тек овако кад се распишу видиш са којим краљевима имаш посла...по некад мислиш да намерно раде да би нас зајебавали(што би стварно била фора)....али они су мртви озбиљни...што овом дербију даје ту црту да би више волео да су Јакузе преко пута, мислим да би боље умели да сагледају овај свет и покрију се ушима када треба.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13173

PostPosted: 19 Apr 2017 06:52    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=Z3t5ws0pnhw
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Победник
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Jan 2009
Posts: 250

PostPosted: 19 Apr 2017 06:54    Post subject: Reply with quote

Чупомотинг wrote:
Мало ћу скренути са теме, а опет је везана са свешћу наших људи. Морам да поменем једну појаву која се поприлично раширила. Данас а случај је и пред сваку утакмицу на нашем стадиону испред благајне се нацрта 10-15 организованих тапкароша који ваљају ко зна колико карата. а колико су се неке ствари промениле кад кад људи из група ћаскају са њима узму по неку карту ако им треба и све ок. а пре неких 5-6 година исти нису смели да присмрде стадиону а не благајни од тих дотичних група. Клуб нам је у тешким говнима са новцем а они на тај начин отимају и оно нешто мало пара што би се узело...а питање је и одакле дотичнима по 30,40, 50 и више карата у штосу да ваљају?

Ћаскају? Ма шта кажеш? Јел приђе и по који командир или инспектор да размене по коју лепу реч? У склопу све боље и боље сарадње...


Генерале, после ова твоја 2-3 освртања на њихове пароле, очекуј још 3 пута толико на следећем дербију у Купу. Још ако освојимо титулу пре тога... Сам њихов приступ и деловање на дан дербија показује само по себи са ким имаш посла. Све што се дешава ван тога само је потврда целе те приче. Људи нису навијачи и не разумеју свет навијача! То како се ти и још доста наших људи осећа разуме ко треба. А они и још понеки интернет-тифо познаваоци нека се диве њиховом "садржајном и одличном" издању. До неких бољих времена и дербија...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13173

PostPosted: 19 Apr 2017 07:00    Post subject: Reply with quote

Каква грешка што нисмо отворили дан раније тему "пароле Гробара за дерби"....да спале једно 99% парола кад прочитају...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Победник
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Jan 2009
Posts: 250

PostPosted: 19 Apr 2017 07:08    Post subject: Reply with quote

Некада је било занимљиво и то препуцавање паролама, па кад им процури или провалиш и спремиш одговор унапред. Сада све то постаје досадно и непотребно, бескорисно. Опет везано и за ту тему дан раније што кажеш, ко је навијач врло добро зна да би у њој без имало муке уболи 90% истих. Оних 10% остављамо на креативност са почетка утакмице...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop