DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Радник 18 часова
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 22 Aug 2016 21:00    Post subject: Reply with quote

Ајде реално колико је вас стварно веровало да можемо да прођемо првотимца Серије А који вреди 100 и кусур милиона евра??? Нисмо ми још пичке испали какве ћемо испасти ако се не појавимо у што већем броју на реваншу! томе треба да тежимо а не да се препуцавамо овде... ја у инат идем свима који су напушили звезду, па таман тамо сам стојао...
Back to top
View user's profile Send private message
rsfc
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Sep 2009
Posts: 61
Location: БГ

PostPosted: 22 Aug 2016 21:21    Post subject: Reply with quote

Боскез wrote:
Против Сасуола, треба чачнути звездаше који нију били у недељу `где сте звездаши, можда ће доћи из дупета у главу.

А мислиш да нису чули то већ, било је и парола, очи да избије па ништа.. не јебе то нико 2 посто... а право питање је где сте Делије?
Овде су се људи питали шта се то дешава, кад год добију од некога одговор, јави се неко да каже, ево га јавио се из рупе, ево га признао да иде на сваку трећу текму... Огроман је пад у бројности, треба саслушати те људе, разумети, свако има главу за размишљање и свој неки разлог, а мање више су исти , па полако решавати проблеме.
Овај форум је у курцу, има свачега, највише дупелизача, клинац од 15 година напушава некога ко је 15 година на трибини.. Траже се предлози, ево конкретно мој први везан за форум. Да се оформи нека врста чланарине, дођеш у просторије клуба, лепо ти се виде очи, па ако испуњаваш услове здраворазумне особе, изволи ник и шифру!
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=y_bTvly_dK8
Back to top
View user's profile Send private message
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 506
Location: Црна Гора

PostPosted: 22 Aug 2016 21:21    Post subject: Reply with quote

НовиБГ wrote:

Али добро, ово је неко ново време, неки нови људи, мозгови, који су дали себи за право да се називају звездашима, и одлучују када ће посећивати стадион, а када неће.

Против Сасуола ће већина њих бити ту, звиждаће на сваки лош пас, а наравно изаћи у 75. минуту како не би пропустили репризу Андрије и Анђелке.


Laughing Oдавно се нисам овако смејао када је овај форум у питању, кад си споменуо репризу ове серије (коју иначе нисам одгледао никад у животу). Добро је да је форум прокључао, када лонац ври, после неког беса, увек испадне нешто добро на крају. Фала курцу да су људи почели да пишу, јер се већина форумаша давно прешалтала на Фејс, што је лоше.

Тачно је, ново време, другачији мозгови, размажена деца коју не васпитавају родитељи јер су презаузети, раде и по 2 посла по цео дан, нема ко да ради с њима, па су им узори Старлете и Старлетани. Сјебаше нам омладину скроз. Лепо рече неко: "Ако желиш да сјебеш непријатеља, сјеби му омладину кроз период од 20 година, ефикасно и без испаљеног метка".

Пре пар месеци владао је мук кад нам убише брата Јаћима у Чачку, а онда смо се чудили каква су то времена дошла и какви смо људи постали. Јаћим и момак који је окрвавио руке су 95. годиште. То је година коју памтим да смо изгубили Крајину, попушили скроз у рату, теча из Вуковара (војник РСК иначе) ми због тога добио инфаркт, а онда се десио Ксамакс. Већина нас је одрасла на други начин, а ова деца, подложна медијској манипулацији, која сада одрастају, лаки на оружју, а колебљиви на голе руке, су препуштена ко зна коме, и са њима треба радити, извести их на прави пут.

Истина је да су раније била много озбиљнија навијачка времена него сада, да није исто, и да млађе генерације можда никад неће осетити то што ми јесмо. Није било фејса и осталих глупости и позераја, нит мобилних телефона и форума. Мењали смо фотографије 10х15 цм формата с Жабарима и читали СуперТифо. Дај да видимо шта ми имамо сада, да радимо са тим клинцима, која нам је структура људи што тренутно долази, па и нек нас је 3-4000, ал бар ћеш знати да је то екипа правих, која се познаје између себе веома добро, а не површно... да се пресаберемо. Када је Србија у питању, довољно говори Фирма и нарушени међуљудски односи... отишли им скоро сви "старци" у "пензију", који су притом негде мог годишта, а остали су деца идиоти, са којима се није ваљано радило. И шта би, остали без свих застава ове године малтене. Фирма угашена за времена сва. Ко нам је остао на нашој навијачкој сцени? Смрдљиви гробари? То је показатељ како други лоше раде и размишљају.

Дал је могуће да више не избацујемо Информатор северне трибине? Лепо почели, а онда и стали. Ако се не варам имали смо 2-3 броја до сада. Очигледно да не прате сви форум, а часопис би доста едуковао млађе нараштаје.

Није реално да нам унутрашњост сваки пут на малим утакмицама пуни Север, нису они парајлије па да могу да приуште сваки пут за Београд. Ниш, Вуковар, Чачак, Крушевац, Нови Сад, итд. Треба имати емпатију за њих, проблем је размажени Београд. На кога да будемо кивни?

А што се тиче Звездаша и Делија... свако етикетира себе како хоће. Нису исти људи који су ишли на СВАКО гостовање, палили бакље, бацали ударе, вијорили барјаке, гутали прашину с улице док су ухапшени лежали на плочнику и они који се савршено разумеју у фудбал и тактику. Свако нека пише по својој савести... ово је ипак навијачки форум, спортске теме су давно најурене, па је маса прешла на друге форуме, РСБ и МЦЗ, што је сасвим разумљиво! Незадовољних симпатизера који мраче ће увек бити.

У четвртак би требало да нам проради инат и пркос... што да седимо и једемо говна кући?

СВИ НА СТАДИОН! КОД КУЋЕ ЈЕ НАЈГОРЕ!
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
plum brandy
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Oct 2011
Posts: 131
Location: Рулетенбург

PostPosted: 22 Aug 2016 21:30    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
plum brandy wrote:
pacanga wrote:
2. Спортски разлози: дакле имали смо комшије преко пута које су "доминирале" у намештеној или полунамештеној лиги, где се унапред знало пола мечева и све остало. То смо јако добро знали ми, али знали су и они. И док њима то није сметало да славе измишљене и лажне титуле ми смо показали како нас живо боли курац за ту и такву лигу па смо покали менталитет. Напунили Север, напушавали све и свакога и зајебавали се боље него икада. На жалост, остварили нешто што је много веће од било којег спортског резултата али нешто што не видим како можемо поново да направимо. Репресија за време Драгана Јочића, па Тадићев издајнички режим, па Толе лопина, све против нас а ми у тим тренуцима најјачи и најбројнији.
Па јел неко мисли да се та река људи слила на стадион због фудбала? Па јел неко мисли да наши људи не могу да провале шта је добар а шта лош фудбал? Људи су дошли да покажу инат и пркос, крађи, преварама, издаји и политици и свим друштвеним факторима. Ко мисли да су људи на трибини само због фудбала или чак љубави према Звезди тај греши. Много је оних који нису ту ни због једног ни због другог. Навијање је друштвени покрет, као што је некада био панк или слично, то је начин живота. Навијач је шмекер, навијач се препознаје. Навијач си и на улици и на трибини, свуда где се појавиш. И на то се примио велики број људи. Зајебанција, осећај да припадаш нечему, да си другачији. А све је то контра од оних устаљених норми - дакле антисистемски покрет. И то је било "кул" и "ин" једно време.


Много добро срочено...и само бих додао, на целокупно то једно бунтовничко стање свести које је тих година владало севером долази ово: http://cdn.tf.rs/2014/03/17/boban-620x350.jpg, водање клуба у градове где снс има митинге и шта све не још...

Сјајно речено. Још само да си део тог покрета и да знаш шта се дешава иза затворених врата...не би квотирао то што квотираш. Али волиш да гледаш из далека и да тако доносиш одлуке. Мислиш да нису рибани сви редом после ове торте? Мислиш да се нико није побунио када се појавио татин син ниоткуда у свлачионици "на проби"? Мислиш да им није речено да не воде више клуб по селима Србије као да је мечка са вашара? Све то и много још поред је речено! Ја само могу да нагађам шта би други све радили да су у позицији у којој смо ми!!! Спречавамо шта год може да се спречи...Бога питај на шта би то личило да нема нас!!! Играо би ти бабовић, можда и био капитен...дошо би ти поново мишковић да окаје своје грехе са пар стотина хиљада еура спонзорства...и да не идем нешто дубоко а има свашта да се каже....тек би вам пресео и фудбал и навијање и странчарење и шта год хоћете! Не знате како изгледа бити контролисана маса а имате је јако близу да видите....зато и јесте толико безобзирни јер знате како ради север и да можете да лајете до сутра. Овде се не ломе људима носеви за неко мишљење, не иде се никоме на кућу због тога, неће се спречити никада нико да скандира ако су у већини...нити Џајићу нити вучићу...и све сте то видели и доживели али се опет правите луди. Али не вреди, то као да се прича у празно, битна је торта...није битно ко се како понашао последњих пар година када треба да се буде тамо где треба да се буде!!! То се не рачуна...рачуна се мртва торта. Али нема везе...једног дана све исплива на видело па ће тако и ово.
Нико неће да каже да има ту лошу особину да одустаје, па се из петних жила труди да му нешто не одговара. Најјачи су спортски разлози...па не дај Боже онда да у оваквој клими освојимо још једну титулу овде, тражиће људи да освојимо лигу шампиона а ми ћемо да станемо под кров у један сектор и то без да се гурамо!
Овако нешто смо већ доживели после Џајића...а указивано је на то шта може да се деси...али не вреди тада смо били плаћеници није било шансе да људи скапирају ствари које су много просте а требало им је подоста да после схвате. Сад смо опет вучићевци...па сад не може то да се објасни људима.
Само ми није јасно како је стадион био пун кад смо били весићеви плаћеници и лукићеви...како је могуће да су тада људи долазили на стадион а сметало им је све живо!?
Или смо ми били увек и свачији, и данас смо милионери којима паре испадају из џепа(ако је по гробарској рачуници клепили смо 150000 за Грујића и 300000 за Човића, кога смо очигледно оладили за лову пошто није дошао да буде председник ФК а, а за то нам је дао те силне новце)...или се радило у интересу клуба и групе колико год се то некоме чинило чудно,не довољно или како већ! Нешто од та два јесте па сами процените шта је! Толико ваљда људи имају очи!
Данас, после једне утакмице у бугарској, где је довољно да одиграш 0-0 кући и да идеш у лигу европе а бориш се за лигу шампиона....нама стадион зврји празан! Пре било каквог "разочарења"...а трибина се преполовила и ако се ништа што се тиче "политике" и "странчарења" и свега осталог што се овде помиње као разлог...није променило од прошле године када нас је било по 3-4 пута више!


Одлично написано.Cool Знам за страначког сина, па га нисам ни навео, знам и за Косановића, и вероватно има још ствари, али није у томе поента, јер нисам ни хтео да оптужујем север, иако твој одговор иде у том правцу...Човек је писао разлоге зашто нема тих неких 3-4 хиљаде људи који су једно време били саставни део трибине (иако нису били у покрету) а који су сада испарили, у том контексту ја сам додао те ствари које су дошле доласком нове власти, које су можда убиле у људима онај набој да се боримо против система, политичара...ушло је људима у подсвест да смо сад љубимци власти. у време најцрње еврофанатичне пропаганде где су навијачи били прогоњене звери, црне овце друштва, са свим оним инсајдерима и хајкама, било је заиста ствар бунтовништва доћи на север и исказивати контру, и то је многе људе водило у том периоду, те две упоредне борбе да се спаси клуб и да се разбије медијска тортура еврофанатика и низ погубних издајничких потеза.
Back to top
View user's profile Send private message
Arsa_1989
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Nov 2011
Posts: 18
Location: Уб, Србија

PostPosted: 22 Aug 2016 21:48    Post subject: Reply with quote

Видим да портали и новине ликују на малој посети у претходним утакмицама и по њима лошој продаји карата за реванш меч са Сасуолом. Не знам шта је са људима, Звезда се воли ваљда цео живот и ми боље од овога немамо, а тешко и да можемо имати у неко догледно време. Нема одустајања и предаје, временом ће доћи резултати и у европи.
_________________
Звезда је живот, све друго су ситнице!
Back to top
View user's profile Send private message
North98
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 31 Jul 2016
Posts: 6

PostPosted: 22 Aug 2016 22:17    Post subject: Reply with quote

Морао би се некако вратити углед, који нам медији свакодневно руше, причама о диловању, криминалу на трибини. Докле смо дошли када нас гледају као да смо са друге планете, а само зато што мислимо својом главом, што рече један брат, то и јесте привилегија данас.

А о писању којештарија, предрасуда и глупости на форуму само да додам, "када би имао тастатуру, и мајмун би имао шта да каже."
_________________
Кад у копу стојиш ти, мораш Звезду бодрити!
Back to top
View user's profile Send private message
ultrazonfaultrazonfa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Nov 2010
Posts: 613

PostPosted: 22 Aug 2016 22:49    Post subject: Reply with quote



Можда ово није толко лоша ствар, мало да се разбуде и екипе, Делије... треба кренути прво од себе. Нека нова енергија, инат свима, да и себи докажеш да имаш још страсти у себи, ниси стар и није готово...нећу само да се појавим, него ћу да навијам гласно свих 90 мин. Верујем да ћемо већ у четвртак и недељу то да покажемо.
Са симпатизерима борба од Прага, па и раније..мало мало па неко митинговање и мрачење. Ниси ту, прво и основно, немаш право да кењаш. Са појавом тог форума, ствари су измакле контроли, они су већина и прете да убију у појам још већи број људи. Те форуме све треба угасити Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
Лука30
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2012
Posts: 337

PostPosted: 22 Aug 2016 23:22    Post subject: Reply with quote

У четвртак очекујем озбиљну реакцију Севера. Такву да се појаве сви они који сада седе, читају ово и грицкају нокте и једу се јер се нису појавили у недељу и дозволили да се онако брукамо. Мислим да више људи зна о чему причамо и да капира причу од оног броја који се појавио у недељу. Ту су негде... Као да им треба нешто да их покрене и доведе. Јел морало да опет ударимо дупетом о ледину да се распишемо и преиспитамо шта и како даље? Не требају најаве, не требају графити и ложење... Дај само да свако поприча са људима за које мисли да им је место у овој причи и на стадиону и да их ту и доведе(врати). Има их!

Ово лудило доводи до тога да морамо да се држимо заједно и да чувамо здрав разум од свих удара са стране... А много их је! Фотељаши-стручњаци, поједине новинарске јајаре, сви они који су себи дали за право да пљују на било шта што Север ради..

ДЕЛИЈЕ - СВИ НА СЕВЕР!
Back to top
View user's profile Send private message
andjelooo
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 May 2009
Posts: 738
Location: Фонтана

PostPosted: 23 Aug 2016 07:28    Post subject: Сасуоло Reply with quote

Vizantija wrote:
Ајде реално колико је вас стварно веровало да можемо да прођемо првотимца Серије А који вреди 100 и кусур милиона евра???



Ја сам веровао да можемо да прођемо тим из серије А .
Због чега то ми не би могли ако је Војводина могла прошле године и избацила Сампдорију ?
Одавно та серија А није никакав баук .
Од када је Дуло Вујошевић у Српски спорт донео реч буџет , сви се тога хватају као пијан плота када им треба неки изговор или алиби .
Том истом Дулу су се те његове речи управо обиле о главу , води тим са највећим буџетом у Француској лиги а завршили су на 10-ом месту .
Није увек у спорту све рачуница , није увек 1+1=2 , често се догађа да Давид победи Голијата и у томе је чар спорта .
Пре пар година смо сви били сведоци када се Шамрок , аматерски клуб са буџетом од 0 еура и оном ствари до колена , пласирао у групну фазу Лиге Европе , након победе над комшијама .
Прошле године је Молдавски Мислами избацио Лудогорец , Астра Ђурђу избаци Вест Хем , Работнички избаци Трабзон , Хапоел Бер Шева избаци Олимпијакос .
И наш клуб је много пута у историји побеђивао фаворизоване и богатије клубове .
Чак и кад смо били у најтежој ситуацији , пред само гашење , без икаквог тима и играча , догађало се да играмо егал нпр. са Бордоом .
Ово против Сасуола није био обичан пораз на које смо навикли , ми смо били на ивици катастрофе и срамоте .
На све то имамо доброг тренера и најскупљи тим у задњих не знам колико година .
Поред тога што наш клуб одавно не постиже резултате на међународној сцени , наш клуб се никада до сада није обрукао за разлику од комшија ( Фљамуртари , Кроација , Шамрок ... ) а сада смо били на прагу тога .
_________________
Замолио бих дежурне критичаре, негативце, напаљене клинце, доконе полемичаре, мудријаше, комедијаше и сличне да се уздрже од коментарисања
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 353

PostPosted: 23 Aug 2016 09:14    Post subject: Reply with quote

Не бих ја правио драму од овога. Решавали смо ми много веће проблеме па зашто би ово остало нерешено? Док нам се клуб распадао и док смо страховали од неких Лучана,Ивањице...трибина је била никад јача,људи су долазили да се боре за клуб,ја бих пре рекао да је то зато што воле Звезду него да је то "из фазона", иако је вероватно било и таквих али у мањини! Е сад, кад нам клуб полако стаје на ноге ми упадамо у малу кризу што се тиче бројности,јер по свему осталом ми смо и даље једна од најјачих трибина Европе зато не бих драмио пуно. Људи су се очигледно размазили,дигли критеријуме посче једне лако освојене титуле и мисле да ћемо одмах у ЛШ. Док такви не реше проблем у глави и не схвате да Звезда још није Звезда за Европу,ајде да се ми потрудимо да што пре схвате да им је место на стадиону. Ето нека ова исправка песме "и онда кад водиш ти.." буде почетак. Једино што мене брине је срећа код неких људе јер мисле да се враћа "коп до пола". А о томе стварно не бих,јер смо милион пута писали ал неким људима и даље није јасно изгледа. Сви на стадион!!!!
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 23 Aug 2016 10:28    Post subject: Reply with quote

Мора да има успона и падова, само што ми једноставно нисмо навикли на то и зато тако тешко пада. Поготову што нема неког правог разлога за то. Ипак...консолидујеш се и идеш напред. Нема стајања у месту и очајавања!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Иницијатор
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Apr 2014
Posts: 124

PostPosted: 23 Aug 2016 11:05    Post subject: Reply with quote

Тај коп до пола је можда само визуелно лепше изгледао, у ствари не можда него сигурно јер је компактнији, мање је људи и лакше је могло да се организује све, а никако није био бољи због неких других разлога на које се многи позивају...
Потписујем да тај скраћени коп прижељкује већина оних који скоро и да нису захватили тај период него су гледали неке снимке само или они који су заборавили како је то изгледало па их нека носталгија хвата...
Брдо људи и то доста млађих сам чуо кад кажу ,,ма тад је било оно право, само прави навијачи, сви певају "...
Можда бих и повровао у то да нисам био део тог копа, просто је, тад ако је било 2000 у копу , 1000 је навијало активно, сад ако је 7000 у копу 2-3000 навија активно...То су пусте приче на које се људи позивају, да је тад све било идеално...Наравно и тад је било доброг зезања и одличних издања, чак и добрих бројки где је могло комотно да се рашири коп до доле ( офк, војводина су неке од утакмица са око 6-7000 људи у том скраћеном делу трибине)...
Него, то је било давно и нема поенте враћати се на то чисто из хира...
Ако се и одлучи за то, ја не бих био против ето да се мало направи промена, људи би се можда рарзмрдали, разбили би ту равну линију и летаргију, наравно не да то остане за стално него верујем да би то имало позитиван ефекат јер би маса која не дође била у фазону ,,до јаја, идемо на следећу, вратила се стара времена"... мали трик...само питање да ли нам то треба да би привукли људе, мислим да не али и ако се одлучи нека то буде за наш грош и не треба људи који воде трибину да то доживљавају као неки пораз или да тупе главу ко ће шта да каже, разна говна би се можда наслађивала али та говна овој групи нису ни до колена...сутра да дође 50 људи на Север опет ћемо бити појам и трн у оку свима, кад неко прати сваки твој корак, акцију онда знаш да вредиш, а свако њихово подјебавање је у ствари пакост, љубомора и прикривено дивљење...
Back to top
View user's profile Send private message
данило
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Jun 2012
Posts: 129

PostPosted: 23 Aug 2016 11:20    Post subject: Reply with quote

Не треба ићи већини низ длаку и скраћивати коп из хира.Већ гледати како да што боље попунимо трибину.Пробудити успаване.За четвртак се не бојим да ће стадион упркос свему бити добро попуњен,али за остале утакмице треба радити. Да свака екипа,сваки појединац пробуди и оне повремене. Не смеју људи да дозволе да писање медија толико утиче на њих и жељу за доласком на стадион. Дајте тему за утакмицу у четвртак, па да се крене полако
Back to top
View user's profile Send private message
ЂорђеКНН
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Sep 2013
Posts: 271

PostPosted: 23 Aug 2016 12:59    Post subject: Reply with quote

У четвртак ће пре свих доћи оних 3-4 000 редовних људи са севера што су највише фалили у недељу. То су људи који су били ту свих ових година,без обзира на све. То су људи од којих се није очекивало да се неће појавити,и да су се појавили све би нам другачије изгледало. По мени њих треба подсетити где треба да буду и где су требали бити у недељу. Мада знају и они то све сами већ, и надам се искрено да је оно био само лош дан!
ЗВЕЗДИ ТРЕБА ПОДРШКА ДА НЕ БУДЕ САМА!
Back to top
View user's profile Send private message
Бошко Кајгани
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Dec 2013
Posts: 12

PostPosted: 23 Aug 2016 16:46    Post subject: Reply with quote

Предлажем да се поново покрене акција ЗВЕЗДАШИ МОБИЛИЗАЦИЈА, не мора тако да се зове акција али нешто тако нам је потребно да се тргну Звездаши међу којима је доста негативне енергије у задње време... Готово је сигурно да су људи превише очекивали од Звезде у Европи па су сад разочарани, али нек то буде да само да сад нису дошли и да се не понови више никада!!! Јер је ово готово сигурно најмања посета у последнњих 7-8 година, а то више никада не сме да се деси навијачима Звезде. Људи треба да схвате више после 25 година да нисмо тај ниво али Звезда је Звезда заувек, и заувек ћемо бити европски и светски шампиони и ми смо величину клуба одржавали свих ових година тако што смо долазили на стадион у тешким временима по наш клуб јер ЈЕДАН КЛУБ ВРЕДИ ОНОЛИКО КОЛИКО ВРЕДЕ ЊЕГОВИ НАВИЈАЧИ! Предлажем не само за једну утакмицу да се шара град и лепе плакати него да акција траје рецимо до зиме или чак читаву сезону. Да се се тргну успавани Звездаши да се дижу пароле да се обнове чланарине, купе сезонске, да ако је воле као што причају да буду уз њу да скапирају да смо сви ту због Звезде а не да вређамо симпатизере иако би могао 5 страница да испишем о њима али схватите да немамо ништа од тога. Да се ишара град сваки део града јер не може то за пар ноћи пред једну утакмицу него да акција траје вишемесечно али много много јаче него прошли пут. Да свака група, сваки град рецимо уради графит као што то радимо у задње време за уефу или за најаве за утакмицу, да се ураде хиљаде налепница и да се деле бесплатно у бутику, да се рецимо ураде мајице ЗВЕЗДАШИ МОБИЛИЗАЦИЈА да се тиме финансира акција, да се испишу клупе по школама и факултетима да то буду најјачи одзив икада. Ако је икако могуће и да се сарађује са клубом да и они ураде поводом тога нешто типа да она емисија ЗВЕЗДАТВ да позивају играчи или легенде клуба на акцију да ураде рецимо на картама звездаши моболизација или шта год... Како год се одлучи верујем да Север има снаге да се упусти у ову борбу јер се константо води битка на много фронтова што Звездашких што навијачких па мислим да би и ово могло да се спроведе у дело, јер није само последња утакмица 3800 него и 3 претходне било по 5-6-7 хиљада а имамо никад боље резулате у лиги и побеђујемо са 3-4-5 голова разлике а пре само пар година губили од Јавора, Бск Борче и тако даље... ЗВЕЗДАШИ, УСТАНИТЕ, НИЈЕ ВРЕМЕ СПАВАЊА! СВИ НА СТАДИОН, ЗА СЛАВУ НАШЕ ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ КОЈА ЈЕ СВЕТСКИ ШАМПИОН!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic :: View next topic
Page 7 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop