DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-МЕТАЛАЦ!
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Од рођења мог
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jan 2012
Posts: 77

PostPosted: 29 Jul 2016 23:02    Post subject: Reply with quote

Ти, како кажеш "олоши" , су бар дошли на стадион, за разлику од других који су могли да претегну ноге али нису.. И север у својим најбољим издњима, кад је био пунији, увек је имао људе на боковима који су седели и гледали текму. Наравно да не одобравам ни ја то, али тако је увек било. Ваљда због јефтиније сезонске, карте, јебем ли га...
Углавном, срамота велика је данашња посета..
Прво полувреме коректно навијање, последњих 10ак минута три групе, четврта до запада, пета до истока и свако различиту песму. Ето тад су бар ти бокови које пљујеш устали и запевали.
_________________
Ако је волиш као што причаш онда буди уз њу!
Back to top
View user's profile Send private message
Звездин Делиј
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 09 Jul 2011
Posts: 335

PostPosted: 30 Jul 2016 00:05    Post subject: Reply with quote

Ниси ни свестан кога си све назвао олошем ...
Back to top
View user's profile Send private message
Минобацач
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Dec 2014
Posts: 27

PostPosted: 30 Jul 2016 01:11    Post subject: Reply with quote

Олош је онај ко због пара дође и сјебава визуелни утисак Севера. Наравно да се извињавам нашим људима који са правом "одмарају" од копа. Али мислим да је занемарљив број таквих спрам ових који штете.
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 30 Jul 2016 07:03    Post subject: Reply with quote

Није ПРОШ'О без имена твог.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13173

PostPosted: 30 Jul 2016 08:03    Post subject: Reply with quote

Минобацач, полако са тим боковима. Да смо ми имали довољно жеље, не би ни они седели ту. Немој да се прича шири сад на 10 у не битну страну. Не треба седети по боковима, поготову људи из група и са мајицама са натипсима Делије, Четници Север итд...мали број људи има ту привилегију да могу да стоје са стране а да им баш нико ништа не каже. То су људи преко 50 година...све остало је промашило живот са доласком на север и седењем на истом.
Али...то је смешна тема у односу на то колико нас је било синоћ!
ГДЕ СТЕ БЕОГРАЂАНИ???
Дал је могуће да ништа није наша трибина научила када се ради о оваквим тренуцима? Да пљујемо и терамо управу, ту сву сви...међутим када треба да се ужива, да се покаже права љубав према клубу...нема нас нигде! Шта нам вреди и да уђемо у лигу шампиона када имамо све мање и мање публике? За кога Звезда се бори да уђе негде? Хоћемо ако уђемо у неку лигу да имамо 3000 људи посету на Маракани? Па онда боље да не улазимо и да стално играмо лоше! Већи смисао има тада пун стадион, него данас празан. Осрамотили смо се Делије и то два пута за редом. Сви ви који ово читате а нисте били а могли сте...треба да се стидите!!! Усрали сте се у север и у неки континуитет дуг БАРЕМ 10 ГОДИНА! У уторак сајам пијаних, дрогираних, неартикулисаних људи...који могу да пију од јутра...за то може и да се узме слободан дан, али петак вече смета из не знам ког разлога? Лето је па су људи на одморима? Ајде видећемо дал је тако већ у уторак. Дал ће стадион бити полу пун...или пун! Сви који разумете шта се дешава...било из екипа(којих такође јуче није било у броју у којем треба)...било да сте само људи из копа...мора да се ради на буђењу људи!!! Овај приступ доласка на утакмице пристаје другима групама....навијачима репрезентације...групацијама које немају идеологију, немају јединство, немају ништа! Ако је већ овако...боље онда под кровом да нас има 100 и да уживамо у навијању....него ово овако половично да нас има нит тамо нити овамо! Сад се ломи, на нама је да поново покренемо север!


Last edited by Генералштаб on 30 Jul 2016 08:26; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
LOYAL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Nov 2010
Posts: 302
Location: ту у крају...

PostPosted: 30 Jul 2016 08:12    Post subject: Reply with quote

посета смешна пола трибине седи са страна али највише мрзим кад неко дође у папучама.... менталитет нула. ЕЈЈ у јебеним папучама. боље и мање навијача оних који разумеју причу него индијанци да долазе
_________________
...устај мајко ти,немој спавати,зора свитава има синова,твоји синови зов твој чекају,нису твоји вуци мртви само вребају......
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13173

PostPosted: 30 Jul 2016 08:25    Post subject: Reply with quote

Па ево сад нас је било упола мање...сад су били прави па си видео папуче. Где ћеш мање од овога? Данас ми је тај у папучама БРАТ у односу на оне што су остали код куће а могли су да дођу на стадион! Тако да...да зајебемо папуче и људе са старне...него да се бавимо тиме што нас је упола мање него што би требало у овом тренутку!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Минобацач
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Dec 2014
Posts: 27

PostPosted: 30 Jul 2016 08:37    Post subject: Reply with quote

Нема оправдања за срамних 7000. Ипак мислим да је то последица тешке беспарице и логичког размишљања да се оде на европску а не првенствену. Београд је Београд... Никад не бих да критикујем због рецимо Спартака 2012. и 41250 људи, само треба пазити да ово не постане обичај јер џабе нам све ако на домаћим утакмицама немамо пун Севери солидне бочне трибине.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13173

PostPosted: 30 Jul 2016 08:49    Post subject: Reply with quote

Београд, бахати и размнажени....навикао је изгледа да му унутрашњост попуњава рупе на стадиону! А они "господа" чекају Европу наравно! Или бесплатан улаз...ту хоће да дођу у већем броју! Гледам јуче људе на трибини из Македоније, из других градова Србије, Републике Српске....срамота ме од њих што живим ту где живим и што су такви људи какви су из града одакле сам.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 30 Jul 2016 09:14    Post subject: Reply with quote

И некада и сада и заувек важиће. Београд мора највише да је воли зато што је Звезда у њему рођена , а Маракана је у њему створена ! Амин !!! Толико је поносно опеван у њеним песмама, клуб нам се зове Црвена Звезда Београд ! После првенствене премијере, још једна велика брука од посете !!!
Срамота ме је и да поставим материјал са утакмице
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13173

PostPosted: 30 Jul 2016 09:15    Post subject: Reply with quote

Свакако, ово може и да се тумачи као нови изазов за север! Некада не постоји право објашњење за нешто лоше, једноставно тако је како је. И не би било можда ни интересантно а ни реално, да свремена на време немамо овакве изазове. Ми као навијачи, као група...треба да се заинтересујемо за овај проблем и да га решимо у најскорије време! Као што смо многе борбе успели да приведемо крају успешно, тако и на ово треба гледати! Као на на ову борбу и изазов трибине. И ако је нама који смо ту нон стоп нејасан прави разлог овог фијаска....мора да се нађе начин да се људи за даље тргну! Живот навијача није само равна линија где све као подмазано. То смо доста пута искусили сви...ово је можда најнеразумнији догађај што се тиче посета на утакмицама...али је проблем којим треба трибина да се бави! Зато сви који разумеју ово, треба да се укључе у рад.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Небитан
ДЕЛИЈА


Joined: 29 Apr 2008
Posts: 104

PostPosted: 30 Jul 2016 10:45    Post subject: Reply with quote

Морамо убудуће и ми максимално да исцимамо те људе са стране да баш сви приђу на утакмицама кад је већ оваква ситуација, где имаш рупе горе у првих пар редова, да то изгледа као коп а не разбацана маса са стране. Као пре пар година бск кад је био и на још многим другим утакмицама у том периоду. Такође и о уласку на стадион, много смо се ту улењили а таман се чинило да смо то искоренили до пре коју годину, опет се улази по пола сата на стадион и тек тад дође нека пристојна бројка.

А о београђанима треба једна посебна нова тема да кренемо и да причамо, у чему је њихов проблем, ти људи 20-25 година им је сад можда и више некима, па негде 2014/2015 у том периоду чини ми се су нестали са стадиона. Написао бих о њима свашта сад...али неки други пут, да се сад концентришемо на ЛШ да прођемо и како с њима, па ћемо после видети даље. Следећа на Маракани је 10.8 против вождовца, после бугара има довољно времена да почнемо поново да дижемо посету, шта год било у том мечу.

И још мало о регионалној лиги, спортске приче ал нема везе, ватерполо су већ упропастили, рукомет је пропала она сеха лига тј наши је не играју више, у кошарци надамо се ускоро а у одбојци срећом још не размишљају о томе. Надам се да ће и од ове фудбалске идеје одустати кад тад, а ми ако треба треба сваки меч да избацујемо пароле о њој. Мене искрено боли курац за било какве полу мафијашке регионалне лиге, и те лиге па све и да их играмо с русима и грцима и да прва два иду у ЛШ и добију 5м евра, нек одјебу.

Домаћа лига, домаћи куп, и одатле се иде у европска такмичења и то је то.
Back to top
View user's profile Send private message
Чутура
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 Aug 2007
Posts: 295

PostPosted: 30 Jul 2016 10:54    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Београд, бахати и размнажени....навикао је изгледа да му унутрашњост попуњава рупе на стадиону! А они "господа" чекају Европу наравно! Или бесплатан улаз...ту хоће да дођу у већем броју! Гледам јуче људе на трибини из Македоније, из других градова Србије, Републике Српске....срамота ме од њих што живим ту где живим и што су такви људи какви су из града одакле сам.



Следећи пут кад нам за гостовање у неком Лудогорецу буду дали 400 карата Београђанима треба дати 40, а остатак поделити по унутрашњости. Smile
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 30 Jul 2016 14:18    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/HnQDAu-2WRU

Оно лудило на крају.
Back to top
View user's profile Send private message
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 30 Jul 2016 15:01    Post subject: Reply with quote

Чутура wrote:

Следећи пут кад нам за гостовање у неком Лудогорецу буду дали 400 карата Београђанима треба дати 40, а остатак поделити по унутрашњости. Smile

ма боље која група гласније навија да добија све Smile
https://youtu.be/HnQDAu-2WRU
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop