DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

2016/2017
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 51, 52, 53  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 02 Jun 2017 16:16    Post subject: Reply with quote

Vizantija wrote:
zokriogi wrote:
Може ли неко да ми опише како изгледа или како се постаје искрени Звездаш. Ево ја не могу да дочарам сам себи. Полако почиње да ми се гади измишљање разноразних назива и скрнављење српског језика. Мени ово "искрени Звездаш" иде у истој равни као кад неко каже " ужасно лепо".

Друже, ја не знам пишем ли можда Латинским или Хебрејским језиком, пошто кажеш "измишљање разноразних назива и скрнављење српског језика"?? Шта сам ја то измислио, реч искрени? Као искрен пријатељ, искрена љубав!? Шта је ту скрнављено? Као што постоји у животу искрен и неискрен пријатељ тако и тај Звездаш може искрено волети Звезду, а може бити нпр као Анђус или Милојко Звездаш, а пљувати је на све стране... Поента целе приче је да нам душмани из блица раде о глави! Јер ако пласирају исту причу сваки дан "титула је намештена", отроваће ко зна колико људи...


Zvezdas ne moze biti svako i Zvezdasa ne mozes otrovati lako!
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 05 Jun 2017 07:36    Post subject: Reply with quote

Code:
http://www.kurir.rs/vesti/politika/2859129/vucic-preko-eps-finansira-privatnu-vojsku-od-njih-strahuje-srbija

Ево у ствари зашто ми не певамо против вучића...и зашто нас има све мање! Па ми смо плаћена војска!!!Само да знате, овога ће бити у наредном периоду све више и више. Човек који је хвалио нашег друга кога помиње на сва уста, сад тек тако лупа етикете...није он то сам никако исконструисао. Опет је само питање времена да видимо тачан разлога напада на нашу трибину. И да нема ове фирме исто би било да неко нема недоумице. Бахати вођа севера, са седиштем своје фирме на сред стадиона и под својим именом...заводи терора на северу, ведри и облачи!
Овај текст није намењен више за људе који посећују нашу трибину и знају шта је и како на њој...ово је већ за шире масе да се манипулише...будите спремни за даље...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tcz
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Nov 2016
Posts: 76

PostPosted: 05 Jun 2017 09:41    Post subject: Reply with quote

Један добронамеран предлог,да се изда саопштење које ће позивати на то да се сви медији,новине,анђуси,тегетлије,да сви одјебу,и да се сви колективно напуше курца нама ,,плаћеним војницима,, .
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 05 Jun 2017 09:54    Post subject: Reply with quote

То већ знају...нема шта да се понављамо...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
drlncz
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Jul 2016
Posts: 31

PostPosted: 05 Jun 2017 12:04    Post subject: Reply with quote

А јел може неко овде да објасни нама неупућенима (који су ето јебига по некикм параметрима звездаши, по некима не),коме толико смета наша Звезда, коме смета Север, коме смо толико трн у оку? Власти, полицији, другим навијачима, мафији, савезу, коме??? Јел се зна из којих разлога је толика "хајка" на Звезду и Север? Због чега? Ово питам без имало сарказма или било чега, само ми није јасно чему то чекање са реаговањем, дај да се нађу конкретни хушкачи да се открију намере па да кренемо у борбу са њима. Не би био ни први ни последњи пут да неко води хајку против клуба, само сад не видим конкретног "налогодавца" коме то иде у корист? Такође, веома ће бити интересантно сада кад се изнесе прави износ дуга, да видимо вреди ли нешто Терзићева реч или можемо окачити мачку о реп.
_________________
устајте, верни навијачи, ви којима је Звезда све, и запевајте, громко, јаче, јер сви живимо због ње!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 05 Jun 2017 18:23    Post subject: Reply with quote

Смета држави пријатељу. Кроз последњих ко зна колико. Ајде да не идемо у почетак 90 их...ево најсвежије. Када је мишковић истриповао да може да купи целу Србију њему је било интересантно да гради тржни центар неки у Љутице Богдана, или да прави неки нови Белвил...ал ето само му је препрека била да се тај клуб уништи и сроза до тих граница да то може да се приватизује за мале паре као што је све што је и рађено са свим осталим фирмама, фабрикама итд...У то време почиње невероватан закон за навијаче, који ја мислим да нигде није постојао. Да не може застава на ограду, нема мегафона, бубањ може ал палице не, барјаци ни да сањаш...итд. Почиње притисак, тортура која је почела од неке 2004. на овамо...само у том тренутку даје кулминацију. Па се тако дешавало да за навијачку тучу на трибини буду ухапшени секретар клуба, директор стадиона, комесар за безбедност...што није забележено сигурно нигде у свету. На стадион су на сваких пар дана упадале што специјалне јединице што контра диверзионе екипе трагајући за ко зна чиме. Довукли су државни врх да отварају неки стари сеф који су нашли, и тако се мучили добрих пар сати док нису отворили и наши курчину. Тада се дешавало да на Бановом Брду дође командир жандаремерије који нам је пустио да унесемо заставу Делије, дође и каже...имате 10 секунди да је скинете а нас унутра неколико десетина а њих три пута више...итд. То је наравно резултирало огромном количином отпора на трибини, па су се онда смирили али цех је платио другар наш који је лежао 5 година и многи други који су им се нашли тада на путу. У главном то су управе преко пиксија, топлице, ден тане...који су успели да нам направе дуга да нисмо могли да се опасуљимо када су отишли. Дакле, упоредо са притиском на навијаче допуштали су да се пљачка клуб...да односи ко шта хоће...навијачи су били преокупирани сопственим опстанком и егзистенцијом па и нису могли да дају свој максимум и ако је било отпора према свима који су лоше радили. Након тога, врата клуба остају отворена а нико није смео да приђе клубу када се појавио лукић са својом екипом. То је време дачића, толета, ружића, тадића....и осталих. Не знам дал треба трошити речи колики смо им трн у оку били и ми као навијачи и наш клуб? И идеолошки су хтели да нас растуре јер се наша трибина није слагала са оним што држвани врх тада ради. Да не помињем инсајдере и остале ствари које је та власт избацила...да не помињем другове који су робијали само зато што су то што јесу и што су добијали робије веће него било ко други. А тек дал треба причати о разбојништву који је прављен над нашим клубом тих година на терену!? У главном...држава(свака од 2004. до 2012. ) СИГУРНО је имала за циљ да уништи Звезду и њене навијаче. Да их дискредитује...свако из својих разлога. Тупави коштуница је чак био шатро про Српски оријентисан и он се обрачунавао са нама који смо били малтене истомишљеници...али тако је то када тајкун води земљу и одлучује уместо државе...касније су ем из навијачких побуда ем из идеолошких хтели да нас униште...и никоме није пошло то за руком!
Данас, покушавају на послдњу карту да играју...да смо њихови, да смо ми у ствари државни људи, да смо плаћени....али опет се на перфиднији начин обрачунавају са нама.
Ето, није тешко ономе ко је 15 година бар на стадиону, да повеже ове ствари...држава је та која нас је сплитала директно или индиректно само су се мотиви мењали.
Зато и јесмо такви какви јесмо, зато смо и постали "тешки" и неповрељиви према свима...јер смо проживели све што јесмо од стране државе и људи блиских њој.
Навијачи су гоњени као терористи а клуб је пуштен низ воду и дозвољена је свака врста пљачке некада чак и уз амин државе.
И има тога на тону да се напише још, примера мали милион...али мислим да је и ово довољно да схвате људи какав смо ми државни пројекат били!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 05 Jun 2017 19:13    Post subject: Reply with quote

За данашњу државу је још рано рећи које су јој стварне намере са нашим клубом...али дефинитивно је да они не виде да је управо држава та која треба да омогући нашем клубу да се извуче из блата у које је директно или индиректно увукла баш она. Они изгледа мисле да смо им ми нешто дужни зато што нас одржавају на апаратима, а нису свесни да смо ми на њих кивни већ скоро 15 година у континуитету! Дал зато што смо такви, дал зато што је наш клуб још увек толико велики...у главном то све смета и никако се не уклапамо у ово ругло од фудбала и све око њега.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
artiljero
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 06 May 2017
Posts: 26

PostPosted: 05 Jun 2017 21:28    Post subject: Reply with quote

Да ли се иде на вечерашњу утакмицу са Мегом,бесплатан је улаз биће доста људи,вероватно пуна хала?
Back to top
View user's profile Send private message
владица
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Jan 2011
Posts: 253

PostPosted: 05 Jun 2017 21:38    Post subject: Reply with quote

Дођите на стадион и пушите курац, то вам каже Владица.
Back to top
View user's profile Send private message
Дете Београда
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Dec 2010
Posts: 32

PostPosted: 05 Jun 2017 21:46    Post subject: Reply with quote

У уторак, од 21ч наш кошаркашки клуб игра полуфинале домаћег првенства са Мегом. Утакмица се игра у Пиониру, улаз је бесплатан. Ајде Делије да погурамо наш кошаркашки клуб ка титули!
Back to top
View user's profile Send private message
samojako
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Oct 2015
Posts: 148

PostPosted: 06 Jun 2017 05:17    Post subject: Reply with quote

artiljero wrote:
Да ли се иде на вечерашњу утакмицу са Мегом,бесплатан је улаз биће доста људи,вероватно пуна хала?


Не знам зашто је битно ко иде, зар ти од тога зависи хоћеш ли се тамо појавити?

Искривљен појам о љубави према клубу је оно што нам се често дешава последњих година. Хоће бити ”шипка”, јел долазе групе, бла, бла, милион предуслова треба да се оствари па да би се дошло на утакмицу. Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
artiljero
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 06 May 2017
Posts: 26

PostPosted: 06 Jun 2017 07:46    Post subject: Reply with quote

Ниси у праву. Питао сам да бих знао да ли да уђем на трибину Б,ако долазе групе,а ако не долазе да са ортацима одем на Ц.Свакако бих отишао на утакмицу,не брини се ти ништа.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 06 Jun 2017 08:08    Post subject: Reply with quote

Дођи ти свакако нећеш погрешити и да има и да нема групе ту.
Иначе...осврнуо бих се на тему изнад поново.

Не постоји већи пораз за све њих када виде ово! Трудили су се целу годину да нас сломе и на крају им се појави 7000 људи на северу! Ово нека вам увек буде у глави! Играли су са нама ко зна какве све прљаве игре, ломили нас и нису нас сломили! Зато је ова утакмица можда нови почетак једне још јаче трибине и много зрелије. Није тек тако лако било препознати све што се дешава, скупити снаге изаћи напоље отићи на стадион, и ако је много људи од ових 7000 било код куће целу сезону...присетили су се ипак чега су део, и како се у тим тренуцима брани Звезда! Ја вам кажем да држави, гробарима...свима...није добро када виде ово и да је то једини лек за све! Само тако је Звезда у позицији да преговара, тражи, да се бори, само тако ми постојимо и имамо своју тежину коју иначе и имамо! Зато следеће сезоне не сме више да нам се дешава да нас новине, новинари, разни говнари...паралишу својим причама и да нас одвуку у неку другу страну! Ми имамо своју трибину која је нешто најчистије што може да се нађе у навијачком свету када се гледа цела трибина! Зато...немојте да се двоумите више и дајете поверење плаћеним новинама који су на жетоне, разним новинсаким чланцима...верујте својим очима, верујте трибини пре него било коме од ових шакала. Ваљда је толико трибина заслужила!?
СВИ НА СТАДИОН!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 06 Jun 2017 08:13    Post subject: Reply with quote

Ако је тачно да ћемо играти са подмлађеним тимом, онда је скроз реално да не очекујемо европу, а она ако дође супер! Ако не уђемо у групне фазе, поново ће кренути напади на наш клуб! Ми у напред треба да знамо већ све то и да будемо спремни! У колико све то има смисла доле на терену, треба стати иза тога као никад до сад! Спремајте се Делије да надокнадимо и ову сезону иза нас...кад смо ово прегурали све ћемо!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 06 Jun 2017 08:23    Post subject: Reply with quote

Нисмо се ни једном продали за било шта, нећемо намештене титуле, нећемо да будемо публика кечера! Хоћемо да их натерамо да оздраве клуб а без ове слике горе као минимум неки на нашој трибини, ништа нећемо моћи! Такође, исток и запад са којима смо се много спорили...морају да знају да ће север ићи до краја увек за праву ствар, али морају да буду са нама и део нас када се то дешава. Немојте да чекате нешто што не може и без вас да се деси...дођите и будите ту па ћемо заједно...сви имамо очи, ушли...све можемо да видимо и чујемо заједно! Некада је потребно стрпљење да нешто сазри, некада мора одмах...у главном, имајте поверења у север јер стварно једини интереси су му јака Звезда и трибине! И ништа више!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 51, 52, 53  Next

View previous topic :: View next topic
Page 52 of 53

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop