DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Zvezda - Sassuolo
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 26 Aug 2016 08:48    Post subject: Reply with quote




Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 26 Aug 2016 09:19    Post subject: Reply with quote

Сада када је све готово требамо да ставимо прст на чело и размислимо хладне главе, запитамо се, шта ми у ствари желимо и за шта се боримо? Хоћемо ли Звезду првака Јелен супер лиге и тако у недоглед? Да ли нам је најбитније да се смејемо комшијама зато што имамо далеко више победа у међусобним сусретима? Хоћемо ли бити испуњени само зато што имамо више титула од њих? или желимо јаку Звезду која ће сваке године бити макар у групној фази лиге шампиона? Срамота је велика да један клуб попут Црвене Звезде буквално не постоји на евро сцени док је неупоредиво мањи клуб из хрватске стандардан у лиги шампиона годинама уназад... Имају Мамића, човека који је најзаслужнији за све то, истина је да га навијачи пљују али им је клуб ту где јесте, све и да је крао клуб је поштован у Европи(наши су крали па ни Е од Европе)... Са друге стране ми смо шансу дали Терзићу, њему је пошло за руком да освоји јелен супер лигу, али ни макац од тога... Докле ћемо слушати приче како је нереално сад да играмо Европу, како немамо тим, газимо све у нашој лиги итд... Да сам клинац па да прогутам то, али имам скоро па 2 деценије на стадионима и наслушао сам се тога и и даље ништа... а да не буде забуне, нисам се ја ни најмање надао да ћемо вечерас добити Сасуоло 4:0 па су ми потонуле све лађе и ово радим из некаквог револта, већ сматрам да је време да се запитамо шта даље?! Ако ћемо се довека задовољавати Јелен супер лигом и ћутати неспособним људима, онда бар то и реците па да знамо на чему смо... Нашим фудбалерима свака част и ХВАЛА што нису дозволили још једном жабарима да нас обрукају, они су показали свој максимум и то је то! Што се нас тиче одлично издање с`обзиром на бројност и склоп људи, а најемотивнији део после последњег звиждука је Италијанима показао како се заправо воли клуб... https://www.youtube.com/watch?v=Nr1eNg33rDo
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 26 Aug 2016 09:34    Post subject: Reply with quote

Vizantija wrote:
Сада када је све готово требамо да ставимо прст на чело и размислимо хладне главе, запитамо се, шта ми у ствари желимо и за шта се боримо? Хоћемо ли Звезду првака Јелен супер лиге и тако у недоглед? Да ли нам је најбитније да се смејемо комшијама зато што имамо далеко више победа у међусобним сусретима? Хоћемо ли бити испуњени само зато што имамо више титула од њих? или желимо јаку Звезду која ће сваке године бити макар у групној фази лиге шампиона? Срамота је велика да један клуб попут Црвене Звезде буквално не постоји на евро сцени док је неупоредиво мањи клуб из хрватске стандардан у лиги шампиона годинама уназад... Имају Мамића, човека који је најзаслужнији за све то, истина је да га навијачи пљују али им је клуб ту где јесте, све и да је крао клуб је поштован у Европи(наши су крали па ни Е од Европе)... Са друге стране ми смо шансу дали Терзићу, њему је пошло за руком да освоји јелен супер лигу, али ни макац од тога... Докле ћемо слушати приче како је нереално сад да играмо Европу, како немамо тим, газимо све у нашој лиги итд... Да сам клинац па да прогутам то, али имам скоро па 2 деценије на стадионима и наслушао сам се тога и и даље ништа... а да не буде забуне, нисам се ја ни најмање надао да ћемо вечерас добити Сасуоло 4:0 па су ми потонуле све лађе и ово радим из некаквог револта, већ сматрам да је време да се запитамо шта даље?! Ако ћемо се довека задовољавати Јелен супер лигом и ћутати неспособним људима, онда бар то и реците па да знамо на чему смо... Нашим фудбалерима свака част и ХВАЛА што нису дозволили још једном жабарима да нас обрукају, они су показали свој максимум и то је то! Што се нас тиче одлично издање с`обзиром на бројност и склоп људи, а најемотивнији део после последњег звиждука је Италијанима показао како се заправо воли клуб... https://www.youtube.com/watch?v=Nr1eNg33rDo

Дечко, ти си залутао на навијачки форум...без љутње. Резони су ти за једног навијача....да му се дигну све длаке на глави! Теби је досадило да узимаш титуле у нашем првенству после само једне освојене која нас је водила у квалификације? Е видиш има људи којима није досадило! Шта више...тек се спремамо да то иде у овом правцу у којем иде! Шта су поотимали и украли, сад је ред да се то на исправан начин врати! Не крађом, не отимачиом...него овако како јесте!
Нису нам добри странци зато што нису за Европу? Па шта да кажемо онда за промашаје у последњих 10 година...где смо титулу сањали!? За неког Шишића који траву маракане није видео а добио огромне паре. За неког тренера из Македоније...и да не набрајам сад даље... Итекако је битно да се шеташ кроз нашу лигу!!! Ми то нисмо могли а ни умели ни са странцима раније, сада је макар то другачије! Стави ти прст на чело да се питаш где су били људи после утакмице у Бугарској, где нас је и 0-0 на Маракани водило даље!? Где су људи? Запенили људи на Грофа, он је такве нарави да ће на крају отићи...а онда ћемо имати следећи проблем. Да нађемо тренера!!! Верујем да оно што би било на лагеру у том тренутку...вероватно би имало проблем да освоји и домаћу лигу да му је наместе!!! Али ајде...свако има своје мишљење и нека смо ми слепи код очију...али Делијама нису досадиле домаће титуле никако, и имамо поверења у човека у кога смо имали и пре 5 утакмица! Има кредибилитет да погреши, ако је уопште погрешио...то ћемо тек да видимо.
Што се тиче мамића...ту се најбоље види да везе немаш са навијањем, са доласком на стадион...итд. Дал треба даље ићи од тога да се каже да том "успешном" динаму на утакмици против атрактивног Енглеског тима...НА ЦЕЛОМ СТАДИОНУ...буде можда 3000-4000 људи!? Нема даљег оправдања...па све да су најбогатији клуб на свету! Када нема публике успеси не постоје!!! То само постоји у главама оних који превише гледају ове спортске канале...иначе то на правим стадионима, који имају праву публику...праву страст....НЕ ПОСТОЈИ!!! Зато немој да се мамић помиње овде више никада у било каквом позитивном контексту, јер је он управо прави пример, школси...како се прави монопол нездрави у фудбалу једне земље.Џаба динаму лиге шмапиона и све....ајде навијачи они бојкотују...а где су други људи? Нема их, мука им је од свега...е то нећеш гледати на Маракани никад! Буди сигуран у то!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Пабрате...
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 May 2011
Posts: 462

PostPosted: 26 Aug 2016 09:36    Post subject: Reply with quote

Шта има да се прича више о томе, потребно је време. Код нас је све уз помоћ штапа и канапа, ако хоћемо да нешто направимо у европи потребно је да уђемо у неку стабилност и то је то. За сада има да газимо све у нашој лиги, па кроз годину, две биће нешто ако овако остане.
Не треба се заносити, јер из тих неких нереалних жеља рађа се с неуспехом и неки бес, разочарење. Срећа па смо се синоћ испразнили што се тиче тих ствари. Лепо је видети играче супарничког тима који не напуштају терен већ гледају у север, осете људи емоцију и ако језик не разумеју. Пауза+полувреме+крај...једна песма!
Back to top
View user's profile Send private message
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 507
Location: Црна Гора

PostPosted: 26 Aug 2016 09:49    Post subject: Reply with quote

Да се надовежем на причу око Мамића. Публика не долази не зато што нема спортских резултата, не зато што играју сваку годину Европу малтене, већ зато што се публика охладила спознајом да Динамо није њихов клуб, да не кажем "народни". Ово може да потврди било који Загрепчанин у разговору. Не бојкотује само тврдо језгро - БББ већ и симпатизери. Тај клуб је постао "породични", који држи породица од неколико чланова, где је бизнис и робовласништво над играчима изнад свега. Направио је затворен круг коме нико не може да приђе. Апсолутно смо сагласни да Мамић скупо продаје играче, да уме да препозна играча и да га не можеш преварити, да је способан, и да је лопов, да 50% задржи за себе а других 50% реинвестира. Сам пример је Лућо Ибањез који је одличан за нашу (и било коју на Балкану) лигу, а за Европу - лош. Лично не бих волео да имамо таквог човека који је приватизовао клуб на "породичан" начин. То на неки начин убија душу клуба.
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 26 Aug 2016 10:06    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:

Теби је досадило да узимаш титуле у нашем првенству после само једне освојене која нас је водила у квалификације?

Ако сматраш да сам узео само ту једну са звезодом за 20 год онда... И далеко од тога да ми је досадило, само желим коначно јаку Звезду! Доста заблуде!
Генералштаб wrote:
Стави ти прст на чело да се питаш где су били људи после утакмице у Бугарској, где нас је и 0-0 на Маракани водило даље!? Где су људи?

Ово ми није најбоље јасно, пошто нас је било поприлично, једва да је игла могла да падне, тако да нису људи криви већ катастрофално лош фудбал...
Генералштаб wrote:
Запенили људи на Грофа, он је такве нарави да ће на крају отићи...
Што се Грофа тиче, ја ни у једном посту нисам њега омаловажавао јер се човек труди свим срцем, али као што рече то је њихов максимум...
Генералштаб wrote:
Што се тиче мамића...ту се најбоље види да везе немаш са навијањем, са доласком на стадион...итд. Дал треба даље ићи од тога да се каже да том "успешном" динаму на утакмици против атрактивног Енглеског тима...НА ЦЕЛОМ СТАДИОНУ...буде можда 3000-4000 људи!?е то нећеш гледати на Маракани никад! Буди сигуран у то!
Њих нема пуно ни на домаћим утакмицама, а то је већ синдром целе распале бивше Југе+што није дозволио навијачима да му се мешају у вођење клуба па су бојкотовали, само пре распада су били пуни стадиони увек, после тога су сви пукли комплетно само су Делије одржале неки ниво, само север на жалост... Не желим ја никаквог Мамића, већ Звезду за понос!
Back to top
View user's profile Send private message
ultrazonfaultrazonfa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Nov 2010
Posts: 613

PostPosted: 26 Aug 2016 10:30    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
што није дозволио навијачима да му се мешају у вођење клуба па су бојкотовали,


по овоме се види да појма немаш ни ко је мамић ни зашто је стадион празан.
Back to top
View user's profile Send private message
Небитан
ДЕЛИЈА


Joined: 29 Apr 2008
Posts: 104

PostPosted: 26 Aug 2016 10:42    Post subject: Reply with quote

Vizantija wrote:

Генералштаб wrote:
Стави ти прст на чело да се питаш где су били људи после утакмице у Бугарској, где нас је и 0-0 на Маракани водило даље!? Где су људи?

Ово ми није најбоље јасно, пошто нас је било поприлично, једва да је игла могла да падне, тако да нису људи криви већ катастрофално лош фудбал...


Не прави се луд, знаш врло добро да је мислио на Металац пар дана пре реванша с бугарима.

Синоћ све како треба навијачки, корео, певање, борба, на крају кад је загрмело "звезда звезда" најискреније емоције које могу бити. Јебига за први меч, али шта је ту је, идемо даље, да полако подижемо бројност на стари ниво, да наредних година освајамо титуле у српској лиги и доћи ће и јесен у европи, само полако.
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 26 Aug 2016 11:04    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
Sindikalac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Jan 2012
Posts: 76

PostPosted: 26 Aug 2016 12:05    Post subject: Reply with quote

Е баш зато сам написао да се нешто схвата или не схвата...

Генералштаб, нисмо били на две различите утакмице него само на различитим местима (вероватно) на истој трибини. Оно што је за похвалу и чиме сам одушевљен то је воља једног дела људи да се једна песма пева толико. И певала се из срца! И певала се права песма! Написао сам једног дела људи јер нису сви ово испратили. Из моје околине није нико испоштовао као треба. Нисам ни ја јер те једноставно окуржење поједе. То је тако и ту не важе никакве фразе ако си прави ти ћеш сам да скачеш и боли те баш за друге. Можда, да имам 15-20год али имам много више. А нисам намерно хтео да се гурам сада и да се негде углављујем на нечију главу. Закаснио сам и то је мој проблем... Места нису нумерисана а ја нисам приватизовао ни једну столицу на Северу и ако већ годинама смо у једном истом делу трибине.

Карту нисам морао да купујем јер имам сезонску. Гурао сам се на благајни да бих узео ту јебену карту за другог. За неког кога сам цео дан убеђивао да пође. Убеђивао свим причама са форума да је сваки човек битан и да нема одустајања. Ја се не слажем са тим јер сматрам да само онај ко сам дође зна зашто је дошао и пружиће оно што се очекује. Све остало на силу је контрапродуктивно. Али ајде да не контрирам него да пробам да помогнем. На крају дечко пође јер сам му рекао да ће и карту добити, само да дође и осети поново све. Одем на јебену благајну после дуго времена и видим један ред и остале благајне празне. Седе оне девојке и жене унутра и гледају у празно. А у том реду људи прескачу једни друге да би дошли до карте што пре. Зар то није могло да функционише на свим благајнама и да не буде никаквих проблема. А прескакали су једни друге и неки људи из екипа, не само ми "обични смртници". А ко хоће да их брани (ове из управе, организаторе акције са бесплатним картама или ко је већ био задужен), нека их брани. За мене су дебили. Или нема бесплатних карата или пусти људе да улазе. Свако са сезонском и поред њега још један и проблем решен. А не да се народ зајебава, онај са сезонским а не они кампањци повремени... Зашто бре све мора да се ради половично и накарадно?!

На платоу пре спуштања низ степенице људи колико хоћеш... Сликање испред графита, завијање, "блеја" са ортацима, мување са клинкама... И све клинци у пуној снази, у годинама када највише могу да дају трибини. Једноставно их боли курац! Звезда игра, Звезда губи а њих боли курац! Е зато смо сада ту где јесмо...

Ништа ми није било катастрофално као што је ту неко зачуђено прокоментарисао, само сам видео оно што из копа није могло да се види. А то је да ћемо на следећој утакмици опет бити у јако малом броју. 1% људи од свих оних ван копа ће доћи на следећу. Јер се ништа није променило у односу на пре два дана. И опет ћемо да пишемо исте уписе, опет да кукамо, опет да прозивамо фотељаше три дана па ћемо три дана да их молимо да дођу... И тако у круг

Дај Боже да грешим! Али се плашим да није тако...

Е зато мој упис није био бајковит већ негативан и реалан (онако како сам се осећао)... А не катастрофалан.
_________________
Ја у животу имам све што ми треба. Парче земље, комад неба, кору хлеба и Неког горе ко ме гледа...
Back to top
View user's profile Send private message
samojako
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Oct 2015
Posts: 148

PostPosted: 26 Aug 2016 12:18    Post subject: Reply with quote

Друже мора да се уђе са картом, таква су правила уефина. Не моежш ти узети некога под руку и увести га са својом сезонском картом, ниси дошао на утакмицу мала моштаница - мали мокри луг. Чудно да си толико година на трибини и не знаш основне ствари.
Back to top
View user's profile Send private message
Sindikalac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Jan 2012
Posts: 76

PostPosted: 26 Aug 2016 12:46    Post subject: Reply with quote

samojako wrote:
Друже мора да се уђе са картом, таква су правила уефина. Не моежш ти узети некога под руку и увести га са својом сезонском картом, ниси дошао на утакмицу мала моштаница - мали мокри луг. Чудно да си толико година на трибини и не знаш основне ствари.


То сам, друже, написао као последњу опцију која такође може да се организује другачије. Знам ја основне ствари, ништа ти не брини. Зар није све ово могло другачије? Шта је проблем да на сваком шалтеру благајне преузмеш карту? "Мора само на једном јер се уписују бројеви пропусница". А они као упоређују да неко није дошао два пута са истом?! Зашто то није раније објављено па да људи то заврше и неки дан раније, бар они који су у пролазу... Него ухватила фрка што ће стадион бити празан скоро па дај да делимо... Нисам дошао да гледам малу моштаницу али су нам ти нижи оперативци у клубу на том нивоу. За Звезду нису.

И сада ће њих десет да се јави да кажу како помињем глупости, небитне ствари, промашио тему, промашио форум... Ова ствар са картама је само показала њихову неспособност и глупост, а оно што је поражавајуће у целој причи показали су и однос према својим ЧЛАНОВИМА! У том реду су се гурали чланови клуба да би узели карту за неког свог и да би допунили овај стадион, ублажили срамну посету и покушали да неког врате за дужи период...
_________________
Ја у животу имам све што ми треба. Парче земље, комад неба, кору хлеба и Неког горе ко ме гледа...
Back to top
View user's profile Send private message
samojako
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Oct 2015
Posts: 148

PostPosted: 26 Aug 2016 13:10    Post subject: Reply with quote

Ау, како ти давиш краљу и ти и јебена благајна и карте, као први пут да се на утакмицу долази.
Back to top
View user's profile Send private message
Sindikalac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Jan 2012
Posts: 76

PostPosted: 26 Aug 2016 13:24    Post subject: Reply with quote

[quote="Sindikalac"]
samojako wrote:


И сада ће њих десет да се јави да кажу како помињем глупости, небитне ствари, промашио тему, промашио форум... ........................................... однос према својим ЧЛАНОВИМА! У том реду су се гурали чланови клуба да би узели карту за неког свог и да би допунили овај стадион, ублажили срамну посету и покушали да неког врате за дужи период...


Прочитај поново, краљу...

Ако си од оних који су за коп испод крова или до пола онда те донекле и разумем...

А ако си од оних који хоће пун Север по сваку цену онда читај ово изнова док ти се не слегне у глави.
_________________
Ја у животу имам све што ми треба. Парче земље, комад неба, кору хлеба и Неког горе ко ме гледа...
Back to top
View user's profile Send private message
н
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Jun 2005
Posts: 345

PostPosted: 26 Aug 2016 14:32    Post subject: Reply with quote

буразеру покушавам ево већ пар минута да одаберем праве речи али је л' нас ти јебено зајебаваш???

клуб даје карте ЏАБЕ и ти се жалиш што је ред и што то није на више шалтера организовано???

колико су се размазили људи брука и срамота и још на НАВИЈАЧКОМ форуму се разглаба о томе; имаш на РСБ тему, ено пет дана не могу људи да се договоре и снађу да ли треба ићи на утакмицу, када, како, зашто и шта се тиме постиже
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop