DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-ЛУДОГОРЕЦ
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Звездаш до кр
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Nov 2013
Posts: 126

PostPosted: 03 Aug 2016 18:18    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Звездаш до кр� wrote:

То је то, идемо даље па макар у ЛЕ да уђемо.

Где да уђемо? Па 3 пута ће нам бити теже него ови Бугари. Немој да се људи трипују, нека ми напунимо трибину прво како треба...па да се надамо ичему. Али не против следећег у Европи, него на првенсрвеној утакмици!



Циљао сам на финансије у фазону ''боље ишта, него ништа''.

Ово за трибину важи увек, али искрено 80% оних подигнутих руку се неће појавити. Каквих је било, и боље је да не дођу.
_________________
Запад је десно !
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 03 Aug 2016 18:22    Post subject: Reply with quote

Лепо је што је нешто подстакло људе да се јављају. Барем знамо да форум ради, до скоро сам мислио да само ја видим овај форум. Није лоше да се прича...само гледајте да кукњаву претворимо у напад! Немамо ми ништа од набрајања ствари које су нас нервирале на оваквој утакмици...има и позитивних није све негативно тако. Ипак, као цео стадион смо показали да смо незахвална стока и да смо нестрпљиви, да смо полетели пребрзо и да морамо да све то исконтролише и каналишемо, да не би сами себе угасили! Зато прво и основно...они што су дигли руке на питање које је постављено...су у убавези да дођу следећу утакмицу јер не постоји ни један једини разлог да не дођу! Када дођу...лако ћемо од почетка да радимо и градимо. Очигледно да се обрнуо круг, да су дошли нови људи којима је навијање мало другачије од онога што већина нас овде што пишемо осећа. Зато прво долазак на стадион обавезан, а онда да се ради и ради!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 03 Aug 2016 18:31    Post subject: Reply with quote

Север у другом продужетку ...



Одбранио је част Београдске Маракане Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
KAN I
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Nov 2010
Posts: 45
Location: М2

PostPosted: 03 Aug 2016 18:42    Post subject: Reply with quote

Људи зајебите ликове који дођу од јула до јула да нам објасне шта не ваља и шта је исправан став.Кад је шипка тражила да дигне руку ко долази за 7 дана против Вожда око мене 300 руку.На металцу и напретку је било 5 а дај Боже да грешим против Вожда ће их бити 3 , јер је радни дан , незгодан тајминг , врућина и сл.Колико год ми желели пун стадион увек и цимали се у већој или мањој мери да то и направимо, увек ми је у глави утакмица против Борче од пре три-четири године.Среда, киша као из кофе, а на стадиону 6500.То је она маса која је и сада ту и очигледно то је оно право.За њих нема изговора, они су увек ту.Они не виде бабе на терену, наркомане око себе...Они желе да виде само своју Звезду и не може ништа да их заустави.У Лучане па на Маракану абудале ко јебе
_________________
Никад пораз-само лекција!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
orli
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Oct 2011
Posts: 134

PostPosted: 03 Aug 2016 18:48    Post subject: Reply with quote

Одувек је тако било на Европи,чак шта више, бивало је и доста горе,можда су нам се очекивања доста повећала од задњих оваквих тзв `судбоносних мечева`,али реално било је ипак добро с`обзиром на важност утакмице и кретања резултата,на почетку стварно више него коректно отпевано,а и грмело је Бога ми...све у свемо хоћу рећи да је се ипак напредовало на оваквим утакмицама у односу на некадашње године.Наравно увек може боље и има још доста места за напредак и да се неке ствари поправе...али нам за то треба и доста више ` Европе`,што се тиче општег пада у навијању па и посети,има више од једног разлога,неки су по мом лаичком мишљењу уско везани са једном научном дисциплином а име јој је `психологија` и ако је многи погрешно сврставају у грану медицине,тако да се не бих више удубљивао у ту сферу.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 03 Aug 2016 18:50    Post subject: Reply with quote


Неки Спартак, куп утакмица радни дан у 18 часова а коп изгледа овако.

Неки Бск где је киша лила цео дан као из кабла.
И да не идем даље да вадим сад слике из прошлих 5 година...ваљда је свима јасно да не сме да се прича у том тону...јеби га радни је дан...6000 верних....на целом стадиону! А на овим сликама више од 6000 људи само на северу и то на какавим утакмицама!
Зато што пре да се прекине са тиме, а да се крене са радом на довођењу људи на стадион!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vojvoda_neunistivi
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Nov 2009
Posts: 210

PostPosted: 03 Aug 2016 18:54    Post subject: Reply with quote

Vizantija wrote:
Неми посматра wrote:

јебало би се вама што путујете стотине километара и за посао и за километре

Нема потребе за грубим речима, ти имаш своје мишљење ја своје. Сматрам да је учињена неправда према људима из унутрашњости који чине бар 50% публике од синоћ, како паролом тако и овим прозивкама на форуму, уместо да се захвали свим људима који су направили километарску колону на аутопуту са свих страна Србије ви тако... па није у реду...
Ја сам искрено пресрећан издањем трибине и целог стадиона, као и чињеницом да нас је било дупло више него што комшијски стадион може да прими...


Има доста нас из унутрашњости који дођемо и на неки напредак а не само на треће коло квалификација и уопште не осећамо неправду ни због пароле ни због писања на форуму.
Жао ми је само што није било 15 туча синоћ и што 10 пута није ишао евриго јер ми је веома готивно када сутрадан слушам згражавање великих звеждаша који на север оду једанпут у годину дана како би се сутрадан таговали.
Такође би се придружио поздравима звездашима који су текму напустили у 95том минуту
Back to top
View user's profile Send private message
Само ти...
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Jan 2014
Posts: 23

PostPosted: 03 Aug 2016 19:52    Post subject: Reply with quote

Vizantija wrote:

Нема потребе за грубим речима, ти имаш своје мишљење ја своје. Сматрам да је учињена неправда према људима из унутрашњости који чине бар 50% публике од синоћ, како паролом тако и овим прозивкама на форуму, уместо да се захвали свим људима који су направили километарску колону на аутопуту са свих страна Србије ви тако... па није у реду...
Ја сам искрено пресрећан издањем трибине и целог стадиона, као и чињеницом да нас је било дупло више него што комшијски стадион може да прими...


Ја чак мислим да си неки провокатор! Видим да ти је већина већ све рекла, само бих се надовезо на две ствари. Како те није срамота да уопште помињеш Делије из унутрашњости?! Ти ћеш да причаш колико их је на трибини и форуму. А код куће имаш карте са Каирта, Лудогореца и можда једног дербија. А друго, кога боли курац за комшијски стадион?? Оваквих је увек милион на Еуро мечевима, ал не можемо да останемо имуни на овакве дебилне постове

Vizantija wrote:
Шта рећи на ово? Дефинитивно су празне пароле најбоља ствар за њих...
https://www.youtube.com/watch?v=NL7SJQvqmHg


И одјеби више са њима!
_________________
И снове кад не оствариш не могу да те не волим!
Back to top
View user's profile Send private message
су-кру
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Oct 2005
Posts: 542
Location: Северна трибина стадиона "Рајко Митић"

PostPosted: 03 Aug 2016 20:03    Post subject: Reply with quote

Запањио сам се да се на двадесет метара од шипке, у самом срцу копа људи након минијатурног евригола подстакнутог како би распевали ближу и даљу околину окрећу и упиру прстом и правдају једни другима нисам те ја, он је мене. Па зар треба да те моле да певаш кућо? На северу, у копу? У Атини на пријатељској са браћом где смо певали пола-пола нисмо дуванили пљуге већ оштрили грла да загрмимо када на нас дође ред а овде у нашем копу свако мало мало па запали. И то они најмлађи. А са севера се итекако излазило, од 2-3 сво време. Само нас је ваљда било и више него што може па се толико није приметило. Стварно срам нас било.
_________________
Свакоме коме је до српске земље добиће је!
ПУНА УСТА!
Back to top
View user's profile Send private message
Чутура
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 Aug 2007
Posts: 295

PostPosted: 03 Aug 2016 22:22    Post subject: Reply with quote

Док сви који редовно долазе на север не купе сезонске карте свака прича о индијанцима са европских утакмица је сувишна. Ви редовни без сезонских сте већи индијанци од њих и управо ви сте ти који имају могућност да спречите вашар на северу.
Back to top
View user's profile Send private message
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 03 Aug 2016 23:35    Post subject: Reply with quote

Само ти... wrote:

Ти ћеш да причаш колико их је на трибини и форуму. А код куће имаш карте са Каирта, Лудогореца и можда једног дербија. А друго, кога боли курац за комшијски стадион?? Оваквих је увек милион на Еуро мечевима, ал не можемо да останемо имуни на овакве дебилне постове

Скоро две деценије сам на стадиону, како на нашем тако и на свим осталима, по разним селендрама по којима смо играли куп утакмице, ти те карте вероватно ниси ни видео, ино гостовања... и ти си нашао мени да држиш придику овде ко је где био... Ја сам измислио такве као што си ти, зато се не ложи пуно да напишеш овде било шта тек да би се ушлихтао неком...
Back to top
View user's profile Send private message
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 03 Aug 2016 23:47    Post subject: Reply with quote

vojvoda_neunistivi wrote:

Има доста нас из унутрашњости који дођемо и на неки напредак а не само на треће коло квалификација и уопште не осећамо неправду ни због пароле ни због писања на форуму.

То и није било упућено теби, мислио сам на паролу која је била окренута ка осталим трибинама, дошли су људи са свих страна да гледају клуб који воле, ми кукамо како не можемо да напунимо управо те трибине а сада када су они дошли логичније је написати им датум следеће првенствене утакмице када игра звезда.Што се тиче исте пароле окренуте ка нама, ја колико се сећам добар део тих људи је био скоро сваку текму целе прошле сезоне, север је готово увек био пун како треба мање-више.
Back to top
View user's profile Send private message
Tufi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2003
Posts: 425

PostPosted: 04 Aug 2016 01:35    Post subject: Reply with quote

Vizantija wrote:
Само ти... wrote:

Ти ћеш да причаш колико их је на трибини и форуму. А код куће имаш карте са Каирта, Лудогореца и можда једног дербија. А друго, кога боли курац за комшијски стадион?? Оваквих је увек милион на Еуро мечевима, ал не можемо да останемо имуни на овакве дебилне постове

Скоро две деценије сам на стадиону, како на нашем тако и на свим осталима, по разним селендрама по којима смо играли куп утакмице, ти те карте вероватно ниси ни видео, ино гостовања... и ти си нашао мени да држиш придику овде ко је где био... Ја сам измислио такве као што си ти, зато се не ложи пуно да напишеш овде било шта тек да би се ушлихтао неком...

Браво три бамбија за тебе !
П.С.
Могу да се рукујем са тобом следеце године у јулу/августу када додјес на евро квалификације ? (на кратко да не закаснис на воз)
_________________
Tufi a bored twenty something who lives for the weekend, casual sex, watered down lager, heavily cut drugs…. And occasionally kicking the fuck out of someone.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
MrRSB
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 369

PostPosted: 04 Aug 2016 04:47    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=cNQidx8Scp0
Back to top
View user's profile Send private message
dragan993
ДЕЛИЈА


Joined: 01 Jun 2013
Posts: 102

PostPosted: 04 Aug 2016 06:02    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=WBgTPTTZU6E
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop