DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Спартак
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 01 Apr 2017 20:03    Post subject: Reply with quote

Јучерашња бројка ме ни мало није изненадила, размажени симпатизери су остали кућама да гледају вероватно Реал,Цска или шта год, пошто је утакмица за њих била небитна и драго ми је што је онако било без њих...али ово данас,шта написати... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Не видим разлог да нам је коп изгледао као пре 13-14 година "за под кров", субота, леп дан без кише, али изгледа јако сунце је спречило људе да дођу. Надам се и у Мају једно 45 степени да буде ако Бог да кад се буде славило па да ни тада размажене пичке не дођу на стадион,јер нису биле на истом месту кад се борило за њихово(наше) славље. Шта је разлог неће ми бити јасно, цена карте смешна, први на табели од почетка сезоне скоро, игра се леп фудбал.. јел треба да изгубимо титулу да би се људи пробудили и схватили да нису били са нама кад су били потребни?!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 01 Apr 2017 21:13    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=T08Y--cChC0
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
данило
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Jun 2012
Posts: 129

PostPosted: 02 Apr 2017 04:50    Post subject: Reply with quote

Idemo delije wrote:
Јучерашња бројка ме ни мало није изненадила, размажени симпатизери су остали кућама да гледају вероватно Реал,Цска или шта год, пошто је утакмица за њих била небитна и драго ми је што је онако било без њих...али ово данас,шта написати... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Не видим разлог да нам је коп изгледао као пре 13-14 година "за под кров", субота, леп дан без кише, али изгледа јако сунце је спречило људе да дођу. Надам се и у Мају једно 45 степени да буде ако Бог да кад се буде славило па да ни тада размажене пичке не дођу на стадион,јер нису биле на истом месту кад се борило за њихово(наше) славље. Шта је разлог неће ми бити јасно, цена карте смешна, први на табели од почетка сезоне скоро, игра се леп фудбал.. јел треба да изгубимо титулу да би се људи пробудили и схватили да нису били са нама кад су били потребни?!

Субота је на жалост радни дан у Србији. У 16:00 нема трика да стигне ко ради,још ако није из Бг. Ја први из тог разлога нисам могао да дођем,а сигруно има гомила сличних
Back to top
View user's profile Send private message
strasnisocz
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Apr 2014
Posts: 22

PostPosted: 02 Apr 2017 05:47    Post subject: Reply with quote

данило wrote:
Idemo delije wrote:
Јучерашња бројка ме ни мало није изненадила, размажени симпатизери су остали кућама да гледају вероватно Реал,Цска или шта год, пошто је утакмица за њих била небитна и драго ми је што је онако било без њих...али ово данас,шта написати... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Не видим разлог да нам је коп изгледао као пре 13-14 година "за под кров", субота, леп дан без кише, али изгледа јако сунце је спречило људе да дођу. Надам се и у Мају једно 45 степени да буде ако Бог да кад се буде славило па да ни тада размажене пичке не дођу на стадион,јер нису биле на истом месту кад се борило за њихово(наше) славље. Шта је разлог неће ми бити јасно, цена карте смешна, први на табели од почетка сезоне скоро, игра се леп фудбал.. јел треба да изгубимо титулу да би се људи пробудили и схватили да нису били са нама кад су били потребни?!

Субота је на жалост радни дан у Србији. У 16:00 нема трика да стигне ко ради,још ако није из Бг. Ја први из тог разлога нисам могао да дођем,а сигруно има гомила сличних

А да не спомињемо још и оне који су законом спречени...
_________________
И у срећи и у тузи Север ће с'тобом бити!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 02 Apr 2017 07:08    Post subject: Reply with quote

Чекај, а гласање?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 02 Apr 2017 07:18    Post subject: Reply with quote





https://www.youtube.com/watch?v=T08Y--cChC0
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 02 Apr 2017 11:50    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=DWb59ZktO_8
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop