DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Војводина
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 21 Sep 2016 08:52    Post subject: Звезда-Војводина Reply with quote

Утакмица која увек привлачи више публике! Поготову сад када су они први а ми други. Зато мислим да барем сада не треба тражити мотива и изговора. Нико нама није загарантовао прво место, нити смо се претплатили на њега. Зато је коначно време да се тргнемо и кренемо да размишљамо како смо до сад! Трезвено и навијачки!
СВИ НА СТАДИОН!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 22 Sep 2016 06:53    Post subject: Reply with quote

Претпостављамо да ће доћи и доста оних ”добронамерних” који ”навијају за Звезду” да виде Лалатовића на делу, не би ли искористили прилику да су ”у праву”. Претпостављам да су ти исти који су добрим делом дизали Чукарички у небеса као један озбиљан тим/клуб у земљи а не сезонску сензацију која је настала на ”отетој” Звездиној деци, када су она распродата чука је ту где јесте. Новинари обожавају те људе који своје личне фрустрације лече уз ”таблоиде”, ”ј****м кеве овима и онима” ујтру када им уз кафицу подигне притисак неко шкрабање дебила из неких тамо ”редакција”... Није им тешко ту доливати ”уље на ватру!”

Како год, нико не треба да заброави за кога навијамо! Имали смо тежих периода од ових, ово данас је бања у поређењу са почетком ”мобилизације”!
Да ли можемо да опростимо нашим играчим што су изгубили тамо од неког шетстопласираног тима кога не гледа више од 1000 људи, ако искрено волимо Звезду наравно! Полако се поклапају коцкице за шампионски тим. Сада се игра дерби, играју две најбоље екипе у Србији и као искрени навијач, волео би да буде добра утакмица, да победи бољи, тј. ми будемо бољи!

СРЦЕ НА ТЕРЕН И СВИ НА СТАДИОН!!!
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 354

PostPosted: 22 Sep 2016 16:00    Post subject: Reply with quote

За нас јако битна утакмица,буквално дерби после дербија. Они су преузели прво место,играју добро и сугурно је да ће имати солидну подршку својих навијача. Ми морамо да дамо ветар у леђа нашима,јер нам победа у овом тренутку много даје за наставак сезоне!
Делије,Звездаши...недеља је...сви на стадион,нема изговора Exclamation Exclamation
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
trooper
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jun 2003
Posts: 74
Location: Belgrade

PostPosted: 24 Sep 2016 12:24    Post subject: Reply with quote

Некада су се овде распредале странице и странице о свакој утакмици, а сада дан пред дерби првенства три уписа. Она прича, да ћемо да причамо на трибинама не пије воду јер већ неко време немамо бог зна чиме да се похвалимо, заспали смо сви колективно. Једна доминантна титула нам је била довољна да помислимо да је цела борба за наш клуб готова, да је сада опет дошло време да се шетамо кроз првенство, пљујемо играче након сваког изгубљеног бода (пошто се наравно све осим победе рачуна као трагичан кикс) и да чекамо европу и улазак у лигу шампиона.Е па, ситуација је далеко од такве, и далеко од тога да ћемо да се шетамо кроз првенство, и далеко од тога да су три бода сутра већ уписана.Сланинари долазе по три бода, хоће и они титулу и неће се склонити са терена да се ми прошетамо, већ морају да падну под притиском са терена и са трибина. Борба за ову титулу тек предстоји,а ако нас не буде долазило 10-15000 по утакмици, нећемо имати никакав легитимитет да кукамо ако до те титуле не дође или како играчи нису изгарали на терену, јер нисмо изгарали ни ми на трибинама (овде мислим и на север и на исток и запад).Са речима "Ти доле на терену..", можемо слободно да се окренемо једни ка другима и да кажемо "Ти горе на трибини.."
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 24 Sep 2016 12:58    Post subject: Reply with quote

Свакако занимљив испит за трибину. Можда форум није више мерило како ће сутра бити? А можда сутра тек схватимо да смо у проблему. Ја се надам да је ово прво у питању и да ће доћи сутра довољно људи да будемо ми први задовољни. Не знам зашто...ја имам осећај да ће доћи више него иначе људи што је било од почетка сезоне...али не би био први пут да се негативно изненадим после свог пропрачуна. На Делијама и Звездашима је да покажу шта знају...никакви позиви у овом тренутку не помажу...већ само оно што ми заправо јесмо у овом тренутку. Па ћемо видети сутра шта је то...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Звездаш до кр
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Nov 2013
Posts: 126

PostPosted: 25 Sep 2016 00:16    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=tKU_ucOFgXU

https://www.youtube.com/watch?v=F0uatBh-9B0

Чисто да се упореди када изађу снимци са 2010-ом.

И само да се вратим да причу у вези тога да форум нема толики значај као пре пар година, сасвим сам сигуран да све ове нове генерације, па и појединци у групама и клинци не посећују форум нити их занима.

Лично мислим ако би се некако подстакли људи да посећују форум са времена на време да би се олакшало у довођењу свих оних који су нестали са трибине.
_________________
Запад је десно !
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 26 Sep 2016 00:00    Post subject: Reply with quote


2016.


2004/5.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 26 Sep 2016 09:38    Post subject: Reply with quote







Добро је! Бидимо се! Ипак је инат тај који је најјачи код наших људи! Новинари су довели клуб, тренера, играче у ту ситуацију да у колико би изгубили синоћ...већ би било чупаво да скупимо 1000 људи следећу утакмицу! Међутим, победа од 4-1 ће им сигурно задати много мука да сада да објасне да Звезда нема тим, како имамо погрешне играче на терену итд...надајмо се да ће Звездаши препознати моменат када то јавно мњење коначно нема шта да каже...и да се ослободе мало и да крену својом главом да размишљају...и правац стадион! Успавани џин се полако буди...немој да седите кући!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 26 Sep 2016 10:34    Post subject: Reply with quote

И наравно да треба рећи да утакмица ни изблиза није занимљива тако као када је кавез онако пун и активан...стварно реткост у данашњем времену. Фирма визуелно одлична после дуго времена.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
chich
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Apr 2005
Posts: 86

PostPosted: 26 Sep 2016 12:46    Post subject: Reply with quote

[img][/img]
Back to top
View user's profile Send private message
вито
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Nov 2015
Posts: 30
Location: БГ

PostPosted: 26 Sep 2016 13:10    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 26 Sep 2016 14:40    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=gDzDTn_8Mz8

https://www.youtube.com/watch?v=oGaTxQdrBXw
Back to top
View user's profile Send private message
MaliDelija
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Sep 2015
Posts: 7

PostPosted: 26 Sep 2016 15:14    Post subject: Reply with quote

У вези форума... Ево ја имам 16г и на форуму сам сваки дан. Не волим много да пишем ствари овде али ето гледам сваки дан да видим ста има ново. Али у праву си, од мојих другара нико скоро не иде на форум права штета...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 26 Sep 2016 15:57    Post subject: Reply with quote

chich wrote:
[img][/img]

Невероватно какав текст! Не знам колико људи обраћају пажњу шта пише у овом тескту, али ово је прави доказ онога што покушавамо овде да скренемо пажњу људима. На једној страни 500 НАВИЈАЧА, који неуморно лупају у бубњеве давајући подршку својим играчима,док са друге стране...једва "неколико хиљада". И ако тај број од "неколико хиљада"....скоро па прелази бројку укупне посете нашег стадиона сваку утамицу од почетка сезоне!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 26 Sep 2016 16:39    Post subject: Reply with quote

Фирмаши ако читате а читате,требали сте да се одазовете на прозивку Република'-Српска,5 пута смо вас звали,неке ствари чак и гробари капирају пре вас,што се нас тиче бројка солидна да кажемо добра али певање........очигледно људи не певају Звезди него оном ко води навијање...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop