DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-БАЧКА-СУБОТА 19 ЧАСОВА
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 11 Sep 2016 14:09    Post subject: Reply with quote

посета слична ко прошла утакмица, опет су неки глумили фотељаше
кад би иза сваке заставе(места) стало по 100 људи, било би нас 5000 више
Back to top
View user's profile Send private message
DRAGAN 1389
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Apr 2010
Posts: 489

PostPosted: 11 Sep 2016 22:33    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/hz1-TZp1MM8
Знам да нема везе са нашом утакмицом,али просто ме одушевљава овај напредак код браће на трибини,поготово онај део где нису били јаки а то је певање.Сада су и ту и више него добри,наравно и стадион је акустичан,небо и земља у односу на Лужњики..
_________________
Победа,жеља наша ТИТУЛА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Zoran89
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Nov 2015
Posts: 33

PostPosted: 12 Sep 2016 10:28    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/vsHZ6Uq3_e0
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
блоковии
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Apr 2013
Posts: 160

PostPosted: 12 Sep 2016 22:38    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Нисмо ми ни прва ни последња трибина која упропасти своју песму временом...убрза је или она добије неки други нежељени облик. Јуче је рецимо одлично отпевана песма која није певана годинама. И мало је са њом подигнут квалитет јучерашњег навијања. "Снага" је песма која уопште није лака за певање...а опет је јуче звучала боље него икад раније чини ми се. Значи и до одабира песама је и како ћа се анимирати трибина. Такође и
"цео север сада пева напред Звездо ле" је отпевана јер је кренула из срца копа и одлично прихваћена од стране остатка трибине. Можда не толико добро отпевана колико је добра атмосфера била у том тренутку међу људима...што је исто много битно за трибину. Исто у првом плувремену "ја волим тебе лудо"...са све оним тапшањем је испало више него добро и сигурно можда најбоље отпевана та песма на северној трибини од када се пева. Све у свему...када постоји добра воља унутар трибине и добра мотивација...навијање изгледа како треба...то је суштина. Ми имамо то у себи само у последње време ретко то покрећемо и то је грешка. Ове песме које сам набројао од јуче су најбољи показатељ да можемо. И није ни логично ни номрално да 90 минута против Бачке сваку песму отпевамо како треба са истим жаром. Једноставно сада је већ природно да имаш падова али и добрих момената у току утакмице.


Кад смо у гомили ствари испред осталих трибина, што би се мирили са тим да и остале трибине мењају мелодије временом ... није страшно, али што не исправљати то ... можда грешим, али не сећам се да је тамо негде од 2009. и ''од рођења мог'' још нека песма покушана да се коригује ... с тим што ти крајеви на од рођења мог су ''мала беба'' за ово што смо на пример урадили са ''само ти''. Снага је одлично отпевана, слажем се ... поменуо сам неколико песама које грешимо дуже време. Што се тиче ''ја волим тебе лудо'' то је можда већ ствар укуса, мени на пример лепше звучи у оном бржем ритму али без руку, као на кошарци што је певано, него овако са рукама ... али се слажем да треба с времена на време убацити и руке, опет кажем то је можда већ ствар личног укуса. Причам о мелодичности и исправном певању песама, а то да има падова и добрих тренутака је нормално, само не причам о томе.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 12 Sep 2016 22:43    Post subject: Reply with quote

Како није пробано да се коригује "Од рођења мог"....једино даље од онога је да смо довели диригента да проба. Више утакмица се безуспешно покушавало...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
блоковии
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Apr 2013
Posts: 160

PostPosted: 12 Sep 2016 22:49    Post subject: Reply with quote

Па и написао сам да од рођења мог јесте пробано да се коригује, а да после ње више није, колико се сећам.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 12 Sep 2016 23:49    Post subject: Reply with quote

Ако пар утакмица посветиш нечему да пробаш и видиш да то не даје резултате...идеш даље. Тако нам је отпало ко зна колико песама које се нису примиле, тако нам је остала "од рођења мог" да је певамо са фалинком од првог секунда када је кренула да се пева. Једноставно неке ствари остану такве какве су и ако си пробао да их промениш.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1417

PostPosted: 13 Sep 2016 16:30    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop