DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ДЕРБИ!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ЂорђеКНН
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Sep 2013
Posts: 271

PostPosted: 18 Apr 2017 17:16    Post subject: Reply with quote

6 утакмица 6 победа до краја и титула је наша!
Ја и даље верујем у њу!
Back to top
View user's profile Send private message
MrRSB
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 369

PostPosted: 18 Apr 2017 18:43    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/jLIXEiH5UUQ
Back to top
View user's profile Send private message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 18 Apr 2017 19:19    Post subject: Reply with quote

Ви што сте одустали док смо бежали 6 бодова, да ли ћете се сада вратити кад не иде, кад је неизвесно, кад нас кикс удаљава од титуле?
Препознајте тренутак, вратите се на стадион, Звезди и нама треба помоћ. Уколико не дај Боже изгубимо титулу ви ћете бити кривци, нисмо могли сами нас 1000-2000 и они на терену да је освојимо...али зато уколико је освојимо доћићете сви да је прославите, али пре него што кренете тог дана на стадион погледајте се у огледало и запитајте се дал сте тада потребни јер та титула није ваша!!!
Ваш глас и дланови нам неће бити потребни кад све буде готово,тада можете као и до сада из фотеље!
А што се данашњег издања тиче, бар за мене донекле очекивана бројка, мислио сам још да ће бити бокови попуњенији,али то је што је.
Што се тиче навијања било је момената одличних "по зими киши...ко не скаче,ко не тапше...", остало просечно,али на то су свакако утицала и дешавања на терену, све у свему је морало боље.
Back to top
View user's profile Send private message
Пера којот
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Feb 2014
Posts: 245

PostPosted: 18 Apr 2017 19:31    Post subject: Reply with quote

Давно се нисам овако лоше осећао после неке утакмице. По завшетку сам срео пар другара, искрених и правих навијача и од двојице сам добио идентичне одговоре "све се распада". Ја искрено не мислим да се било шта распада, далеко од тога, али Српска навијачка сцена много пропада, видим на људима да немају више енергије као раније. Већ дуже ме не занима број људи на утакмицама, надам се само добром навијању, а то није био случај ни вечерас, ни недељама уназад. Једина срећа у свему овоме је то што су ови прекопута били још очајнији. У једном тренутку је буквално 30 људи око мене ћутало, неки гледају у телефон, неки причају међусобно. По завршетку утакмице, идем улицом, појединци се смеју, зајебавају, а мени није ни до чега. Нек звучи ово све патетично или како год, ал и даље не могу да се помирим са тим да је већина навијача ту само из фазона, љубави према фудбалу, моди. Мало је правих навијача, а много мање правих ултраса. Много ствари сам хтео да напишем, али јеби га... Треба поменути и ове доле на терену на челу са тренером. Три утакмице играш против главном ривала и све три одиграш као пичка, две изхубиш, једну одиграш нерешено а бранио си се целу утакмицу. Не знам шта да кажем, све ми је помешано, вероватно ће сутра ујутру бити боље.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 18 Apr 2017 19:46    Post subject: Reply with quote

Нема шта да ти буде боље ујутру...тешко да може после овакве утакмице. МНого лоше, на сву муку нашу још овако срамно да изгубимо...нема ко није бесан и сморен! Ипак, ми немамо право да очајавамо превише јер иде већ Крушевац за недељеу дана...након тога Војводина кући. Сад ће сваки минут да буде важан, и нама је титула потребна. Сад нема назад, сад да видимо колико нас има и дал нас има!
Колико негативне енергије само, а колико нам је фалила победа...баш не умеју да убоду тренутак, да одиграју када треба...али ја сам бар навикао на то. Ово нам је синдром од памтивека. Дође 40000 људи на 50 година Маракане а ми одиграмо нерешено са Сремом или са ким већ...итд. Ми смо веле мајстори да на утакмицама када треба да се преломи у нашу корист, ми то не урадимо.
Што се тиче трибина...све очекивано. Можда би се само осврнуо на пар ствари које су несвакидашње. Пар сати пре утакмицу појавили су се летци са садржином отприлике...када крене сканидрање против власти не слушајте плаћене вође већ певајте против режима...Колико сам схватио то се и Гробарима десило. Какав безобразлук да се на вештачки начин хушка стадион, и то преко леђа групе која може да им држи часове исправности, поштења, оданости, доследности...чега год...свим тим смрадовима који су се дрзнули да ово ураде. Свакој странци, али буквалној свакој можемо да служимо као пример како се бори за идеале. И они су нашли на нашој трибини да покушају да протурају причу о плаћеним вођама. Ова прича је толико излизана и толико већ постаје да буде досадна...да није више ни да се нервираш...него само се насмејеш и наставиш даље. На ово би се надовезао, пошто је исти осећај...када читаш комшијске пароле. Ја не знам дал они верују у оно што пишу...дал морају да се правдају пред својим људима...али разочарао сам се на крају кад је кренула она парола...једни кажу ајмо ајмо, други кажу куда куда....да су наставили са Цигани нам лижу муда...или тако нешто...то би била најмаштовитија парола данас...овако, разочарење, туга, неверица...кореографија им је једино била за похвалу, можда би и ми могли нешто на ову тему да урадимо? Или смо већ имали?


Last edited by Генералштаб on 18 Apr 2017 19:48; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 18 Apr 2017 19:47    Post subject: Reply with quote


А да...имали смо...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ZvezdaLe
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Jul 2012
Posts: 42

PostPosted: 18 Apr 2017 20:15    Post subject: Reply with quote

Бојим се да ће тек сада кренути кола низ брдо... Познавајући менталитет нашег народа ми ћемо остати на наша два сектора са претходних утакмица и тек неки сезонац на истоку. Најважније је сад да збијемо редове, да подржимо тим и да се освоји титула, а на лето је очигледно потребан ремонт. Нисам баш пратио утакмицу, а није ни место за анализу, али оно што боде очи је да трећи дерби играчи улазе млако,килаво, без неког жара, без жеље... Треба сви у клубу и управа, и тренер и играчи да ставе прст на чело. Јасна је порука на крају утакмице. Што се тиче навијања, било је добро на моменте, а при крају слабије... Ушао сам мало раније па сам остао затечен призором на стадиону. Ове преко пута не вреди ни коментарисати. Два копља су испод нас у сваком погледу. Морамо се издигнути из нимало једноставне ситуације. Мора некаква реакција. Као група смо прошли много тешких ствари, па мора и ово. Одустајање није опција! Напред ЗВЕЗДА!
Back to top
View user's profile Send private message
samojako
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Oct 2015
Posts: 148

PostPosted: 18 Apr 2017 20:22    Post subject: Reply with quote

Кола су друже одавно кренула низбрдо и искрено све осим два секотра на Северу на свакој следећој утакмици би било изненађење. Али опет, дража су ми та два сектора, него 14 сектора који нестану после прве препреке.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 18 Apr 2017 20:24    Post subject: Reply with quote

Зашто тако мислите? Ако постоји инат, ево сад је тренутак да то избаце људи из себе. Кад ће ако не сад?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
LOYAL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Nov 2010
Posts: 302
Location: ту у крају...

PostPosted: 18 Apr 2017 20:30    Post subject: Reply with quote

менталитет трибине се изменио, није то као пре 5 6 година.... ово све делује као да већина дође из фазона ајде мало да "изблејимо" на трибини да се сликамо будемо кул... сад се људи смеју после утакмице боли их курац за резултат пре 6 7 година изгубимо 4 1 на маракани или 4 2 људи погнутих глава испред стадиона на улицама изливи беса а ово данас је туга, јер нису ту из емоција већ што је трибина кул место да се глуми шмекер. да ли је то тај модерни фудбал и менталитет јебем ли га не знам..
_________________
...устај мајко ти,немој спавати,зора свитава има синова,твоји синови зов твој чекају,нису твоји вуци мртви само вребају......
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 18 Apr 2017 20:33    Post subject: Reply with quote

Ја мислим да је корен исти...а докле год је он исти...колико год се ствари около мењале, неће то тек тако преко овога што је зацементирано.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 18 Apr 2017 20:34    Post subject: Reply with quote

Ово је завршено! Боље да не млатимо празну сламу овде, већ да се људима стави до знања колико је важно да се у што већем броју појаве у КШ јер тамо нас чека Напредак који се такође бори за Европу... Дакле чека нас још тежа утакмица, ако се сада не дигнемо не знам кад ћемо... Немој да се ослањају људи много на Кш, Ниш и околину да ће завршити посао за ону трибину, потребан нам је сваки човек!!!
Back to top
View user's profile Send private message
LOYAL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Nov 2010
Posts: 302
Location: ту у крају...

PostPosted: 18 Apr 2017 20:37    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Ја мислим да је корен исти...а докле год је он исти...колико год се ствари около мењале, неће то тек тако преко овога што је зацементирано.


јесте корен исти то су та два сектора средишња ја мислим на ово около...
_________________
...устај мајко ти,немој спавати,зора свитава има синова,твоји синови зов твој чекају,нису твоји вуци мртви само вребају......
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 18 Apr 2017 20:45    Post subject: Reply with quote

Quote:
Познавајући менталитет нашег народа ми ћемо остати на наша два сектора са претходних утакмица и тек неки сезонац на истоку.

Два испуњена средишња сектора Звездиних Ултраса на Северу су Звездино све !
То је крцата трибина метар иза гола у Крушевцу, 80% стадиона у Ивањици, такође већи део стадиона Вождовац, 40 000+ људи на Радничком из Ниша у последњем колу. Два испуњена сектора правих Делија су победа, титула нова !!! Немој потцењивати два права навијачка сектора, благо је то !
Back to top
View user's profile Send private message
ZvezdaLe
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Jul 2012
Posts: 42

PostPosted: 18 Apr 2017 20:49    Post subject: Reply with quote

Ја се апсолутно слажем са тобом Генерале да је ово време кад треба да се покаже инат, нека позитивна реакција, да играчи виде да смо с'њима. да се осети нека позитивна енергија око клуба... Али и сам знаш каква је била реакција ове сезоне кад год је требало да се покаже нешто. Напредак на Мари летос пре Бугарске, Војводина после првог дербија итд. Видиш каква посета је била чак и данас. Пола људи још увек не може да прежали избацивање од Лудогореца, а пола је једноставно баталило клуб и трибину. А због чега не знам. Јбт кад се сетим пре неколико сезона, никад гори фудбал а никад више људи на стадиону, па 40 хиљада против Спартака и Смедерева, силне титуле гробља и опет нас ништа није сломило. И таман кад је мало боље, кад су кренуле титуле и какви такви успеси одједном драстичан пад. Заиста не могу да дешифрујем шта се десило са људима. Можда је ово начин да се искристалише једно језгро које ће носити трибину наредних година. Искрено се надам да ће летак скренути пажњу некима да им је место на трибини, па да видимо шта даље, дали крећемо од нуле или неким другим путем.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop