DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-ЛУДОГОРЕЦ
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
samojako
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Oct 2015
Posts: 148

PostPosted: 04 Aug 2016 07:25    Post subject: Reply with quote

Vizantija wrote:
vojvoda_neunistivi wrote:

Има доста нас из унутрашњости који дођемо и на неки напредак а не само на треће коло квалификација и уопште не осећамо неправду ни због пароле ни због писања на форуму.

То и није било упућено теби, мислио сам на паролу која је била окренута ка осталим трибинама, дошли су људи са свих страна да гледају клуб који воле, ми кукамо како не можемо да напунимо управо те трибине а сада када су они дошли логичније је написати им датум следеће првенствене утакмице када игра звезда.Што се тиче исте пароле окренуте ка нама, ја колико се сећам добар део тих људи је био скоро сваку текму целе прошле сезоне, север је готово увек био пун како треба мање-више.


Да, јер ако им не напишемо датум следеће утакмице, како ли ће Боже мој сазнати кад се игра, муке су то.

О каквом ти то пуном Северу причаш, вероватно о томе кад ти долазиш на европским утакмицама, онда си у праву. Да ли знаш кад је последњи пут Север био пун, не рачунајући дерби и евро утакмице? Ако већ не долазиш на ”мање” утакмице онда си могао овде да прочиташ какав проблем имамо са посетом.

И да, пази да ти не оде воз док ми пишеш одговор.
Back to top
View user's profile Send private message
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 04 Aug 2016 07:50    Post subject: Reply with quote

samojako wrote:

О каквом ти то пуном Северу причаш, вероватно о томе кад ти долазиш на европским утакмицама, онда си у праву. Да ли знаш кад је последњи пут Север био пун, не рачунајући дерби и евро утакмице? Ако већ не долазиш на ”мање” утакмице онда си могао овде да прочиташ какав проблем имамо са посетом.

Мрзи ме да скидам слике из галерије, можеш и сам да прелисташ и подсетиш се да није баш так окао што причаш, није био крцат што је и логично али је уве био пун од 8000 и више људи, ако се сећаш почетка двехљадитих када нас је нпр против воше било изнад горње шипке онда је ово велики напредак...

samojako wrote:

И да, пази да ти не оде воз док ми пишеш одговор.

https://www.youtube.com/watch?v=xSv-RS3b3kk
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 04 Aug 2016 07:56    Post subject: Reply with quote

Ај причајте нормално или да затварамо ово....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 04 Aug 2016 07:56    Post subject: Reply with quote

Tufi wrote:

П.С.
Могу да се рукујем са тобом следеце године у јулу/августу када додјес на евро квалификације ? (на кратко да не закаснис на воз)

Можеш, а рећи ћеш ми које ти карте фале у колекцији да ти понесем, одрећићу се због тебе, видим да си колекционар...
Back to top
View user's profile Send private message
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 04 Aug 2016 07:58    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Ај причајте нормално или да затварамо ово....

Извињавам се ако сам усрао тему, није ми била намера, ако ништа као што кажеш бар сам покренуо људе да причају... избриши моје постове ако сматраш да су сувишни...
Back to top
View user's profile Send private message
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 04 Aug 2016 08:08    Post subject: Reply with quote

Људи, мислим да је цела страна, можда и две ових порука могла да иде на пп ако вам се већ прича о томе. Све је речено, битно је да се направи искорак на следећој утакмици у нашој кући јер само ту можемо видети кораке напред и назад како треба. Мислим да свако од нас треба максимално да се исцима и да ишара све живо и позове људе који су после испадања од ових Бугара заборавили већ на стадион. Поруке по зидовима града су најефектније позивнице, тако да би требало да знамо шта нам је чинити. Изгледа да људима није довољно то што је Звезда боља него претходних година, осећају се као да је јуче био Бари па се сад свет окренуо наглавачке и одједном смо нестали са фудбалске мапе. Ако нешто знамо, знамо како да часно изгубимо, и да није са шипке пред крај продужетака опоменуто, вероватно би и север имао по коју рупу после судијског звиждука. Немојте да се срамотимо, добро знамо сви ми овде да је на нама терет ако бројка поиново буде мизерна. Запамтите да Звездине победе без Звездаша вреде 90% мање.
Back to top
View user's profile Send private message
samojako
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Oct 2015
Posts: 148

PostPosted: 04 Aug 2016 08:49    Post subject: Reply with quote

Побришите поруке, има 5 страница теме, не могу људи да стигну да прочитају, оде воз јеботе.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop