DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

2016/2017
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 50, 51, 52, 53  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 31 May 2017 17:17    Post subject: Reply with quote

А што пишеш глупости само да те питам? Мислиш да ћемо да ћутимо било коме, па и њему ако видимо да ради против клуба? Ај немој да изиграваш чегевару овде и дижеш форум буне...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
samojako
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Oct 2015
Posts: 148

PostPosted: 31 May 2017 17:23    Post subject: Reply with quote

Ћутали смо му за многе ствари па и сад кад директно ради против нашег клуба. Шта још треба да се деси па да не ћутимо више?!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 31 May 2017 17:38    Post subject: Reply with quote

Ако ти тако кажеш...онда је 100% тако! Ми(плаћеници), немамо очи и уши...ај уозбиљи се није ово фејсбук страница или коментари испод вести у новинама...не причаш са дегенима...

Last edited by Генералштаб on 31 May 2017 17:39; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 01 Jun 2017 06:46    Post subject: Reply with quote

Ако треба да се скандира њему онда из других разлога (а по мени постоји доста тих), као када се скандриало. Нама не воде снсовци клуб, нити треба да ”нас ваде из гована” као што је то са партизаном био случај ове године. Ми желим способну управу која нас вади из гована својим радом (више о томе доле). Снс екипа су колико ми је познато у партизану, бродарцу и земуну... Паметном довољно.

Ми када би размишљали на следећи начин; не идем на текму због божовића, нервира ме овај канга, ма какав ђуровски (а човек легенда!), не идем на текму због терзе, не скандирамо против овог или оног итд... Звезда није у проблему због тих набрајаних колико је због ”звездаша” који јој окрећу леђа. 10.000 гледалаца је био просек ове године на утакмицама звезде (камо среће да је на свако текми заиста било толико)! Не волим ово не волим оно па не идем... Чекајте људи за кога ми навијамо за овог или оног или за звезду? Последњи пут када је било све савршено је било 1991 године! Данас изгледа сви траже више мотиве да не бодре вољени клуб него да буду искрени према себи!
Ми нисмо идолопоклоничка група, па да сада овог или оног идеализујемо, нико није савршен, нико од нас! Ја чекам ту скупштину када требају да се обелодане неке ствари, а највише ме интересује дуг нашег клуба! Јер годинама није било никаквог помака, тачније 7-8 година смо клацкали у месту са тих 50-54 милиона дуга! За резултате на терену ћу кривити првенствено тренера (који је прву сезону одрадио царски док је након тога све усрао) и играче (и оног ко је задужен да их доводи)! За функционисање клуба управу па дај да видимо колико дугујемо и колико је заиста ефикасна управа!! Мени је драго што нам говна из савеза (и политике) нису помогла онда када смо били избачени из европе, жао ми је те екипе, али ово је више од части, као што је то случај био са партизанима ове године када их је уефа ”избацила” због дуговања (савез и држава су ту показали вољу и жељу, код нас су исти људи прећуткивали све то). Певамо не треба нам плаћена титула јер нама треба и хоћемо здрав клуб!
Не волим терзу, али када га видим ко га све напада (!) проради и у мени неки инат... Ово није за дискусију док не видимо све бројке али ако је спусти дуг на испод 30 милки онда је најспособнији човек кога смо имали у протеклих 10-12 година!!! И одна друга ствар медији га нападају, мени иду на курац та сопштења, конференције за штампу, бла бла бла.... Нек ради свој посао и нек се што мање оглашава, ако је спустио тај дуг нек настави у истом правцу то је све што терба да раде и што нас занима. Ми смо првенствено због терена ту! као што рече ”бригате” са овог форума на крају крајева све започиње и завршава се на терену!

Доста је оправдања, ако је стварно волите колико причате онда будите уз њу!
Пробудите се ТО ЈЕ НАША ЗВЕЗДА!
Иде нова сезона!
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 01 Jun 2017 06:52    Post subject: Reply with quote

Или у супротном нека иду кући и слушају педофила анџуса пардон није педофил имала је 14 година (изгедала је старије!). Пошто је он на нивоу њиховог размишљања, ми смо будале, јер нас интересују дела а не кафанске приче!
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 01 Jun 2017 07:08    Post subject: Reply with quote

Не почиње брате овде све на терену и не завршава се ту...Много је све то сложеније, али свакако ово није тема да људи читају појединачна мишљења свакога...да виде да се двоумимо, да нисмо сложни...пусти брате форум имају места где о томе може да се прича...ови ново печени бунтовници треба да науче са киме причају овде и да не пишу ствари које не знају...јер ако кренемо да мешамо бабе и жабе, и да нас вуку људи за језик...није добро уопште. Ако верујете у север, оставите овакве приче на миру, није се никада нико прескочио када треба...то што ти мислиш можда као појединац да сад треба или да је требало одавно...не значи да трибина зато мора да реагује цела...јер појма немаш из којих све углова се гледа и мери нешто што можда ти не можеш да видиш...ово ТИ се односи на сваког ко хоће да спроводи револуцију преко овог форума а у реалном животу јако мало зна или скоро ништа...а нашао овде да силује тастатуру људима којима баш и не може нешто много да приговори, од којих су неки прошли од слобе на овамо, а многи коштуницу, тадића, мишковића, јочића итд..Дакле, да завршимо више са овом темом јер не иде да мешамо политику, спорт, трибину...иако је то измешано све, то је много комплексна тема и нема расправе на ту тему! Немој да се људи праве паметни, има овде још људи којима смета нешто, а имају право да пишу...а не пишу...зато што знају да није то тако лако и да није све или црно или бело...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
samojako
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Oct 2015
Posts: 148

PostPosted: 01 Jun 2017 11:07    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Ако ти тако кажеш...онда је 100% тако! Ми(плаћеници), немамо очи и уши...ај уозбиљи се није ово фејсбук страница или коментари испод вести у новинама...не причаш са дегенима...

Да мислим да овде причам са дегенима, не бих ни долазио на овај форум. Наравно да знам да нисте или нисмо плаћеници, није баш да ништа не знам.
Покренуо сам ту причу о господину јер нисам једини коме то смета и који тако мисли и мало ми је труба прозивати неке људе које је он лично ставио на то место са којег нас саплићу, а око њега је тишина.
Ок, кажеш да се не види све што треба да се види, али мораш да знаш да преко 90% људи који долазе на стадион нису толико активни да знају те ствари, а најгоре је ћутати о некој теми јер онда крену свакакаве приче.

Пошто кажеш да је доста било приче о томе, ја заврших с овим.
Back to top
View user's profile Send private message
СуперМарио
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Apr 2012
Posts: 82

PostPosted: 01 Jun 2017 13:53    Post subject: Reply with quote

Треба да се нађе способна управа која ће да постави клуб на здраве ноге?!
Јел то немамо у КК? Јел није клуб на здравим ногама које изгледа покушавају да нам одсеку? Имамо спонзоре који неће да дају паре, зна се због чега и ми ћемо да испушимо и поред најбоље могуће приче у целом СД у последњих не знам колико година.. Зашто?!? Дај онда да му направимо шеталицу и барјак у знак захвалности и полако и тихо у историју..
Back to top
View user's profile Send private message
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 01 Jun 2017 14:20    Post subject: Reply with quote

Ево прошло је неких десетак дана од како се завршило првенство... Свакодневно срећем Звездаше на улици и буквално је иста прича код свих, "ово нема нигде изгубили смо намештено првенство...", говорим о људима који немају везе са севером већ правим искреним звездашима... Невероватно је колико су отровали људе, сви су лагано попасли ту причу о намештеном првенству... Немам снаге да улазим у даље расправе али видим да су Блиц, Курир, Милојко и Анђус одлично одрадили посао... што је најгоре крај се ту ни не назире, чекају се квалификације не би ли нас докосурили, па ајд Јово наново...
Back to top
View user's profile Send private message
увек_уз_тебе
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Aug 2005
Posts: 274
Location: Београд

PostPosted: 01 Jun 2017 15:01    Post subject: Reply with quote

Vizantija wrote:
Ево прошло је неких десетак дана од како се завршило првенство... Свакодневно срећем Звездаше на улици и буквално је иста прича код свих, "ово нема нигде изгубили смо намештено првенство...", говорим о људима који немају везе са севером већ правим искреним звездашима... Невероватно је колико су отровали људе, сви су лагано попасли ту причу о намештеном првенству... Немам снаге да улазим у даље расправе али видим да су Блиц, Курир, Милојко и Анђус одлично одрадили посао... што је најгоре крај се ту ни не назире, чекају се квалификације не би ли нас докосурили, па ајд Јово наново...


Како неко ко је, како ти кажеш прави искрени Звездаш, може тако нешто да изјави. Тешко се неко ко дозволи себи да му други намећу своје ставове односно дозволи да други уместо њега размишљају његовом главом, може назвати правим искреним Звездашем.

За мене, а верујем и за огромну већину вас, су прави искрени Звездаши сви они који су били на стадиону против Ниша, који су дошли иако су знали да је титула 200% изгубљена, сви они који су пришли копу на другом полувремену и на тај начин и поред свих наших разлика исказали огромно јединство !!!
_________________
Само за тебе, увек уз тебе а њих ко јебе
Back to top
View user's profile Send private message
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 01 Jun 2017 15:34    Post subject: Reply with quote

увек_уз_тебе wrote:
Како неко ко је, како ти кажеш прави искрени Звездаш, може тако нешто да изјави. Тешко се неко ко дозволи себи да му други намећу своје ставове односно дозволи да други уместо њега размишљају његовом главом, може назвати правим искреним Звездашем.

За мене, а верујем и за огромну већину вас, су прави искрени Звездаши сви они који су били на стадиону против Ниша, који су дошли иако су знали да је титула 200% изгубљена, сви они који су пришли копу на другом полувремену и на тај начин и поред свих наших разлика исказали огромно јединство !!!

Како ти мислиш да вратиш Звездаше на стадион када их се тако олако одричеш, ајде пошто ти више волиш Звезду од свих њих??? Немојте поред свега још и ми да их терамо, по мени је сваки човек важан који навија за Звезду, то ми сад исто делује као она парола када је била где сте на малим утакмицама... а оно пун стадион, против Лудогореца је то било, чујем неког момка са стране коментарише на шта им ово личи па курац ћу да им дођем... једва сам се скрпио и исцимао а они тако... Једноставно људи другачије гледају од нас на све то и погрешан је такав приступ, контрадикторни смо, овамо враћамо људе на стадион, а са друге стране их не сматрамо искреним Звешдашима...
Back to top
View user's profile Send private message
zokriogi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 May 2008
Posts: 525
Location: kosutnjak

PostPosted: 01 Jun 2017 17:03    Post subject: Reply with quote

Може ли неко да ми опише како изгледа или како се постаје искрени Звездаш. Ево ја не могу да дочарам сам себи. Полако почиње да ми се гади измишљање разноразних назива и скрнављење српског језика. Мени ово "искрени Звездаш" иде у истој равни као кад неко каже " ужасно лепо".
_________________
Нек' песма ори се нек' грми стадион,
ти нећеш остати никад сама јер живот си мој!
Back to top
View user's profile Send private message
OffenbachDS1989
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Apr 2012
Posts: 235

PostPosted: 01 Jun 2017 18:13    Post subject: Reply with quote

Vizantija wrote:

Како ти мислиш да вратиш Звездаше на стадион када их се тако олако одричеш, ајде пошто ти више волиш Звезду од свих њих??? Немојте поред свега још и ми да их терамо, по мени је сваки човек важан који навија за Звезду, то ми сад исто делује као она парола када је била где сте на малим утакмицама... а оно пун стадион, против Лудогореца је то било, чујем неког момка са стране коментарише на шта им ово личи па курац ћу да им дођем... једва сам се скрпио и исцимао а они тако... Једноставно људи другачије гледају од нас на све то и погрешан је такав приступ, контрадикторни смо, овамо враћамо људе на стадион, а са друге стране их не сматрамо искреним Звешдашима...

Ако је Звездаш нити ико треба да га тера нити враћа , његово место је на трибини стадиона Рајко Митић !
Замисли исцимао се и скрпио !? Хоће споменик шта ? Замисли ова група нема шта није урадила да се исцимани довуче на стадион да бодри клуб за који шатро навија и сад му парола баш за срце запарала !?
дал и сада на овој трибини има људи који поред свега су ту и не причају како су се исцимали и скрпили, тј можда и причају о томе али са слашћу јер то је НАВИЈАЧКИ ЖИВОТ а не да кукају !
А ово је навијачки форум ! Ваљда..
Нема Звезда 5 милиона Делија, нема Звезда 5 милиона навијача , Звезда има оне који су на стадиону и оне који су чланови клуба , који својим присуством или ако нису могућности да присуствују дају неки допринос за свој клуб ( а многи и једно и друго ) .
Све остало је празна прича ! Смета му овај онај курац палац , све зна али нема појма !
Што се мене тиче ЛИЧНО боли ме баш она ствар шта се може чути од таквог Звездаша што може да искења једанпут годишње на стадиону против Лациа или 365 дана годишње преко интернета, његова реч замисли !? Дела, Дела.Дела !
Ова трибина је животе давала за Звезду и све у својој моћи што има давала да довуче ове горе описане на стадион јер опет све за Звезду !
И више пуши бре курац навијај ! Звездале !
Back to top
View user's profile Send private message
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 01 Jun 2017 22:54    Post subject: Reply with quote

zokriogi wrote:
Може ли неко да ми опише како изгледа или како се постаје искрени Звездаш. Ево ја не могу да дочарам сам себи. Полако почиње да ми се гади измишљање разноразних назива и скрнављење српског језика. Мени ово "искрени Звездаш" иде у истој равни као кад неко каже " ужасно лепо".

Друже, ја не знам пишем ли можда Латинским или Хебрејским језиком, пошто кажеш "измишљање разноразних назива и скрнављење српског језика"?? Шта сам ја то измислио, реч искрени? Као искрен пријатељ, искрена љубав!? Шта је ту скрнављено? Као што постоји у животу искрен и неискрен пријатељ тако и тај Звездаш може искрено волети Звезду, а може бити нпр као Анђус или Милојко Звездаш, а пљувати је на све стране... Поента целе приче је да нам душмани из блица раде о глави! Јер ако пласирају исту причу сваки дан "титула је намештена", отроваће ко зна колико људи...
Back to top
View user's profile Send private message
zokriogi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 May 2008
Posts: 525
Location: kosutnjak

PostPosted: 02 Jun 2017 06:22    Post subject: Reply with quote

Брате, све је то тачно што си написао и немам намеру да се расправљам само кажем да ми пара уши "искрени". Осим што смо наркомани и што слепо верујемо Терзи и добијамо вуло од њега морам да признам и да смо верни војници наше заједничке љубави. Ми смо можда и заслепљени па не видимо неке ствари на прави начин али не могу да прихватим и сварим паметовања "искрених". Да не паламудимо превише, у се и у своје кљусе. У нашој 🏠 ми решавамо ствари онако како мислимо да је најбоље јер ИСКРЕНО волимо клуб и живимо за њега сваког дана а не "искрено" само против милана. Уздравље!
_________________
Нек' песма ори се нек' грми стадион,
ти нећеш остати никад сама јер живот си мој!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 50, 51, 52, 53  Next

View previous topic :: View next topic
Page 51 of 53

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop