DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Борац-Четвртак 17ч
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 15 Apr 2017 20:27    Post subject: Reply with quote

Vizantija wrote:
Неми посматра wrote:
Занимљиво је како се финансијска ситуација сиротињи поправи баш за дерби, евролигу и европске утакмице, баш кад је карта 3 или 4 пута скупља него сваког викенда. Ми буржоазија ћемо наставити да трошимо и да се бахатимо и средом на купу, јер смо тако у могућности.

Не знам чему тај цинизам, нема ту ви, ми, они, ови... сви смо као друштво у комплетном курцу, па се то по свему судећи пренело и на трибину, а ДАЈ БОЖЕ да ме демантујеш пуним стадионом сад за дерби!

Мораћу да те разочарам, али он не игра за дерби на терену већ играчи. Тако да он тешко може да доведе људе на стадион...Друго...цинизам јер хоћеш да исполитизујеш ствар која везе са тиме нема. Ако се прича о томе, пре има везе са тиме што су сви утувили у главу да нам је вучић већ узео титулу да не морамо ни да играмо фудбал да је све готово итд. То је замка у коју смо сами упали и из које треба да се извадимо. Само слеп не може да види да је буквално север тај који је натерао ову управу и све око ње...да се дозову памети и да прикажу нешто што се није видело годинама на нашем терену, а и на стадионима широм Србије. Према томе...онај ко има грама мозга може да скапира да никакав ми нисмо пројекат, већ да за све мораш да се бориш до краја! То ваљда најбоље знају они који су остали до краја доследни да нема одступања када хоћемо промене! И уместо да народ схвати како треба да се понаша...они управо раде контра. Седе и мисле да без притиска може нешто....нема тог филма на репертоару и ко га чека има да се начека иха хај.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 15 Apr 2017 20:32    Post subject: Reply with quote

И скроз је логично да се и овде појављују људи са оправдањима, јер је север изгубио једно 70% људи...а међу њима су сигурно и неки одавде. И боље да се не јављају са оваквим "оправдањима"...јер правимо само још горе тиме. Нека се свако преиспита у себи па полако...каква беспарица, какви бакрачи...као да је пре 2-3-5 година било боље. То су приче за малу децу које не морамо ми баш на нашем форуму да читамо.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 15 Apr 2017 21:17    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:

Ако се прича о томе, пре има везе са тиме што су сви утувили у главу да нам је вучић већ узео титулу да не морамо ни да играмо фудбал да је све готово итд. То је замка у коју смо сами упали и из које треба да се извадимо. Само слеп не може да види да је буквално север тај који је натерао ову управу и све око ње...да се дозову памети и да прикажу нешто што се није видело годинама на нашем терену, а и на стадионима широм Србије. Према томе...онај ко има грама мозга може да скапира да никакав ми нисмо пројекат, већ да за све мораш да се бориш до краја!

Одлично, што им онда не запушимо уста свима? Шта би са овим? https://www.youtube.com/watch?v=zVYCZgDuaqk Почели су да нам се ругају и радовци... Ако смо могли да прозивамо све гарнитуре у назад, нема потребе ни сада да се правимо невинашца на стадиону... Не политизујем целу ствар већ требамо ваљда да останемо доследни својим принципима, а то је да не подржавамо ни једне! А у овом случају многоооо нешто ћутимо, као да смо овце чували са њима!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 15 Apr 2017 21:30    Post subject: Reply with quote

Vizantija wrote:
Генералштаб wrote:

Ако се прича о томе, пре има везе са тиме што су сви утувили у главу да нам је вучић већ узео титулу да не морамо ни да играмо фудбал да је све готово итд. То је замка у коју смо сами упали и из које треба да се извадимо. Само слеп не може да види да је буквално север тај који је натерао ову управу и све око ње...да се дозову памети и да прикажу нешто што се није видело годинама на нашем терену, а и на стадионима широм Србије. Према томе...онај ко има грама мозга може да скапира да никакав ми нисмо пројекат, већ да за све мораш да се бориш до краја!

Одлично, што им онда не запушимо уста свима? Шта би са овим? https://www.youtube.com/watch?v=zVYCZgDuaqk Почели су да нам се ругају и радовци... Ако смо могли да прозивамо све гарнитуре у назад, нема потребе ни сада да се правимо невинашца на стадиону... Не политизујем целу ствар већ требамо ваљда да останемо доследни својим принципима, а то је да не подржавамо ни једне! А у овом случају многоооо нешто ћутимо, као да смо овце чували са њима!

Политизујеш и то мнооогоо ја да ти кажем! Ево сав сам се стресо што ме прозивају Радовци и Гробари...не зна се ко више шурује са овима за које нас они везују. Него виде нас будале да се пецамо на ту причу па удри. А да ми развежемо језик па да видимо ко је где шта добио...ајде ми смо "њихови" пошто је човек потекао са севера...али која је сила спојила дргуге трибине са њима? И знају врло добро они који воде и ту странку и државу какви смо ми...дал може са нама и како. Ја да се правдам отпаду неком и олошима? Заболе ме пенис шта људи који су тек огрезли у све то пишу нама...ми који сигурно можемо да користимо ко зна шта у своју корист ал све одбијамо и минимално грешимо око тих ствари. Не прави се нико невинашце...сваком по заслузи се пева, тако је било, тако ће увек бити! Најбоље да певамо некоме да би други видели да нисмо "њихови"...или да певамо ето да би певали...своје политичке идеје остави са стране када причаш о северу...добићеш један мањи тендер и да не таласаш пуно овде....квариш нам причу...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
DelijaUzice
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 May 2011
Posts: 40

PostPosted: 15 Apr 2017 21:38    Post subject: Reply with quote

Сад нам је и политичка ситуација проблем, а иначе смо пре 5-10 година сви пливали у кешу и нико није ишао преко. Да се разумемо, није унутрашњост проблем, повећан је број утакмица и смањен је њихов значај овим накарадним системом, ту је још и баскет и није нимало лако то финансијски издржати. Проблем је размажени Београд, ту већ свачега може човек да се наслуша што неко неће да дође на утакмицу.
Back to top
View user's profile Send private message
tcz
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Nov 2016
Posts: 77

PostPosted: 16 Apr 2017 07:32    Post subject: Reply with quote

Искрено мислим да ми као група не треба да се задовољавамо овом бројком људи на северу,по мени један од већих проблема су млађи нараштаји који нам долазе,они би после свега другог можда платили карту за север и били на утакмици,а о гостовању да не причам,а и кад дођу на утакмицу долазе због свега осталог па тек онда на крају због Звезде.Имам осећај да се и то многим старијим навијачима и људима згадило,да они са 30-40+ година дођу на север оставе глас,певају нашој Звезди,и онда виде клинца од 16-17 година коме је све прече од Звезде.Мора се са њима радити јел ће то једног дана бити велики проблем ако преко тога настави да се прелази.
О ових 1500 људи не треба трошити речи,они никад неће окренути леђа клубу и групи,и стварно свима који су ту свака част!
НА ЗДРАВЉЕ ВАСКРС, ХРИСТОС ВАСКРЕСЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 16 Apr 2017 08:31    Post subject: Reply with quote

ВАИСТИНУ ВАСКРСЕ!
Та деца о којој причаш су расла у време вештачке доминације комшија, неки су тек сад први пут осетили сласт титуле, немају ког играча да памте, коју Европску утакмицу да урежу у сећању...евентуално ону где смо навијали фанатично и ако нас је избацио ко зна ко...па самим тим и не може да осети оно што осећа онај од 40 година, који је закачио и Бари како треба. Нису деца крива што гледају овакав фудбал, што како отворе које новине пише "сеоска лига", "намештено све",...итд. Они су најмање криви што их је на стадион привукла навијачка прича а не добар фудбал или неки играч...као што је то било пре 25 година и више...А далеко од тога да север не едукује ту децу да воле свој клуб...кроз разне акције. Да није тако, ко зна на шта би тек личили. Они су још добри с обзиром који је отпор јавности према свему што је фудбалско у овој земљи, какво је размишљање "старијих" Звездаша према њима...јер ето "они су ту из ко зна којих разлога...а док сам ја гледао Пиксија како даје гол из корнера...бла бла"....они нису криви за то и још се и добро држе са свим својим манама и недостацима за које нису они криви!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 16 Apr 2017 09:03    Post subject: Reply with quote

http://www.telegraf.rs/sport/2727102-ljuba-tadic-u-svojoj-knjizi-otkrio-ko-je-navijacima-zvezde-dao-ime-delije-a-to-se-severu-nece-dopasti

О чему говорим најбоље може да се види из ових наручених текстова(нама ће телеграф да открије ко нам је дао име), и коментара испод...тешко је данас Делија бити! Али и велика част, одговорност и вечита борба!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bl_regency
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Aug 2004
Posts: 298
Location: Banjaluka

PostPosted: 16 Apr 2017 09:20    Post subject: Reply with quote

Ваистину Васкрсе.
Једу говна превише баш ти старији јер испада да смо ми у задњих 20 година играли неки атомски фудбал,а сада везе немамо. А баш је супротно. Мислим да је после 91.остао баш мали број оних који су ишли и прије рата. Дакле гро тих старијих,од 30,40 година не да није гледало Пиксија сем на тву можда. И сада се потенцира као лош фудбал и остала срања,као да смо преспавали толико година. Ко каже да смо играли несто спектакуларније код Муслина или Зенге,није у праву јер је и то било на махове. Сад је Гроф курчина јер је изашао против бугара тако како је изашао (и мени је то пичкасто),а како је тек алкосан излазио против ренџерса...или пижон у Прагу. Лафо добијали смо псв,јесмо па примили пет комада. Како је било са Муслином против динамо к. одучили нас од фудбала на сред Маракане. Људи генерално само серу и умјесто да смо прије бугара напунили стадион и гурнули адреналим играчима да одвале мајмуне јер је баш мало фалило,ми смо се унапријед предали. Дакле,ово сада су можда последњи трзаји да се исправи та грешка или као што Киза написа,борба за сваког човјека посебно,па полако
Back to top
View user's profile Send private message
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 507
Location: Црна Гора

PostPosted: 16 Apr 2017 09:27    Post subject: Reply with quote

Управо тако!



Византија рођаче, јеси заборавио овог клинца?

А Форси никако да се подсете дал им је био финансијер у копу, директ из Америке. Јуче Делија, данас Форс, а шта ће бити сутра? Знам! Прелетач на куб.

Мада како каже изрека, срећан је онај коме мало треба, а не онај ко пуно има (лига шампиона, осећај "битности" и "важности", егоманија, самопромоција, где је у центру пажње појединац, а не друштво или група). То је пошаст из Европе, заједно с педерлуком и сл. Према томе, далеко било да је Вучићев мали једини, и изолован случај. Имамо ту и Цециног сина што је издао и прешао на лавор.

Увек ће ми бити дражи ови клинци што данас долазе због ЗВЕЗДЕ него мамин и татин шљам што иду због СЕБЕ. Нек иде свако ко би нас продо...
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Дете Београда
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Dec 2010
Posts: 32

PostPosted: 16 Apr 2017 09:48    Post subject: Reply with quote

Ћутимо ми овима и превише, претходним властима смо скандирали и певали за много мање ствари него овима данас. Ћутимо за геј параде, Бриселски споразум, Клинтона, Блера, Шредера, за одлазак у Сребреницу да плаче са замотаним сармама и још много много тога.
Наравно да ћутимо кад нам дају торте, праве састанке са нашима у Војводини, Ултра Коп, ФК Графичар итд.
Ситуација у земљи је лоша, у фудбалу лоша, људи губе жељу да гледају ово што називамо фудбал, и то је тако на свим стадионима у земљи.
У свим управама лопови, у савезу смо заменили једног муљатора са другим, све трибине су под Вучићем, ми меримо која је виша која је мање, прозивамо једни друге, умести сви заједно да ћутимо. Људи су очигледно изгубили жељу да гледају овај фудбал, а и наду да ће нам фудбал бити бољи. Велика је лова чак и овом нашем фудбалу, а превише мутних ликова се петља ту, да би нам фудбал стао на здраве ноге и доста више бежања од истине и стварности
Христос Воскресе
Back to top
View user's profile Send private message
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 16 Apr 2017 09:58    Post subject: Reply with quote

Kiza Lionac wrote:
Управо тако!
Византија рођаче, јеси заборавио овог клинца?
А Форси никако да се подсете дал им је био финансијер у копу, директ из Америке. Јуче Делија, данас Форс, а шта ће бити сутра? Знам! Прелетач на куб.

Јаој, па то је онај мали дечак коме су комшије још 2012 скинуле наш шал, па је променио клуб(трибину)а тамо аванзовао... Сећам се, ово је изјава његовог тате после немилог догађаја "– Danilo nije povređen, ali su ostale traume, kao što bi ostale i svakom drugom dečaku, tinejdžeru, četrnaestogodišnjaku. Živimo u takvoj zemlji da smo, nažalost, počeli da se navikavamo na svakakva zla, pa i na ovakve stvari -" изјавио је тада заменик председника странке. Изгледа да су последице те трауме довеле до тога да промени клуб...
Back to top
View user's profile Send private message
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 507
Location: Црна Гора

PostPosted: 16 Apr 2017 10:09    Post subject: Reply with quote

Отац прелетач. Син прелетач. Сома динара дајем да ће и унук бити прелетач. Очигледно им у крви. Олош прорачунати. Very Happy Rolling Eyes
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 16 Apr 2017 10:09    Post subject: Reply with quote

Дете Београда wrote:
Ћутимо ми овима и превише, претходним властима смо скандирали и певали за много мање ствари него овима данас. Ћутимо за геј параде, Бриселски споразум, Клинтона, Блера, Шредера, за одлазак у Сребреницу да плаче са замотаним сармама и још много много тога.

Није баш тако, немој да претерујеш, https://www.youtube.com/watch?v=drf_aKh-xaY , јел ово за Блера у Јагодини? https://www.youtube.com/watch?v=zVYCZgDuaqk ово је пред геј параду у Чачку... Није баш да се не прозива, јесте генерал донекле у праву да прозивамо када треба, е сада вероватно много више људи из копа очекује то чешће због овога, због онога, е сад по свему судећи има и међу нама вероватно и ових и оних...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 16 Apr 2017 10:22    Post subject: Reply with quote

Дете Београда, ако ниси Гробар, онда си или превише мали да разумеш неке ствари, или слободно можеш да ме нађеш кад год желиш да седнемо да причамо. Ја би сад морао да блатим и блатим људе са других трибина да би доказао да то како си ти спојио ствари није тачно. Основа постоји и свако злонамеран може да се накачи на њу наравно. Међутим, ако из унутра погледаш ствари, што ти очигледно не можеш...онда треба да знаш да ни торта ни ултра коп ни било шта друго не може да утиче на наше расуђивање! Да не залазим дубље у причу Гробарско-Радовску....о причама ко је веће а ко мање говно...укратко...СЕВЕР НИКО НЕ КОНТРОЛИШЕ! Контролишемо га ми сами колико год се ти као Гробар јео због тога...или да не грешим душу, као неко ко споља гледа код нас ствари(али чисто сумњам), ми смо ти који одлучујемо шта се ради на северу, шта пева...не знам како тендери утичу на скандирања са Бањице? Ако смо "њихови", требало би да спустимо главу и да прогутамо причу, то је ваљда нормално јер ипак зависимо од тога? Или кад полиција крене да бије Гробаре у Нишу крене песма "јебо вас вучић све"...мислим да ни то није добро за тендер! А стварност је мало другачија! Буквално чупамо косу када видимо ко нама приговара и шта! Још једном се јави да кажеш да север контролише неко и иде бан за то моментални. Остављен ти је текст да би показали да немамо чега да се стидимо...своје грешке знамо, исправљамо их...али да на тако педерски начин провлачиш причу да смо ми нечији...то неће моћи овде! Неће јер има људи које пљујеш у лице том причом, а живе можда теже од тебе...а можда би баш могли много боље! Зато не да неће бити дозвољена било каква прича на ову тему...него моментални бан следи за тако нешто!
И још једна ствар...немој да помињете лично овде људе са било које трибине. Кизо, није ово фејсбук страница или неки кретенски форуми где пишеш шта хоћеш...води рачуна брате, нисмо никада никог помињали и спуштали се на тај ниво, нема потребе и сад. Нека остане сад како јесте али за даље води рачуна.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop