DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Zvezda - Sassuolo
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 26 Aug 2016 14:57    Post subject: Reply with quote

И зајеби те приче о Динаму Зг...
Петнаеста је прича потпуно и са Мажицем и са клубом о са навијачком групом.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
Sindikalac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Jan 2012
Posts: 76

PostPosted: 26 Aug 2016 15:30    Post subject: Reply with quote

н wrote:
буразеру покушавам ево већ пар минута да одаберем праве речи али је л' нас ти јебено зајебаваш???

клуб даје карте ЏАБЕ и ти се жалиш што је ред и што то није на више шалтера организовано???

колико су се размазили људи брука и срамота и још на НАВИЈАЧКОМ форуму се разглаба о томе; имаш на РСБ тему, ено пет дана не могу људи да се договоре и снађу да ли треба ићи на утакмицу, када, како, зашто и шта се тиме постиже


Ја пишем о односу клуба према својим члановима и НАВИЈАЧИМА. Ја на тај форум у животу нисам отишао нити имам потребу. А колико видим и ти и већина овде детаљно пратите тај форум.

Шта сте се ухватили бре за карте и за благајне као пијан плота?! Навео сам само пример односа клуба према својим члановима. Јебе ми се за карту ЏАБЕ, гурао сам се због другог. Стајао сам сатима у редовима када је то требало. И није ми никакав проблем био. У тој гужви је синоћ много људи рекло да више неће крочити на стадион јер их неко јебе у здрав мозак са глупим изговорима. Неки из беса а неки вероватно и стварно. Е сад ако нам такви не требају онда у реду. Немојте опет после следеће утакмице када буде испод 5000 људи да их зовемо да се врате, да чувају клуб са нама, да се боре... Нема их више и то је то. Нека се врате када буду сами хтели.

Као клинац био стално на трибини, па се одвојио неко време из разних разлога, па се опет вратио. Али вратио се јер сам осетио тако, имао жељу да се вратим. И опет међу своје пријатеље, и првенствено због Звезде. И сви који су се тако вратили или тако дошли први пут на трибину, из потребе и жеље, сви су још ту. А ове које смо вукли за руке да дођу, да виде, да буду део нечега... Велике већине нема више на трибини. Дошли, видели, били мало ту да убију време, да буду модерни и када их је прошло отишли даље. И нама се чак некада и подсмевају, јер више нисмо "ин" и јер још нисмо "одрасли".

Од сигурно 30 и више хиљада људи који су продефиловали кроз Север уз мобилизацију остало је њих можда 2500 који су и даље ту. И мислим да нема више пуно "материјала" за рад, једино да враћамо исте људе и да опет губимо живце са њима. Зато мислим да их све треба пустити нека се врате сами, ако желе... Ако не желе, срећан им пут.

Уопште ми није циљ да се овде са неким напушавам и да објашњавам појединцима исту ствар пет пута. Од 20 реченица које говоре о суштини проблема ви се ухватите за једну или две које су само неки пример... На стадион ме довела љубав према Звезди, она ме и држи на том стадиону. То је примарни разлог. Навијање, бакљаде, победе, порази су само ствари које дају драж целој причи.
_________________
Ја у животу имам све што ми треба. Парче земље, комад неба, кору хлеба и Неког горе ко ме гледа...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 26 Aug 2016 19:31    Post subject: Reply with quote

Ово су све срамотне ствари за једног навијача да се помињу као неке негативне ситуација због којих се удостаје! Ни један једини ПРАВИ аргумент не постоји за не долазак на стадион, постоје само изговори!!! Неко их добро смисли и поткрепи "чињеницама", док је другима довољно што морају да чекају ред пред европску утакмицу да би узели бесплатну карту! Свега има, али све мање и мање оних који не одустају! Немојте да саплићете оне који остају и којима не пада на памет да окрећу леђа, немој да се радујете када их је мање него што треба...сами себи копате јаму а да нисте свесни! Пустите север да се дигне опет, помозите ако сте навијачи, ако нисте толико лабилни и толико без икакве воље за борбом! Престаните више са изговорима и причама...на стадион Звезде се долази због много ствари! И сви то знате и немој да се људи праве луди, нит нас да праве лудима што смо ту и што имамо снаге и живаца за даље!!!
ДОЂИТЕ ИЛИ УМУКНИТЕ! Много је просто! Они који долазе на утакмице имају сво право овог света да питају оне што су до јуче били ту...где су??? Они који не иду...немају ама баш никаквог права да одмажу овима који долазе, већ треба да се покрију ушима и да ћуте! Да ћуте и да по могућству следеће лето прескоче Маракану када буду квалификације за неко европско такмичење! Тада нисте потребни ни нама ни Звезди!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 26 Aug 2016 19:42    Post subject: Reply with quote

http://www.kurir.rs/sport/fudbal/veciti-ucite-dinamo-opet-u-ligi-sampiona-vec-zaradio-76-miliona-evra-clanak-2414939

http://www.kurir.rs/sport/fudbal/lose-vesti-sa-sastanka-uefa-u-monaku-partizan-i-zvezda-mozda-vise-nikada-nece-igrati-u-evropi-clanak-2415433

http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/dje-se-kupas-dje-skoljke-skupljas-dnevnik-zvezdine-propasti-za-sest-meseci-u-10/pj9qs9q

И тако даље...и тако даље. Ако вам није јасно шта се тренутно дешава, само погледајте ове чланке, наслове....као да је потоп над потопима!!! Као да нисмо доживели не знам какве све муке и потешкоће...па није овако нешто писало! Евидентно је да држава даје гас...да сломи народ што више да на крају сви дигну руке од клубова. Ником не одговара да негде има 5000-10000...20000 ЈЕДИНСТВЕНИХ ЉУДИ! Прошле сезоне неге у ово време су видели која је то претња...па су кренули полако са оваквим текстовима. Можеш чак да затекнеш и људе који су ту негде при навијачком размишљању...како их полако захвата ова шизофренија која се провлачи по новинама! Довољно је и погледати наш форум и шта су све људи у стању да напишу...да се схвати колико смо се погубили!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
drlncz
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Jul 2016
Posts: 31

PostPosted: 26 Aug 2016 19:54    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Евидентно је да држава даје гас...да сломи народ што више да на крају сви дигну руке од клубова. Ником не одговара да негде има 5000-10000...20000 ЈЕДИНСТВЕНИХ ЉУДИ!
паметном довољно. Не може ништа преко ноћи надам се да су људи тога свесни, биће боље људи, оно у шта верујеш то ће се и десити, а ЈА И ДАЉЕ ВЕРУЈЕМ У ЊУ. Сви на Север и допринесите да се Маракани врате славни дани.
_________________
устајте, верни навијачи, ви којима је Звезда све, и запевајте, громко, јаче, јер сви живимо због ње!
Back to top
View user's profile Send private message
немам појма
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 31 Aug 2008
Posts: 73

PostPosted: 26 Aug 2016 20:05    Post subject: Reply with quote

Форум већ годинама досадан и једва сам чекао да погледам ову тему након онакве вечери, мислио сам да ће људи да поделе међусобно оне најбоље навијачке емоције и просто не могу да схватим шта се пише и у ком правцу је отишла тема, јер су се људи упецали да одговарају на будалаштине уместо да пишу праве ствари, могло је и да се обрише много тога да не боли глава већину људи који су уживали синоћ.

Увек сам много волео скандирање Звезда! Звезда! Све што осећам садржи се у том имену, толико емоција и све стаје у једну реч, то је тако моћно, а једноставно, сан ми је био увек да спонтано кренемо да фанатично и дуго скандирамо Звезда, Звезда, чак и онако брзо рецимо, без руку. Потпуно неочекивано, доживео сам то синоћ! Хвала вам браћо што постојите, оно синоћ је било заједништво и љубав и лек за све лоше што се дешава, а фотељаши и стручњаци нека нам се напуше курца!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 26 Aug 2016 20:12    Post subject: Reply with quote

немам појма wrote:
Форум већ годинама досадан и једва сам чекао да погледам ову тему након онакве вечери, мислио сам да ће људи да поделе међусобно оне најбоље навијачке емоције и просто не могу да схватим шта се пише и у ком правцу је отишла тема, јер су се људи упецали да одговарају на будалаштине уместо да пишу праве ствари, могло је и да се обрише много тога да не боли глава већину људи који су уживали синоћ.


Нека навијачи виде шта имају међу собом, шта све људи могу да напишу...ако се брише нећемо доћи до суштине проблема. Овако...колико год ја ти и сваки други ко зна како се јуче осећао...не разумео ову ситуацију...ипак треба пустити донекле да се види шта све може да исплива. Овако ти дају материјала да знаш са чиме и против кога се бориш да би вратио све на старо.
Група се о давно затворила у себе што се тиче многих ствари и не може више овде да се прочита што је некада могло. Сада то можеш да чујеш само тамо где треба...а тамо се не долази тек тако. И онда људи који споља гледају на трибину, не умеју да се снађу и резонују како треба.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 27 Aug 2016 07:40    Post subject: Reply with quote

http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/zvezdin-direktor-kao-da-je-nestao-a-gde-je-terzic/rrw14xw
Ајмо даље...ово неће стати и сигурно да је ово некоме план. Смешно би сад изгледало да неко од нас брани терзића...али је још смешнији текст ове садржине где се окривљује више се ни не зна ко...дал он дал Гроф...и тражи одговорност нека!? Где сте новинари били када је пљачкан наш клуб, када су паре преко ноћи нестајале, када су нас крали уздуж и попреко? Тада нисте тражили одговорност ничију, смејали се на Звездина саопштења...сад су од једном разочарани Звездаши...сад ви о њима бринете!?? Говна лицемерна!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 27 Aug 2016 08:55    Post subject: Reply with quote

Какве су то вести, која су то спиновања по коментарима испод вести...само слеп човек не може да види о чему се ради! Километарски текстови са дубоком анализом, удубљивање у то да не треба да се иде на утакмице јер они што иду су плаћени да певају....да нема ништа чудно у томе што су се фудбалери противничког тима вратили из тунела да виде оно што не могу вероватно нигде ни у Италији! Само се поставља питање чији ботови седе за компјутерима...нема ту много страна које то могу да раде, ал на крају крајева није ни битно! Битно је да Делије прво препознају шта се тренутно дешава и да реагују на то! Не постоји џабе она прича о жаби коју ако ставиш у врелу воду искочиће одма из лонца...али ако је ставиш у хладну па постепено загреваш...она ће се сама скувати!
Тако и сад! Ухватили су се од почетка сезоне, од Валете, Лудогореца...па су коначно дочекали Сасуоло...где су могли коначно да развежу језик и дају гас до даске! Као њима је преко главе довођења погрешних играча...као да смо ми Манчестрер, а не клуб који грца, који је до пре годину дана само публика држала живим! Као да је наша лига најјача могућа чак и у региону па постављају тако ствари како постављају! Као да нико никада овде није промашио са појачањима, а и то је питање колико је тачна констатација! Не би био први пут да странац или неки играч који дође, заигра тек после неког времена како треба. Па ето га тренутно наш најбољи фудбалер Катаи...не треба ићи даље уопште!
Било им је нормално да после 2 дана заташкају финале купа Војводина-Партизан на нашем стадиону...што се то не виђа ни по сеоским лигама...ма то нема везе! Нормални су им били силни преокрети, +7...и остала срања и бљувотине које смо морали да гледамо годинама...било им је нормално да ако не иде...пенал се по правилу свира у 95 ом минуту, а може и на сред Маракане против Звезде на 18 метара...све је то било нормално...силне паре од играча које су нестале....ал им је ово прелило чашу!!! Што је Звезда, јака, европска, моћна....накантана од неког тамо Сасуола!!! Који иначе бије Милано, Јувентус, Наполи, Рому....итд. То нема везе? Па да...ево како мамић! Угледајте се на њега...живела регионална лига!!! Па то је спас??? Како нисмо до сад то видели!? Слепи смо код очију! Да нас јебу само на вишем нивоу и да глумимо браћу са мрским непријатељем....да би на крају доказали да на оваквом подручју не помаже ништа докле год такви воде фудбал какви воде данас! На челу са тим мамићем! Много су нам људи поводљиви....да не кажем глупи...о давно нисам видео навијаче Звезде да се овако упецају на нешто. Али, као и сваки пут до сада...север је ту, и неће сигурно пустити да се тек тако играју са нама и клубом!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 27 Aug 2016 09:24    Post subject: Reply with quote

Претпостављам да они који нису успели с оним чланствима, сада покушавају на перфиднији начин да се домогну Црвене звезде. Убиј вољу Звездашима, а онда кад их је најмање, оп, ето нас поново ту где смо крали. Позната ми ова тактика...а да, исто је примењено на народу и држави. Не каже се џабе да се кривац увек враћа на место злочина. А коментари Звездаша на плаћене текстове су као да појачања расту на дрвећу и као да имамо пара за врхунске странце. Као, што смо их доводили ако ћемо играти само своју лигу...па мораш да пробаш некако да се домогнеш те усране Европе јер доноси озбиљну кинту (за наше услове). Да су играла Звездина деца, да су изгубила 7:0 од Сасуола, онда би било: Плод дугогодишњег лошег рада у омладинским школама, лоша селекција, најсрамнији пораз Црвене звезде итд. Пушите нам бре курац! Знамо ми с киме имамо посла, а то што пре морају да схвате и симпатизери, јер ако наставе овако, држаће нам омчу око врата. Шта мисле људи, да је случајно Инсајдер кувао против навијача пре неког времена поново? Људи постају слепи код очију, то је оно што брине. 10 пута је споменут симпатизерски форум на коме се пишу таква срања и дозвољава се то, да ја не могу да верујем. Чупаш косу на глави кад схватиш да због таквих дегенс који кењају ми имамо овакву посету. Волео бих да више њих зна за овај форум, а опет, сигуран сам да група сигурно неће да отвара карте до краја као што је некада можда радила и да крши принципе. Тужно је што људи не могу да знају шта је све 'иза кулиса'. Но, ми добро знамо да само север остаје, ЗВЕЗДУ чува, нема никад издаје!
Back to top
View user's profile Send private message
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 27 Aug 2016 09:35    Post subject: Reply with quote

Џони БГ wrote:
10 пута је споменут симпатизерски форум на коме се пишу таква срања и дозвољава се то, да ја не могу да верујем.

сере ми се више и од тог спомињања тог форума, па немој да идеш тамо и читаш јел те тера неко? шта треба ми сад да уређујемо сваки форум? и ти можеш да отвориш сад фри форум стави име цзв и кењај шта хоћеш, тај форум што спомињеш је спортски и људи пишу дал им се више свиђа 4-3-2-1 или 3-4-3....нек пишу шта хоће
што неко рече боље и овде да се стави администратор дозвола за улазак па би био квалитетније писање
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 27 Aug 2016 09:39    Post subject: Reply with quote

Џони БГ wrote:
Као, што смо их доводили ако ћемо играти само своју лигу...

Ево пар разлога....

https://www.youtube.com/watch?v=2fezJySaob4

https://www.youtube.com/watch?v=osS82eJo_9M

https://www.youtube.com/watch?v=pfXnw4063IY

https://www.youtube.com/watch?v=EDIGhcxW3kY

https://www.youtube.com/watch?v=j0p5k6T23eE

Људима изгледа није доста мучења, саплитања, гледања понижавања нашег клуба од "сеоских"....делује ми као да би били срећни да се ова времена врате...у фудбалском смислу!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vojvoda_neunistivi
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Nov 2009
Posts: 210

PostPosted: 27 Aug 2016 09:56    Post subject: Reply with quote

Oчигледно је да јак север и 20000+ људи не одговара никоме. Ни савезу, ни власти, ни менаџерима, ни уефи и ко зна још коме. Годинама су покушавали да нас сјебу и сада им очигледно успева иако је мени невероватно и несхватљиво да нам бројка пада у тренутку када смо целом навијачком свету поставили неке нове стандарде. Невероватно ми је да нам бројка пада у тренутку када се догоди Атина, када се екипа без пратње појави у два мало је рећи непријатељска града, када се на три утакмице заредом гурне прст у око уефи, организацији која окреће милијарде долара и то тако да они могу само да ћуте и да се надају да нећемо више.

Сви ти наслови имају за циљ нас да униште. Клуб је већ уништен и постоји једино зато што смо ми још увек ту.Али ако нас сведу на 3000-4000 људи нестаће и клуба и Маракане и бунта и отпора систему а после тога нема поправног.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 27 Aug 2016 11:33    Post subject: Reply with quote

То што помињеш су неке ствари које не треба мешати са омасовљењем трибине. То је за неко друго место није за овде...али свакако да то сваки човек зна.
Али мени је тек неразумљиво да људи одустану од трибине која је прошле године натерала свакога кога треба, да се замисли и да се уозбиљи што се тиче нашег клуба! Устанак трибине и целог стадиона, па онда наставак борбе севера испред и иза затворених врата за Звездаштво, за праве и исправне ствари...недозвољавање којекаквима да праве спрдачину од клуба, да уништавају клуб....мени није јасно да се таква прича издаје! Као да се то подразумева у нашем друштву, да неко буде толико истрајан, да иде до краја без обзира ко је са друге стране! Не могу да верујем више да људи не знају то да цене и препознају, него ове ствари горе које си ти поменуо.
Све се ради искрено и из емоција, не пада се под притиском никога! Али...изгледа да је људима досадно да буду део нечега што још увек није пропало! Више им се свиђа изгледа све остало око њих...што је...мало је рећи, пропало!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 27 Aug 2016 11:55    Post subject: Reply with quote

Невероватно је каки људи заборављају шта смо прошли све прошле сезоне од Каирата на овамо. Нико се не сећа како смо се издигли, нико се не сећа пенала који је промашен у последњем минуту на нашем стадиону. Нико се не сећа како су нас развлачили за ОФК на Врачару, никога изгледа не занима то. О времену када смо на тачан пас своје екипе при резултату 0:3 у јебеној Јелен супер лиги викали 'оле' да не причам. Тога се нико не сећа, сад се одједном шетамо кроз лигу и то није довољно. Неки не знају шта значи име Црвена звезда и колико још има да се покушава да би се ушло у ту ЛШ (поготово сад када је много теже пошто су донели ново правило). И да одговорим брату сесију, нека причају они о томе ко треба да игра, која формација, боли ме баш курац, али да пишу како не би требало да се долази на стадион, то већ не иде. Морамо ми који смо ту увек да створимо позитивну атмосферу, потребни су нам људи који ће стајати са нама да бране клуб од разноразних, јер свака наша порука дупло више вреди кад нас је онолико колико нас је било до пре две-три године.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop