DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Војводина
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Tufi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2003
Posts: 425

PostPosted: 26 Sep 2016 17:00    Post subject: Reply with quote

bojan74 wrote:
Фирмаши ако читате а читате,требали сте да се одазовете на прозивку Република'-Српска,5 пута смо вас звали,неке ствари чак и гробари капирају пре вас,што се нас тиче бројка солидна да кажемо добра али певање........очигледно људи не певају Звезди него оном ко води навијање...

Искрено неверујем да су цули јер су и они навијали у том тренутку.

*****************
Злоупотребицу ову тему и копирати пост од насег брата са друге теме коју мислим да јако мало људи уопсте и погледало.
andjelooo wrote:
Видим да је откључана тема , па чисто да на правом месту наставим своју борбу са ветрењачама .
Они који сматрају да има много пречих ствари од ове и да се замарам глупостима , нека заобиђу моје постове .
Да ли ико зна разлог због чега су улазнице свих клубова чланова СД Црвена Звезда одштампане искључиво на латиничном писму ?
У ФК ЦЗ латиницу су увели "велики звездаши" Весић-Лукић од утакмице са Смедеревом 24.03.2010.год. и ево након шест година латинизације никоме непада на памет да ту будалаштину и укине .
На Скупштини ФК Црвена Звезда од 21.12.2014.год. изгласана је измена и допуна статута везана за име стадиона и изгласано је да званични језик у клубу буде Српски а званично писмо ЋИРИЛИЦА .
Да ли икога у клубу занима да се статут МОРА поштовати ?


Mislim da je ovo krajnje lako izvesti, potrebno je samo par ljudi da se proseta i skrene paznju na ovu gresku, i da se ona otkloni. Stvar je lenjosti i toga da ce oni da se vade na tehnicku izvodljivost toga. Ali generalno vrlo je lako izvodljivo.
_________________
Tufi a bored twenty something who lives for the weekend, casual sex, watered down lager, heavily cut drugs…. And occasionally kicking the fuck out of someone.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 348

PostPosted: 26 Sep 2016 18:10    Post subject: Reply with quote

bojan74 wrote:
али певање........очигледно људи не певају Звезди него оном ко води навијање...


Ја се не бих сложио.По мени доста се добро навијало,ишао нам је и резултат на руку то стоји и наравно да увек може боље али мени је комплетан утисак добар. Фали ту још 1000-2000 људи на северу да то буде као раније,али сигурно је да идемо ка бољем! Напокон да неко напуни кавез! Добра слика из кавеза,сад дал је копирана или им је сад синула та идеја,нећу залазити Laughing
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
пантлацз
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Sep 2016
Posts: 4

PostPosted: 26 Sep 2016 18:21    Post subject: Reply with quote

Што се тиче читања форума од стране "клинаца", има нас мало који то радимо, али смо ту, присутни на форуму.
Back to top
View user's profile Send private message
Звездаш до кр
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Nov 2013
Posts: 126

PostPosted: 26 Sep 2016 19:52    Post subject: Reply with quote

Драго ми је што се пар момака јавило, цимајте и другаре нека дођу и нека читају теме типа "Дух Звездаштва", "Ветеранске приче" па и цео подфорум за Србију. Има материјала колико хоћеш. Ако су прави, схватиће поенту свега и нећемо више видети толико момака које утакмица не занима, који су тотално незаинтересовани, које смарају песме, итд јер су ту "из фазона".

Ту ћу се надовезати на констанацију да поједини као да певају "ономе ко води, а не Звезди", што је нажалост у неку руку истина и траје већ годинама.

Још једном, добродошли и не устручавајте се од писања када мислите да треба.
_________________
Запад је десно !
Back to top
View user's profile Send private message
пантлацз
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Sep 2016
Posts: 4

PostPosted: 26 Sep 2016 20:19    Post subject: Reply with quote

Хвала на добродошлици!
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 26 Sep 2016 21:00    Post subject: Reply with quote

Враћа се полако она трибина од челика саздана, којој годинама и годинама нико ништа није могао - ни душмани, ни медији, ни савез ни полиција. Ово су обриси правог Звездиног Севера ...

http://www.delije.net/galerija/16_17/1617_cz_vosa_10.jpg


Добродошлица за јуниоре, нека ваша енергија оживи Север, а и форум Wink
Back to top
View user's profile Send private message
DelijaUzice
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 May 2011
Posts: 40

PostPosted: 26 Sep 2016 21:27    Post subject: Reply with quote

Можда је форум поред разних фејсбука, инстаграма, вајбера,... мало "испао из моде" у односу на пре неких 5-10 година. Али ово што се овде налази је једно право мало благо, буквално књиге могу да се напишу на основу онога што се овде налази. Само овај подфорум, Навијачке приче, има 55 страница, од 2004 па до данас, када се на то још додају ветеранске приче, прави времеплов.
Мени је нпр право уживање да се вратим уназад, пронађем тему утакмице када сам први пут дошао на Маракану, па на север и онда тако редом. Па онда погледам периоде када се ломило, кад су се доносиле тешке одлуке, читам коментаре како су људи тада размишљали и шта се потом дешавало и тако.
Сетио сам се скоро једног текста овде, написаног после 5 година без титуле.
http://www.delije.net/forum/viewtopic.php?t=9696&view=previous&sid=4d4e6a96e81f5496fa37ca95a29dc41e
Верујем да већина може да пронађе себе у овим речима, ако неко не може или је залутао овде или ће се тек пронаћи.
Тако да читајте форум, све пише овде, само треба прочитати Wink
Back to top
View user's profile Send private message
samojako
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Oct 2015
Posts: 148

PostPosted: 27 Sep 2016 06:14    Post subject: Reply with quote

DelijaUzice wrote:

Сетио сам се скоро једног текста овде, написаног после 5 година без титуле.
http://www.delije.net/forum/viewtopic.php?t=9696&view=previous&sid=4d4e6a96e81f5496fa37ca95a29dc41e
Верујем да већина може да пронађе себе у овим речима, ако неко не може или је залутао овде или ће се тек пронаћи.
Тако да читајте форум, све пише овде, само треба прочитати Wink

Овај текст на летке штампати и делити - благо!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 27 Sep 2016 16:59    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=VhWmBeaV7Wo
Сасвим добро ово звучи све...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
MaliDelija
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Sep 2015
Posts: 7

PostPosted: 27 Sep 2016 18:07    Post subject: Reply with quote

Хвала на добродошлици! У праву си, има ту свака сранја на Инстаграм, Фејсбук итд. али једноставно тамо се не осећам као прави Делија... Овде наравно знам да си само они прави Ултраси који стварно воле Звезду.
Back to top
View user's profile Send private message
Konsiliere
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Sep 2006
Posts: 169

PostPosted: 27 Sep 2016 19:34    Post subject: Reply with quote

ако је вама оно добро навијање, за дерби за прво место, онда вам гарантујем да ће нам се трибина још више распадати. У једном моменту сам се чак зажелео туче и срања на текми, јер је толика монотонија и смор међ људима. Е сад, битно да прочитате, па бришите и пишите што вам воља. Додворите се генералима, иако ништа ту не ваља. Некад је један био довољан, а данас изгледа има превише секретара. Ко разуме, схватиће, ко неће, сетиће се.
_________________
немој да све наше ратове сломе упропасте као да не значе ништа, зар не пожелиш да се окренеш, и нађеш снаге да нас покренеш!
Back to top
View user's profile Send private message
ДраганКојић
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 May 2015
Posts: 27
Location: Иза ћошка

PostPosted: 27 Sep 2016 22:17    Post subject: Reply with quote

И за навијање и бројност ово издање је напредак што се тиче ове сезоне. Видела се бар нека енергија, где људи хоће да изгурају неке своје верзије песама, идеје...
Мене највише брине формирање копа, на стадиону 14 сома људи а коп танак...опет врхови празни, а испод шипке солидно крцато... Није више само да фале људи, Звездаши, него фале навијачи... сигуран сам да је око 2 сома људи на северу "седело са стране"..
Недеља 7 сати, мислим да захваљујући томе може да се похвали Београд, имао сам утисак да је све осим копа а наравно и већег дела њега напуњен био захваљујући Београђанима.
Аудиција на шипци (готивна енергија нека), идите на неки медени месец да се ми зезамо и одаберемо звезду Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 28 Sep 2016 06:45    Post subject: Reply with quote

Сад ја као деда да причам како је некада било, било нас је и по 70 на северу, некад на гостовањима и мање, али када је требало да се навија онда се навијало, било би ме срамота да не навијам а стојим у копу... И када смо сви грмели, то је било за памћење и ужитак, нисмо певушкали већ смо се трудили да наша песма буде што гласније отпевана, не само да се отпева. И данас и даље навијам целу утакмицу, иако ми се не свиђа ова или она песма, али их певам јер понекад се и то промени па са тим мање допадљивим песмама настане лудница... Много се филозофира, када би се сви ”доватили” навијања како треба онда би било и мање филозофа... ПОЧНИ ОД СЕБЕ!
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 28 Sep 2016 08:37    Post subject: Reply with quote

Konsiliere wrote:
ако је вама оно добро навијање, за дерби за прво место, онда вам гарантујем да ће нам се трибина још више распадати. У једном моменту сам се чак зажелео туче и срања на текми, јер је толика монотонија и смор међ људима. Е сад, битно да прочитате, па бришите и пишите што вам воља. Додворите се генералима, иако ништа ту не ваља. Некад је један био довољан, а данас изгледа има превише секретара. Ко разуме, схватиће, ко неће, сетиће се.

Ајде пријатељу мењај нешто...дај да нам процвета трибина! Немој да случајно заобиђеш онај део где се скупљају људи који покрећу трибину. Па ту покажи шта знаш и можеш...а не овде да пишеш овакве ствари. Дођи, промени нешто...скупи групу која може да уради нешто боље. Север тако функционише. Није то ничија дедовина па да неко не дозвољава некоме да уради нешто боље за север! Напротив, чекамо такве као што си ти да нам дигну трибину даље на већи ниво! Ајде...чемамо те! И тебе и сваког ко је тако паметан.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Звездо Љубави
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Sep 2013
Posts: 64
Location: Београд, Сењак

PostPosted: 28 Sep 2016 19:00    Post subject: Reply with quote

bojan74 wrote:
Фирмаши ако читате а читате,требали сте да се одазовете на прозивку Република'-Српска,5 пута смо вас звали,неке ствари чак и гробари капирају пре вас,што се нас тиче бројка солидна да кажемо добра али певање........очигледно људи не певају Звезди него оном ко води навијање...


Мало касним са одг, али сам морао да се надовежем, због болдованог дела.
Колико знам нису се одазвали ни гробари ни цео стадион на задњем дербију, када се певало против параде срама и педераша, а и њих смо "звали" пар пута па ником ништа. Толико о једнима и другима.

Што се навијања тиче, превише брзамо песме, а евровизију не радимо никако, или неке песме не знамо како певамо.
Мислим уопштено на пар песама као нпр на ооо Звезда оле или Згази их све.

ПЕВА СЕ: оооо Звезда оле, оооо Звезда оле, напред Звезда оле, ЗВЕЗДА оле......
А НЕ као: оооо Звезда оле, оооо Звезда оле, напред Звезда оле, НАПРЕД ЗВЕЗДА оле....

Исто важи и за Згази их све, само што треба оооо

ПЕВА СЕ:
Звездо згази их све, Звездо згази их све, згази их све, згази их све...

А НЕ као верзије са ооо згази их све са и без звезда на пар места

а о убрзаним песмама не треба причати сами знамо које смо све ставили на спид Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop