DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Zvezda - Sassuolo
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Tufi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2003
Posts: 425

PostPosted: 25 Aug 2016 13:18    Post subject: Zvezda - Sassuolo Reply with quote

Protiv

Srbija je imala oko 2,900,000 stanovnika, Austrougarska je imala 52,800,000 stanovnika. Znate ko je pobedio ?

Da su se nasi preci nosili matematikom, kao sto vecina nece danas doci na tekmu jer ZVEZDA ne moze da da 3(4) gola, prebogatim i prejakim Italijanima. Verovatno bi svi vi danas navijali za rapid iz Beca.

Gde vam je volja, gde vam je nadanje da je u fudbalu sve moguce, 90 minuta koji mogu da preokrenu sve, samo zamislite da se dogodi da Zvezda da te golove, kako ce te se osecati sto ste propustili spektakl godine ?
_________________
Tufi a bored twenty something who lives for the weekend, casual sex, watered down lager, heavily cut drugs…. And occasionally kicking the fuck out of someone.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 25 Aug 2016 13:40    Post subject: Reply with quote

Навијаће за Сасуоло и наставити да кењају по порталима и својим издрканим форумима. Нећу написати сви на стадион, то се подразумева, надам се само да ће девојчице које кукају данима ипак у последњи моменат доћи, ако им је имало стало до клуба у који се куну путем тастатуре.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
шумски_коњ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2012
Posts: 498

PostPosted: 25 Aug 2016 14:21    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=nY36CqTm5nw&feature=share ''Ако неко воли Звезду он треба да дође!''
Back to top
View user's profile Send private message
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 25 Aug 2016 14:45    Post subject: Reply with quote

Како то мислите шампион света није фаворит вечерас? Она је победник шта год писало на семафору, ако ми будемо онакви какви смо били протеклих година, већи од сваког пораза и гол разлике. Када уз нешто одрасташ, када си ту од малена с ћалетом и кад научиш шта је Звезда, схватиш где треба да будеш када год она игра! Ваљда ћемо показати вечерас да смо достојни њеног имена, макар терен супротно говорио. Клуб са толиком традицијом, трибина са толико дуго и темељно ствараном причом...и онда ти се неки тамо фотељаши истрипују да су већи од свега тога и дају себи за право да серу по томе. Е па, неће моћи. Сигуран сам да ће Север вечерас послати јасну поруку што се тиче највећих непријатеља Звезде, а то су лажни Звездаши. Почиње, Цигани, на борбене положаје, да нам не бриде образи, па да више немамо кредибилитет да опоменемо ове доле и ове горе јер се нећемо разликовати много од њих.
Back to top
View user's profile Send private message
шумски_коњ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2012
Posts: 498

PostPosted: 25 Aug 2016 20:25    Post subject: Reply with quote

Када противнички играчи после меча стану да гледају навијање то говоро довољно о нама данас,само овако наставити,још јаче!
Back to top
View user's profile Send private message
Pancevac87
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Sep 2005
Posts: 627
Location: 013

PostPosted: 25 Aug 2016 20:37    Post subject: Reply with quote

Није ми јасан менталитет да се после последњег звиждука пева 5 пута боље него на самој текми...
_________________
Џабе сузавац гас, џабе утоке за пас, ноћас немате довољно лисица за нас!
Back to top
View user's profile Send private message
Фонд-Делије
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Nov 2013
Posts: 110

PostPosted: 25 Aug 2016 20:50    Post subject: Reply with quote

Вечерас је на Северу прикупљен 2.851 потпис за споменик новим косовским јунацима, што са претходном утакмицом и интернет петицијом чини 6000 потписа! Поред тога, на целом стадиону подељено је 20.000 образаца које можете скинути на следећем линку https://postimg.cc/image/sydsc1cx5/ са упутством да се умножени и попуњени доставе на предвиђене адресе! НЕМОЈТЕ ДА ВАС МРЗИ да идете по родбини, школи, комшилуку, јер њих НИЈЕ МРЗЕЛО да буду у блату, на хладном, без воде и хране и да на крају дају своје животе!
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 25 Aug 2016 21:01    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
RdsBgd
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Apr 2014
Posts: 45

PostPosted: 25 Aug 2016 22:54    Post subject: Reply with quote

шумски_коњ wrote:
Када противнички играчи после меча стану да гледају навијање то говоро довољно о нама данас,само овако наставити,још јаче!

http://www.telegraf.rs/tnow_api/iframe_web.php?video_id=1310
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 25 Aug 2016 23:33    Post subject: Reply with quote

Све би дали да нас имају Laughing
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Sindikalac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Jan 2012
Posts: 76

PostPosted: 25 Aug 2016 23:48    Post subject: Reply with quote

Веце које се схвата или не... Од самог старта проблеми, на благајни дебили из сектора који одлуцује (да не казем управа) одлуцује да само једна благајна даје карте уз сезонску. Ако вец несто дају навијацима нека ураде како треба или нека не раде. Само су направили срање и да се касни на улазу... Намолис неке људе да подју са тобом, да погледају Звезду, да им доказес да имас заста да се борис, да верујес... Да их навуцес поново на насу прицу... И дебили те саплицу, само једна благајна... Па се многи одлуце од муке да купе карту јер им се не цека... Мозда је некоме и то био план, да сто висе њих попизди и купи карту... Али су сви редјали све по списку а многи говорили да неце висе да кроце на стадион. А то су све људи са сезонском!!! Свима су нам на неки нацин пљунили у фацу!

На трибини, са закашњењем заузимамо боцно место... Око нас плач мајке Божије!!! У десетом минуту се јебе све по списку, мајице ред девилса са бувљака и толико накурцени дебили у њима који 'анализирају' сваки потез на терену... Звиздање, пљување, паметовање... да ти се смуци зивот и све!!! Опција да се гамерис или да искулирас, али ајде браца смо сви....

Мислим да висе не треба молити никога ниста! Такви који додју због насе молбе највисе и русе целу прицу! Висе сам се на утакмици суздржавао од проблема него сто сам се посветио утакмици и навијању....

И опет излазење од 75. Минута а мозда цак и раније... једноставно не вреди, стока је стока!!!

Опет је 2500 од недеље изгурало прицу а остало... дзабе досло!!!
_________________
Ја у животу имам све што ми треба. Парче земље, комад неба, кору хлеба и Неког горе ко ме гледа...
Back to top
View user's profile Send private message
MrRSB
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 369

PostPosted: 26 Aug 2016 04:56    Post subject: Reply with quote

Кореографија - http://youtu.be/ijry2N7KJEg

Крај - http://youtu.be/2AaXaMS1Bbk
Back to top
View user's profile Send private message
stani
ДЕЛИЈА


Joined: 30 Nov 2004
Posts: 216

PostPosted: 26 Aug 2016 05:04    Post subject: Reply with quote

Quote:
Vece koje se shvata ili ne... Od samog starta problemi, na blagajni debili iz sektora koji odlucuje (da ne kazem uprava) odlucuje da samo jedna blagajna daje karte uz sezonsku. Ako vec nesto daju navijacima neka urade kako treba ili neka ne rade. Samo su napravili sranje i da se kasni na ulazu... Namolis neke ljude da podju sa tobom, da pogledaju Zvezdu, da im dokazes da imas zasta da se boris, da verujes... Da ih navuces ponovo na nasu pricu... I debili te saplicu, samo jedna blagajna... Pa se mnogi odluce od muke da kupe kartu jer im se ne ceka... Mozda je nekome i to bio plan, da sto vise njih popizdi i kupi kartu... Ali su svi redjali sve po spisku a mnogi govorili da nece vise da kroce na stadion. A to su sve ljudi sa sezonskom!!! Svima su nam na neki nacin pljunili u facu!

Na tribini, sa zakašnjenjem zauzimamo bocno mesto... Oko nas plač majke Božije!!! U desetom minutu se jebe sve po spisku, majice red devilsa sa buvljaka i toliko nakurceni debili u njima koji 'analiziraju' svaki potez na terenu... Zvizdanje, pljuvanje, pametovanje... da ti se smuci zivot i sve!!! Opcija da se gameris ili da iskuliras, ali ajde braca smo svi....

Mislim da vise ne treba moliti nikoga nista! Takvi koji dodju zbog nase molbe najvise i ruse celu pricu! Vise sam se na utakmici suzdržavao od problema nego sto sam se posvetio utakmici i navijanju....


И после онакве навијачке вечери сви твоји утисци су катастрофично лоши?

Shocked
_________________
у потери за интересом вођени смо бесом !
Back to top
View user's profile Send private message
chich
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Apr 2005
Posts: 86

PostPosted: 26 Aug 2016 05:27    Post subject: Reply with quote

Док Цигани Теби певају...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 26 Aug 2016 08:02    Post subject: Reply with quote

stani wrote:
Quote:
Vece koje se shvata ili ne... Od samog starta problemi, na blagajni debili iz sektora koji odlucuje (da ne kazem uprava) odlucuje da samo jedna blagajna daje karte uz sezonsku. Ako vec nesto daju navijacima neka urade kako treba ili neka ne rade. Samo su napravili sranje i da se kasni na ulazu... Namolis neke ljude da podju sa tobom, da pogledaju Zvezdu, da im dokazes da imas zasta da se boris, da verujes... Da ih navuces ponovo na nasu pricu... I debili te saplicu, samo jedna blagajna... Pa se mnogi odluce od muke da kupe kartu jer im se ne ceka... Mozda je nekome i to bio plan, da sto vise njih popizdi i kupi kartu... Ali su svi redjali sve po spisku a mnogi govorili da nece vise da kroce na stadion. A to su sve ljudi sa sezonskom!!! Svima su nam na neki nacin pljunili u facu!

Na tribini, sa zakašnjenjem zauzimamo bocno mesto... Oko nas plač majke Božije!!! U desetom minutu se jebe sve po spisku, majice red devilsa sa buvljaka i toliko nakurceni debili u njima koji 'analiziraju' svaki potez na terenu... Zvizdanje, pljuvanje, pametovanje... da ti se smuci zivot i sve!!! Opcija da se gameris ili da iskuliras, ali ajde braca smo svi....

Mislim da vise ne treba moliti nikoga nista! Takvi koji dodju zbog nase molbe najvise i ruse celu pricu! Vise sam se na utakmici suzdržavao od problema nego sto sam se posvetio utakmici i navijanju....


И после онакве навијачке вечери сви твоји утисци су катастрофично лоши?

Shocked

Лудило шта је човек све исписао...као да смо били на две различите утакмице. Кога боли курац и за благајну и за ред...дођи 2 сата раније па ти неће бити гужва, дођи дан раније па узми карту...а не да за европску утакмицу нагрну сви пола сата пред почетак. Изгледа да је у моди и међу нашим људима да се траже мане и недостаци. Да је могла још мало да потраје јуче утакмица...да се све негативно избаци из нас...то је једина штета од јуче. Ми, после свих сивила која су надамо се иза нас...о давно нисмо били бољи.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop