DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Борац-Четвртак 17ч
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 507
Location: Црна Гора

PostPosted: 16 Apr 2017 10:31    Post subject: Reply with quote

У реду, нећу убудуће помињати имена, мада је опште познато да је мали сада већ бивши навијач и да га је прошао "фазон". Зато нисам ни хтео да га штедим. Да иде и даље, не бих му ни име помињао сигурно а камоли качио слику.
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Дете Београда
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Dec 2010
Posts: 32

PostPosted: 16 Apr 2017 10:32    Post subject: Reply with quote

Гробар нисам, а нисам ни унутра да би знао све, али ово што видим као неко ко себе сматра навијачем, није ни мало добро, а већина људи на трибини је ипак као ја, није већина у причи...
Свих ових прича није било пре пар година, него су почеле у задњих годину и по, две. Немам ја ништа против тога, али нек се такви људи склоне са стране, склоне заставу и нек раде своје послове са ким год хоће. И нек не бежимо од истине и својих грешака.
ФК Графичар као филијала Звезде је велика срамота, иако вероватно већина не зна ко стоји иза ФК Графичар.
А да смо прошлу власт прозивали за много мање ствари и називали их издајницима је истина, а ова сад је по питању тих ствари много гора. То скандирање у Чачку за геј параду је колико знам утишавано и спутавано изнутра.
И знам да већина није њихова, то је мали проценат људи, али то баца сенку на целу трибину, а таквих ствари је у задње 2 године и превише
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 16 Apr 2017 10:33    Post subject: Reply with quote

Што се фудбала тиче у нашој земљи, па ми смо ваљда једини који су имали захтев да људи из владајуће гарнитуре напусте наш клуб! Мислим да је то потез који ретко ко, или нико не ради...јер је у овом накарадном систему животном скроз нелогичан...али смо га ми урадили! Баш зато што смо видели где то води и колико нема среће са таквим начином размишљања. Ако мислите да је и то добро за тендере...онда могуће да су ти људи мазохисти.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 16 Apr 2017 10:39    Post subject: Reply with quote

Дете Београда wrote:
То скандирање у Чачку за геј параду је колико знам утишавано и спутавано изнутра.

Није! Да нисам био тамо па и да ти поверујем, али лоше су те обавестили! Било је у више наврата, нико није утишавао нити могао, јер то углавном креће спонтано из масе, па ако се прими, а примило се...
Back to top
View user's profile Send private message
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 507
Location: Црна Гора

PostPosted: 16 Apr 2017 10:44    Post subject: Reply with quote

А још нико не заборавља причу око Кокезе. Човек када је отеран из ФК и прешао у Савез, почео да се свети и да тера инат. И онда нико не зна да наведе који су то "наши" људи у Савезу. Ево, пре коју недељу изгласан онај пропис да могу 4 странца у Суперлиги, а ми их имамо 10 у овом тиму. И тад је нама највише утерана кита. Сад ми морамо пошто-пото да се решимо 6 странаца и евентуално будемо у још већем минусу. И како то онда да добијемо образложење да нам неко помаже?

А то дал је титула ове сезоне договорена, намештена, итд. Па мени памет није толико кратка као некима, јер памтим и по 20 година уназад шта је било. Кад смо почели да стижемо гробаре из оног дебелог минуса, када је дерби на ЈНА решавао, када је Јојић дао гол у 90-том минуту, до тада је ишла прича гробарско-секташка "Вучић купио", "Вучић наместио". А када није испало тако, онда шта? Испало је поштено? Свако ће увек причати оно што му одговара, а онај ко је подложан манипулацији ће нажалост насести. Срећом, ја знам да су два и два четири, а неће ме неко убедити да су пет.

Тако је исто и сада. Нико нам неће дати ништа нит поклонити. Ко ово што пре схвати и прихвати, тим боље за њега. Зато, нема тактизирања много, треба се за дерби спремити максимално могуће и наоштрено.
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 16 Apr 2017 10:55    Post subject: Reply with quote

Дете Београда wrote:
Гробар нисам, а нисам ни унутра да би знао све, али ово што видим као неко ко себе сматра навијачем, није ни мало добро, а већина људи на трибини је ипак као ја, није већина у причи...
Свих ових прича није било пре пар година, него су почеле у задњих годину и по, две. Немам ја ништа против тога, али нек се такви људи склоне са стране, склоне заставу и нек раде своје послове са ким год хоће. И нек не бежимо од истине и својих грешака.
ФК Графичар као филијала Звезде је велика срамота, иако вероватно већина не зна ко стоји иза ФК Графичар.
А да смо прошлу власт прозивали за много мање ствари и називали их издајницима је истина, а ова сад је по питању тих ствари много гора. То скандирање у Чачку за геј параду је колико знам утишавано и спутавано изнутра.
И знам да већина није њихова, то је мали проценат људи, али то баца сенку на целу трибину, а таквих ствари је у задње 2 године и превише

Млад си, не знаш...нагађаш, ово је баш добра воља да овакве бљувотине стоје овде...немој да прелазиш границе које се не прелазе. Полако друже, ти што их ти тако олако етикетираш су нечији другари, који исто ту живе већ деценијама и мало више знају ко је какав човек и дал се продао за нешто или није...ти буквално живот гледаш кроз пароле других навијача ко нам шта напише...а не како јесте у стварности! Шта је лоше ако Графичар буде филијала Звезди у смислу да ће то да утиче на расуђивање севера у односу на управу? Ајде као ниси у причи...и да се правимо луди....ал ево ја да ти одговорим...НЕЋЕ НИШТА ДА УТИЧЕ! И никада неће! За скандирање у Чачку не знаш ништа, јер да знаш не би писао то. Ал ако је тад спутавано...што није пре 2 месеца у Нишу? Пре 3 месеца у Крушевцу?
Скандирано је многима, из разних разлога...првенствено јер су ударали на навијаче без правих повода...а наравно и из других разлога...и не може да се стављају ствари на кантар тако и да се мери коме је за шта скандирано...једноставно кад догори, нема ту више приче ни назад...нити то може ико да контролише.
Ипак, имати мозак не значи бити нечији....то је огромна разлика...а сад би морали дубоко у политику да зађемо да би избистрили дал је неко нешто издао продао, или је то већ било готово а он дошао на то, шта би било ко да дође на власт урадио...итд. То сигурно нећемо овде писати. Поента приче је....нас бије глас који нас бије...битно је да ми међу нама знамо како јесте, и да не причамо да неко склони заставу зато што су нас Гробари погодили паролом...а у стварности они који би требали да су против ових, шурују и на Партизан не мисле! Док овамо пљују људе који су ту по 30 година, којима не можеш да нађеш ману и да се потрудиш! На северу природа у главном све ради сама...нема потребе да на овај начин обезвређујемо трибину, јер није то заслужила.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 16 Apr 2017 11:16    Post subject: Reply with quote

И ово о чему ми пишемо сад овде није ни 5% људи који о томе размишљају и баве се тиме! Да им вучић састави тим за лигу шампиона да видиш дал би некоме сметало нешто...срећом ми се не водимо тиме на тај начин. Да не одео у погрешном смеру треба причати о томе зашто нема људи..."тендер" и Графичар сигурно нису разлог за то...може да буде још један од изговора некоме ко није до сад чуо...то да.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tcz
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Nov 2016
Posts: 77

PostPosted: 16 Apr 2017 11:30    Post subject: Reply with quote

Пошто видим да би ова дискусија могла да потраје,оћу да напишем нешто што можда није за ову тему али видеће сви.
Као што је неко горе навео да је суперлига сада прогласила да може да се има 4 странца у екипи,имам једно просто питање за управу Црвене Звезде,због чега се странци не би продали,можда се и одрекли европе ове,и следеће године,и погурали играчи из наше омладинске школе која је пуна талентима и гарантујем да би се неки од њих залагали више од странаца који су подобро плаћени.Зашто се не би покушао решавати дуг који имамо и који није нимало мали па да се одрекнемо и титуле у наредне рецимо 2 године,да наш клуб стане на ноге па онда полако,за те 2 године екипа састављена од тих момака из омладинске школе би стасала у једну моћну и уиграну екипу која би гризла на терену,дуг би се решавао,и онда за неки 3 4 године напасти и ту европу коју чекамо дуго дуго.
Није никаква критика или да сам ја несто против управе бла бла,него је ово више предлог како и шта у наредном периоду.
Ово пишем искључиво за добробит Црвене Звезде и ни због чега другог!
Вероватно овако мисле и многи други људи само што се ова тема не помиње.
Уздравље свима!
Back to top
View user's profile Send private message
samojako
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Oct 2015
Posts: 148

PostPosted: 16 Apr 2017 12:28    Post subject: Reply with quote

vojvoda_neunistivi wrote:
samojako wrote:
Звездин Делиј wrote:
https://youtu.be/0Egh5nlHEV0

Мени није јасно како неко, ко снима већ пар година, нема толико навијачког резона у себи и избаци овако песму и то се већ извртело по друштвеним мрежама...телеграф и ко зна још ко објавио...


Зар ти мислиш да у доба кад сви имају телефоне са камерама можеш тако нешто да сакријеш? Прошла су та времена...


Очигледно није у питању неко са телефоном са камером већ неко иза кога стоји озбиљан канал и озбиљан сајт


Дошло би до оинх којима треба, дал преко канала или преко нечијег телефона. То је поента.
Back to top
View user's profile Send private message
Иницијатор
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Apr 2014
Posts: 124

PostPosted: 16 Apr 2017 13:58    Post subject: Reply with quote

Отворите тему за дерби ! Тамо да пишемо и да се договарамо како би што боље изгледали тај дан кад већ сад знамо да се игра на радни дан и да ће бити киша.
Ова посета није добра али је и далеко од лоше. Зашто !?
Зато што може све то да изгледа доста боље и то уз мало труда.
Свакако треба мало људи да се пробуде али ако се не варам ваљда смо писали овде да никог нећемо више да вучемо за рукав. Северу је потребно само да има ову добру основу, млађи момци уз старије другаре, да се људи из екипа појављују у већем броју и на све то додати оне који нису у групама и некој озбиљној причи али су исто много битни, а мање или више су редовни и воле Звезду и север...То су пуна два средишња сектора и то већина правиx навијача , то је оно чему треба тежити, а то би била потписујем, једна од најбољиx европских трибина...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop