DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-галатасарај

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1427

PostPosted: 05 Feb 2017 15:35    Post subject: Звезда-галатасарај Reply with quote

Делије, Звездаши,
Наредну утакмицу у Пиониру Звезда игра 23. фебруара против Галатасараја. Та утакмица је свакако посебан повод да се још једном сетимо нашег преминулог брата Марка Ивковића - Јагоде.

Зато већ сад позивамо све Делије и Звездаше да на ту утакмицу дођу у мајицама са Марковим ликом. Желимо да цео Пионир, од партера до врха трибина, буде у тим мајицама и да сви заједно још једном покажемо да сећање на нашег храброг брата траје у срцима свих Делија и Звездаша.

Иако знамо да сви имају мајице, ако је неко можда нема, може је купити у бутику Делије на западу Маракане. Времена има сасвим довољно да сви које долазе набаве мајице и да против Галатасараја цела хала буде у мајицама ЖИВИШ!

Са севера нек` запева свако, нек` живи Марко!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 21 Feb 2017 18:09    Post subject: Reply with quote

Пошто пакосних људи има на сваком кораку, дужан сам да напишем само да паре од сваке мајице која се купи са ликом нашег Брата, иде у касу фондације Делије која се бави хуманитарним радом везаним за Косово и Метохију. Много су људи зли, и срамота је што морамо пред олошима да се правдамо, али да знају наши људи ипак.
Иначе, од прошле утакмице до ове је продато толико мајици да сигурно надмашују капацитет Пионира, и верујем да сваки Делија већ има мајицу са ликом нашег Брата.
КАО НИКАД ДО САД ДА ГРМИ! НЕК ЖИВИ МАРКО!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
СА89
ДЕЛИЈА


Joined: 31 Aug 2011
Posts: 168
Location: СЕВЕРна трибина

PostPosted: 22 Feb 2017 09:07    Post subject: Reply with quote

И ја сам се наслушао свакаквих прича, типа како их није срамота да зарађују на мртвом човјеку.... И док им не објасниш да та прича уопште нема везе са истином, изнервираш се. Стварно каквих људи пакосних и злобних има, да прво помисле оно лоше, па тек онда кад им објасниш, као:''Аха, а па добро онда''...


_________________
...а мозга нема, у глави само ЗВЕЗДА ЦРВЕНА!
Back to top
View user's profile Send private message
НовиБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Jul 2010
Posts: 461

PostPosted: 22 Feb 2017 10:16    Post subject: Reply with quote

Овог пута сви до једног у мајицама , ЖИВИШ ЈАГОДА!

Back to top
View user's profile Send private message
Од рођења мог
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jan 2012
Posts: 77

PostPosted: 22 Feb 2017 12:27    Post subject: Reply with quote

Ако ништа бар на нашој трибини буквално СВАКИ човек мора бити у мајици са Марковим ликом! Ми свих "40 минута" да навијамо као никада до сада! ЖИВИШ!
_________________
Ако је волиш као што причаш онда буди уз њу!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 24 Feb 2017 05:31    Post subject: Reply with quote


За мене...једина битна и светла тачка синоћњег меча. Када човека физички више нема међу нама...време уради своје. Прво га се сећа много људи, па онда све мање и мање. Ми, Делије, нашег брата никада нећемо заборавити и док је нас трајаће сећање на њега!
ИВКОВИЋ МАРКО!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 24 Feb 2017 06:00    Post subject: Reply with quote

Не да немамо на кошарци ту навијачку дрскост, него је то невероватно колико се људи праве фини и неће да навијају чим је у песми макар једна псовка. Још мало ће "пуне трибине" да мрмљају јер има "једите говна"....превише су људи фини...да не употребим неке друге речи...зато је мучно по некад бити део свега тога...финог....а противник такав да ти очи буду крваве целу утакмицу...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 354

PostPosted: 24 Feb 2017 11:06    Post subject: Reply with quote

Нит има снимака са песмама где се псује,а у тим моментима је бар наша страна одлично звучала. Забележи се тај почетак утакмице,евентуално крај и то је то. Не знам,можда следећи пут да их дочекамо са ружама на паркету или тако нешто...Не зна се јесу ли гори они или ови наши "фини и поштени".
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Лука30
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2012
Posts: 337

PostPosted: 24 Feb 2017 14:41    Post subject: Reply with quote

Делије као и много пута до сада на нивоу!

Остатак хале - млако! Баш млако... Као неке бабе које мрзи да живе, дижу се телефони чим нека еуфорија крене.. Газимо ове смрадове на полувремену 20 разлике... Уместо да цела хала урла до краја и да набијемо 50, ми се боримо са тим да они уопште запевају... Прозивамо остатак хале 5 пута, а "све вам турско јебемо" је срамота да се пева, само не знам зашто. И онда у таквој ситуацији, много је тешко да и сам коп изгледа онако како треба, што још увек некако успевамо, питање је докле.

СВЕ ВАМ ТУРСКО ЈЕБЕМО!!!... и смрадовима из галате и турској евролиги због које се смањује капацитет пионира! И будала види да у халу ЛАГАНО стаје још 500-1000 људи, ал кад не можеш против публике која даје ветар у леђа екипи да гази европу редом, онда удри по џепу и измишљај казне.

БРАВО ДЕЛИЈЕ, БРАВО ЗВЕЗДО!
ЖИВИШ Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
samojako
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Oct 2015
Posts: 148

PostPosted: 24 Feb 2017 14:48    Post subject: Reply with quote

Било би лепо кад би неко окачио снимак ”све вам турско јебемо”, ако уопште постоје снимци?

Не знам шта се дешава са звездашким порталима, одједном нима видео записа, шта? Не бих да верујем да је нешто друго осим можда немара.
Back to top
View user's profile Send private message
незнани
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Sep 2011
Posts: 483

PostPosted: 24 Feb 2017 16:30    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=97FedPRoEQg
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 24 Feb 2017 18:14    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/yWoXCRFKjEQ

https://youtu.be/TYeLlrQUMts

https://youtu.be/mmMHzaYuQbk
Back to top
View user's profile Send private message
незнани
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Sep 2011
Posts: 483

PostPosted: 24 Feb 2017 18:47    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=kOEsCwVTyzo
Back to top
View user's profile Send private message
MrRSB
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 369

PostPosted: 25 Feb 2017 15:57    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=IEXo0T--tSA
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop